Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Šteta za ovo, moglo se i do pobede ali....

Nije ništa izgubljeno, idemo dalje. Ajdeeeeeee :napred Partizan
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Zasluzeno smo izgubili.
Nisu krive sudije niti bilo sta slicno.
Oni nas se plase i to je cinjenica,jer uvek kada pridjemo publika zacuti,ali su ih veceras izvadili njihovi balvani kalinic i dangubic sa pogodjenim sutevima spolja.
Poremecenom kretenu b la zic u definitivno treba jebati mater
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nismo mi ovde imali sansu. I to malo atletike sto imamo kos Milutinova je verovatno izgubljeno za celu seriju.

Kriterijum je skandalozan, od prvog faula na utakmici gde Vilijams sece kontru a 2 metra je iza naseg igraca, sa sve krvnickim zamahivanjem, bodiceci Blazica, nameran faul nad Milutinovim kod povrede. Pa i u rukometu je faul u glavu 2 minuta.

Ako ocemo da dobijemo seriju moramo da im kidamo ruke i noge sutra od prvog minuta.

Plus na sve to, oni su pogodili suteve za 2 i otvorene suteve, mi nismo i tako smo i to malo sanse ispustili sto smo imali.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Лоша решења у нападу, неколико промашених отворених шутева, уз рукометну одбрану приградских гована, џукачки фаул словеначког говнета над Милутиновим, није се могло више.

Деремо их у другој утакмици, само да је Милутинов ок.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Nudili se ,nudili i jebiga .
Imali smo ih nekoliko puta u šaci .
Moj idol Pavlović očajan, a pleja bolje da nismo ni dovodili .
Kapiten i Edo dobri ,Mačvan baš loš u odbrani ,ali koliko je igrao nije ni čudo.

Ništa Grobari, idemo dalje . Nadam se da će i igrači shvatiti koliko nam malo treba da ih pobedimo . Samo malo koncetracije u napadu ,pogotovo kad se lomi .

Nije to gotovo ,ima tu još da se bije bitka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Ma i treba da nam povređuju igrače kad mi glumimo šatro neku gospodu...
Umesto da uvedeš bezbradicu da odradi jedan klizeći na marjanoviću, ne! ti pustiš da oni odmaraju nakazu za sutra

i treba da nas jebu, kad se konjušar hvali po novinama da nikakve probleme nije imao u beogradu, kad nema nikog pičku da mu polupa.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Kako sudije nisu videle nokaut slovenačke hrtine?Da ne spominjem nekolicinu nepostojećih faulova koje su svirali, a da niko realan ne zna zašto. Ne mislim da su sudije u bitnoj meri uticale na ovo , ali da se primetiti na sitno. Ostaje žal za ovom utakmicom.Preko puta je bio skup po tradiciji pizdurina koje skidaju gaće kad se lomi.Mi to nismo umeli da iskoristimo.Previše mlako,bez žara nekako smo ušli u meč. Ovo može da se dobije. Dule nije smeo pred kraj da spušta gard sa ubacivanjem Daloa i Marinkovića.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Neka neko upucen javi koliko je ozbiljna povreda milutinova da mogu miran da legnem u krevet..

Na kraju ce presudna odluka biti ne pustanje nasih navijaca u halu,sa 300 grobara unutra ove ciganske miseve bi pojeli za dorucak.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Svaka utakmica sa limenim ciganima po jedan povređen igrač Partizana. Dokle im se više dopušta to sakaćenje? Nadam se da će Milutinov moći da igra sutra. I ne radi se tu samo o slovenačkom džukcu Blažiču, već i o Dženkisu koji celu utakmicu bije pa sakati, a utakmicu završi sa 2-3 faula.

Što se tiče ostalih detalja utakmice, previše 2+1 za njih, ali i previše nonšalantnih šuteva naših što je prouzrokovalo veliki broj blokada.

Retko je bilo pravljenja viška u napadu, tako da je bilo malo otvorenih šuteva, previše ih je bilo preko ruke. A u poslednjoj četvrtini nije korišćeno to što je Marjanović izlazio iz reketa kako bi sprečio Mačvanove šuteve za tri poena.

Sutra ako ne dobijemo teško da će biti igrana peta utakmica. Naravno, nikad se ne treba predavati.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Spustite loptu.Najmanje nam sada treba da lomimo,bacamo nesto na teren i takve gluposti.Sudije su im dopustali ostriju igru i mislim da su nama barem 2-3 puta ukrali 2+1,cak nisu svirali ni faul,ali najvise smo mi krivi.Da je Sasa odigrao kako zna ,a nije mi bi dobili ovo.zaboravite i pseto blazica i sudije jer vec sutra imamo sanse za novi brejk.Mirna glava nam treba
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Pored onakve odbrane, oni su usli u bonus u poslednjem minutu 4/4. Da li treba komentarisati sudjenje pored te cinjenice? Igrajte vi kosarku gde te mlate po rukama i dajte poene, a sa drugestrane ne smes da ih pogledas popreko.

Blazic je namerno udario Milutinova. Pola metra od lopte mu je ruka bila.

Dobicemo ih sutra.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Popizdio sam najvise zbog jebenog 2+1, pa dal je moguce, otkini ruku govnetu al nema 2+1 u picku materinu...

Imali smo sansu, sutra ce biti puno teze jer je sad sav pritisak na nama..

A u subotu ako se ne najebemo majke onom slovenackom hrtu toliko da se govno skupi u njemu onda i nismo nista i ko nas jebe!
Zelim mu duuugu i jos tezu bolest jer smrt je za ljude!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Nadam se da će osposobiti nekako Milutinova. Ako ne, serija je gotova i pre nego što je počela.

Blažić, ne znam, nije više poenta ni dočekati ga u hali zvižducima i vređanjem. Sve, i poluge i tuča i sve, ali ljudima kopati oči, rizikovati takve povrede, ubogaljiti ljude jbt. Čovek zaista traži problem van parketa.

Pored toga, i meč vinera Kalinića, meč su odlučćili Akjon i Pavlović. Ispod svakog nivoa...

edit: evo Dule kaže da je Pavlović povraćao tokom meča? Jebote ?!
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.248
dajte ljudi kakav milutinov :banghead

nasa igra :pop ne postoji znaci NE POSTOJI, sve nesto na silu, nesto se zalecemo, nema suta, nema skoka... budi bog sa nama !!!
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ma nemojte tako ljudi, fini su to momci, zasto takve zelje njihovim igracima pa mi smo avangarda, mi ne treba da se spustamo na njihov nivo.....
More ne zelim im vise povredu prednjih ukrstenih, zelim im svima a posebno Blazicu da ih pojede kancer.
Sutra samo jako od pocetka, uz nadam se Milutinova, pa da ih docekamo kako dolikuje.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bolje posteno izgubiti, nego onako dobiti...Blazicu sve najgore u zivotu zelim...
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
mnogo bi voleo da mi neko objasni termin "NUDILI SU NAM SE", kako se neko NUDI u kosarkaskoj utakmici???

utisak meca tepic sam na skoku i iz straha skace i jednom rukom izbija loptu u aut…. njegova indolentnost boli.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Потпуно заслужен пораз, поред свега.

Невјероватно колико се оно говно Калинића изциганисало :puke, само још један доказ да с ким си такав си. А о блажићу нема потребе причати и о његовој улози против нас, све му јебем подло и распало.

Кад ће се знати каква је повреда Милутинова?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top