Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jel istina da nas Gagi napusta posle ove sezone? :(
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ono sto je sigurno to je da ostaju Leo, Lovernj, Bogdanovic, Gagic i Djekic. Mozda Gordic i Musli ali nisam 100% siguran. Ovo je moje misljenje da se razumemo. Uz gore pomenute voleo bih da klub zadrzi Draganceta, Lucica i naravno Bertansa. Minimum dva pojacanja, a mozda i tri su potrebna u zavisnosti ko ode. Nego plejof jos nije zavrsen :D Da mi lepo osvojimo titulu pa ce Vujosevic i Tosa lako posle.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Rano je za price ko ide a ko ostaje, da odradimo trecu utakmicu, nabijemo govna, proslavimo kako dolikuje a posle ce biti vremena za polemike o odlascima. Ja sam potpuno svestan situacije i da nas Partizan jednostavno nekog mora prodati da bi preziveo.Ima ko da razmislja kome je vreme za odlazak, za kog postoji zamena i slicno.Sigurno je da ce okosnica ekipe ostati tj nece nas napustiti tipa 8 igraca pa da moramo da pravimo ekipu od nule. Klub je u sigurnim rukama i nema razloga za brigu

Uzivajmo u danasnjem danu i u danima koji slede
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.544
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jel istina da nas Gagi napusta posle ove sezone? :(

Најлогчније је да иде. Дугују му се паре као и свима, мора и он нешто да заради, тако да ће вероватно преко. Плус, мора се ослободити и простор за Богдана. Тако да се надам да ће доживети потпуно заслужене овације у понедељак, у надам се последњој утакмици финала.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Tema je KK Partizan 2012/13

pr:
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Mislim da ce vas obradovati lepa vest na pocetku sledece sezone... Koliko sam cuo od bliskih ljudi Lucicu, svi ostaju na okupu i sledece sezone, a najvise me obradovala vest kad sam cuo da je sam Lucic izjavio da nece sigurno ici minimum jos jednu sezonu.:) Mora vise nas da se aktivira da pomognemo klubu, primili su samo 5 plata, ko koliko moze nek salje porukom, preko racuna, mnogo su zasluzili i tek ce da zasluze!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta se desava sa halom koju je grad obecao posle F4?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Grad je ustupio zemljište, a obećala ju je država.

A dešava se verovatno ništa... I mislim da i kad bi na iznenađenje svih i počela gradnja u Kuriru bi nas razvlačili na sva zvona na konto bacanja državnih para.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Neće početi, ne sIkirajte se.... ona šahistkinja rekla "nek' vam je pravi onaj ko vam je obećao halu"
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd
Ček, zar nam nije grad obećao halu?! I koj moj njih dvoje imaju s tim, koliko mi se čini samo onaj žuti picopevac bi mogao nešto da kaže po tom pitanju.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Cudno mi je da nasi to ne potenciraju vise. Mozda zbog onog duga za porez ne smeju da potezu to pitanje.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma od te hale nema nista,za Cokija ce biti a za nas nista.Vidite da Djitler svrsava na arenu i potencijalno gansko igranje tamo,zasvrbe ga da se on nesto cima za nas, a o Vucicu nemamo sta da pricamo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Šahistkinja je rekla da može da se pravi "eto ta hala" i za nas i za njih zajedno da je koristimo.... cenim da naši sad to ne potenciraju, možda čekaju neka bolja vremena ...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd
A cenila sam je kao sportistu, Bože, kakva zabluda :D mi smo tu halu ZASLUŽILI, šta mandovsko- prigradsko-privatni klub ima s tim?!
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Marićka se oko toga pita kao i ja, običan fikus u vladi. Em što imamo podršku grada i države kakvu imamo, tj. nikakvu, em što su isti u teškoj buli sa parama tako da ne očekujte ništa od toga u skorije vreme.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebo joj pas mater, šta ima za njih da se pravi hala, kad FMP ima dve hale? Mrš u pičku materinu, sad i da je daju ja je ne bi' uz'o!
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
DOSTA: Daniloviću, mani se teorija zavere


Doduše, još u januaru je rekla da ćemo za njenog mandata dobiti halu...

Pa tad je još sve bilo bajno i sjajno što se tiče budžeta, tj. za javnost je tako bilo, dok su gospoda u foteljama dobro znali da žestoko srljamo ka bankrotu. Ponavljam, Marićka je poslednja osoba koja će se pitati oko izgradnje hale, a i sve mi se čini da joj mandat nešto i neće dugo trajati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top