Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
PFC.TOMCAT, kada se zapitas da li je moguce da se ta potrazivanja preusmere banci, samo se zapitas a zasto bi to Marfin Banka uradila i eto ti odgovora...Ipak je to biznis, a ne trange-frange porodicna razmena dobara u naturi...
Pa znam da je teško izvodivo, ali po meni je racionalno razmišljanje da bi u svakom slučaju Marfin banka pre te pare iskukala od Telekoma ili NIS-a, nego od nas.

Edit:

El Mago me preteče... Upravo to što je on napisao.
A drago bi mi bilo ako je ta priča sa tom fantomskom bankom već jedared arhivirana kako čovek napisa!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Pa zar nismo mi prebili kredit Marfin banke tako što smo im rekli "ako hoćete, možete da nam budete sponzori, pošto pare i ovako da vidite nećete" :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Bez uvrede, mislim da malo neozbiljno shvatate te dugove...Evo da malo prosirim, pa nama ce UEFA mozda da se nejebe majke jer mi dugujemo nekim igracima bez obzira sto nama duguju neki klubovi. Sto mi ne bi mogli samo da kazemo:"Ej igracu X, idi trazi svoje pare od kluba Y, oni ti sad duguju"...Ne ide to bas tako. Kapiram da je u zemlji seljaka na brdovitom balkanu sve moguce, ali mi je to prebijanje banke, sponzora i KKP previse cak i za nas.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa zar nismo mi prebili kredit Marfin banke tako što smo im rekli "ako hoćete, možete da nam budete sponzori, pošto pare i ovako da vidite nećete" :D
Kako bilo, neko prebijanje je palo... Ali tu su i dalje!

3333.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ne mislim ja da smo mi prebili Marfin preko nekog drugog sponzora, nego da smo napravili takav neki reprogram ili sporazum, šta već...

I to sa UEFA-om je čudna situacija... oni tebe faktički ne vode da duguješ sve dok te neko ne tuži, a mi imamo one repove koji se vuku jer je "Grubor zaboravio da pusti nalog" :puke:

To je i ćoki iskoristio... ti dobiješ neki reprogram sudskim putem, plaćaš dinamikom koja je određena i sve dok plaćaš redovno - tretiraju te da ne duguješ.

Pretpostavljam da smo mi taj kredit sa Marfin prevarantima prebili sponzorskim ugovorom.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
prebili smo dug sa njima tako sto imamo njihovu reklamu na majicama koju igraci nose tokom zagrevanja,tacnije preko dresa ...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
A na koliko godina je ta reklama ugovorena?

U svakom slučaju, odlično prebijanje, pa i da je 99 godina u pitanju..
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
zaboravio sam,mislim da je 3 godine ... reklama se nalazi na ledjima ...
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
onda smo sjajno prošli - praktično 1,5M evra godišnje od njih, najjači su nam sponzor :)
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Читам у журналу интервју са Мићом Берићем и између осталог га питају за будуће планове и каже он како би волио да ради нешто у Партизану !

Моја жеља -> директор омладинске школе
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Par pitanja, ne mora MVP da odgovori na njih, može i neko drugi ko zna o tome nešto?


A koliko tih para tačno kasni, makar okvirno?

Jesu li te pare sigurne, tj. jesu li garantovane čistim ugovorima koji će sprečiti bilo kakvo vrdanje i obezvređivanje istih od novih partijskih podobnika koji su nasledili te ugovore, a na ta mesta ih je postavio onaj kome niko ne može da zabrani da navija za Zvezdu!?

I je li ispeglano ono sa Marfin bankom... Ako nije, je li mogu ta naša potraživanja da se preuusmere banci, pa da se oni mačuju sa našim dužnicima i na taj način prebiju i naš dug njima?

Jebem li ga, mislim oko pola godisnje ugovorne obaveze. Trebalo bi da su cisti ugovori posto su tada njih po prolasku na f4 izgurali tadic&dacic. Sto njih (mts) ne sprecava da se ponasaju seljacki.

Sa marfin bankom je sve ispeglano tj reprogramiran je dug u sponzorstvo.

jeste bre.. gde se izgubise ti Rusi, bilo je prica da sigurno ulaze u klub, a od tada ni traga ni glas:confused

Pisao sam ranije o tome. To je jos na dugom stapu.
Danas bi trebalo da se dese finansijske pozitivne stvari po KK i VK koje nece javno odjeknuti ali necu nista da pisem dok obecanje dato juce ne bude sprovedeno u delo.

Partizan u Fuenlabradi

1111.jpg


Ekipa Partizana mt:s je danas otišla u Španiju, gde će zajendo sa timom iz Fuenlabrade obeležiti jubilej povodom 20 godina od osvajanja titule prvaka Evrope.

Posebnu vezu imaju naš klub i španski tim iz predgrađa Madrida. S obzirom da je te sezone 1991/1992, zbog situacije u zemlji, Partizan morao da odabere domaći teren van svoje zemlje, tadašnja uprava kluba odabrala je Fuenlabradu kao bazu mladog tima, koji je kasnije došao na vrh Evrope. I to je bio pravi potez, koji je kasnije zajedno sa šampionskim timom ušao u legendu. Domaća publika vereno je pratila momke iz Beograda kroz sve utakmice koje su igrali u njihovom gradu, bodrila ih na iznenađenje i ljudi u Srbiji i u Španiji i u Evropi. Građani Fuenlabrade su navijali za crno-bele kao za svoj domaći tim, čak i kada su igrali protiv španskih ekipa. Ta čudesna veza ostala je neraskidiva. Priča o ljudima iz predgrađa Madrida koji su ugostili buduće šampione zauvek je ostala ispisana zlatnim slovima u istoriji beogradskog Partizana.

Nakon 20 godina prvi put tim Partizana igra prijateljsku utakmicu sa košarkaškim klubom Fuenlabrada, i prvi put će se nova generacija Partizana naći u hali Fernando Martin, da pozdravi publiku koja je pre tačno 20 godina bodrila njihove prethodnike do najsjajnijeg trofeja u istoriji kluba.

Sa ekipom Partizana mt:s u Španiju su otputovali i predsednik kluba iz Humske Predrag Danilović i poslovni direktor Mlađan Šilobad, obojica članovi legendarne generacije crno-belih koji su te 1992. igrali u hali Fernando Martin.

Prijateljska utakmica je zakazana za petak 21. septembar sa početkom u 20,30 časova. Čitav događaj u Fuenlabradi je pod sloganom "1992 - 2012 Veinte años de nuestra Copa de Europa" (1992 - 2012 20 godina od našeg Kupa Šampiona Evrope".

kkpartizan.rs
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ја се искрено надам да ће неки шпанци преносити и да ће онда бити линкова на нету , била би велика штета пропустити ову утакмицу ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Kladionice ne veruju Partizanu
Ima ko veruje. Vise volim kad je ovakva atmosfera, nego kad su prevelika ocekivanja i euforija. A i Dule nece morati mnogo vremena da ulaze na konferencijama da ubedjuje kako smo autsajderi:)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Изгледа да ипак нигде неће бити преноса па тако ни линка :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top