Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nama je svima tesko,njemu je sigurno najteze.Podrska Berti da ne zapadne u neku depresiju,jbmt ligamente,najgora povreda.Valjalo bi obezbediti najboljeg doktora da se brine o povredi.
Neće da zapadne u depresiju, biće odsutan iz Beograda samo onoliko koliko mora, a svo ostalo vreme će biti uz ekipu, uz momke koji ga mnogo gotive, svi od reda. On je deo nas.
Imaće brzu operaciju i najbolji mogući postoperativni tretman. Za to će se Partizan pobrinuti sa svim svojim resursima.
6 meseci pauze kad su u pitanju utakmice ne znači i 6 meseci pauze na treninzima.
Vratiće se Berta i biće još bolji nego što je bio.
6 meseci - 3 meseca (kad ionako nema takmičarskih utakmica) = 3 meseca
Za tri meseca će Berta uveliko biti na putu povratka.
Do tad ćemo se podsećati njegovih genijalnosti iz ove sezone, recimo trojke u 2. finalnoj, ali i "lepljenja" Katića juče kao sličice o tablu! Ja ne pamtim kad sam video onakvu monstruoznu bananu!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Заиста лоше вести, али шта је ту је! Бертансу максимална подршка, а ми ћемо се већ снаћи до Нове године!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Hajde neka neko od ovih audio video magova napravi high lights 12 uzastopnih a?
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Zaista mi je teško palo ovo, izuzetno teška povreda, gde će biti potrebni veliki rad i čelična volja za povratkom i oporavkom, znam i iz ličnog iskustva. Još neverovatnija i baksuznija stvar je da se desilo u poslednjoj utakmici sezone, koja je bila kruna iste i kad treba svi da slave njemu se desi nešto najgore moguće.

Puna podrška za našeg Bertu i nada da će iz svega izaći još jači!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Meni ljudi, a vi me sada kritikujte koliko god zelite zbog ovoga, za Bertansa nije krivo zato sto je u pitanju nas igrac koji je mnogo znacio ekipi bla bla bla
dobro, jeste i zbog toga,

ALI, pre svega mi je krivo jer je to stvarno sjajan momak..ali sjajan!!!!! znaci tragedija je da se nekom takvom nesto tako desi.. tragedija je generalno da se bilo ko povredi, pa cak i mi "obicni smrtnici", ali decko je stvarno bio za uzor..nebitno koliki su njegovi kvaliteti bili.. stvarno mi ga je zao..

Bertanse, nema me, jos uvek, na tviteru, ali ako citas evo znaj da maksimalno delim tvoju tugu sa tobom! :(((


ali cemo zato da pevamo kad opet krenes da trpas trojke :DDD
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde malo mere da se ima, i kad se tuguje...Manimo se "tragedija", oplakivanja, "bio je uzor" i sličnih opisa...
Nije umro Bogu hvala...pu, pu, pu...

Ako je već moralo ovako nešto da se desi (a kad se tako desi kao njemu - šta da kažeš nego sudbina jebiga) - onda je makar sad bio "najbolji" momenat (razumećete sigurno šta sam hteo da kažem)...bolje u junu nego u septembru ili decembru...Eto, kao neka mala uteha...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Jel se nama ove godine zavrsavaju sponzorstva sa MTS-om i Kappa-om? Jel bese bila neka prica da Rusi hoce da uloze u KKP?
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Cujem da drzava prodaje telekom. Bas ce biti zanimljivo ko ce biti novi sponzor svima u svim sportovima. Prodadose sve drzavno.Meni je prosto ne shvatljivo da Misko moze da nadje neke inostrane sponzore,a KKP ne moze. Mozda nam dodje Fiat.(bio nam u fuci cini mi se) :D
Salu na stranu...Mene kod INSTITUCIJE uvek najvise brine ta finansijska situacija,sportski smo maksimalno obezbedjeni u svakom pogledu. Mogu samo da zamislim kako je tesko objasniti mladim momcima da nema novca za potpuno zasluzenu platu. Plasim se da nekad ne pukne to.Znam da mi pre svega gledamo ljudske kvalitete pri dovodjenju igraca ali opet uvek se nekako plasim tog finansijskog aspekta. Zivim za dan kad ce neko konacno prepoznati sta i koliko moze jedna ovakva institucija da uradi na evropskom planu,ne sa prevelikim vec sa obezbedjenim budzetom (na vise sezona).Verujem da bi mogli da budemo
u samom vrhu evropske kosarke,ako ne svake onda bar svake druge godine.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dasic demantovao dolazak, onaj profil na fejsu nije njegov.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ukoliko hocemo da napadnemo top 16 mi cemo morati da se isprsimo bar za jedno pojacanje iako je Tosa rekao da vecina igraca ostaje. Ako neko ode (Dragance, Luca ili Gorda) onda se broj pojacanja penje na dva, a mozda i na tri zbog povrede Bertansa.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
http://www.youtube.com/watch?v=dkwRTc0KGEI
Слажем се да треба имати мере и у туговању, као и слављу, али је и нормално да у првом налету буду израженије емоције и да се не гледа потпуно трезвено на ствари. Ја признајем да су мени кренуле сузе кад сам видео овај снимак из свлачионице. Иако су резултати снимања стигли тек данас види се да је Берта већ знао о чему се ради. Толико смо се сви нагледали разних снимака кидања лигамената (само у последњих годину дана Роуз, Рондо, Шамперт, Дејвис...) да можемо одма' на прву да ударимо дијагнозу... Ја сам се надао синоћ да ипак није то то, као што се и сада надам да ће опоравак ићи као што је ЈеНеА написао (па чак и боље, иако је реалност да то све иде много тешко), али ми је кроз главу одмах после његовог хватања за колено, док неко говедо поред камере псује и урличе да га носе напоље, а остали на трибинама звижде "фолиранту", прошла ова сцена. Све синоћ и јутрос кренем нешто да напишем, али до дијагнозе нисам имао храбрости да ишта трабуњам...

Ето сад после дијагнозе, и пар суза због саосећања с овом момчином после овог снимка из свлачионице, већ је могуће гледати напред. С онаквим другарима какве има у својим саиграчима, и уз клуб од којег нема ВЕЋЕГ када је брига о својим повређеним играчима у питању (ту је Пера да му из прве руке пренесе своје искуство и пружи неопходну подршку), и уз надамо се најбољу могућу оперативну и постоперативну негу, можемо само рећи - видеће се због чега је добро да се ово десило баш сад. (да, чврсто верујем да постоји неки разлог, као и за сваку глупост која нам се десила као клубу, због кога је зарад неког већег добра до те глупости морало да дође) Рецимо, живо ме занима какав ће тек шут да му буде после опоравка, или до које мере ће изградити стрпљење, којег му је понекад мањкало у игри... Даће Бог да све буде како треба, наше је да му дамо подршку како год можемо а не да наричемо над злехудом судбином.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Senku na slavlje baca povreda Berte i blokada računa.
Nadam se da će se to sve srediti, imali smo i ranije problema sa povredama i finansijama, verujem da ćemo i ovaj put izaći još jači.

Svake godine kažem sebi: '' Ovo će mi biti najdraža titula!''

I uvek je tako!
Svake godine je sve teže i teže, ljudi se navikli na uspehe, ne trpimo prosečnost, čak nekad i preterujemo.

Svi ljudi u KKP zaslužuju divljenje!
Ne samo za trofeje i pobede, već za trud koji ulažu da opravdaju ime institucije!


Samo rad, još jače, protiv svih neprijatelja i problema!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sta da vam kazem za tu povredu...Necu da kazem da je gora od neke BOZE ME SACUVAJ lomljavine svega i svacega u kolenu, ali to je povreda Rouza koji se skrsio prosle godine u Aprilu, a odobreno mu je bilo (od doktora) da igra tamo negde od februara. Tesko da neko moze da ima bolji tretman od Amera...Onaj Adrian Peterson se sjebo u decembru 2011, a bio je spreman za NFL sezonu u avgustu 2012 i odigrao zverski.

Kao sto rece Je-Ne-A, ako je ovako grozno nesto moralo da se desi, ovo je "najbolji" trenutak. Ali opet, ako ga dobijemo u februaru dogodine, PETAMA U DUPE.

Edit. I nije da kukam, ali ko kaze da ovo bas nije zabrinjavajuce sa samog Bertansa nije bas realan...covek od 210 sa sjebanim kolenom- gde nije zabrinjavajuce. U tri picke materine malo...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.783
Reaction score
55.550
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Позитивна страна, хм позитивна колико и може бити је да су се играчи неки из те повреде враћали са практично савршеним шутем јер су га вежбали што са столице, што с једне ноге, верујем да Дуле то зна и да ће Берта из повреде изаћи с бар тим плусем.
Подршка дечку, не бринем се ја за ову повреду млад је изаћи ће из ње, бојим се само тога да нема хронично слаба колена.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
On nosi one zaštitme steznike na oba kolena. Ja razlog ne znam, nadam se da nisu hronični problemi...
Važno je da se oporavi polako. Siguran sam da ćemo ga maksimalno ispoštovati, kao Peru svojevremeno...
Kada god da se vrati, dobrodošao. Za top 16, ili kasnije.
Imaćemo sada problema, jer je trebao da bude nosilac igre, ali to je život...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Stojance, mozes da naveses primere tih igraca? Ovo stvarno nije prozivka nego ja stvarno ne znam...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top