Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ljuuudi, pustite Muslija na miru. Velika je razlika između naslova ‚‚Musli u Niksima", ‚‚Musli trenira sa Niksima" i toga što je on zaista u letnjem kampu koji organizuju Njujork Niksi, kako bi eventualno, možda, iskopali nekog igrača i videli šta se nudi pred draft.

Evo liste igrača koji učestvuju pa procenite sami. Tu su 42 imena: Knicks Prospect Workout Database

Mislim da bi ipak trebalo da imponuje sto je on jedini neAmericki igrac tu (ove Kanadjane ne racunam).

p.s. Dobro vam je ovo loženje za iznenađenje :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa nerealno je i da udjemo u EL sa Salicem i Milutinovim. Obojica su odlicni potencijali, ali nemaju ni 20, to je u centarskim godinama jos uvek beba :D A nestasica centara je sve gora i gora, Musli je bio jedan od najvecih potencijala generacije, ali je izgubio dve godine i sada je delimicno rehabilitovan, bice on sve bolji i bolji, a kontam kada bi i prosa na draftu sigurno bi ga drzali u Evropi jos par godina. A na stranu cinjenica sto ce svaki od NBA klubova da na probu pozove gomilu igraca, a draftovace samo par, nema tu nikakve garancije.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sto se tice Muslija, nikako ne bih volio da ode, od njega sledece sezone ocekujem najveci napredak. Ne znam da li je zalizani menadzer Milutinovu ili Salicu, ali ako jeste vjerovatno ne bi imao nista protiv da jedan od nih (ili cak obojica) sledecu sezonu provedu u Megi na pozajmici (naravno, ako Djoko uopste i dodje, a na osnovu njegovih izjava i onoga sto je Dule rekao kod Tegija, cini se da je to gotova stvar). Igrali bi aba ligu, imali dobru minutazu, radili sa odlicnim trenerom, a Bobiju oslobodili mjesto u Partizanu :D
Nije im Zalizani menadžer... Milutinovu je Jelić, Šaliću Rašković.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Није тачно да је био толики таленат, већ је једноставно био физички доминантан за своје годиште..
Sećam ga se i ja, kao nekog "velikog Muslija" :buhaha iz tada Refleksa, sa "selektivnih treninga". Kao što kažeš, ziceri mu idu teško, jer kada je trebalo da ih vežba, on je skakao preko protivnika i kucao. :D

Što se tiče njegove epizode u Niksima... Lepo piše da je to trening-kamp i znate valjda da to nije ništa sigurno, pozvano je 42 igrača, ali je Musli jedini neamerički (Severna Amerika) igrač, i tom činjenicom bi trebalo da se ponosimo.

I opet, nemojte krasti posao NBA skautima, ne zovu se igrači na te kampove tek tako. Treba ući i u ta 42 igrača koja su pozvana. Musli se, kotira kao osmi najbolji u svojoj generaciji neameričkih igrača (na stranu što je meni čudno i nerealno, ali to treba poštovati).
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Meni nije jasno sta su Niksi vidjeli u Musliju. Vjerujem da decko ima potencijal, ali je bre rano da on ide u NBA, pa i u naredne 2 godine.

Doduse, nije iskljuceno da bi, ako Salic dodje, jedno mjesto za centra moralo da se oslobodi.

I u NBA ima dosta prosečnih centara koji odu samo na visinu ili pedigre, neki skoro nikad i ne uđu u igru. Neko napisa da je 500k za njih ništa, a Musli se i dalje van Srbije visoko kotira, to možeš videti po izveštajima draft expressa i ovih ljudi koji prate talente... Mada, meni je nelogično da ode direktno u NBA posle prve seniorske sezone, pre će u Evropu negde...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
BNIBEQUCcAAC1YD.jpg:large
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ovi rusi su konza :)...Font ko da je pozivnica osmogodisnjaka drugarima na rodjendanski zur :). hehe sou.

Dule poprilicno neprijatan tokom intervjua, bar se meni tako ucinilo. Ono igranje sa onim rudarom ili sta je vec, ona statuica, bez veze...ali ajde...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nije bio neprijatan, ali je bio jako smoren jer je ovo ja mislim 10. opširan intervju kojeg je dao od osvajanja titule...a to osvajanje titule nije bilo davno...koliko je puno tih intervjua bilo, vidite i po tome koliko je neke stvari ponovio koje je prethodnih dana izrekao...kako da ne ponovi kad je imao recimo 12 intervjua za 5 dana...

Sem toga, činjenica da je pravljen video snimak dovoljno govori koliko je Dule uvažio one koji su taj intervju pravili. On video intervjue ne daje tek tako, kako se kome digne...Video intervjui zahtevaju ipak poseban nivo koncentracije, truda, napora...mnogo, mnogo više nego kad je audio, ili čak kad novinar samo zapisuje...ovo sa "čačkanjem" figure ja gledam kao na neki unutrašnji otpor koncentraciji koja se zahteva od tebe kad si ispred kamere...smorio se čovek...

Na dva pitanja je jednostavno pokazao da ne želi da detaljno odgovara i da se upušta u tematiku, a to su bila pitanja koja nisu bila košarkaška...a na ono pitanje oko privatnog kluba ćoravog kepeca je na jedan fenomenalan, samo njemu svojstven način i rekao šta misli o tome, i koliko podržava pitanje koje samo po sebi naglašava prljavu rabotu ćoravog kepeca.

Last but not least: Dule savršeno dobro zna ko je onaj ko je sedeo preko puta njega i ko je čitao pitanja. Pošto to zna, automatski je isključen svaki neprijatan stav prema toj osobi.
 
Последња измена:

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Danas mi kum prica nesto vezano za Bertansovu povredu.

Posto je moj kum takodje pokidao prednje ukrstene ligamente i imao je operaciju pre mesec dana a sada ide na vjezbe ovde u BL.

Pa mu je danas pricao jedan fizioterapeut da je Berta operisan u roku od 48h valjda bi sanirao povredu mjesec do mjesec ipo pre.
A sada ce prvo morati na jacanje te noge pa onda na operaciju.

Malo me to zacudilo...da je to bas tako, sumnjicav sam prema tome...ne verujem da bi nasi to ovako radili da ne smatraju da je ovo bolje resenje.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Grobar_BL, malo ozbiljnosti...Onda taj fizioterapeut zna bolje nego oni koji su cekali duze od 48h za operaciju Rouza, onog Petersona iz NFLa, itd...
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Kazem ti da sam po tome sumnjicav a ne kazem neku grublju reč...

Kad sam to čuo nisam verovao i rekao sam da je nemoguce...ali onda ide ona prica "rekao mi je covek kom je to posao"...

A kao sto rekoh, nasi znaju sta je najbolje za Bertu :)
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Од повреде као што је Бертина, слабо ко се врати на терен пре пола године паузе, па шта да се ради, вероватно неће ни он, велика штета за обе стране, али тако је како је, нема даље! Е сад да ли ће операција бити у року од 24-48 или више часова зависи од много фактора, али у сваком случају ту се не промашује са дијагнозом!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema tu šta da mislite ili nagađate... nisu ovi naši u KK budale pa da ne znaju šta i kako treba. Pored toga ni ovi iz NBA nisu idioti pa će ga operisati kad im se ćefne!

Bertansa nećemo videti ove godine 101%, a najverovatnije ni za celu ABA ligu. Jebiga, znam da je sranje, ali šta da se radi, osim da mu poželimo da se što pre oporavi pa makar za nas više i ne igrao.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
koji vam je kurac vec 12 godina gledamo uvek istu pricu

avgust,septembar paljenje cigana
oktobar,novembar prvi kurcslusi kod njih
decembar blagi ocaj i medjusobne prozivke
januar,februar zesce frustracije
mart,april medjusobna optuzivanja i ostale vrste afera
maj i jun otreznjenje i konstatacija da su opet popusili kurac na svim frontovima

stvarno,koji vam je kurac?
da li je moguce da 12 godina gledate jedan isti ciganski film i da mislite da ce 13. godine on da bude drugaciji?
bice isti kao i svih ovih 12 godina

edit:
u tom starom ciganskom filmu nista nece promeniti ni to sto je sad ciganski mutant u pitanju,sto je i ubica premijera sad tu,a nece promeniti ni to sto pokusavaju da kopiraju sampione predstavljanjem ekipe na kalemegdanu
grobarska kita im nikako ne gine,da izvinu dame
__________________
Њему ћу певати
њега ћу бодрити
до задњег дана живота свог
волећу Партизана мог!
Last edited by Macak-Zemun; 23-09-2012 at 08:12 PM..
Sad sam malo kopao po istorijatu pisanja,kao sto sam napisao u septembru prosle godine,sve se obestinilo,pa neka bude i sledece godine isto ja zadovoljan!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Nema tu šta da mislite ili nagađate... nisu ovi naši u KK budale pa da ne znaju šta i kako treba. Pored toga ni ovi iz NBA nisu idioti pa će ga operisati kad im se ćefne!

Bertansa nećemo videti ove godine 101%, a najverovatnije ni za celu ABA ligu. Jebiga, znam da je sranje, ali šta da se radi, osim da mu poželimo da se što pre oporavi pa makar za nas više i ne igrao.

Sto znaci da se njegova zamena mora naci. jbg... meni je pre svega drago sto decko ima tako prisan odnos sa klubom. Zna da ga se klub nije odrekao, nece se osecati odbacenim i nepozeljnim kada neko drugi zauzme njegovo mesto...prava porodica!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
I u NBA ima dosta prosečnih centara koji odu samo na visinu ili pedigre, neki skoro nikad i ne uđu u igru. Neko napisa da je 500k za njih ništa, a Musli se i dalje van Srbije visoko kotira, to možeš videti po izveštajima draft expressa i ovih ljudi koji prate talente... Mada, meni je nelogično da ode direktno u NBA posle prve seniorske sezone, pre će u Evropu negde...
Musli i dalje ima visok rejting zbog partija koje je pružao u mladjim kategorijama. Nažalost nije to taj isti centar, čini mi se da ne radi onoliko koliko bi trebalo da bi se realizovao talenat.

Pogledajte Lavernja, može da se proučava anatomija po njegovim mišićima, da je Musli proveo toliko vremena u teretani sada bi bio bolji od Pekmena. Verujem da zbog toga Toša i najavljuje stidljivo mogućnost Muslijevog odlaska, neće on napredovati ni mm ako ne radi.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Decko se ne odvaja od crno-belog dresa!
IZDRZI MOMCE I VRATI SE JACI NEGO IKAD! :respect :D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top