Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sto se tice skautinga,znam da je pre par godina kruzila prica da nam crnce nalazi neki Italijan, Danilovicev prijatelj.
Jel on jos uvek u igri, ili nam se sada izbor svodi na Miskove pikove?
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
To baš i nije najbolje rešenje. Treba nekako, da se omogući opcija, da se može ponovno uplatiti.

Plus toga na sajtu se pogrešno pravi lista onih koji su uplatili. Ja sam recimo uplatio jednom (više puta se ne može) a na listi sam objavljen 4 puta:

2206
Aleksander Kovač Ljubljana
2207
Aleksander Kovač Ljubljana
2208
Aleksander Kovač Ljubljana
2209
Aleksander Kovač Ljubljana
Alexsandre objavljen si cetiri puta zato sto si toliko uplatio, a prijavio si ovde na forumu da uplacujes arhivu za klub prijatelja, dve utakmice iz arhive sto je kao cetiri poruke,
Snimak utakmice 2011 god KK Cedevita-KK Partizan mts i Snimak utakmice 2012 god Radnicki-KK Partizan mts si uplatio
Vodi se racuna zbog nagrada koje slede svakom stotom i hiljaditom
nikakva greska nije u pitanu!

Trebalo bi da omoguce preko moneybookersa, posto ga imaju i ljudi u zemlji i u inostranstvu.

Gazda ima moneybookers, bar je tako rekao pre oko godinu, a i nije nikakav problem prebaciti lovu sa nekog racuna na moneybookers.
prestanite da trazite nacine jer sve postoji i samo dobra volja je u pitanju.
Vec cetiri godine postoji Klub Prijatelja na sajtu, on line prenosi kao i utakmice iz arhive
sada je uvedeno i placanje preko kartice za klub prijatelja
http://www.kkpartizan.rs/online/postanite_prijatelj.htm
ako neko zeli da uplati vise puta preko kartice mora da promeni korisnicko ime, zato sto je sistem takav
znaci sve je vrlo prosto i u pitanju je dobra volja ....nista vise
isto tako vec cetiri godine na sajtu postoji i uplatnica sa racunom kluba
http://www.kkpartizan.rs/online/uplatnica.info.htm
da se ne ponavljamo vise i da ne izmisljamo kojekave nove mogucnosti
slazete li se?
Pionir's Law je zaista pokusao da sve lepo razjasni i hvala mu do neba!
dobra volja i ponavljam nista vise ....
sve je na sajtu, na dostup svakom ko zeli i sto je najvaznije svako ime novog prijatelja je dostupno svima
ko god uplati ....vidi se
 
Последња измена од уредника:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
PayPal jos nije dosao u Srbiju.
Moze da se otvori PP na neku karticu iz HR ili Slo ali to nije legalno.

Pa valjda imamo nekoga u americi ili kenjadi koji može da otvori svoj PP račun, prima donaciju i jednom mesečno prosledi na račun KKP. Nije to mudro slovo, a ni protiv zakona. Ko može meni da zabrani da sa svoga PP računa pošaljem novac KKP, NIKO! Šta mislite da klubovi poput Reala, Mančestera i drugih nemaju svoje račune i na drugoj strani Atlantika!
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
WebGazda u pravu si
ovog momenta i to moze da se otvori ali ZASTO?
trenutno sve postoji i dostupno je svima bilo da su u srbiji ili bilo gde u inostranstvu
cemu novo nesto kao lakse ....sta je lakse od toga da se ukuca par reci i par brojeva i da se pritisne send?
ponavljam opet ko zeli i ko ima dobro volju

Uostalom klub prijatelja je imao i svojih prednosti a i u buduce ce biti tako
setite se da su prijatelji tog istog kluba imali mogcnost da kupe karte za Pariz kada to vise nije bilo moguce, svaki stoti dobija poklon kao i hiljaditi dres, bilo je tu jos slicnih akcija oko istog kluba prijatelja
imena su tu kao i cela baza podataka sa brojevima
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Trebala bi mu neka masina za kucanje poruka ukoliko zeli da posalje milionce :D


Gazda naravno da je zakonito, ali ko garantuje da ces ti taj novac proslediti Partizanu..
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Iako sam vec dao svoj stav oko Gordona i tog desavanja, moram da se nadovezem sam na sebe. Pre svega ako se uzme premisa da je Dule demagog onda su pojedinci maliciozni zamenjivaci teza.

Niko Gordonu ne spori zaradjene pare ili pravo da se ugovor postuje. Apsolutno je legalno to sto je uradio, ali nije bas fer. Ako je do tih plata sto kasne, sto nije napustio klub odmah kasnjenju decembar, januar, februar? Dakle problem su menadzeri koji osetili vecu lovu i procenat od zabara i podbunili Drua. Novac je mogao da se pozajmi u krajnju ruku jer nije velika para u pitanju. Koliko se secam imali smo probleme sa tim menadzerima posto oni zastupaju i Kostu Perovica. Trece postoji ja mislim oko 7-8 klubova u Evropi koji na vreme izmiruju obaveze i sve to zbog velike krize u kosarci, koji ljudi nisu svesni. Mislim da su u Zalgirisu primili 2 ili 3 plate od pocetka sezone. Sta je sa ostalim klubovima sto igraci ne dizu sidro tek tako? Gordonu zelim sve najbolje u karijeri i nadam se da se nece pokajati zbog odluka menadzera. Sto se tice profesionalnosti necu da blatim momka, ali imao je on svoje bisere.

Sto Veseli ili njegov menadzer nisu zatrazili raskid ili transfer u neki drugi klub kada je kasnila plata? Da zakljucim nije problem u Gordonu, koliko u menadzerima i drzavi koja ne daje pravni okvir za bolje finansiranje sportskih klubova.

A o zlobnim poredjenju:
Sto veliki i bogati CSKA nije odmah isplatio celu sumu Duletu kako je po ugovoru nego su se vukli po sudovima? Kada smo se mi vukli po sudovima sa igracima? Partizan mozda kasni sa placanjem ali plati. Dobar deo igraca koji shvati koliko mu je Partizan doneo (u vidu buduceg masnog ugovora u novom klubu) i oprosti po koju platu, naravno to ne mora svako da radi nije nikakva obaveza. A kada se zavrsila "bitka" izmedju Duleta i Zalizanog sa jedne strane i CSKA sa druge, Zalizanog su dobro istumbali, pa je i pala neka plasticna operacija.

Мени је невероватно да људи на овом форуму и даље прате исечена, скраћена, осакаћена издања конференција за штампу или изјава челника клуба, поред живог и лудог колеге MVP-а који овде качи комплетне и нецензурисане КЗШ које се неретко разликују суштински од горепоменутих издања у медијима. Лудог зато што се труди да нам да изворне информације, а многи поред тога и даље цитирају и воле ,,пречишћена'' издања.

Lud sam shvatio kao kompliment bez brige :D To je glavni razlog sto snimam i kacim te snimke. Ali svako ce tumaciti kao sto zeli da tumaci. Kao sto Lorbek tumaci pravila Evrolige.
 
Последња измена:

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ovo sa sms-om je teska prevara, uplatio sam pre dve veceri poruke, nema me na listi. Jebacu nekom kevu lopovsku!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
oba puta me je bilo na listi, tako da opusteno, izaci ce i tvoje ime.
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
Strap-on TO JE NEMOGUCE!
posalji mail na [email protected] sa svojim brojem telefona sa kog si poslao i menom koji si stavio
server automatski belezi sve tako da NIJE MOGUCE DA TI SE NE POJAVI IME ako si poslao poruku ili dve i vise
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Bice onda da sam najgluplji na ovom forumu da umem da posaljem poruku!

Kad glasam za Ekrema onda je sve u redu :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako ti je prošao glas za njega onda definitivno nešto nije u redu. :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bice onda da sam najgluplji na ovom forumu da umem da posaljem poruku!

Kad glasam za Ekrema onda je sve u redu :)

Nisi jedini, i ja sam jedan od vas.

Možda sam glup, možda lenj, možda uobražen, ali ako moram da kliknem više od tri puta da bi nešto odradio na internetu... odustajem!

To je ono što učim klijente već deset godina. Omogući kupcima na internetu što lakše da reše kupovinu. Mnogi prvo traže da se registrujete, pa onda ulogujete, pa kliknete deset puta.... do tada većinu kupaca prođe volja i odustaju. Jednostavnost je majka na internetu. Nateraj kupca da potroši dok je vruć, a ne da ga drkaš sa raznim peripetijama.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Nema me na listi nisam dobio ni odziv na poruku, nesto ne stima! Lepo ukucam CRNOBELI STRAP-ON BEOGRAD i djokatore, ne znam, ne da mi se da pomognem klubu. To je sigurno covicevo maslo
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
izbrisi tu crticu i napisi strapon zajedno.

Mozda je bag do falicnog sistema.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Strapatoni ...
Nema ni mene na listi, ali jebes listu, nije bitno biti na njoj.
Pomogli smo, imas racun u Inboxu kao dokaz da su pare otisle na pravo mjesto ...

Sve ostalo je manje bitno ... osim naravno Ekrema ;)))
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
Igman kako te nema?

2210​
rademagma beograd
2211​
Igman Causevic Brisbane
2212​
Familija Causevic Brisbane
2213​
Alexa01 Beograd
2214​
Aleksandar Veljkovic (Alexa01) Beograd
2215​
Alexa01 Beograd
2216​
Familija Milosevski Skopje
2217​
Familija Crnobelisvet Beograd
2218​
Alexa01 Beograd


Ima te i pojedinacno i da si plus 10 EUR za familiju uplatio
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top