Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Da završimo i ovu sapunicu više. Gospodski kako nam i dolikuje

Saopštenje za javnost 12.07.2012.

Povodom velike medijske buke oko mogućeg dolaska u Partizan Maria Hezonje želimo da kažemo da mi direktnih kontakata sa ovim igračem nismo imali. Košarkaškom klubu Partizan mt:s bi bila čast da takav talenat dođe kod nas i sa velikim simpatijama smo primili njegove reči koje smo videli u medijima. Želeli bi smo da ponovo dođe vreme u kome bi igrači iz Srbije u Hrvatsku i iz Hrvatske u Srbiju prelazili radi bavljenja sportom, a bez ikakve otadžbinske halabuke i ljutnje.

Bili smo svesni u svakom trenutku da je nakon 20 godina nacionalističkog divljanja i pravljenja svakovrsne štete u ljudskim odnosima iluzorno očekivati da jedan mladić od 18 godina, ma koliko častan i hrabar bio, jednim potezom svu tu štetu sportski sanira.

KK Partizan mt:s pozdravlja izjave simpatije prema Partizanu igrača Hezonje i nada se da njegov primer neće ostati usamljen, a njemu želi uspešnu karijeru i izrastanje u velikog igrača.
kkpartizan
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Da u toj Hrvatskoj ima ko normalan da stane u odbranu ovog klinca možda bi nekad i ovaj Balkan na nešto ličio.
No,kako god, mi idemo dalje.Nadam se da ćemo uskoro dogovoriti sve sa Rašićem i Vardom/Omićem pa da u septembru kompletiramo ekipu strancima.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Tako to radi veliki klub. Hezonji zaista sve najbolje u karijeri, decko je pokazao sta misli o nasem klubu i navijacima. Druga stvar je sto je posle pod pritiscima morao da izjavi "salio sam se". Salio se kurac nego je mlad pa u tim godinama kaze uvek ono sto misli, za razliku od nas starijih i iskusnijih koje je zivot naucio da ne treba bas uvek sve reci. E sada sto je ustase zabolelo, ko ih jebe. Istina je uvek bolna.

Da se okrenemo mi ka pojacanjima jer smo i prethodnih godina bili bez Hezonje pa nam to nije smetalo da budemo najbolji u regionu i zemlji.
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Nisam bio nesto previse euforican oko njega,ali bio bi srecan da je dosao...

Ovako mu zelim sve najgore :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Zagor

Guest
О чему ви то? уја постаје Чеда на орочено?
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ne znam koja je svrha ovog saopstenja.


Bolje da su napisali desetak redi o odlasku Kapitena Pere!
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Da nije nesto slicno kao i Bakic, kupi ga jedan klub a drugi dobije?
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Sta je bre ovo,kakvo je ovo brukanje,kome se bre mi zahvaljujemo,koji bre hezonja,sta bre svi ovde svrsavate na nekog klinca,jos hrvata,koji se sprda sa nama,i ovaj vujosevic komunjara,za mene je mrtav kad je mutavog podrzao,vidim ovde ste brzo na to zaboravili.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.478
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
^Sjajno.
fvibt1.jpg
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Milos Vujanic Drugi asistent Vujosevicu na Klupi KK PArtizana !!!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Vujanic ce biti Duletov pomocnik :respect:respect:respect

Gašić i Vujanić Vujoševićevi asistenti 12.07.2012.
1077.jpg
Košarkaški klub Partizan mt:s je odlučio da prvi asistent Dušku Vujoševiću u narednoj sezoni bude Velimir Gašić, poznato ime svim ljubiteljima košarke, koji je svoju košarkašku karijeru započeo u Partizanu. Drugi asistent biće bivši igrač KK Partizana naš poznati reprezentativac Miloš Vujanić.

U stručnom štabu ostaju pomoćnici trenera Miloš Gligorijević, i Djordje Šijan, šef lekarske komisije je primarijus dr Mladen Maksić, a u komisiji će biti fizioterapeut Predrag Šapina i dr Milan Sajić. Pomoćnik kondicionog trenera ostaje Zlatko Tešić dok će ime glavnog kondicionog trenera uskoro biti poznato košarkaškoj javnovnosti.
http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1077
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Sta je bre ovo,kakvo je ovo brukanje,kome se bre mi zahvaljujemo,koji bre hezonja,sta bre svi ovde svrsavate na nekog klinca,jos hrvata,koji se sprda sa nama,i ovaj vujosevic komunjara,za mene je mrtav kad je mutavog podrzao,vidim ovde ste brzo na to zaboravili.

Пошто је циркус завршен, на моје задовољство, ипак би воло да и тебе приупитам: јел онда и кошаркашки клуб Партизан мртав за тебе?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Nista jos nije gotovo :D Mada tesko da cemo tu bitku dobiti. U oba slucaja. Saric i Hezonja.
Hezonja nije potpisao za ciganbarselonu (sto ne znaci da nece).
Omic sve dalje, Varda sve blize.

@VJ@NS
Iskuliraj te fudbalske frustracije ovde. Najbolji lek je ignore.

Strucni stab skoro kompletan :clap
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.832
Локација
vaginamandibularia
Sta je bre ovo,kakvo je ovo brukanje,kome se bre mi zahvaljujemo,koji bre hezonja,sta bre svi ovde svrsavate na nekog klinca,jos hrvata,koji se sprda sa nama,i ovaj vujosevic komunjara,za mene je mrtav kad je mutavog podrzao,vidim ovde ste brzo na to zaboravili.

Drugi drkaju, mi svršavamo!

Čudi me kako imaš vremena za tačke, zareze, znake interpunkcije...

Smrt komunizmu, hajl demokretenija!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Cestitke Vujanicu novom pomocnom treneru Partizana! :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Статус
Затворена за писање одговора.
Top