Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
siledzija nam bas i treba, jedino sto ce zbog limitirane visine biti malo tanji u skoku.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
za Novicu postoji sansa da odigra ovu sezonu za nas.
problem je sto on ne bi bio spreman maltene do decembra,a nama je mnogo bitan taj prvi deo,i u EL i ABA.mada,ni drugi deo sezone nije nista manje vazan.

Braun je izvestan.

Beske je izgleda zavrsio svoje ...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pa sad ako nemamo neko bolje resenje u opticaju za cetvorku ( a mislim da nemamo, mozda sam subjektivan, jer mi je Novica uz Kecmana najomiljeniji nas kosarkas) trebalo bi videti da li ce Luce i Musli moci da odigraju na odgovarajucem nivou, da preguraju taj deo sezone, a onda bi nam Novica potpuno spreman bio ogromno pojacanje za nastavak EL i jadranske.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Beske je svoje zavrsio jos davno kod Duleta...njemu ugovor istice za 5 meseci, al se nadam da ce leteti i malo ranije.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ko što već neko napisa Ubica je dobrodošao i bez obe noge, rođeni je pobednik, lider i zver taman što ovoj klinčadiji treba. Pa kad bude bio spreman nek igra, decembar-decembar, duga je sezona a zamislite koje bi to pojačanje za top 16 bilo.
Za Brauna kad vidim šal i Mišu pored onda krećem da slavim :D
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Novica je bitan ako moze mjesec da igra,a ne drugi dio sezone. Pa mi smo prosle godine cekali do januaru mrtvog macvana da zaigra u jadranskoj,a ne naseg ubicu! posto se svakako pricalo da cetvorku vise necemo traziti mislim da bi bio odlican potez njega imati ove sezone.za njega da se lijepo vrati na nivo koji zasluzuje.a nama lijepo da legnu 3 trofeja u 2013.:D za Brauna svaka cast ali ako dodje Ubica e to je po meni razlog za slavlje pa makar neigrao narednih 6 mjeseci.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Мене овај Браун подсећа игром на Џаваија, а од дотичног се углавном оспем. Надам се да је то само мој утисак...
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
A kakvu odbranu igra Brown? Ako je neko gledao cele utakmice, a ne samo youtube klipove.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Ma ne moze se porediti sa Dzavaijem, onaj je bio nepokretan u reketu, ovaj je zver.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
Mi vec par godina nemamo peticu koja igra dobru odbranu, obicno su cetvorke obavljale taj posao.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas
@BBC

Заборавио си Аир Славкана .Од свих центара по мени је Славко Вранеш играо најбољу одбрану . Човек је са преко 2.30 просто представљао непремостиву тврђаву за противничке играче .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jebiga, kad digne ruke treba ti minobacač da bi prebacio loptu preko njega.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Gazda,kakve su sanse da potpisemo Sona Dzejmsa?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas
Дуле је од њега направио фантастичног играча . Лепио је Пекмена , Клеизу , пацовчину Чилдреса,Блутентала и још много њих . Јесте да у нападу није био Бог зна шта али је у одбрани био од много велике користи а Дуле то много цени .
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ali preko njega je 2 ili 3 kljucne lopte Burusis uhvatio u jednom napadu u produzetku. To mu je jedini veci kiks te sezone
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top