Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ех, ко некад кад смо играли вечити дерби. :D
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Tako jeeeeee,nije nista rjeseno pokazali su nam to i vcrs kada su se vratili na kraju,ali momcima naklon do poda.
Kada smo izasli na teren spremni da se pobijemo to je rezultiralo odlicnom odbranom u vecim djelo meca.
Crnac se privikava i dns je imao poteza od sjaja do ocaja.
Hajlajt veceri ball dont lie u ovom slucaju,kakva rampa i u kakvom trenutku svaka cast,ipak je to sport pravednost izadje na vidjelo bar u sportu.
Koliko sam se samo tresao dobro da cuka nije stala.:napred Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
E sada. Posto ugasim ton dok igramo sa mutiranim klubom ne znam sta je olos pevao sasi,a mozda i bolje tako.

Drugo,gde je bobi gremlin ? Jbt dva crnca im ubace vise od 60% poena i oni popuse grobarsku karu.

Muric ocajan u odbrani ali je to sada manje bitno.

Jebi govna mutirana ! ! ! Pusite kurac olosi maloumni, da ne zivite u ovoj drzavi mi bi sada bili svajcarska. Pickousti pisam ti u usta a i tvojim pudlicama iz fmp-a ! ! ! Jebem vas sve na suvo ! ! !

Moze li neko da prekopira par postova sa ciganskog foruma :)

Braco pionir mora da gori ! ! !
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Posto nece biti prisutni kurvari fmp-a, da li ce taj komplet ulaznica biti pusten u slobodnu prodaju?

EDIT: Muric je svojim ofanzivnim skokovima unistio picke ciganske...
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
И даље само паметно, храбро и опуштено, то је био мој мото пре ове утакмице, тако треба и даље.

Онако лаички, рекао бих да је Миленко Тепић гурнуо нашу игру у правом смеру, добро је почео меч, убацио прву тројку, имао добар улаз, био је сигуран на лопти.

Милутинов, што неко рече, још мало па Николетина, цитираћу покојног Јордана Ивановића из легендарног преноса против Селтика - "фудбалска правдо и фудбалска срећо"... Блажичу, смраде, правда је, као што видиш, стигла после 24 часа.

Паметно, храбро и опуштено.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Epilog :buhaha
Gornji 155
Donji 97
Puls 107

E to se zove pritisak :šal
Jedan korak napravljen,jos dva ispred nas
Ajmooooo :napred Partizan
EDIT:Sajt ABA lige umro kao i ciganka
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
UF BRE AL JE OVO LEGLO.....

Nema sada stajanja, kad su nas pustili dve pustice jos dve. KARAJ PICKE CIGANSKE MUTIRANE.

Ovo je karma, Nikolica koji lepi govno zuto - ja se bre krstim samo zbog Partizana, ima Boga!!

OVI MOMCI SU HEROJI, sta god bude na kraju.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Napravili smo brejk i sad imamo sansu da pred punim tribinama nasih navijaca udjemo u finale i u EL. Imamo dva dana da se pripremimo i istim zarom i borbom udjemo u trecu utakmicu. Akojon nazalost nije plej, tu bi trebao neki drugi da vodi napad. One lopte bacene u bunar mogle skupo da nas kostao. Ali sredice to Dule. Jos jednom, svaka cast svima!:napred Partizan
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
braco, zivim 300km od bg... pricajte kako do karata za subotu...

dzin se probudio i pogazice miseve .. posebno onog slovenackog
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Kao sto sam sinoc posle poraza napisao: Ako Milutinov moze da igra i Macvan ima snage (heroj odigrao 2x36 min!) dobijamo! Jednostavno smo bolje fizicki pripremljeni. Oni ne mogu da odigraju 2 dobre utakmice u 24h. Ipak mislim da ce se igrati 5 utakmica i da su sanse jos uvek 50-50.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Hvala Nikoli Milutinovu, zasluzio je da promenim avatar... Stanoje, hvala ti za sve i neka te sreca prati...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
E ovo su MUDA o kojima sam pricao! :respect

Naravno, imali smo svoj buljuk bubica, gluposti, nepotrebnog vracanja u zivot vec posrnulog protivnika... ali Milutinov je bio medijum fucking karme! :šal

Bez mnogo price, u subotu i nedelju ne sme nijedan jedini cigan da udje u Pionir. Imamo 48h sati da resimo ovo. 48 sati ciganka i udri!

P.S. Pita me zena jesu ovo nasa dva najbolja tima. Reko, jesu. Aha, a sta bi s onim FMP-om iz Zeleznika? Reko, pa to su ovi crveno-beli. Njeno dobrocudno, laicko i jedino normalno pitanje - pa zasto onda pobogu ovi toliko pevaju timu koji nije prava Zvezda :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo momcine, bravo Generale, bravo svi !!!

Rekao sam samo vere u instituciju i sve ce biti okej. Nikada ali nikada ne sumnjajte u KK Partizan ljudi.

Posebno bih da se osvrnem na Nikolicu. Svaka cast decko, tako se igra i bori za sveti dres makar i sa "jednim" okom. Takodje i svi ostali su "izginuli".

Idemo dalje sad. Igrace se pred pravim navijacima i u atmosferi o kojoj oni (cigani sto navijaju za fmp) mogu samo da sanjaju. BORBA SE NASTAVLJA !!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko je tesko nekad gotiviti Tepica, ali mi je drago sto sam jedan od tih :D
Uveo nas u mirne vode, kada je Akojon poceo sistematski da nas userava izvukao nas iz govana.
Retko kritikujem struku, posto mislim da je to generalno pretenciozno, ali mislim da je Dule zesce omanuo sa drzanjem Akojona u trecoj i cetvrtoj sto je moglo mnogo da nas kosta, kapiram ja da se pokusalo sa spanskom varijantom, trojka iz tranzicije ides na plus 20 i to je to, ali opet moglo je ovo i lakse da je Tepic vise igrao, ili bar da su igrali obojica u isto vreme.
Ona rampa nad hrtinom je nekako logicna i pravedna.
O Milutinovu ne treba trositi reci, juce sam ovlas procitao temu i debilizme za koje bih momentalno banovao tipa, morao je da ostane u igri ili mora da igra veceras, oko mu poluotvoreno...
Kad si tako motivisan, nije ni cudno da igras kvalitetno.
Vidim da se zaboravlja jako dobra igra Murica, pokupio je brdo nicijih lopti, inace je neiteligentan kosarkaski, ali se trudi i uci, stvarno kvalitetna partija.
Neverovatno je da je mozda kosarkaski najmanje inteligentan igrac u ekipi ( ne racunam Andrica i kompaniju, njihova uloga je minorna) a verovatno je najbolji na strani pomoci bio, ne racunajuci Dragana.
Takodje Dragan, reci ce ljudi losa njegova napadacka partija, ali on prakticno ni jednu losu stvar danas nije napravio, odbrana pika u kojoj on preuzima Marjanovica i uvlaci ga pod tablu je takticka poezija.
Macvan i Sasa naravno standardno motivisani :D
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd

De zaspati, jesi normalan? Adrenalin ubija, puls 200 :D

PA TOOOOOOO BREEEEEEEEEEEE, JJEEEEEEEEEBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIII MAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!

Sudijama jebem milosnu mamicu, one najperfidnije picketine ciganske.
Kako sam ja video utakmicu, iskljucivo svako, ama bas svaki put smo ih vracali prvenstveno nasim greskama. Neverovatno koliko smo glupih poteza napravili. Pa smiri loptu jebem joj mater.

Dobro je, hvala ti Boze, idemo dalje.

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jebacemo ih sutra!:napred Partizan
I told you so, didn't I?!:D

Svaka cast nasim igracima, junacki su odigrali od pocetka do kraja, na kraju doduse umalo prokockali sigurnu pobedu... Ljudi, mi smo dali 1 (JEDAN) poen u zadnjih 2 i po minuta i uspeli smo da pobedimo?!?:prekrsti
Potez utakmice je banana Milutinova nad Blazica na kraju:clap :respect kao i nameran faul Macvana nad istom spodobom (steta sto mu nije slomio rebra, zasluzio je zaista)!

Sad pametno odigrati narednu utakmicu, koja je itekako bitna jer po meni ukoliko to dobijemo, pobedicemo i sledecu u nedelju!:napred Partizan

P.S. Komentator hrvatskog Spokrtkluba je neprevazidjeni car! Covek je sve vreme, otvoreno navijao za nas!:šal :respect
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
E to se zovu MUDA...
Bravo momci, a sad ma kakav PAKAO deveti krug pakla da im napravimo.
Nema izlaska iz hale dok ne ostvarimo pobedu, pa onda opet tako.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Jednog dana ćemo i mi dobiti 2+1! Navijanje je posebna priča, spominjanje majke, kćerke, pola rostera KKP i naravno muk kad KKP vodi... Sramota je da "najbolja, najveća i dodaj još neki epitet" grupa tako postupa, jeste da bojkotuju, ali nisu 2 minuta kako treba bodrili svoj klub... svoj klub... oh wait... :buhaha

Itekako se mi možemo sa njima nadigravati a uz to i produžiti njihovu agoniju i to smo večeras pokazali. Ostati na zemlji i u istom ritmu. Akojon opet imao spopadične trenutke ludila, par čudnih i potencijalno pogubnih poteza, ali sreća sve se dobro završi. Drago mi je da je Milutinov spreman za dalje, bravo momak samo tako tjeraj dalje.. Pavlović još nije dao 100% od sebe, daleko od toga..


Game winning block by Nikola Milutinov
https://www.youtube.com/watch?v=cgx8oz3ufbk

Srčano, hrabro, u kost, sa mudima do poda a sve potkovano Duletovom taktikom.. Ponosan sam!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top