Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kako je dobro kad ponovo u KKP vidis top potencijal na centru...ipak se vise necu potresati kad budem vidjao Besovica u nasem dresu.
Milutinov :clap

Vesterman suv kvalitet tako mlad...sjajan potez njegovo dovodjenje.

Sa jos cetvoricom koji nam fale bice to sve bolje naravno.

Gordon potvrdio da je korektor na obe strane, Tomas da statistika ovaj put daje pravu sliku s ozbzirom da su mu ulazi ocajni...lose brani i pik...ali gledacemo ga u boljem svetlu
Bogdanu fali rutine, mora da se nadokandi izgubljene dve godine...plus ova njegova dodavanja kad mu preseku dodavanje (ili im doda direktno u ruke), to se mora pod hitno ispraviti.
Gagic ima nedostataka ali ispravljih, i uz rad to ce Dule da dotera i bice to odlicna kupovina.
Dragan i Cakar...bez komentara...
ali verovacu zauvek u ludog Dragana :D

sezona ce biti puna agresivnosti, trcanja i skokova...kad je tako, nece biti problema.
 
Последња измена:

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Zadovoljan sam vidjenim (gledao prvo poluvreme, i nesto slabo drugog ) ima dosta potencijala u ekipi izvucice Dule dosta iz ove ekipe, a za sledecu nesmem ni da pomislim :D

Prvo igrali smo bez CETRI Reprezentativca(Lucic,Musli,Andjusic,Bertans) , i opet izgledamo dobro bez njih :clap
GAgic,Vesterman i Milutinov me odusevili :clap
Gordon deluje malo pogubljen u kretanju, skocan je , brz , bice od njega nesto, jos kad bude u punom pioniru poceo da kuca ima da se nalozi samo tako :D
Tomas ? Xmmm....Nzm sta da kazem za njega :? Onako ,jos se nije uklopijo,nadam se da moze bolje,brz je,fali mu malo visine,u napadu je bio slab , al ipak je bio 4 strelac Rusije znaci da zna da pogodi ...
Mogli smo i Dzejmsa da ostavimo umesto Tomasa, I dzejms je brz,ume da asistira jos je bio kod nas 6 meseci i kod dula bi bio jos bolji , al sta je tu je :D

Sto se tice pojacanja na Centru , jbg valjao bi nam, al bi gusio perspektivan trio Gagic,Milutinov,Musli :?
Djekic i Besovic definitivno nisu za Partizan.

Videce mo sutra kako ce mo izgledai prtiv ozbiljnije ekipe Himkija (valjda ce pobediti :D )
 

Dr.Hofmann

Guest
Gde ja to napisah?
Za mene je ogroman uspeh ove sezone uci u top16 i obezbediti el za sledecu sezonu. Nisam euforican, nego zadovoljan sto opet gledam onaj Partizan koji skace, bori se, cupa se, a uz to ima klince koji imaju potencijal, u kanal necu padati kao sto nikad i nisam(ukoliko sam prethodno verovao da je ekipa sposobna), ko ne imam fala bogu postova pa nek ceprka :D Ekipa je mlada i bice patnje, napisao sam da cemo masovno osedeti.
A sledecih sezona, ako se nista naopako ne promeni (povrede, dugovi, odlasci, ili slicno daleko bilo) napadamo top8 zivi bili pa videli.
PS
I da Milosave ne jebi nikog :D

Što nisi citirao i narednu rečenicu, gde piše da ne mislim konkretno na tebe po pitanju euforisanja i padanja u kanal...


"Napad na F4 se odnosio na tebe" isključivo zbog broja ovih budalaština što se klanjaju u tvom komentaru, ja kad vidim da se neko nekome klanja, podrazumevam da to onda mora da bude nešto izuzetno i vrhunsko, stoga napad na F4:D

Kako bi sa vama u društvu u nekoj kafani bilo dosadno za popizdit, ajd pozdrav odoh ja u čaršiju...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sve u svemu nije lose, mada sam ubedjen da nas ceka sezona puna uspona i padova i da ce tesko biti ostvariti neki od zacrtanih ciljeva. Bez obzira na to, imamo stvarno najtalentovaniju ekipu u Evropi i moja je najveca zelja (bili prvi ili poslednji) je da se svi grobari sloze oko davanja kredita ovoj deci i da se uzdrze od pljuvanja ove sezone. Svi klinci citaju forume i svi tacno znaju sta se misli i prica o njima i mnogo ce im znaciti ako znaju da imaju kredit i poverenje navijaca.
 

Vuk333

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2012
Порука
19
Reaction score
0
Meni ostaje pomalo zal sto se nije igralo jos bar tri minuta, jer me jako interesuje kako bi reagovao ovaj tim kad ne ide i kada se protivnik vraca u utakmicu. Ono sto mene najvise brine je koliko je psihicki stabilna ova mlada ekipa i ko ce biti taj koji ce umiriti igru i preuzeti odgovornost na terenu kada je to potrebno. Ako to bude Milosavljevic, koji bi zbog svog iskustva koje nije ogromno ali u odnosu na vecinu ipak znacajno, trebao bit taj igrac, onda nam se crno pise.

Sto se tice samih igraca, nisam imao prilike da ranije gledam Milutinova i iskreno da ne znam koliko ima godina rekao bi da imamo prvog centra, mada je i Gagic bio odlican. Tomas me je malo razocarao ali treba mu dati vremena. Vesterman isto vise nego dobar. Vidi se da se radi o pametnom igracu koji je spreman da uci. Jedino sto moze da brine je igra Milosavljevica i Cakarevica. Od njih sam s obzirom da imaju najvise utakmica u Partizanu ocekivao mnogo vise a oni su mozda bili i najslabiji veceras. Gordon cas dobar, cas los, ali i on ce sigurno biti bolji dok se u potpunosti navikne na Srbiju i shvati da nece ove sezone igrati u NBA.

Inace, odlicno otvaramo cetvrtine ali polako padamo kako igra odmice. E, sad da li je to posledica teskih priprema ili nesto drugo, pokazace naredne utakmice. Raduje me kad vidim koliki autoritet ima Vujosevic nad igracima i zaista su mi nedostajali oni njegovi tajmauti.
Neko ce pomisliti da pobjeda od samo cetiri razlike protiv ne preterano jake Krke je za zabrinutost, ali kad vidim sa koliko energije, pozrtvovanosti i borbe igraju ovi mladi momci znam da nas ocekuje dobra sezona.

Nadam se veceras pobjedi Himkija, jer sa Igoekom igramo ponovo za par dana i dobro bi nam dosla ta raznovrsnost rivala i mec protiv malo jaceg protivnika.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.405
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Hofmane
nije to euforija rekao bih pre da su se ljudi uzeleli da gledaju stari dobri Partizan. Ekipu u kojoj se ne divlja vec svi kidaju, skacu, bore se. Kod Vlade smo izgubili primat u skoku koji smo dugo imali pre toga sada vec posle jedne utakmice vec se vidi da ce to ponovo biti nasa velika snaga. nema bezidejnosti i staticnosti iz koje proizilazi mucenje...sve je drugacije, kao sto je bilo do pre dve godine!

Mozda ljude sve to malo vise ponese ali jbg. Sto se mene tice nisam ni malo euforican cak i kazem da koliko god sad bili zadovoljni Gagicem i Milutinovim, ne treba da letimo jer ce i oni biti slabi cesto pa da ne idemo iz krajnosti u krajnost!
I kao sto su neki primetili, ovaj tim ce biti azdaja ako ostane na okupu barem 2 godine(naravno ne ceo tim ali ovih 4,5 klinaca) ali ove godine cemo se mnogo nervirati i verovatno izgubiti neke meceve glupo...ali to je neminovno, svesno prihvatamo taj rizik i te decije bolesti moramo istrpeti!

PS. Jel ste videli kako se vec Gordon vec zenta od Duleta, cim nesto usere odmah se okrece ka klupi da slozi mucenicku facu ne bi li iskukao milosti :D
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Е овако, одгледах и ја утакмицу!
Лео и Томас, па за ово последњих година сигурно нисмо имали бољи пар кечева, добри борци, добра одбрана, сигурни на лопти, брзи, Лео показао да може да буде прави кошгетер, Томас и не толико, али донеће и он одређен квалитет!
Што се тиче Драгана и Чакија, па они не могу боље од оног што смо већ виђали претходних сезона никако, пармаци па то ти је, ја бих им се захвалио и уместо њих довео једну квалитетну 2-3! Једноставно немају квалитета, ако се нешто спектакуларно не деси далеко су и од проширеног списка онако јадне репрезентације! Чакију за одбрану свака част, док Драган ни ту није неки баук за противнике!
Богдан може само да напредује!
Гордон носи са собом велики квалитет, сигурно је појачање!
Ђекна, па види се да је напредовао у кретању, постављању, али ово што показује све укупно и није нешто!
Гагић је већ сада јако добар, Милутинов искористио сваки секунд!

И на крају једна моја констатација, а то је да мислим да би сезону могли да изгурамо са овим тимом оваквим какав је! Фали меса, али јаком колективном одбраном то ћемо надокнадити позади, у нападу Дуле има систем за скок + таленат свих центара! Атипична центарска линија, али за резултат је потребан ризик!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Stvarno je bilo uživanje gledati utakmicu.
Vladi svaka čast, ali Duletov Partizan je ipak drugačiji, bolji.

Ne bih preterano detaljisao, ipak je ovo jedna od pripremnih utakmica, ali da pomenem Gagića, Vestermana i Milutinova.

Uživanje je bilo gledati mlade igrače kako se bore i igraju.
Bilo je grešaka, promašenih zicera, ali vidi se velika želja i htenje (Dule, majstor motivacije).

Sve pohvale, ima tu još puno posla, ali potencijal je ogroman!
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Sjajno!
Gagić me oduševio, Dule opet ubo zlatnu žilu. Milutinnov takodje pocepao, treba mu dati pravu minutažu. Još kad se tu ubace Musli i daj bože Novica zatvorili smo reket, mada fali malo mase.

Gordon - nije oduševio, ipak ostajem pri prethodnoj oceni. Deluje malo pogubljeno, kad god je uzeo da igra ledjima ka košu promašaj ili izgubljena lopta. Raduje što ume da pogodi sa kapice i deluje agresivnije nego protiv MZTa, ali i dalje je on daleko od kvaliteta naših ranijih crnih četvorki. Robertsa, Lazmea, Gista. Menjao bih ga, što pre to bolje.

Tomas je još uvek u periodu adaptacije, ali vidi se da je vrhunski asistent, malo slabiji poenter, šteta jer nam je potreban prekaljeni košgeter. Ali dobro još je rano.

Bogdan ima dosta šlifa, samo neka radi, Vesterman već sada pruža partije dostojne Tepića iz ponajboljih dana, Luče na 3ci fali dosta, sve u svemu već sada nismo loši.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Sve manje-više očekivano, mada je lijepo vidjeti opet "onaj" odnos prema igri.

Da ne pominjem ove što ste ih ishvalili - ne vidim neki napredak kod Čekovskog? Ipak je on 1994. i ima dobru građu, ali nekako mi izgleda isto kao i prije godinu i po...

Bez još jednog centra nismo ozbiljna ekipa i realno nemamo šta da tražimo u EL (mislim da bi čak i prolaz u Top 16 bio naučna fantastika).

Za ABA ligu čak i u ovom sastavu možemo ozbiljno da konkurišemo za vrh, ali s obzirom na značaj plasmana zbog EL...

P.S. Pravda za Milosava!!! :napred Partizan
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Haha, Milosav moze jedino nogu da slomi prilikom oni njegovih fantasticnih driblinga, jao majko mila pa ja onako na basketu pokusavam da pretrcim nekoga ko je deblji od mene :D, nidje driblinga - nidje veze. Razumem ja da su potrebni igraci zadataka poput njega i Cakarevica ali ne moze covek da se ne iznervira dok gleda njegove briljantne poteze.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Jel samo ja ovde mislim da nam ne treba centar nego cetvorka?
Necu o utakmici, jer je vec sve napisano, ali bas sam zadovoljan.

Nama po vidjenom do sada treba centar i to jedan tezine Sofoklisa Skorcijanitisa .
Nekako nedostaje mesa u reketu . Pazi kad je danas Jure Lalic unosio nase unutrasnje igrace u reket kao od sale .
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Milos Vranes, mladi krilni centar iz DOK Beostara dosao kod nas... Nek napise neko vise o njemu ako zna..
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Staro dobro podsecanje na onu staru, ratničku košarku. Gde u napadu nema baš mnogo kreativnosti ali zato odbrana i skok...

Jedina stvar koja je važna je da Bogdan dobije veću minutažu od sina Dragana. Sin pogubljen u napadu a i u odbrani je ispao dosta puta... Nema sumnje da će on biti specijalac.

Vesterman... Paklen igrač. On je faktor X na pleju, dok je drugi stranac doveden čini mi se zbog stabilnosti, jer neki izraženi kvalitet nisam primetio, ali verujem Duletu i kao što neko reče, bez namere da pljujem Vladu, vidi se razlika u pristupu.

A što se Gordona tiče, strašne fizikalije, samo sa njim mora dosta da se radi. On na primer ne gradi kad skače, već se oslanja na svoje predispozicije. Kad to Dule dotera, i kad nauči da udje u čoveka biće on itekako koristan.
A naša backup 4... Ma Bane je kralj :D. Jeste malo dobio na masi, ali ono što je primetno je njegova nekako življa kretnja, pogotovu u odbrani, mada je znao da ispadne, ali deluje borbenije. Njegov guru se vratio... :D

Kad nam se priključe reprezentativci biće ovo dobra ekipa. Ima dosta da se radi, ali ono što je bitno ima materijala.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja jako zadovoljan.
Već letimičnim pogledom se vidi trenerov rukopis na stilu igre ekipe. Vidi se neki sistem, neka ideja koju igrači prate.
Krka je slaba ekipa da bi ocenjivali domete, Krka nije dobar reper. Ipak, sve će biti mnogo jasnije kada se priključe Lučić, Bertrans, Musli, Anđušić. Mislim da će Anđušić teško da se izbori za neki minut pored ovakvog Bogdanovića, Milosavljevića i 5-6 Vestermanovih minuta na dvojci...
Gagić mora da radi na odbrani, napadački je ogroman potencijal.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Prica se da smo doveli i Srecka Gasica 1998 god 205 cm i 115 kg :)prekrsti ) :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top