Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
Ovo ne moze da skodi, ako nista drugo skrenuli smo paznju javnosti. Svi veci portali su objavili vest.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Spejs: Da ali ovde ne piše koliko su ljudi uplatili, odnosno koliko je novca uplaćeno...:confused Ne verujem da je neko sa ove liste uplatio manje od 500 din. Plus mi što smo danas uplatili nismo na listi, mada je to ubedljivo najmanje bitno. Nego me interesuje čisto zbog broja, jer verovatno ne ažuriraju sajt kako treba.

tacan broj uplacenog novca mali broj ljudi zna, verujem da ni Je-ne-a ne zna pravu cifru. Po meni to i nije toliko bitno, kad vidis da svaki dan ima sve vise i vise ljudi na listi znas da ima nove uplate i da se cifra uplacenog novca povecava :wink:

sajt se azurira svaka dva-tri dana, ponekad i svaki dan. Verujem da ce se tvoje ime vec sutra pojaviti :wink:
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Luca Grobarcino, hvala ti za sve! Neka neko posalje broj ziro-racuna, pa da se to uplati za voljeni klub! :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Иако је ЈеНеА оптимиста, мени се некако чини да одлази и Брат.

Potpuno realna priča.Štaviše bilo je planirano da ode,ali možda Bertina povreda natera na drugačiji ishod. Gagiju se duguje 8 plata i dugovanja prema njemu su daleko veća nego što su bila prema Lučiću.Pritom se mora imati na umu da je zbog svog stila igre i zalaganja Dragan skratio sebi karijeru bar za 2-3 sezone i da nema mnogo vremena da čeka da se obezbedi. Za mene bi njegov ostanak predstavljao ogrmono(naravno pozitivno) iznenađenje.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Spejs: Da ali ovde ne piše koliko su ljudi uplatili, odnosno koliko je novca uplaćeno...:confused Ne verujem da je neko sa ove liste uplatio manje od 500 din. Plus mi što smo danas uplatili nismo na listi, mada je to ubedljivo najmanje bitno. Nego me interesuje čisto zbog broja, jer verovatno ne ažuriraju sajt kako treba.

Ne ocekuj da pise koliko je ko uplatio, svako uplati koliko moze, svako ko je uplatio i 100 dinara ja sam siguran da bi uplatio 500 evra kada bi imao...
Ime ce izaci za oko 3 dana.., mada se slazem da je to najmanje bitno ali ce svima kojima su uplatili izaci ime ili pseudonim za par dana...

suma, ma koliko mala bila je dobrodosla ako su uplate masovne...nema potrebe od pesimizma.. (ovo se ne odnosi na tebe...)
na Pr: umesto danas da kupis paklo cigareta...uplati 100-200 dinara...sutra isto...prekosutra...em si se odvikao od pusenja em si pomogao klubu... mislim sada je ovo mozda bez veze...ali ima nekih troskova koje ne moramo da napravimo ili da se svesno odreknemo, kao sto se igraci odreknu mnogo toga da bi nas obradovali...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja mislim da nebi bilo lose da kad se registrujes na sajt ili se logujes i kad kliknes na klub prijatelja da se negde u uglu pojavi brojac sa uplacenim novcem. Taj brojac bi mogli samo oni koji su registrovani da vide. Mnogo bolji efekat ima kada ljudi znaju koliki je odprilike iznos sakupljen. Ovo je samo predlog.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
kecman

Даниловић би нашао спонзора, а и кад га нађе тај спонзор мора чекати дозволу од власти. Рецимо држава је Фк Следећа Сезона довела Газпром. Да имамо таквог спонзора имали би одавно А лиценцу. Ако нађемо доброг спонзора сада то је равно трофеју.


Мени и даље није јасно каква је Дачић смрадина... можемо ми да кукамо на вучића ал чоек ради посао за свој клуб (односно за клуб за који мисли да је његов)... али човјек који покрива најјачу функцију у држави, да не може да заштити нашег потенцијалног спонзора од ових вучића и његових условљавања, то ми није јасно... нарочито кад се зна колико дачић и братија понесу пара из ФК..

е замислите сјутра, ако напредњаци узму премијерско мјесто и потисну ове "наше".... На шта ће то тек да личи:pop
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
ja čudom ne mogu da se načudim da vi i dalje mislite da dačića zaista boli kurac za Partizan...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
dajte bre ljudi, dacic ne sme da prdne bez dozvole vucica... o kome bre pricate? bez veze prozivate ljude, zna se ko je tata sad u srbiji, nista novo...
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Мени и даље није јасно каква је Дачић смрадина... можемо ми да кукамо на вучића ал чоек ради посао за свој клуб (односно за клуб за који мисли да је његов)... али човјек који покрива најјачу функцију у држави, да не може да заштити нашег потенцијалног спонзора од ових вучића и његових условљавања, то ми није јасно... нарочито кад се зна колико дачић и братија понесу пара из ФК..

е замислите сјутра, ако напредњаци узму премијерско мјесто и потисну ове "наше".... На шта ће то тек да личи:pop

I Mirko Cvetković je pokrivao najjaču funkciju, pa se jedino pitao hoće na sednici piti gorču ili slađu. Dačić ne kontroliše ni resor policije, a kamoli da je neko veliko mudo u državi.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Srecno Luca, brate rodjeni,zaduzio si nas i nasu svetinju...:clap Nadao sam se da ce ipak ostati,zbog ove nesrecne povrede Bertansa,da ce se naci neki kompromis...Nemamo dinara,pa je ipak ocekivano.Nadam se da ovo znaci da buraz Dragance ipak ostaje...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ove bombice koje pominje Je ne a mogu biti 2-3 imena.

Tepic,Bobi ili Salic,mada ja njega racunam da je nas.Ali ajde da se stane sa licitacijama,situacija je jako kompleksna da bi se sad zajebavali.

Tesko jeste ali propasti necemo.

Jedina stvar koja nas vadi je sto je sport kosarka,ne postoji niko u Evropi talentovaniji od nas za ovu igru(pa i u svetu ako ne racunamo fiziku).

To znaci da je ovo sport gde talentom mozemo nadomestiti novac,a u nas KK je najbolji u najtalentovanijoj zemlji.Ceracemo se jos....
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Covek je rekao nesto neocekivano. Tepica svi prizivaju i oscekuju, kao i Salica, tako da oni otpadaju, a Bobi se uvek dovodi u neku pricu sa nama, tako da verovatno i on otpada po toj logici neocekivanog. Samo mi da zadrzimo ostatak tima i da dovedemo nekog ko moze odmah da pomogne, nebitno da li je stari poznanik ili neki nov, samo da pravi razliku, bar malu. U situaciji u kakvoj smo, nije mi nesto do licitiranja imena pojacanja, vise gledam kako da zadrzimo ostale.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Хвала Лучићу за све што си урадио за овај наш клуб.

Прави прототип кошаркаша Партизана. Човек је гинуо за сваку лопту, небитно да ли је нерешен резултат или водимо 20 разлике, небитно да ли је први минут меча или последња секунда. Никада није бежао од тога да преузме одговорност, никада се није крио од лопте... И оно што је најбитније, увек је као прави капитен био ту да заштити своје играче од разноразних душмана.
Сетите се само његовог става и реакције у КГ кад је она циганска гамад почела да ускаче у терен...
Још једном велико хвала, и пуно среће у даљем наставку каријере!

Што се тиче ситуације око помоћи клубу, мислим да је много битније да цела прича добије одјек у медијима јер онда постоје какве такве шансе да улети неки јачи спонзор.
Ове уплате нас навијача су више симболичне, и више имају неку поруку да ћемо увек бити уз те људе који су нам подарили много радости за живота какво год да је стање.

Надам се да ћемо и овај проблем да оставимо иза себе.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
S obzirom da trenutno najvise kuburimo sa pozicijom 3,meni sto se tice tog neocekivanog pojacanja padaju na pamet 3 igraca na toj poziciji ,2 domaca i 1 stranac.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Pozdrav ljudi.. Nisam bas dugo nista komentarisao na forumu, ali danas kad procitah ovo oko pomoci klubu, morao sam odmah doci.. U narednim danima cu sigurno uplatiti neki iznos, ali sam ovde hteo nesto drugo da kazem.. MIslim da bi morali JOS VISE da ovu akciju "izreklamiramo" i privucemo jos vise grobara.. Ne bi valjalo da se zavrsi na ovom saopstenju. Po mom misljenju neko od pokretaca akcije bi trebao jos vise da javno uputi sve na nacin doniranja i sl, a i da se malo bolje u inostranstvu promovise akcija... A osim toga svako od nas, ali svako, da uplati koliko moze i da na sve nacine proba da mobilise sto vise ljudi oko sebe.. a danas, u vremenu interneta rasiriti poruku nije uopste tesko...

Kako sam shvatio novac ide direktno na racun Partizana? Ako je tako onda samo KK Partizan moze znati koliko je tacno uplaceno a iako bih i ja voleo ne verujem da ce neko objaviti tacno uplacenu cifru, a kad malo razmislim mozda je tako i bolje..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Po meni svaka pomoc klubu je dobrodosla,i ne znam zasto su neki protiv bilo kakve akcije pomoci klubu koji nas je toliko puta obradovao svih ovih decenija.Ako su pojedinci protiv ove akcije sa uplatnicama,OK,ali neka onda odu do crno belog butika,neka kupe dres KK Partizan,i na taj nacin ce pomoci klubu,a i dobiti nesto za uzvrat.Zamislite kada bi 3-4000 ljudi kupilo dres,opet bi lepa svota se skupila...

NIKO nije protiv pomoći klubu, ali i te kako jesam protiv pomoići da se to uradi preko "crno-belog butika" jer tu klub (FK) ne vidi ni 5%. Koliko KK ima od onih majica, ne znam, ali on bi trebao da ima svoj online butik i da odjebe ove iz FK, koji i nije klubski butik nego ga vodi... ... o tome drugom prilikom. Da SAV prihod od proddaje ide u KK, a ne mafijašima u džepove.

Paki, bazu bez Lucica, Gagica i Berte NEMAMO. Uci bez ove trojice u Evroligu je jednostavno neozbiljno.

Partizan je morao da sacuva ekipu. Pojeli smo ogromno govno. OGROMNO.

Nismo imali izbora... jednostavno morali smo!

Pominju se neke ogromne cifre za obestecenje, ako je tacno napravili smo posao veka... Ne bi Dule aminovao ovaj odlazak da nema plan...

Jel obeštećenje malo manje ili mnogo manje?

I mene stvarno interesuje koliko je klub dobio od transfera...
Naravno ne tražim tačnu cifru jer znam da to nije za forum nego onako otprilike.

Ostavite se tih pitanja. Partizan jeste zaradio, a koliko, neka o tome misli "otvorni patuljak" koji redovno traži da Partizan otvori knjige. Neka on prvo otvori knjige i kaže koliko je država skrckala novaca prošle sezone, a koliko su obećali ove sezone samo da se pobedi Partizan.


...Sto se tice same akcije,malo mi je jadna. Nikada takve akcije nisu uspevale osim na psiholoskom planu,sta vise,mislim da bi malo koji ozbiljnij igrac dosao u klub kome navijaci skupljaju crkavicu da bi isplatili protuvu kakva je rasko katic.

Nismo mi budale da mislimo da će ovom akcijom biti rešena finansijska kriza u KK. Da će pomoći, hoće, da će rešiti problem, neće.

dajte bre ljudi, dacic ne sme da prdne bez dozvole vucica... o kome bre pricate? bez veze prozivate ljude, zna se ko je tata sad u srbiji, nista novo...

Gde je bio pre Vučića. Gde su bili ostali "grobari iz vlade"? Jebem ima mater svima. Tek kad smo se plasirali na Final 4 Evrolige su samo malo odrešili kesu.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Da li neko zna koliki je nama bio budzet sezonu nakon final fora?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Неко је овде давно написао, око 2.5м (пројектовано, да ли је тачно, јавиће се већ неко да потврди) , што је читавих 100к мање од овосезонског буџета неуспешног ћокијевог пројекта.
Могло је и домаћинскије да се послује са тим буџетом, али бедно је уопште освртати се на то после ове и овакве борбе.

Ако ми њих не дај боже дркнемо и догодине, капирам да ће да пробију буџет од 4м за сезону 2014/2015, на уштрб нас, наравно ко и до сада, мада су нас стукли на мизеран буџет и овако...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top