Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Jbt mi njega celu sezonu jednu nismo zadrzali jer cisto sumnjam da smo hteli da ga pustimo.

Teski dani za KK.
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Sasari je jos ranije dao ponudu, a kako se Gordonu dugovalo par plata, ima pravo da ode.
Pre Madjara mu je data 1 stipendija da bi igrao.

Srecno u nastavku karijere, a ono igranje sa jednom rukom ce se pamtiti !

Veliki hendikep za tim, ali nista, guramo dalje !
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Zao mi je sto Gordon odlazi , ali 100% verujem upravi i Duletu , ovakvu odluku nisu sigurno doneli tek tako , sigurno postoji jak razlog za to. Uostalom , ukoliko je tacno da smo obezbedili Evroligu , onda je ovo mozda i razumno resenje. Uostalom , Gordon je imao ugovor do juna , a Zofri do 2015, tako da ako vec treba da biramo izmedju njih dvojice , normalno je da cemo otpustiti Gordona. Mnogo nam je znacio , pre svega zbog tih ludackih banana i zakucavanja , ali , na vreme treba uigrati tim za Evroligu. I dalje verujem da imamo sanse da osvojimo makar jedan trofej ove sezone. Idemo dalje , sta je , tu je , nema plakanja.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Verujem da se iza ovoga krije neki dolazak,nesto, bilo sta da se desava,jer zaista nista mi nije jasno...
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Da li neko zna da li smo dobili obestecenje ili je ugovor raskinut?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
moja pretpostavka je bila vise ko ispada, a ne razlog njegovog ispadanja.. sve zavisi kakav je ugovor potpisan sa njim i na koje vreme.. tako da mozemo samo da pretpostavljamo sta i kako.. :wink:

Ово је кључ . Маните се спекулација и нагађања . Какав је уговор имао и какве су одредбе установљене . Нпр на које време је закључен , шта је све Гордон могао по том уговору , које опције .
Нек се јави Пионирко или Мистер Мвп и нек разреше дилему , ионако више није наш играч .
Можда је проблем и плата , причамо на слепо .
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
mora neko da dolazi, ne mozemo sa jednom cetvorkom dalje
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Sunce ti poljubim, za pola sata od objavljivanja vesti o Druovom odlasku više komentara nego posle 3 dana od pobede nad Solnokom ....
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Rece Pionirko da cemo sa ovim rosterom zavrsiti sezona i slagao nas.

Videcemo da li ce doci neka nasa cetvorka.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Zato sam odmah na pocetku sezone rekao da je navodni 'projekat' podmladjivanja tima teska glupost i prica za malu decu. Hoce li zadrzati sve te mlade igrace sledecih 5-6 godina? Evo vam odmah odgovor, a cak ni sezona nije zavrsila. Cemu onda podmladjivanje. Cinjenica je da mi nemamo para da stvorimo sampionski tim. Zasto i kako smo dosli do te tacke kao najdominantniji tim u regionu poslednjih 10 godina je vec pitanje za Todorica, Danilovica i na kraju Vujosevica.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
koga nema bez njega se mora i moze.. mozda sada dovucemo novicu ubicu :D :D ajde sto mozda necemo nista osvojiti ali nam predstoje mecevi mucenja sa fmp-om a i radnickim... ima da zaboravimo kakav je osecaj kada punimo fmp i slicnu boraniju,iako smo ih punili godinama..
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
5, 6 sigurno ne, 2, 3 realno, a sigurno nije Gordon taj koga smo mogli da zadrzimo vise od jedne sezone. Mislim da je ovaj odlazak Gordona znak da ili je struka procenila da Lovernj moze dostici taj nivo u odredjenom roku ili da je mozda iskrslo nesto jeftinije za nas.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Rece Pionirko da cemo sa ovim rosterom zavrsiti sezona i slagao nas.

Videcemo da li ce doci neka nasa cetvorka.

И која је поента овог поста? :banghead
Ко зна каква је финансијска ситуација, а ако се повеже са нечим другим што је наведено, онда је то на неки начин и логично... Него, битно је само пљунути.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ja nikog ne pljujem ja samo kazem cinjenicu.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Очигледно је хтео да те доведе у заблуду и то не само тебе, него и све остале чланове форума (иронија наравно)... Ако је теби први утисак тога што Гордон одлази да је ЈеНеа погрешио у процени, онда бих се запитао на твом месту.
 

mokapfc

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2008
Порука
14
Reaction score
2
Po meni realan sled dogadjaja: jedini ima jednogodisnji ugovor, imamo viska stranca, vazeci ugovor znaci bice neko obestecenje...I na kraju ocigledno sigurno igramo EL sledece godine
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Naravno da mi nije to prva impresija to sam vise rekao onako usput i naravno nisam mislio nista lose time.

I stvarno ne razumem tvoje napadanje ovde.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja ne vjerujem sta smo mi sebi dozvolili. Mene bas zanima kakve su nase ambicije u ovoj sezoni, tj. sta zeli nasa uprava. Kao da ne postoji zelja za osvajanjem trofeja ove sezone...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top