Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
E, nervirate me i to bas:D Je l' ovo neko interno iznenadjenje samo za par forumasa ili cemo svi moci da "vlazimo"?:D Da nece Manu da objavi veceras posle osvajanja prstena da se seli kod nas, ipak je proslog leta bio gotova stvar:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ne da je 'ladno, no je šjeverni pol... brrrrr.... načisto ste omašili :D
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
eh gdje je sada Talicni on je znao da baci anagram pa smo makar imali promil sasni:D mada niko nikada nije pogodio:D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.045
Reaction score
26.215
Локација
ante portas
Znaci dolazi Deda Mraz sa punim koferom para :D
Secam se da je da je Talicni jednom okacio sliku iz serije "stizu dolari " , ponadao sam se da stvarno stizu :D, kad ono nista :D
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Ф5 константно :)

Зашто нас ложите
Зашто нас лооожитеее? :)))
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Iz cega si zakljucio to za Gagija? Ako bude tako,mi sem 1-2 backup igraca nikoga ne moramo dovoditi za sledecu sezonu.
Bice zanimljivo videti kako ce dule resiti poziciju 3 sa odsustvom Bertansa, ko ce se menjati sa Lucom? Mozda bi mogao Gagi da uzme neke minute na trojci, posto se ionako ocekuje da ove godine Bogdan eksplodira.
Ili se Djekna vraca u zivot? :D

Iz Duletove priče. Kao prvo, hvalio je Gagija kao nikoga. Kao drugo, rekao je da je svrha ovogodišnjeg rada sa ovako mladim timom- naplata u vidu rezultata sledeće sezone. Kao treće, diektno je potvrdno odgovorio na Tegijevo pitanje o zadržavanju Lučića i Dragana.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
da musli prejebe gospodu iz niksa, dobijemo pola miliona, a oni drvo:)

To možeš na onom drugom forumu, kod nas NE!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
svake prolazece godine leto je sve uzbudljvije vezano za KKP,ali za mene taj trend se nece nastaviti ove sezone jer imam utisak da znamo sta hocemo i sta mozemo i necemo se upustati u neke avanture. samo neka rade svoj posao kao do sad i za nas nema zime... NAPRED PARTIZAN!!!!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Iz Duletove priče. Kao prvo, hvalio je Gagija kao nikoga. Kao drugo, rekao je da je svrha ovogodišnjeg rada sa ovako mladim timom- naplata u vidu rezultata sledeće sezone. Kao treće, diektno je potvrdno odgovorio na Tegijevo pitanje o zadržavanju Lučića i Dragana.

Znam da je iz njegove price :), i ja sam ga pomno pratio tu,ali nisam bas skapirao to za Gagija, pogotovo sto je pomenuo da mu kasni i 5 plata iz prosle sezone.
Samo je za Lucu pomenuo da je izrazio zelju da ostane zbog povrede Bertansa.
No, iz tvojih usta u bozije usi :)
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
eh nista onda.. navijamo sat za 8am :) mada sada treba zaspati po ovoj vrucini..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
To sad hocete da nas prevarite da bismo otisli na spavanje pa onda bum iznenadjenje. Znaci vi ste spremili? Ne dolaze nam neki Francuzi kao sponzor :D?
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
E da je vcrs to iznanadjenje , ali nema veze , veceras svakako nema spavanja zbog nba-a...
Kad bi Lucic ostao... Deluje mi kao da je prevaziso ovu nasu ligu i cigane , i da ih puni sa lakocom , a ako ostane verujem da ce biti nas najbolji igrac ( u sta ne sumnjam da bi bio i ove , da nije bilo njegove povrede na q za ep )
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Samo da ne bude iznenadjenje tipa:Laguna,novi sponzor Partizana sprema novo izdanje ''Hadrijanovih memoara'' koji su planuli,nakon sto se Dule pohvalno izrazio o pomenutom delu.Salim se ceka se jutro s nestrpljenjem,po mogustvu oko 8 molio bih da ne cekam posle ceo dan da se prikacim.Izvinjavam se na razmazenosti,hvala.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Да, као да ћу сада моћи да заспим...:roll: :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.500
Локација
Kej Republika
Sad imam razlog da čekam NBA finale celu noć :D
Samo F5 dok ne rikne laptop ...
 

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
...to sam i napisao, od ovih trenutnih ne bih uzeo nikoga, zato i kazem da su ciganlije prilicno lose, limitirane, matore, kako god hoces.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top