Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Joj kako se mi budalimo ovo nije realno.20 puta smo dosli na jednu loptu i svaki put seremo u napadu i seremo zesce u odbranu.Smesni 2+1, u napadu ispucavanje.

Pa stanite na loptu,idite na 2 poena,ja ne znam,od 20 napada za izjednacenje mi smo 15 resavali sutem za 3 a ostalih 5 lopti smo pogubili.

Sramota je da nas pobedi iskrivljeni lik koji ne zna kosarku i da se doticni ne napada na 4 faula,da ga pustamo da igra 15 minuta sa 4 faula,bruka i sramota.

Milutinov ko da su mu izbili oko,ne moze da se vrate,nemoj ni da se vracas do kraja serije.

Akojon je bek i ne moze da igra pleja,skandalozan sa loptom,iz mnogo carinjena proizasao je los sut...

Koji qurac sirimo sa onom zonom,stignemo ih i umesto da ne igramo vise zonu mi ih kusamo i oni pogode otvoreni sut.....Sta je ideja,zona 40 minuta????!!

Macvan izmrcvaren na centru,skandal da Djumic nije ulazio,nismo mogli jedno vreme loptu da uhvatimo.Macvan ce biti umoran sada a nismo nista uradili....

Marinkovic mora da ima ulogu u ovoj seriji,po svemu.Hitno mora biti ubacen u ozbiljnu pricu u ovoj seriji.

Sasa Pavlovic da se presabere,ona njegova zaletanja u 5 igraca su neverovatna,ako je igrao NBA ne igra sad na Filipinima...

Dopustili smo da nas doboju uplaseni panteri,strah se prosto video,nudili su se ceo mec i mi seremo,seremo i na kraju se useremo...

Ocekujem sutra pobedu,2 meca za 2 veceri,ne mogu da nas dobiju.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Najvise me nervira kad utakmicu sacekamo nit opusteni nit napaljeni. To se nikad dobro nije zavrsilo. Posto momci ne mogu da se opuste, daj da napravimo neku akciju da zapalimo atmosferu.

I da, sve se iskombinovalo danas za poraz, ali sudije jebu kevu.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jebacemo ih sutra!:napred Partizan
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Hteo sam nesto da napisem, ali sam shvatio da mi je brat ARMY uzeo reci iz tastature.

Sad, sta je tu je, borba sutra, mozemo mi mnogo bolje od ovoga veceras.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.370
Sad mirne glave da kazem par reci.

Nadam se da Dule drzi sve pod kontrolom i da je sve ovo deo taktike i da cemo sutra biti bolji.
Ja sam znao da cemo ih mnogo tesko dobiti u prvom mecu jer su kvalitetni i verovatno dobro spremljeni (nadrogirani) za prvi mec.

Sutra je nas Dan D. Molim igrace da ako je vec ova utakmica pustena niz vodu da sutra pokazu sve ono sto nisu danas. MUDA, HLADNU GLAVU I BORBU DO ZADNJE KAPI KRVI!!!

Nije bitna ni El, imajte malo samopostovanja prvo prema SEBI! NE DOZVOLITE DA VAS JEDNA SLOVENACKA PICKA BIJE I POVREDJUJE!!!

Pa onda pomislite i na sve nas koji smo svih ovih godina svim srcem uz taj KK i koji bi SVE dali samo da mozemo da nekako pomognemo INSTITUCIJI.

Pa ako ne bude bilo dovoljno za pobedu ok bar smo probali sve...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нисмо били добри ни напред ни назад и пре свега да се погледамо у огледало кад се питамо шта је то било вечерас. Тек онда судије и патуљкови билмези.
Она словеначка вуцибатина би морала већ колико сутра да заврши на паркету, па онда да се неко габаритнији наслони свом тежином на ту усрану фацу, чисто да је сведе на две димензије.
Сутра памет у главу и стоку међу рогове. Можемо да добијемо без по муке, само треба то и да хоћемо. Иначе мрка капа.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ja sam pre svega razocaran nama...meni nije delovalo da smo usli sa vecom zeljom od njih.
napad standardno neorganizovan.
tuca, odbrana, skok, atleticizam sve je bilo na njihovoj strani.
kad je trebalo ispogadjali za tri, za dva, ulaze(+1), mi nismo, plus moj je utisak da nismo imali ni hrabrosti.
ne mislim da je kriterijum sudjenja odlucivao. (osim u slucaju onog hrta idiota)

ne znam da li mozemo nesto drugo da ponudimo, da preokrenemo i prelomimo.
pogotovo sutra bez Milutinova, a nisam siguran ni za ritam utakmica da odgovara nasima za razliku od njih.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Danas ni jedna kapljica vode nije isla na nasu vodenicu od prve do poslednje min.
Sutra ih dobijamo, samo da nam se vrati Nikolica.
O austrougarskom izmetu ne treba trositi rijeci!

P.S. Akojon lud ko struja :buhaha

:napred Partizan
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Sigurno da mozemo bolje, samo je pitanje hocemo li imati Ikog pod kosem do kraja serije Vidi se da se ergela spremala temeljno za ovu seriju. Prljavo od starta sa specijalcem Blazicem. Osakati nam jedinog krstenog centra I rijesi kompletno polufinale. Ako se Nikola ne vrati, bojim se da nemamo puno sansi. Katastrofalan kriterijum sudjenja. Dule je imao sta da vidi veceras I ako se Nikola uspije osposobiti, mogla bi se ova energija okrenuti na drugu stranu, kao I prosle godine
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sa Milutinovom u timu, glat dobi'amo. Bez centra, bice teze, al nije nemoguce.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ako nam sutra dodje iz dupeta u glavu da smo posle ove serije pukovnici ili pokojnici (nazalost, bukvalni), mozda i u udjemo u meso i pokazemo da zelimo pobedu vise od njih. Danas me nisu ni najmanje ubedili. Mlako, bojazljivo, obezglavljeno.

"Skok u napadu, borba bre!" :pickaciganska
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.370
Ljudi nije problem Milutinov, spoljna linija nam igra slabo. Deluju kao deca pored nadrogiranih cika u crveno belom.

Nit mogu da se probiju nit mogu da se zagrade jer skacu kao nenormalni.

MVP galaksije je dao 5-6 poena, nisu centri problem....
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Samo da vam javim da nas je bilo u Pioniru, razbacanih kojekuda, ali smo se prepoznali. Možda da smo uspeli da preokrenemo, biste nas i čuli.

Pozdrav za društvo sa foruma koje je uvek tamo gde igra Partizan.

Oko utakmice, i ja imam utisak, da oni ulaze u duele jače, sa više energije.Uvek smo mi njih tukli na terenu, sad bogami, dobijamo batine.(potpuno se inače slažem da kriterijum suđenja nije isti)

Ako mislimo da pobedimo, morače naši da se pobiju, pa šta bude, nema druge.slovenca treba već u prva 2 minuta izuti iz cipela nekim laktom, da ostane bez zuba, za nauk ostalima.

Kako nas nije ništa išlo, dobro smo se i držali. Imamo prostora dosta za bolje.

Puna podrška momcima, sutrašnji brejk rešava finale.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Polako, spusti loptu... Nije mi namera da te vredjam, nije mi ni namera da ispadnem stand - up komicar za siroke narodne mase ( boli me uvo da li cu nekome biti zanimljiv ili ne) ...

Reci mi, da li ti mislis da je Milenko igrac za Partizan? Ja mislim da nije, sut mu je katastrofalan, odbrana onako, napadacki tanak da iskreira neku akciju, napravi visak... Akojon? 180cm, zabrinut sam, ti?... Ja imam 185cm i kada izadjem da igram basket sa mojih 185cm prilicno tanko izgledam ako mi dodje neko sa 195cm, pravi mi problem...

Milenko Tepic je legenda Partizana, kao I Macvan, Pavlovic, Milosavljevic...oni su primjer svega onoga sto su Partizan I njegovi navijaci danas.....suvo Grobarstvo I Partizanstina. Da vise ljudi voli Partizan, I shvata njegovu velicinu, onako kako to radi Milenko Tepic, Grobarski svijet bi bio puno ljepsi. Nije sve u sutu burazeru:ziveli
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jednom može biti slučajno, drugi put ne... Život nas je sve tome naučio!

Idemo dalje... Teško je.

Nikola, tvoje zdravlje je najvažnije!

ne mislim da je kriterijum sudjenja odlucivao. (osim u slucaju onog hrta idiota)
.
Suđenje koje je imao igrač Mačvanovog renomea u protivničkojm reketu je sramotno... I itekako je uticalo na rezultat!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Spoljna linija je losa zbog lose podele posla.

Ne mzoe Akojon da vodi igru,em ne zna loptu da vodi em ne zna da asistira.On neka igra beka i ceka loptu.Tepic je takodje ocajan u prici.

Dati loptu Marinkovicu koji napred moze mnogo toga,i da sutne i da probije,ima fiziku ima zivost u igri.
Sa strane postavis Akojona i Pavlaku pa da vidimo.

A ne ovako Akojon se kotrlja sa loptom,na granici gubljenja lopte,izgubi 15 sekundi i onda krece spasavanje akcije za par sekundi....

I ne moze sa 8-0 da se krece....
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Само да Милутинов буде спреман за сутра...

Искрено верујем да можемо боље од овога вечерас, очекујем далеко већу и жељу и борбу с наше стране.

Оно у шта можемо бити сигурни је да ове љигаве ФМП-гурбете у суботу чека прави пакао..., а и у недељу!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.583
Nelson@.. Ma slazem se ali posle ovakvih meceva ja odlepim, ja sam zadnjih 10 minuta veceras isao da prosetam napolju, ja ne mogu da izdrzim koliko sam vezan za KK Partizan... Za FK i ne toliko ali za KK Partizan bih dusu izvadio i dao, tako mi se bar cini...

Umem ja da zaserem i preteram u svojim komentarima ali sve je to "LJUBAV"... Ajde da dobijemo danas pa da sve ovo zaboravimo... :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top