Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Tacno bih sad dao kintu za prenos! :?

Svim televizijama koje nisu htele dati kintu za prenos zelim los signal i katastrofalan rejting.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Sve sve ali da niti ijedan portal ne prenese bilo kakvu fotografiju i koju rec o trenutnom spektaklu... e sve vam jebem novinarsko-ciganskom,kad i ova druga kurva ciganska zvani FMP umre necete imati sta ni da pisete olosu novinarski,pa cemo i vas da pogasimo :kur

SMRT FASIZMU ,ZIVEO PARTIZAN :napred Partizan
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
B_1f4w7VAAAyWAj.jpg


edit: ovde imate i ostale slike sa meca. https://twitter.com/ima1tim
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Kakvo je to tamo ponižavanje? :D

Posle dugo vremena da vidim Vesu, Mireta Radoševića, ali i Japanca brata našeg :respect Njegovi koševi su nezaboravni, i kad nas je zatrpavao i kad nam je donosio titule.

Velika šteta što nije bilo Fredija Hausa.
 
Последња измена:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Slike su fantasticne :clap
Cujem da je Koja vec zaboo 4 trojke :clap

:napred Partizan
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Celo vece silujem refresh na twiteru, instagramu, raznim portalima.
CRNO - BELI SPEKTAKL

Svaka cast svima koju su bili ali...zavidim vam :D
Koliko sam uspeo da vidim bilo je i dosta decice (kao i uvek) a to je dobar znak da nasa ljubav ne prestaje i nece prestati tako lako.
:šal

:napred Partizan
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Stvarno fenomenalno vece...toliko legendi i grobara na jednom mestu...:D:
Vrhunac veceri...Dule davi Grbu...i kada je Marko Bulat zapevao:"I kada ne budes prvi ti.."...odavno se nisam tako najezio...:respect
Ovo samo mogu grobari..:partizan_fan:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Auuu kakvo sjajno vece. Gomila bivsih igraca u hali, gomila nas ispratila i pohvalila i po internetu na celu sa Zofrijem koji Zeli da dubi u piunir odma! :D
Svaka cast crno beli! :respect
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Нема бољег начина да се целокупној јавности каже да овде никада неће постојати други клуб. Историју, традицију, трофеје, менталитет, то не можеш да купиш никаквим фузијама, буџетима, пичким материнама.
Да ти срце искочи од среће и поноса. Да никад не заборавимо ко смо, шта смо, где смо. Да поштујемо, ценимо и негујемо. Да сваким даном све више волимо. У инат свима.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Zavidim veceras svima koji su bili tamo....
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Hvala ocu koji mi je usadio ljubav prema velikanu svetskog sporta, i tako mi omogucio da u svakom danu, svakom satu i svakom minutu mogu biti ponosan na nas voljeni Partizan!

Vecerasnja slika iz Pionira pokazuje ko smo, i zasto nikad ne mozemo pasti, ma koliko neki hteli da nas obore!

Legende, Dobri ljudi, Emocije, Ljubav, Generacije, PORODICA = PARTIZAN!

Hvala ti crno - bela ljubavi!!
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Meni je srce bilo puno jos na zagrevanju kada su se Grba i Cubrilo zagrlili na centru... Jedan je Rodni Cubrilo...
Vec tu sam mogao da izadjem koliko sam bio ispunjen...
Posle toga Danilovic i Djordjevic iz coska kod nase klupe sutiraju trojike i cepaju mrezice... Svi kosevi legendi, ovacije Miloju, Vesi, Scepi i pesma Kada ne budes prvi ti su samo slag na torti...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
U danu kada je V.K. Partizan vratio stvari na normalu i na ono što je uobičajeno, i u danu kada su zajedno bili košarkaši, miljenici navijača Partizana, i fudbaleri (koji nisu baš uvek toliki miljenici), osećam potrebu da kažem da svako ko može, koliko god može čuva i brani i podrži sve klubove našeg sportskog društva...

Neko može da odgleda neku utakmicu, neko da da neki prilog, neko da upiše dete u neki od naših klubova, itd...
Neko makar iz daljine, ako ništa drugo, može da prati vesti o našem Partizanu, da se interesuje za njega, da ga ne zaboravlja, da da neki komentar, itd...

Da, iako i ja često kritikujem naše fudbalere (zapravo više bi to trebalo da bude upućeno na adresu onih koji selektuju takve igrače koji objektivno ne zaslužuju taj dres), imajte uvek na umu da košarka i fudbal, ipak nisu isto, pogodak u košarci pada na svakih tridesetak sekundi, a u fudbalu je to mnogo, mnogo teže, i fizički napori košarke i fudbala su različiti, tako da - imajte razumevanja za to što u fudbalu ne može baš sve kao u košarci...

Moram da priznam i da mi je Đoša Koja (Džoš Akojon), i dalje prilična nepoznanica...odigrao je baš onako prijateljski, rekreativno i revijalno...a ja bih više voleo da je dao jedno 30-40 koševa, pa da vidimo na čemu smo...
Jednom je samo baš onako žestoko promešao i promuljao protivničku odbranu nekim brzim promenama kretnje...pa, ostaje da vidimo, da li smo ga čuvali kao tajno oružje, čije domete još niko ne zna...
Nadam se da je bar Dule ipak prilično upoznat...

Bilo, kako bilo, za sve vas koji ste bili na utakmici, ili ste negde daleko, puno pozdrava iz Beograda, pa da i dalje budemo kao što je bilo večeras - k'o jedna porodica, da, ma gde da ste, ne zaboravljate da neko vreme posvetite i Partizanu, i, ono što bi se reklo, smrt fašizmu - živeo Partizan!

:šal:napred Partizan:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top