Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Vidi groblje, doso plej, tek se nazire nekakav izlaz iz kanala i odmah salonska debata da li je provereni grbr limenkar i koliko je emocionalno inteligentan :D stara dobra atmosfera opustenih i dokonih upisa :D
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Јеботе ал претерујете нисте реални. Док год лик не свршава на офанзивни скок Боже Ђумића и полагање Миљеновића на други обруч, све је ок.

Ви као да сте докони па пишете само да бисте писали, кога реално боли пиксла шта коментатор прича док гледаш текму и размишљаш да ли ће јадни Дало да се саплете ако покуша да направи ролинг.

Ја заиста не знам одакле вам то да "наши" "глуме објективност" величајући противника. Нити имају потребу за тако нечим у објективно небитном мечу, нити је згорег да не буду баш пројекција Лазе Бакмаза који ће сваки иоле квалитетнији потез пропратити у фазону "хмм како ли она мува стоји наопачке".

Коментатор коментарише утакмице. Утакмицу играју две екипе. Шта вам више није јасно...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Јеботе ал претерујете нисте реални. Док год лик не свршава на офанзивни скок Боже Ђумића и полагање Миљеновића на други обруч, све је ок.

Ви као да сте докони па пишете само да бисте писали, кога реално боли пиксла шта коментатор прича док гледаш текму и размишљаш да ли ће јадни Дало да се саплете ако покуша да направи ролинг.

Ја заиста не знам одакле вам то да "наши" "глуме објективност" величајући противника. Нити имају потребу за тако нечим у објективно небитном мечу, нити је згорег да не буду баш пројекција Лазе Бакмаза који ће сваки иоле квалитетнији потез пропратити у фазону "хмм како ли она мува стоји наопачке".

Коментатор коментарише утакмице. Утакмицу играју две екипе. Шта вам више није јасно...
Kad pomenu Miljenovica.

Moj jedini komentar na njega je komentar Taska Nacica s pocetka klipa :D
https://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Onaj dres samo sto ne padne s njega, na izbacaju s vecih distanci se lomi sav, ima tu znanja, kao sto sam i uvek pricao, ali on stvarno izgleda kao ono sto bi Bozo iscackao iz zuba posle rucka.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Doticni bi dao maks 5 poena da ga je Dragan cuvao celu utakmicu, toliko. I to je ono sto bi i corava koka ubola za 40 minuta drkanja lopte. Toliko je bio smesan u tom duelu da mi ga je bilo zao.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma Dragan mu u jednom trenutku okrenuo ledja i uhvatio dvojku da lomi koja je tada bila u igri a ovaj sam na trojci ostao :buhaha
Jedan od retkih puta ove sezone da Dragan nije morao na keca u odbrani da se spusta.
A inace provereno znam da se maksimalno posvetio ishrani, teretani, nije lencuga, ali genetika ga usrala za sve pare...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
e da oces tako realno da sagledas Razona Dzamala :D
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Zadovoljan samo pobedom i sto smo ostali u borbi za drugo mesto. Igrom nikako, mega je pored toga sto je talentovana ekipa ipak menadzerski klub i ako im izadjes ozbiljno i odigras im jako u telo, oduvas sa parketa...
Ajde skokovi manje vise bez Nikole i zbog njihovog stila igre, dosta suteva i promasaja, ali brat Tepa je ocajno branio Miljenovica. Ne bih rekao ni da smo imali interesantna resenja na njihovu zonu, umrtvili su nas skroz, da Saletu i Makiju nisu usli oni sutevi na isteku napada bilo bi jos cupavije...
Igracemo mi mnogo bolje na bilo koju zonu sa Akojonom jer je on ubica za takve postavke...
Onaj pokusaj nase 1-3-1 zone na kraju poluvremena necu ozbiljnije ni da komentarisem...
Zamolio bi nekoga da Gagiju kapitenu skrene paznju da vise ne daje one neke pasove od dole na gore kao da baca iz bunara, jer je to nesto najlosije sto moze da se uradi tj pokusa, a nije to radio ranije, u prvih par utakmica posle povrede i juce... Jeste on nas brat i omiljeni lik, moze da igra i nogama ako hoce i niko mu nece zameriti, ali mu ne trebaju takvi pokusaji i ne prilici mu... Kad smo kod Gagija vec, mnogo bih dugacak post napisao ako krenem o tome sta treba da bude njegova uloga i kada bi najvise doprineo. Ukratko, pored odbrane na njihovom najboljem spoljnom, da tranzicija, da sut za tri kad je sam, moze da pozove Makija ili peticu u pick i onda da se digne sa vrha kapice na sut za dva(to pogadja u lepom procentu), ne da igra jedan i dribla, pogotovo sam popizdeo sinoc kad je bio sa Tepom u paru na parkeu i on pokusava da organizuje nesto a Tepa stoji sa strane, znaci ne kreirati jer nema potrebe...
Pored ovih propusta od sinoc i nekih zamerki, bice to sve sa Nikolom i plejom za mesec dana super, treba i Edi naci ulogu u timu sada(kao sinoc u trecoj npr), jer je na pocetku imao mnogo veliku slobodu a sad je peta, sesta opcija...
Bravo za podrsku sinoc crno belim Sremcima...

Bio sam danas do Vulkana da uzmem jos nesto karata za sutra, sektor A i B su prodati, ima jos nesto za C i D, ali ce se to do sutra uvece sigurno prodati. Bice puna hala, treba do sutra uvece raditi na tome da se proda sto vise crnih karata, sad je sansa da se pomogne ozbiljno i ko zna kad opet, treba sto vise u narednih 24h kaciti po mrezama, pogotovo ko moze da utice na dijasporu da okaci opet svuda gde moze. Po sadasnjoj prodaji i proceni oko 40.000-50.000evra sto je lepo, ali moze jos da se popravi u narednih 24h. Toliko se pricalo o toj pomoci i marketingu i pleju, sad je sve tu u nedelju dana...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma bez brige za punu halu.
Evo ja sam čekao poslednji dan ,jer hoću da vodim 5-6 klinaca koji inače nikad nisu bili na basketu ,i iskreno ,da je hala bila rasprodata pre sutrašnjeg dana ,onda bi ih ostavio kući ,jer bi mi bilo veliko cimanje u gužvi sa njima, ovako idemo u kompletu .


Izgleda da nas sa Zadrom očekuje lakši trening ,igrači štrajkuju zbog plata i pitanje je s kojim će timom uopšte i doći kod nas .
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.036
I da dolaze u najjacem sastavu, bio bi laksi trening. Obrni, okreni, razvalicemo ih!!! Cisto da naplatimo stare dugove, posle gostovanja tamo, plej of je izgledao daleko...
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Samo da dodju ovi zadrani uopste.. cisto zbog zvanicnog debija ovog naseg mistskog pleja :D
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
@Ilija_RS, ако си из Републике Српске, зашто као "аватар" користиш мапу Црне Горе, тј. знак илити обележје тамошњих Гробара од пре десетак година? :D
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Nema veze sa temom.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Naslovnica žurnala za sutra..

QV4IJNC.jpg
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Gleda se ukupna koš razlika u tom slučaju. Trenutno oni +181, mi +118. Razlika trenutno 63 poena za njih. Ako bi ih tukli tačno 11 razlike, razlika bi se svela na 63 - 22 = 41 poen. Znači tih 41 poen bi morao da se "odradi" sad u pretposlednjem kolu (mi protiv Zadra, oni u Zagrebu) kako bi nam u Podgorici igrala i pobeda od +11. Teško nadoknadivo. Jedino ako Budućnost baš dobije po tamburi u Zagrebu, mada je to realno teško da se desi.

Ako Buducnost dobije po tamburi u Zagrebu minimalno a mi dobijemo Zadar, i +1 u Podgorici nas lansira u Pionir na prva dva meca plejof-a :)

Sada kada je sve jasno, ostaje da vidimo koja ce od silnih opcija i podopcija da se ostvari...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U pravu si naravno. Ja krenuo da računam koševe, pa u zanosu preskočio bodove. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top