Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Od svih ovih igraca Marinkovic ce najpre napraviti nesto u karijeri jer ima muda...Sutnuti 8 trojki kod Duleta sa 17 godina nije mala stvar. I da jos bude brutalnije pogodio je samo jednu...
A mi Daloa cekamo godinu dana da se osmeli da pogleda kos...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Odlicno, pukli smo. Idemo dalje, zna se ko se lozi na "pripremni period" a ko kad treba.

Jbte da li iko ozbiljno od vas shvata ove utakmice kroz rezultat ili je to samo da uigramo ove klince sto su kod nas? Ovo prvo je totalno nebitno (rezultat) a ostalo cemo videti kada bude trebalo. Ja se ne brinem ni malo, bice ovo sve drugacije kada Dule skocka ekipu.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
У оваквим утакмицама, кад више играју играчи који су на проби него ови што су остали, мало је рећи да је резултат небитан...
Припремни период је тек почео, а знајући до кад ми доводимо појачања, трајаће до новогодишњих празника.

Него, зна ли неко тренира ли Гаги и кад га можемо очекивати на утакмицама? :D
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Mozda idem u off ali ajmo ljudi neku peticiju ovde da pokrenemo da Pavlovic ostane...

Ne treba da brine poraz, cak moze dosta dobrog da donese (da ne dovodimo vise igrace sa proba) i da osvesti Duleta da dovede barem jos 2 pojacanja uz Sasu...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Gledam danas Slovenija-USA na espn-u. Komentatori pomenuse Murica i kako je potpisao za Partizan. Kad su onda počeli da nas hvale! Te tradicija, te publika, te borbe u Pioniru... Ček su nas usporedili sa Pistonsima i Seltiksima sedamdesetih i osamdesetih. Ostao sam bez teksta. A srce kao ormar. Na drugom kraju svijeta...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mozda idem u off ali ajmo ljudi neku peticiju ovde da pokrenemo da Pavlovic ostane...

To bi bio vrhunski ciganluk. Covek nam je pomogao u situaciji kada je mogao sigurno da igra za ogromnu lovu u bilo kom drugom klubu. Ovo danas sa transparentom je vec bilo na granici ukusnog, treba pustiti coveka da radi sta hoce sa svojom karijerom bez nabacivanja nekog osecaja krivice, onim dolaskom kod nas je sebi osigurao mesto u legendama ovog kluba, ako nastavi da igra za nas naklon do poda, ako odluci da zgrce pare u nekom drugom klubu isto nista manji naklon.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Upravo tako,dosao je kada nam je bilo najteze,odigrao junacki kad je bilo najteze i pokazao kolika je ljudina i jos veci grobar.Sada mu se treba pozeliti sreca i sve najbolje u karijeri i u zivotu,a njegova je dobra volja ako se odluci i ostane jos jednu sezonu[sto bi mi najvise i voleli svi normalno] ali mislim da nema potrebe nikoga siliti i nagovarati ako momak ima druge planove.


sta god da odluci zelim mu sve najbolje u nastavku karijere,ali se potajno nadam da ce provesti jos jednu sezonu buduci da cemo ove sezone uci sa jako losim igrackim kadrom buduci da ima jos novajlija a dok se Dragance ne vrati mi nemamo istinskog predvodnika u ekipi sto bi Sale bio 100% ako bi ostao.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Apsolutno sam misljenja da Dule pusta ovu decu da vide razliku između utaknice i treninga i, naravno, ne se uzbuđavam zbog rezultata. A transparent, mislim da je pre zajebancija zbog "naucnika", kako Dule jednom rece, nego nesto ozbiljno na Sasinu adresu...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gledam danas Slovenija-USA na espn-u. Komentatori pomenuse Murica i kako je potpisao za Partizan. Kad su onda počeli da nas hvale! Te tradicija, te publika, te borbe u Pioniru... Ček su nas usporedili sa Pistonsima i Seltiksima sedamdesetih i osamdesetih. Ostao sam bez teksta. A srce kao ormar. Na drugom kraju svijeta...

Da vis kad zabarski komentatori pricaju o Lovernju kapitenu Partizana :D
Mislim nabadam svaku trecu, ali kampione, el grande djokatore Bogdanovic, Vujosevic, Sasa Djordjevic itd, pa onda nabroje ncaa timove sa najvise nba igraca, sto automatski znaci da nas porede po proizvodnji draftovanih igraca...:D Zadrze se na prici o Partizanu po par minuta.
Isto tako pricao sam svojevremeno sa jednim spancem koji je radio u spanskoj kosarkaskoj agenciji, zaljubljenik u kosarku i navijac Reala. Ono u fazonu je navija za Partizan kad ne igra Real ( ali to je rekao pre nego sto sam rekao ciji sam navijac, nije se slihtao) atmosfera, buzet, serbian powerhouse ( njegove reci), nabraja igrace, neki sa foruma ne bi znali toliki niz da nabroje i prica kako smo generalno u Spaniji cenjeni, pogotovo sto su dugo kompleks imali od nase reprezentacije a za njih je Srbija=Partizan u kosarci. E sad dok ja njemu objasnim da smo mi ustase, ode sve u kurac :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da belosvetski komentatori znaju kako su na Partizanovu stranu natrpavali lovu njegovi vatreni navijači u vlasti Dačić i TAdić, a uprava to sve odbacila i opredelila se za prosjački štap, ne bi tako lupetali.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
:buhaha

kako si vrhunski izdominirao sa dva komentara u dve teme!!!

Elem, sva sreća pa počesmo da gubimo ove pripremne utakmice... već sam se bila uplašila....
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.701
Локација
Yaoundé
Sad sam naleteo na ovo: Ploešti - Partizan, 11. septembar 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=XsLnBQ1WET4
Iako je moje znanje rumunskog približno mom znanju svahilija, na osnovu snimka izgleda da će utakmicu prenositi neka njihova televizija DigiSport 2. A s malo sreće, možda bude i na njihovom klupskom YT kanalu, kao što je bio fudbal protiv Farana. Taman da vidimo na šta to liči...
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Instalirajte aplikaciju sopcast.
Onda napravite svoj sopstveni nalog. Moći ćete da gledate digisport 1 2 3 bez bilo kakvih problema.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sad sam naleteo na ovo: Ploešti - Partizan, 11. septembar 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=XsLnBQ1WET4
Iako je moje znanje rumunskog približno mom znanju svahilija, na osnovu snimka izgleda da će utakmicu prenositi neka njihova televizija DigiSport 2. A s malo sreće, možda bude i na njihovom klupskom YT kanalu, kao što je bio fudbal protiv Farana. Taman da vidimo na šta to liči...

Bolje da ne vidite na šta ovo liči :D Stvarno, što manje gledamo pripreme to bolje, da ne bi krenula teška pljuvačina već u septembru. Iako se ponavlja poslednje recimo dve sezone, ove će nam stvarno trebati tona strpljenja i živaca...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
"Спорт": Нове васпитне мере Вујошевића, Мурић данас парафира

Тренер црно-белих Душко Вујошевић није дозволио играчима Партизана да гледају последњу четвртину меча између Србије и Бразила. Уз то и тренинг у 7 ујутру...

sp%20vujosevic_620x0.jpg


Желели су кошаркаши шампиона Србије да до краја меча крај ТВ екрана бодре кошаркашку репрезентацију Србије у четвртфиналу против Бразила, али су рапсодију гледали само прве три четвртине. Разлог јасан - тренинг.

Громогласно навијање крај малих екрана замењено је тишином свлачионице и терена у „Пиониру” синоћ тачно у 19.15. Међутим, није само то јуче наредио Душко Вујошевић...

Због слабог учинка на прекјучерашњој утакмици против Мега Визуре када су поражени - 80:54, морали су на преподневни тренинг, по старом добром обичају - у 7 ујутру...

Рад, рад и само рад - девиза је Душка Вујошевића...

Партизан ће данас озваничити сарадњу са Словенцем

Мурић парафира „он лајн”

Партизан би данас требаода озваничи трогодишња сарадња са словеначким репрезентативцем Едом Мурићем (23, 202), који је протекле три сезоне провео у Крки.

Истина, електронским (он лајн) путем, али се рачуна као треће појачање, после Андреје Милутиновића и Јаниса Кузлеоглуа, актуелног српског шампиона. Словеначко појачање се тек синоћ вратило из Шпаније са СП, а у Београду га не би требало очекивати пре почетка следеће радне недеље.

Црно-бели су, иначе, јутрос отпутовали, без лакше повређеног Миленка Тепића, за Румунију где вечерас играју пријатељски меч, у оквиру припрема за предстојећу сезону, против Асесофта. Из Румуније, кошаркашка експедиција Партизана продужава за Сарајево, где за викенд учествују на Меморијалном турниру „Мирза Делибашић” (Босна, Цибона, Турк Телеком).

( Novosti )
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Izgleda da počinje u 6, igrači su već na zagrevanju.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.701
Локација
Yaoundé
Moja greška, nisam uzeo u obzir vremensku razliku, meč definitivno počinje u 18:00! Dopadaju ni se one trenerke ili nad-dresovi, šta li su već...

:šal
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.701
Локација
Yaoundé
... ala otežu sa ovim predstavljanjem timova, do kraja će još i početi u 19:00 :roll:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top