Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Imaju FMP-ovu halu u Zelezniku, Basketlend halu i mi jos da delimo tu novu halu koju smo krvavo zasluzili?! Ma nikad! Pocepati papire i razjuriti radnike ako do toga uopste i dodje! Mamu im pokvarenu! Makar trenirali na ulici to Danilovic ne sme dozvoliti.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Da cestitam i ovde vise nego uspesnu sezonu omiljene nam sekcije SD-a:respect:clap Ovo je mozda i moja omiljena generacija Partizana u poslednjih nekoliko godina. Nekada je TNT bio skoro pa nedodirljiv, ali sada su tu Luca, Dragan i Bogdan, s' tim sto ne bih Novicu menjao:D Kao sto je rekao Stojance na drugoj temi, neverovatno koliko dobrih kosarkasa i jos boljih ljudi je igralo za KK u periodu koji mi pamtimo. Momci jos jednom:respect:respect:respect Jos jednom je Dule pokazao da ipak poseduje magicni stapic i da je Bog kosarke i ovih prostora. A za neverne Tome, opustite se i uzivajte, sve uvek dodje na svoje mesto kad se radi dobro
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Na pocetku sezone nisam verovao u uspeh ovih klinaca, bio sam ubedjen da se nas dugi niz godina osvajanja titula prekida...
Verovao sam u Duleta da ce on dati sve od sebe ali nisam verovao u klince.:banghead

Kada smo odigrali par dobrih utakmica u evroligi shvatio sam da tim ima potencijala, ali nema iskustva zbog onih poraza u neizvesnim zavrsnicama.
Posle onih losih partija protiv fenjerasa iz aba lige izgubio sam svaku nadu, bio sam spreman da im vecini vidim ledja na kraju sezone....:confused

ALI..........

Kako su me samo razuverili, ispostavilo se da je ovo jako uspesna sezona, a gledajuci na uslove u kojima se igralo, na mafijasku pudlicu i njegove spletke, ovo mi je najdraza sezona u poslednjih par godina posle one gde smo otisli na fajnal 4.

Kako su samo klinci napredovali, da ih sada ne nabrajam pojedinacno, svi su napredovali strahovito, od jedne gubitnicke ekipe postala je prava pobednicka, sa srcem i zeljom za pobedom, bez straha, jaka, pravi tim.
Nadam se da ce ostati na okupu, pa da vidimo sta mogu sada malo stariji i iskusniji da urade u evroligi

HVALA VAM MOMCI NA OVOJ SEZONI, MNOGO STE NAM SRECE DONELI OVE SEZONE I ZATO ZAUZIMATE POSEBNO MESTO U SRCU SVAKOG PRAVOG GROBARA :partizan_fan:
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Jedna od boljih sezona , hvala ti crno bela ljubavi .....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jedna od boljih sezona , hvala ti crno bela ljubavi .....

Ne bih se baš složio da je jedna od boljih, ali svakako da je jedna od interesantnijih. Uvek je napeto, ali ove godine je baš bilo na nož! Da se i ovde zahvalim čelnicima KKP što su imali strpljenja za košarkeše, ali i za nas neverne tome.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Fenomenalna sezona...zaista... Puno se nadam da će ovaj tim ostati na okupu bar još jednu sezonu pošto tek sada počinje da se vidi potencijal o kojem je Dule govorio u startu... momci kidaju
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ово финале је било више од игре, ово је буквално победа добра над злом. Памтим свашта, али овакво зло на челу једног малог клуба, овакво ђубре као што је ћорави идеолог убиства премијера, гњиду без скрупула и спремну на све...то нисам видео.
Apsolutno tako... Pisao sam već danima da je svaka titula KK Partizan zapravo odbrana celog Partizana jer je košarkaški klub najvažniji šraf celog sportskog društva i prva linija odbrane od zla koje nas smatra za strano telo u ovoj zemlji.

taman jedva docekam kraj sezone i da se mogu opustiti k'o covek, a onda k'o munja sevne cinjenica da iste sekunde krece borba za 13-u :D
Nego šta, nego da kreće iste skunde borba... Crno-beli je fino objasnio ko je na njihovom čelu, a pošto zlo nikada ne spava, nećemo ni mi.

Mene brine jedna stvar... Da li ćemo i dogodine imati prezime mt:s pošto koliko sutra nam ističe trogodišnji ugovor?

Da je do menadžmenta firme i da oni imaju nezavisnost u odlučivanju verujem da bi oberučke svi glasali za produženje ugovora... Sedam trofeja za tri godine, od čega dva trofeja važe na teritoriji sedam država (a u tri od njih Telekom Srbije posluje) je fenomenalna reklama koju niko normalan ne bi otkazao.

Ali, svi znamo da za svako sponzorstvo državnih firmi neko sa vrha mora da aminuje i kaže "može", a opet znamo ko je trenutno na vrhu... Brat onog koji je jedan od prvaka u Upravi fašista iz Železnika.

Videla je bagra u ovih par meseci da nam na terenu ne može ništa, zato će pokušati da nas na sve načine osakate van terena... I uistinu me je strah da će kroz ovu priču o privatizaciji Telekoma ciganska državna bagra provući neku besmislicu kako bi nas uskratili za sponzorstvo.

Ali nadam se da naši to imaju na umu i da će izvršiti pritisak kako bismo i dalje zadržali makar ta sredstva koja trenutno imamo... A to je realno mrvica od onog što zaslužujemo.

Idemo dalje... No Pasaran!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dakle završi se i ta sezona 2012/13, jedna dosta mučna sezona za sve nas, pri čemu je tu dozu mučnine najviše stvorio onaj imbecilni ćoravi kepec iz predgrađa, ta budaletina bolesna, taj idiot najgore vrste, to đubre neopevano....jeb'o mu pas mater debilnu...
------------------------------------------------------------------

Veliki broj ljudi (forumaša) ni ove sezone nije naučio tako često ponavljanu lekciju iz prošlosti, opet je pravio iste "greške u koracima" kao i svih ranijih sezona...opet su postovi u decembru, januaru, februaru bili prepuni negativne energije i istog takvog naboja, nerzvoze, manje razumne a mnogo više nerazumne i "nepotkovane" kritike igrača, Duleta, celog stručnog štaba, a bogami i celog kluba...

Koliko sezona treba da prođe da neki od vas shvate da se pri oceni jedne INSTITUCIJE kakva je KK Partizan ne sme srljati pre vremena, ne sme se trčati kao tele pred rudu, nego se mora sačekati kraj sezone? Koliko titula je još potrebno? Jel nije dovoljno 12 uzastopnih u domaćem prvenstvu? Jel nije dovoljno 6 regionalnih u poslednjih 7 sezona?

Kad će neki da shvate da u našem SD (ili JSD, neka bude i tako ako to Dule tako voli :D) postoje samo dve INSTITUCIJE evropskog i svetskog kalibra (KK i VK) i da takve INSTITUCIJE zaslužuju poseban "bonus" od navijača Partizana, onda kad ne ide sve glatko?

Da se vratim samo KK, pošto je o njemu ovde reč:

I bukvalno mi nije bilo dobro ono tamo u decembru i januaru, ono kad su se zaređali Bamberg, Solnok, Zadar...pa kad se u februaru desila ona tako podla prevara na kupu u Kragujevcu...Sve to je samo po sebi bolelo (takvi nesrećni porazi i takve nepravde) a onda još dođeš ovde i moraš da čitaš gomilu nebuloznih postova, nekakvog palamuđenja, nekakve kritike koja je totalno deplasirana, koja blage veze sa životom nema...

Danas je juni, sredina juna, ali mene ogorčenje ne napušta zbog svega toga šta se ovde moglo pročitati u decembru, januaru, februaru...

NE MOŽE SE TAKO PISATI O INSTITUCIJI AKO INSTITUCIJI NE IDE! ZA INSTITUCIJU SE UVEK, VAZDA MORA IMATI RAZUMEVANJA, JER SE INSTITUCIJA KRVAVIM RADOM NAMETNULA KAO TAKVA, KAO NEKO KO MORA DA IMA "BONUS"! UPAMTITE TO VEĆ JEDNOM!

Šta je rezultatski falilo da ova sezona bude još uspešnija?

Falio je trofej sa najmanjom specifičnom težinom (domaći kup), trofej kojeg nismo osvojili zato što smo bili prevareni od koalicije mutantskog kluba, saveza i čitave države (sa istaknutim "članovima" kao što su MUP i TANJUG). INSTITUCIJA bi i taj najmanje bitan trofej osvojila...sasvim sigurno bi ga osvojila...da se ono veče to sramotno finale odigralo do kraja...čak i da nije napolje izbačena ciganska gamad i ciganski nakot koji je izazvao ono što je izazvao, a pritom je još bio instruisan da to učini od strane onog idiota ćoravo-kepecastog...Ko je bio u Kragujevcu to veče, taj je mogao da prepozna našu pobedničku energiju pred prekid, odnosno gubitničko raspoloženje koje je već krenulo da obara mutantske igrače...A sutradan? Čak i sutradan smo mogli da ispravimo tešku nepravdu koja nam je naneta prethodno veče, ali...na kraju 3/4 smo prisustvovali praktičnoj demonstraciji nekih novih košarkaških pravila - "napravi trokorak, daj koš i onda imaš i dodatno bacanje"...Taj sudijski lopovluk je definitivno "ubio" našu decu u Kragujevcu...

Falio je i prolaz makar korak dalje u Evropi, prolaz u TOP 16...Mislim, uzevši u obzir mladost ekipe i situaciju (pre svega materijalnu) u kojoj se nalazimo, neprolazak u TOP 16 je sve samo ne katastrofa i kataklizma, ali...INSTITUCIJA je ovaj naš KK, navikao je svoje pristalice na podvige u Evropi i svi hoće da se ti podvizi svake godine ponavljaju...e pa "neće da može"...A šta je falilo da se i ove upravo završne sezone napravi podvig u Evropi? Falilo je MAKAR MALO sreće....MAKAR MALO...neću o produžecima protiv CSKA i Barselone u "Pioniru", neću ni o knap porazu u Barseloni (nakon one "divča" trojke iz naskoka posle odbitka od table), nego ću samo o najgenijalnijem pasu jednog igrača INSTITUCIJE u čitavoj ovoj sezoni, o tom pasu Lea Vestermana koji u Bambergu (sad više ne znam da li u produžetku ili u regularnom delu) nije prošao a bio je genijalan, geniozan...Da je prošao - odosmo mi u TOP 16 i pored tolike prethodne količine peha, nesreće...Umesto nas, ode taj Bamberg koji je u TOP 16 istina zabeležio 0-14, ali...ko je to pratio, zna da tih 0-14 stvara lažnu sliku o tom klubu i timu, taj Bamberg je sve samo ne "kanta"...makar polovinu tih utakmica je posle u TOP 16 izgubio minimalno, neke baš nesrećno...a koliko nisu naivni govori i podatak da će najverovatnije opet uzeti titulu u sve jačoj nemačkoj ligi...

Dva najznačajnija trofeja (ABA i Superliga) su osvojena i to je PODVIG NAD PODVIZIMA , bez obzira što je INSTITUCIJA navikla svoje navijače na osvajanje tih trofeja. Znamo svi ko su nam bili protivnici, ko su bili dušmani naspram nas (posebno u Sueprligi u srb-ciganiji) i zato ovi osvojeni trofeji zadlužuju posebno mesto u našim trofejnim vitrinama...

Šta je najveći dobitak ove sezone? To su igrači koje smo dobili...To je Bogdan, to je Leo (koji nam je ipak ostao najveći "dužnik", on može mnogo, mnogo više nego što je pokazao, iako nam je trofej u Laktašima on najviše doneo!), to je Žofri, to je i "mali" Milutinov koji će već od jeseni biti "ful" senior jer se jako puno i kvalitetno iskalio ove sezone, bez obzira što nije puno igrao...To su već 4 "čista dobitka" kad su u pitanju igrači...O Luči i sinu Draganu ne bih nešto posebno "tupio", zna se ko su oni i šta oni predstavljaju za tim, još od ranije...O Luču su se takođe mnogi ogrešili zaboravljajući šta se sve tom momku dešavalo od prošlog leta - nemanje odmora, zajebana povreda, "ubrzano" vraćanje iz povrede...Centri? Tu smo najmanje dobili, ali...prostor za napredak tu POSTOJI, VELIK JE, posebno kod Muslija, mada...Gagić ima tu želju, srce, samo da obuzda nekako tu svoju "sirovost" jer se ona ne trpi u INSTITUCIJI, to Đorđe mora da shvati...

Udavih, izvinite...

I da ponovim - ne jurite opet sad od leta kao telad pred rudu...verujte Instituciji koju, kažete, svi tako puno volite...verujte ljudima koji je tako uspešno vode, tako dugo...Veliko nam je SD (pardon Dule, JSD), ali nemamo puno INSTITUCIJA u tom sportskom društvu kada je u pitanju Evropa i svet, ogromna većina su "samo" klubovi na tom globalnom planu...

P.S.
I pogledajte još jednom jedan film sa donjeg linka, vredi, ima jasnu pozadinu i poruku, pokazuje zašto je naš KK takva jedna INSTITUCIJA, zašto smo tako moćni:
http://www.kkpartizan.rs/sr/video-galerija.php
Reč je o filmu u gornjem redu, u sredini ("Leo Vesterman, KK Partizan - Canal +")
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Predsednik jutros!

untitled.jpg
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Braco, kakva je povreda Bertansa, valjda nije nesto opasno
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja imam informaciju da danas ide u Novi sad na snimanje. Kako, čime, zašto i kad-ne znam. Ostaje nam da se iz sve snage nadamo da mu nije ništa. Drži se Berta!!!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Прије него што речитији форумаши оплету резиме сезоне, да мало украсим и ја форум.

Да почнем од ЛУЧИЋА, играча о којег сам се огријешио недавно... Иако сам на почетку сезоне вјеровао да је спреман да буде капитен и да предводи наше момке, како је сезона одмицала све сам мање имао повјерења у њега... Почео је превише да форсира, није га било кад је требало екипа да се повуче, мало је ту и препотенције било, али сам баш тад на форуму написао да нећу да га критикујем и да ће се тргнути. Браво мајсторе, извини што сам сумњао, већ сам писао, мислим да је погодио кључни шут финала, у 1. утакмици кад су смањили на 4, јако тежак фејдавеј који је ставио тачку на ту утакмицу, напослетку и на сезону.

БРАТ МИЛОСАВ, о њему сам писао скоро сваки пост, нека Стојанче то исецира како само он зна, само да изразим жаљење што сам чекао крај 3. и што нисам повео обећану пјесму за њега, али никакве штете, оде рашкова сурла, искрено се надам да ћу и наредне године имати прилику да поведем то. :)

ГАГИЋ, лик који те у истој утакмици натјера да свршиш и лупаш главом о зид, феноменално тијело, јако покретљив, снажан, а опет не зна неке основе кошарке. Видим масиван потенцијал у њему и очекујем огроман напредак догодине!

БОГДАН, изгледа да ипак нисмо луди ми што смо ових година говорили да ће мали бити звијер, има и он много да ради и од њега очекујем праву експлозију, ове године је показао муда до патоса и срце величине Пионира, као и сви остали, углавном...

ЛОВЕРЊ, донио преко потребну жестину у скоку, снагу и енергију центарској линији, сад из ове перспективе, лако је закључити да нас је сами Бог погледао кад је Гордон отишао, луд је ко струја, психо, животиња, ју нејм ит... Под хитно да поправи бацања и нема зиме.

МУСЛИ, показао пар пута у току сезоне да може, али да једноставно да га мрзи, до ове финалне серије био сам за то да се шкартира, али као што је никола70 већ рекао, одиграо изненађујуће добро, тако да ме мало замислио.

МИЛУТИНОВ, извукао максимум за своју минутажу, њега очекујем ипак тек за двије године у озбиљнијој улози.

БЕРТАНС, надам се да није повреда озбиљније природе! Момак који мора да има преко 10 шутева за 3 по утакмицу, који је доста напредовао већ током сезоне, мало додао неке заврзламе у нападачкој продукцији, плус што је одбрану подигао барем дупло, већ сам писао да сваки меч прилијепи неког као сличицу, онако леброновски. Крвави радник, да смо имали потентније центре и он би имао више простора и учинка (а ионако је био први тројкаш АБА лиге).

ГОРДИЋ, након слабог почетка, на крају је максимално коректно одрадио своју улогу, добио сам фмп за ненормалну психолошку енергију екипе... Осим што је одрађивао посао у нападу, и у одбрани је максимално агресиван па и крао је неке веома битне лопте, као у 2. утакмици и давао неке јако битне кошеве, показао муда кад је најбитније, много битна шраф екипе с обзиром да јее Лео већи дио сезоне у каналу.

ЛЕО, по мени је највише подбацио, можда сам и ја имао нека нереално вискоа очекивања од њега... Нећу сад ни њега да критикујем, већ је показао да је права Гробарчина, сјајан момак, а уз то је одиграо најбоље полувријеме кад је било најбитније.

ЂЕКНА, ЧАКАРЕВИЋ, много готивни момци, позитивци, много ми је жао због Маркових кољена, надам се да ће успјети да се опорави...

ДУШКО ВУЈОШЕВИЋ, признајем, сумњао сам у неким тренуцима (али барем нисам јавно кукао, за разлику од многих, понавља се иста прича сваке године, али добро, нећу више о томе)... Још једном, свака част, показао је да је ненадјебиви маг овог заната и да једини има снаге снаге да се рве са криминалцима и успут да кара све екипе региона, а ускоро надам се и Европе.

На крају, апсолутно разумијем зашто, али и даље мислим да је грешка била пуштање Кецмана, и да смо ту изгубили добре паре од ЕЛ ТОП16 и Арене, јер сам убијеђен да смо имали Кецмана, да бисмо играли тај јебени ТОП16... Али добро, то је све шббкбб, и само моје мишљење,а ко што сви знамо, мишљење је као дупе..;)

Измјена: Извињвам се што удавих, а у међувремену улети ЈНА и премаши ме са "чаршавом" :D
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
nego ću samo o najgenijalnijem pasu jednog igrača INSTITUCIJE u čitavoj ovoj sezoni, o tom pasu Lea Vestermana koji u Bambergu (sad više ne znam da li u produžetku ili u regularnom delu) nije prošao a bio je genijalan, geniozan...

Da li postoji snimak tog genijalnog pasa? Nesto ne mogu da se setim kako je to izvedeno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma naravno da ima, ako ne odvojena sekvenca onda na snimku cele utakmice...napadali smo na desni koš...bilo je ono "na slepo"...krenuo je i gledao u jednu stranu, a prethodno je video samog saigrača u reketu i odigrao mu je "blind"...a trenutak je bio jezivo bitan, toga se sećam...i udari valjda lopta nekoga na putanji koga nije trebalo da udari, ili tako nešto...joj, ne bih ni da se prisećam, ali znam da je to prošlo - prošli bi i mi u TOP 16! :(
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
Od danas nam je rachun u blokadi. Upravo saopshteno na sastanku Poreske uprave. Nisu hteli da nas remete dok se ne zavrshi prvenstvo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Snaći ćemo se. Bio nam je račun i prethodnih godina u blokadi, i to dugo i neprekidno, pa smo se snašli i preživeli. Izguraćemo i ovo.

EDIT:

"Ugnjezdio" se i najnoviji "momčić": http://www.kkpartizan.rs/trofeji/

Sad ih je tačno 43:

1x Kup šampiona
3x Kup Radivoja Koraća (internacionalni)
6x titula u regionalnoj ligi
20x titula nacionalnog šampiona
13x "titula u kupu" :D
 
Последња измена:

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
A gde je Todoric?
JE-NE-A reaguj,gde je sportski direktor?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top