Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
ja sam prvo cuo da smo nudili 300k, a sad cujem da je nudjeno 200k...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
A ja cuo da on nije ni bio opcija...

Po raznim forumima se provlace neke price ko je kome koliko ponudio, ne znam da li je ljudima dosadno pa tako puknu neke cifre na forum...ali stvarno nemojte padati na te price, "mi smo njemu ponudili toliko, on odbio, pa smo mi malo pojacali". Znajte da pogotovo kad smo mi u pitanju, to znaju samo menadzer-Dule-Danilovic-Todoric i igrac. A po pitanju toga mnogo su skrti za davanje informacijama, tako da ne verujem da svaki forum ima po 10 insajdera koji barataju sa nekim ciframa iz pouzdanih izvora.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
sto kazu matori.. ič ti ja ne razumem ovaj prelazni rok.. ič mi nije jasno zasto ih sada ima cetvorica.. svakako, svaki kvalitetan igrac je dobrodosao! Pozdrav za Muslija!

jbg valjda kompanija na klupi zna sta radi i koga dovodi i zasto dovodi itd..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Par pitanja. Prvi centar je stranac,a backup su Musli ili Gagic? Prvi plej je stranac, a backup su Leo ili Miljen? Interesuje me i za prvu cetvorku. Jel Lucic prvi ili neki strani?
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ja bih pre rekao da cemo dovesti nekog stranca koji moze vrlo dobro da odigra i na 4 a da se ovi mladi centri rotiraju na 5, pa ako to ne ide da Lucic igra 4 a stranac 5. To mi je nekako logicno...
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
DV je taj koji ne bi hteo da ga ima u ekipi, koji hoće totalno podmlađivanje.
Svi ostali u klubu se ne slažu kad je Kecman u pitanju. Svi ostali međutim, u isto vreme, ne žele da se mešaju DV-u u posao i odluku.
Zbog toga ovo Tošino smatrajte jednim finim gestom, u fazonu da ne žele nekom kao Duletu Kecmanu da poručuju "golubom" da na njega ne računaju.
Nije ni Peri Božiću saopšteno preko "goluba". Neće sigurno ni Duletu Kecmanu. To je to.

Kao što sam i mislio, iako sam se ipak nadao da je došlo do nekog naglog preokreta i da legenda, OTAC košarke ipak ostaje. Fala na informaciji.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Nije četvorica, biće petorica, prvi tek stiže...:D


ja cu biti zadovoljan ako se zaustave na petom.. :) da ne naprave na kraju taktiku sa rotiranjem 6 igraca na centru, sto automatski znaci da bi imali po 30 licnih gresaka fore u odbrani..niko nam nikad ne bi postigao lak poen..i to je nesto :buhaha

salu na stranu, ma neka ih ima bre, bitno je samo da nema nekih totalnih autsajdera koji su tu reda radi..da svi mogu da igraju neke utakmice, sto kazes rotacija u sistemu sa po 2 do 3 utakmice nedeljno je odlicna.. a i svi ce se pokazati pa cemo lakse odabrati dvojicu najboljih kad dodje do zavrsnih i najbitnijih utakmica..veca mogucnost da se bira koji ce da igraju a koji ce da navijaju.. :)
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Da pozelim dobrodoslicu Gagicu i Musliju :ziveli
Gledao sam Gagica u Hemofarmu, nije preterano visok ali je za poziciju centra vrlo snalazljiv, treba mu jos snage.
Bogavac je forsirao vrlo brzu kosarku, i Gagic se snasao dobro u tome, dobro trci u tranziciji(i u odbranu i u napad).
U napadu odlicno hvata lopte saigraca, ima solidnu ledjnu tehniku ali fali mu snage. Zavrsava iskljucivo desnom rukom i ne verujem da tu moze nesto da se promeni.
Pik igra mu nije jaca strana (mislim da bolje pravi blokove igracima bez lopte nego igracima sa loptom).
Ima 2 izgubljene lopte po mecu i to su uglavnom greske u koracima.
Cesto ulazi u problem sa licnim greskama i to zato sto hoce da ukrade loptu cesto(iako ne moze), ali igra dobru odbranu.
Solidan je na skoku, gradi kos, i daje brz pas posle skoka.
Uglavnom, ima materijala, samo je potrebno mnogo rada.
A Musli moze cetvorku da igra opusteno, bice to dobro :D:
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ima li iko info hoce li biti prenosa utakmice sa Latvijom ili bar neki stream?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
U ubedljivoj pobedi Frnacuza nad Slovenijmo Vesterman za 34 minuta na parketu 21 poen uz 7 asistencija i 5 izgubljenih lopti,šut iz igre 8/20:prekrsti
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
У првом полувремену је имао неких 0/9 :D
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Tako i ja razmišljam,lakše mi je da pizdim zbog grešaka Lea,Miljenovića i Bogdana nego da mi nerve kidaju Džavai,Gist i ostali promašaji.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Bice lepo gledati nas tim i potpuna druga kosarka nego sto nas je Dule navikao..Nadam se da ce Miljenovic popraviti odbranu tokom priprema i da dobije vec ove sezone vecu minutazu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top