Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma jok, ovu a i narednih 10-ak noći sigurno možeš mirno da spavaš...za posle već ne garantujem...:D
 

viking

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
3
ajde bar nesto,da se ne izbedacimo maksimalno :)
 

viking

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
3
mislio sam u fazonu bar neka dobra vest :)
 
Последња измена:

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Dobro, nismo valjda deca da sve mora odmah da se cuje. Nece propasti face ako se ne objavi prvi.

Musavi duvajte ga!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Pustite coveka,strpljen spasen.Meni uliva spokoj prisustvo Duleta i ne treba mi nista vise.Da je Vlada tu,sad bih se zestoko odsekao,a sada jednostavno spokoj.To je blagodet naseg KKP rukovodstva,sto se leti osecam kao da sam u japanskoj zen bastici,pod tresnjinim drvetom,a od oktobra se osecam kao nasikani Samuraj koji siluje limenke i ostale nesamuraje.Spokoj gospodo i mir.I naravno uplatnice,tu nema zajebavanja!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
E ako ce sekta koja navija za fmp da se samopoubija i potruje,onda patience vredi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nadam se da to nije Tepić...

Što se tiče Luče kapitena, teško mi je što odlazi. Sjajan momak, sjajan igrač, pravi Grobar, koji je dao 300% za naš klub, hvala za sve!
Svesni smo svi kako stoje stvari, da mora i on da zaradi, ima 24 godine i sve je logično...

Hvala ti Vlado, nadam se da ćeš sa 30 da se vratiš i da pokidaš i uzmeš još neki trofej u crno-belom dresu.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ajde neka mi neka dobronamerna dusa baci u inbox tog igraca... Boli me briga da sirim dalje, samo zelim "pilulu" smirenja :D

PS Ko je novi kapiten ? Milosav ili neko drugi ?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kakva fotka...



"Okreni se dok te silujem, mamu ti jebem limenkarsku...pogledaj me ako smeš govno jedno..." :D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Rehabilitujemo "tatu" Hakima the dream Olajdzuvona, mora da je to, hahahaha!

Salu na stranu, silnim nagadjanjem cemo napraviti medvjedju uslugu sebi, jer to onda podize tenziju i povlaci jos jedno 10 stranica zelja, cestitki, pozdrava i polemika oko toga ko je bolji...

Nego daj da se uplati koji dinar za svetinju. Ja cekam neke pare sutra, prekosutra, pa cu da posaljem koliko god mogu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
http://www.sportal.rs/news.php?id=104005
Evo i sportal preneo, moglo bi na kraju i ispasti nesto od ovoga.Jos kad bi se javila neka poznata Grobarska faca i da da svoj doprinos i pozove ostale Partizanove sportiste da pomognu KK e to bi vec bilo ono pravo.

Edit: posto nam treba igrac sa poenima, da nismo odlucili da dovedemo deda Rakoca :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.022
Локација
ante portas
Хвала Лучи,великом капитену .Израстао је у великог играча .Прошао је трновит пут,пут од голобрадог и слабашног момка па све до терминатора,гладијатора који је јео малу децу . Луча Партизанов капитен,први међу једнакима . Јуначки је изнео тешко бреме, бреме које су носили велики Божић и велики Кец ... Луче, где год био нек те срећа прати , велики си играч ,а и човек .За коју годину право у Реал или Панату мајсторе .Лучић капитен,један је Лучић капитен !
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Moze li da se otvori i opcija za placanje preko Paypal-a, mnogo je lakse i za nas a i za ljude iz inostranstva...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Jakovljevic dao intervju za madridsku Marku:
''Lucic tiene a afianzar la parte del hombro''
Rameni pojas i na Pirinejima aktuelan...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da se prisetimo malo... Ne tako davno, naš odlazeći Kapiten brani drugove svoje... Nije ono u Laktašima bilo prvi put da je opaučio Katića :clap

A tek kad je pojurio ovog mrča mrčenog :buhaha

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=te041N3W3C8#t=18s

http://www.sportal.rs/news.php?id=104005
Evo i sportal preneo, moglo bi na kraju i ispasti nesto od ovoga.Jos kad bi se javila neka poznata Grobarska faca i da da svoj doprinos i pozove ostale Partizanove sportiste da pomognu KK e to bi vec bilo ono pravo.

Edit: posto nam treba igrac sa poenima, da nismo odlucili da dovedemo deda Rakoca :)
Ovima koji uređuju Spotal svaka čast, preneli su apel u celini... Smradovi sa Monda su isekli dve glavne rečenice koje su bitan pečat ovog apela, a plus su kao zaključak stavili svoju konstataciju o teškoj situaciji u Vaterpolo klubu i njihovoj nadi da ćemo se mi setiti i drugih klubova u našem JSD!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Srećno kapitenu u novom klubu neka se tamo pokaže u najboljem svetlu!

Nadam se da njegovim stopama neće Dragan ili neki drugi igrač koji je bio "bitniji" šraf u mladoj ekipi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top