Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

VUČKO_88

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
27
Reaction score
0
Jednu u Evropi, jednu u Amerikama... Jbg, mora neko da pokrije odlazak Pere i Keca, ako vec mora ovaj, ajde... Mozemo mi i bolje...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo se vi zajebavajte, a videćete sledeće nedelje kad objave ko dolazi. Biće cirkus.
 

VUČKO_88

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
27
Reaction score
0
Bio je Dule kod Popa na usavrsavanju (Pop se usavrsavao, naravno - Vujosevic je isao na kurs engleskog), ovaj PG/SG je rekao -> sa Carobnjakom moram da radim! Dosao je Berta da odradi koji trening, rekao mu je da se Dule vratio -> momentalo je poslao sms agentu "vreme je da konacno zaigram za najveci crno-beli tim'.

Inace, ublazio sam pricu, kako ne bi DR. A zaplakao, znam da je emotivac ;)

btw, odlican posao smo uradili, red bi bio da sa tri igraca stavimo tacku na savrseno leto. Elton pre svega :D
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ma Gazda, sve je ok. Ovdje je pozitivna atmosfera, zdravi odnosi, pa možemo i da se nasalimo, za razliku od FK, koji jednako volimo, ali poslije svega, samo cekamo loše vijesti. Ovdje toga nema, veliki su krediti i ozbiljno se radi na svim nivoima.
Ako ćeš još da nas goris, može li drugo slovo imena i treće slovo prezimena?
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Изгледа да је газда коначно изгубио сав кредибилитет :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Svi znaju o kome se radi, samo mi ''smrtnici'' nista ne znamo :D Koliko sam shvatio ovo je trece pojacanje, pored pleja i centra. Mozda gresim?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Tako je :D

Plej je visok 197cm.
Nije maksimalno crn, ali ima boju.
Igrao u NBA
Nadimak... exterminator

Ево, википедија каже да је човек висок 198, а не 197. Кажу у Америкама да би Поп кадио три дана паркет ако овај то затражи.
 

VUČKO_88

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
27
Reaction score
0
Viki nema pojma, 197 je visok 100%, cak mi se cini da je jedini covek na svetu te visine :D

ozb, 197 je.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Da nije slucajno 6 slova, drugo slovo O, peto slovo E:D
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Beogradski slepi misevi potpisuju kolektivno samoubistvo ako on dodje:)
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Da nije slucajno 6 slova, drugo slovo O, peto slovo E:D

Хорхе Луис Борхес? Тешко, није баш у годинама за кошарку, нити за било шта друго... Али има једног земљака који за три дана пуни равно три'ес'пет и још му се не прекида баскеташка каријера зарад екстерминације слепих мишева коју људи помињу.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
E drugari,a odakle nama pare za sve te silne igrace buduci da smo prethodnih sezona sastavljali kraj sa krajem :D
 

Zagor

Guest
Скинуо је Тоша преко мобилног апликацију "Репрограм дуга у 50 тачака", који је справио млађани програмер - машински инжињер неша човић ћоки. Реално, са тим смо неуништви...
 
Последња измена од уредника:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Pop je Greg?
Crno-beli u Amerikama su SA?
A ovaj je Gaučos i treba da dođe kod nas?
A BanePFC je napisao nadimak?

Dajte ljudi... 'oćete da me strefi srčka?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Cek ,cek koliko sam uspeo da skontam radi se o decku koji nam je 2004 na Olimpijskim igrama dao kos u zadnjoj sekundi dok smo jos bili Srbija i Crna Gora ? :D

Edit : Bolje ne otkrivati nista jer to spada u domen poslovne tajne kluba . Dok ne bude gotovo bolje cutati .
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top