Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Treba ostati veliki i u pobedi i u porazu.
Pošto smo izgubili, baviču se drugim delom ove floskule.
Šta znači biti veliki u porazu?
Ako je protivnik bolji, treba mu čestitati na zasluženoj pobedi.
Ako te protivnik krade, nesportski igra i prestavlja sintezu najvećeg zla u svakom pogledu, onda ponovo treba ostati veliki u porazu. Samo se to tada radi na drugačiji način. Da bi ostali veliki u sinoćnjem porazu, treba da se ponašamo kao Dule Vujošević...
Saša Danilović je idol moje mladosti. Od prvih utakmica u Partizanu preko F4 u Istambulu, pa onda one zagrebačke ratne noći na utakmici Cibona-Knor, kada je podizao tri prsta i pljunuo Franja Arapovića, pred punom dvoranom poludelih Hrvata, pa sve do prevaspitavanja sudije Jurasa u Vršcu.
To je taj Saša Danilović, hercegovačka ljudska gromada sa Zubaca i Divina, koju obožavam. Veliki nepokolebljivi Partizanovac.
Ovaj sinoćni Sašin gest je imao isti početak. Pozvao je Radonjića. Kada se ovaj okrenuo, trebao je Saša da mu čestita, al ne verbalno, nego nekim čvrstim predmetom po onoj bezobraznoj glavudži, jer treba ostati veliki u porazu....E, moj Saša...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Догодило се и то, изгубили смо од мутиране креације у плеј оф серији.

Постоји много разлога за пораз, већину сте навели и објаснили, али да издвојим пар ствари:
- мутирана креација је створена као циљ искомплексираних голума да се прекине доминација Партизана у свим спортовима, а поготову у кошарци и ватерполу.
- цела логистика је била укључена, када си крими држава, све ти је могуће.
- они су се драстично појачали, ми смо били ослабљени - али чак и тада, јебасмо их за титулу.
- долази нова сезона, где се циганско-приградска мангупарија појачава још више, а наш клуб доводи плеја пре месец дана...
- као последица свега тога, долази и боља позиција у самој лиги (код власника, судија)...

Резултат - пораз нашег клуба.


Што се тиче Дулета и момака - њима скидам капу за сваку кап зноја коју су пролили на тренингу и утакмицама нашег клуба!

То су наши хероји, после свега - волим их још више!

Верујте ми, никоме нећу ништа да замерим, иако сам јуче био љут на неке од њих, сад ме срамота.


Дуле је један херој, који је још за свог живота успео да уђе у легенду!

Чмару циганском је објаснио неке ствари, фукара није навикла да подмукло напада у односу мањем од 10:1!

Матори човек, са здравственим проблемима те шаље на под...



Шта даље?

Момци морају да знају да и даље имају нашу подршку.
Треба наставити са борбом на свакој утакмици, јер ће циганска машинерија пробати да све ово још више искористи.

Око организација и вођења клуба на другој теми, поготову на лето.


Смак света није још дошао, не треба ове поразе тако ни представљати!

Нисмо постали институција због једне победе, због једне успешне сезоне, нећемо се ни срозати због ових пораза.

Добра и лоша времена се смењују, неко се замрзне, неко мутира, само ми остајемо институција, ма где били на табели...

Главе горе, будите поносни што сте Гробари!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Aj malo svi iskulirajte !!!
Vruće glave, boli nas nepravda ove države oličena u poslednjoj seriji gde nas je pobedio mali klub koji ima najskuplji tim u istoriji srpske košarke .

Nije sramota za nas izgubiti od takvog tima ! Nije sramota čestitati igračima koji igraju za taj tim ! Sramota je što većina ove države smatra da je normalno da takav klub postoji ,da ga vodi kriminalac i mafijaš koji ga vodi . Sramota je da nam ti isti još prosipaju priču o poštenju .

Grobari ,idemo dalje, Partizan je prevelik klub da bi ga par sušnih godina ugasilo . Da će bit teško ,hoće .
Koliko smo veliki klub ,imaćemo prilike da vidimo u sledećoj utakmici protiv Metalca .
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Морају "умерени", али и они "напредни" Партизановци да прихвате чињеницу да је ФМП клуб олоша и криминалаца, да је у питању зло које нашем Партизану директно ради о глави, на свим пољима (терен је ту најмањи проблем)... и наравно клуб за који навија жгадија која је због својих дугогодишњих фрустрација и немоћи "продала веру за вечеру".
Тај огавни пројекат из Железника (са позајмљеним именом покојнице) има огромну протекцију од стране ове циганске државе... и играчима и навијачима таквог клуба никада не треба честитати, нити им руку пружити. То може да уради само неко ко нема ни трунке достојанства и поноса.

Да су они наши прави кошаркашки ривали, заиста бих био за то да им се честита, барем оним појединим коректним момцима који тамо играју, али с обзиром да је тај клуб производ најтежих комплекса, изопачености, превара и лоповлука... то је неизводљиво. Дакле, мафијашки пројекат је наш највећи душманин и тако га треба третирати.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Што се тиче добрих момака (или како год да им се тепа) - Митровића и Марјановића:

- може бити да су они добри момци, коректно се понашају на терену и ван њега, по циганлуку су међу задњима у свом клубу.


Али, они су у непријатељским редовима!


Да ли је било добрих Немаца (добрих људи) у Хитлеровој војсци? Да ли им је требало сместити метак у чело? Свима до једног!


Да не би неко злоупотребио ово поређење, не желим да кажем да ове треба побити - поента је да у непријатељским редовима нема добрих, докле год играју за наказу из предграђа!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Do ove godine sam nastojao biti umjeren, realan i ne vrijedjati protivnike vec samo bodriti svoj tim.
Od sinoc, prvenstveno cu prezirati nazovi ''realne'' i ''objektivne'' grobare, ja njih ne smatram za grobare niti cu ih nikada moci smatrati, nakon ovoga veceras.

Svi ti realni koji su svojim parama i glasovima pomogli ovo cudoviste sto nam je jos jesenas otelo trofej za ovu godinu ... ne smijem da napisem sta mislim o njima.


Od naslova po medijima, nezavisnih medijskih kuca, sajtova, i ostalih govana... Ja sjedim i razmisljam cijelo jutro koliko zatupljenih debila poznajem, svi grobari koje znam su ljudi pristojni, normalni, smjerni... Upalim sluzbenu fb stranicu i gledam sajtove i komentare ciganske rulje i bande, koliko prijetnji smrcu, kletvi, psovki...

Kada djevojcica od 16 godina na jednom sajtu psuje ''MRTVU MAJKU'' grobarsku onda nemamo vise sta da razmisljamo.

Mi smo jedno oni su drugo... Bas onoliko koliko mi imamo ljubavi prema Partizanu i koja nas hrani, oni imaju mrznje prema nama ...

Ali doci ce ponovo nase doba, vlasti dodju i odu... ali mi ostajemo...
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76

1999. имали смо два места у Евролиги, био је потребно само да цигани избегну последње место у својој групи, што су лако могли, а нису учинили.

Али, треба спортски честитати. Јебем ја њима матер, онако, спортски.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Naci ce oni neku novu zvezdu,mi imamo samo Partizan. Da ga volimo jace i vise nego ikad! Odbicemo i ovaj nalet hijena,proci ce i ovo zlo,sto kaze General. On i jeste nas General,jedini sa ovim momcima stoji na braniku svetinje.

Znajte cigani,mutanti,botovi i ostala zgadijo,sto ste se nakotili u ovom talogu, vodjeni mrznjom i zeljom da i nas u isti povucete za sobom,

Pao je cetrnaesti kilometar,al' NIKAD NECE Kadinjaca!

NO PASARAN!!!
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Pa ljudi bre, nisu cigani dzabe dobili to ime. Cigani su uvek bili cigani. Svaki ciganin je isto smece. Sta mislite da se ona stoka sa sipke razlikuje od na primer politicara koji im vode klub. Sve je to isti sljam koji unistava drzavu godinama. Ne kazem da tog sljama nema kod nas, ima ga ali u mnogo manjoj meri. Kosarka je sport za koji ipak trebaju klikeri.

NIKADA necu cestitati nekome ko se bavi mutnim radnjama, nekome ko je pokrao pare sa Kosova, bio prvi Slobin saradnik, pokusao u politici pa pukao. Za njega je bio spremljen debeo dosije i put u Padinjak ali je pickoustom smradu trebao neko da vodi zvezdu pa je zato corava nakaza i dalje na slobodi. Cim ne bude vise trebao zavrsice gde svi oni zavrse posle odredjenog perioda kad odsluze svoje.

Sto se tice cigana licemera, ne treba trositi reci na njih. Oni njihovi igraci nisu nista drugaciji od njih, sem Bobija koji je dobar decko i Mitrovica. Svako ostalo pseto zasluzuje dozivotno prozivanje. Ogadili su mi reprezentaciju, iskrivljena majmncina koja je do prosle godine bila anonimus u Radnickom, Lazic itd..

Ovu seriju su dobile njihove camuge koje su napravile razliku i to je to.

Ja sam sportista i nikada nemam problem da pruzim ruku kad je neko bolji. U ovom slucaju mozda oni na parketu i jesu bili bolji ali sve sto se desava oko parketa mi sa moralne strane ne dozvoljava ni da pomislim da im cestitam.

S obzirom da mnogo dusmana cita ovaj forum, ovim putem im porucujem da se raduju dok san traje jer ce zavrsiti kao VK CZ. S bitno razlikom da su tamo stvarno navijali za CZ a da ovde navijaju za FMP sto i oni sami znaju. Istina boli ali je frustracija toliko velika da prelaze preko svega toga. Morate i njih da razumete. Proslo je 17 godina od poslednje njihove titule, to je mnogo generacija dece koja nisu osetila sta znaci biti sampion svoje zemlje, a nadam se da nece ni ove, mada sa sudjenjem kakvo imaju, ne sumnjam da ce naci nacina da ukradu pehar.

Neko kaze mi smo drugaciji, u pravu ste, nismo isti , ali najveci problem u Svrbiji je sto ide ona "Magarac ne dopusta pametni popusta" i evo sve magarci i nitkovi u vlasti, na bitnim pozicijama. Ako hocemo da pobedimo treba igrati njihovu igru, treba ih zasuti bakljama vec u nedelju u rupi, gadjati svim i svacim i iskoristiti svaku priliku da im se useremo u zivot. Setite se samo sta ta sekta radi u poslednjih x godina.... Ako hocemo da budemo gospoda i broj 2 onda lepo kulirati praviti se gospodin i to je to...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Када сам био клинац имао сам два другара, рођена браћа, који би се знали почесто посвађати, па и потући, а сасвим је било нормално да један другом опсују и матер. На моје питање - у чему је смисао овог последњег када им је мајка једна, сложно би одговарали да сваки псује оном другом његов део мајке.
Е тако и ми са овим честитањем. Запели да честитамо финим момцима њихов део победе, а овим другима што су злочести нећемо ни случајно, мада је та победа, каква год била, једна и заједничка и за добре и за лоше момке и за оне на паркету и за оне поред њега?! То је наравно потпуни нонсенс.
Има смисла честитати ретким добрицама на спортском понашању и фер борби, то је њихов индивидуални однос и приступ и ако је био такав онда и заслужује пружену руку и у овој и у свакој другој прилици.
Али не може се честитати победа тако што ћемо честитати само на ономе што је било коректно, а презирати оно што је било покварено, када се та победа састоји и од једног и од другог и када једног не би ни било да није другог.
Опсервација да се ни сами ништа не разликујемо по понашању од цењених противника, је скроз симпатична квалификација у рангу оних мислилаца који држе да је рецимо силована жена крива колико и силоватељ јер је гарантовано нечим испровоцирала његов поступак, а уз све то је и пружала отпор.
Уосталом, имамо и тему сумњивог назива "Нисмо исти", па би свакако требало испроверавати да ли је то што тамо пише баш све тако или је било непримерене уметничке слободе у тим шкработинама.
Крунски доказ, који је неко потегао да је огавно моралисати око подршке коју је ФМП имао, кад би сасвим сигурно и ми тако поступили да је сво благо прослеђено нама уместо њима је поентирање које је по веродостојности убедљиво таман толико колико и авантуре фрау-Шиловичке, рецимо. Шта тек живот и све претходне године имају да кажу и посведоче о таквој могућности не треба ни говорити.
Да треба да останемо господа и у оваком епилогу, треба, али то не значи да је нужно да са криминалцима разговарамо на француском и да покушај геноцида над једним клубом сведемо само на љубазне коментаре неких пристојних момака, који их и тако ништа не коштају.
Да треба да тражимо грешке и део кривице у сопственом дворишту, треба, али неће бити да се све може објаснити просто тиме што је Дуле пролупао и излапео, Павловић умишљен и неуравнотежен, а Андрић и Безбрадица бескорисни и неспособни.
Нема овде дилеме шта је старије кокошка или јаје, добро се зна шта је било прво, а шта друго и због тог првог ово друго смрди, толико да никакав фер-плеј и тзв. гробарска етика не могу тај смрад учинити подношљивим, оправданим и прихватљивим.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sram te bilo. Da ne citiram Jasminu, sve je rekla.

Samo kad si ti napisao,evo vec crvenim.

Jasno sam objasni ostvar,jedno je kad lose igras,kad ti ne ide a jedno kad SVESNO upropastavas ekipu!Jedino ako je mislio da ce svojim potezima da pomogne ekipi.....

Covek je 2 prva meca bio los a onda je poceo da igra protiv nas.Na kosarkau apsolutno nije mislio zadnja 2 meca,jer kako objasniti te skandale,od ispucavanja,gubljenja lopti do jurenja protivnickih igraca da ih nabode.Po 3 faula koaj napravi za 2 minuta da ne pricam.Juce je istopio nasu prednst za 2 minuta.

Sta,jel Macvan budala pa da 4 puta po 40 minuta skace,tuce se sa petoricom,daje trojke,faul koseve,vuce kontre,asistira dize publiku a ovaj da juri kojekakve Lazice da ih nabada u jaja?!I to u mecevima za spas kluba....

To sto je dosao da igra za kikiriki nije olaksavajuce,ovako svako od nas mzoe da igra za dzabe.Ako je dosao za kikiriki to znaci da je dosao da za smesnu lovu pruzi mnogo vise na terenu a ne da za smesnu lovu jebe sopstvenu ekipu!

Prvi sam ga branio posle sukoba sa Vujosevicem ali ovo sto je radio nema smisla,ostavio je saigrace na cedilu svojim potezima i ne razmisljanjem o ovako bitnim mecevima.

Sasa Danilovic treba prvi da leti iz kluba,bitno je da je pun elana otrcao da cestita mutantima ali ga zato nigde nije bilo da brani klub.
Sopstvenog trenera je napadao,zabadao mu noz u ledja,terao kontru,vredjao ga da je bolestan pa kao ne zna sta prica i radi.....Ulazio u creva Vucicu.

Bio je idealan predsednik,kao Djuric,u pravom trenutku na pravom mestu da proprati propast svog kluba dok se rezimski gura i da nista ne ucini.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Samo da cestitam nasem celokupnom timu na velikoj borbi, za mene ste sampioni i uvek cete to biti..ja samo SD Partizan u zivotu imam , i ako sam bio sinoc i ljut i tuzan zbog svega , danas sam ipak neizmerno ponosan i srecan sto navijam za crno-bele ..sve ce proci , samo je Partizan vecan i jedan jedini..ime nikada necemo promeniti , kao ni navike da uvek osvajamo trofeje..tako ce i ostati, Dule ce podici opet pehar za sampiona nase jadne zemlje..ziveo Partizan !!!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Фалсификат и његов оригинал

S obzirom da mnogo dusmana cita ovaj forum, ovim putem im porucujem da se raduju dok san traje jer ce zavrsiti kao VK CZ. S bitno razlikom da su tamo stvarno navijali za CZ a da ovde navijaju za FMP sto i oni sami znaju.
Грешиш, овај, грдно грешиш синак... Право име ВК ЦЗ је Ватерполо клуб Црвена Звезда Ветерани и није члан Спортског друштва Црвена Курва. Прави ВК Црвена Звезда је угашен пре десет година заједничким радом Горана Весића и Александра Шапића на пројекту европске курве. Тако да су и ту оригинал фалсификата.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Samo kad si ti napisao,evo vec crvenim.

Jasno sam objasni ostvar,jedno je kad lose igras,kad ti ne ide a jedno kad SVESNO upropastavas ekipu!Jedino ako je mislio da ce svojim potezima da pomogne ekipi.....

Covek je 2 prva meca bio los a onda je poceo da igra protiv nas.Na kosarkau apsolutno nije mislio zadnja 2 meca,jer kako objasniti te skandale,od ispucavanja,gubljenja lopti do jurenja protivnickih igraca da ih nabode.Po 3 faula koaj napravi za 2 minuta da ne pricam.Juce je istopio nasu prednst za 2 minuta.

Sta,jel Macvan budala pa da 4 puta po 40 minuta skace,tuce se sa petoricom,daje trojke,faul koseve,vuce kontre,asistira dize publiku a ovaj da juri kojekakve Lazice da ih nabada u jaja?!I to u mecevima za spas kluba....

To sto je dosao da igra za kikiriki nije olaksavajuce,ovako svako od nas mzoe da igra za dzabe.Ako je dosao za kikiriki to znaci da je dosao da za smesnu lovu pruzi mnogo vise na terenu a ne da za smesnu lovu jebe sopstvenu ekipu!

Prvi sam ga branio posle sukoba sa Vujosevicem ali ovo sto je radio nema smisla,ostavio je saigrace na cedilu svojim potezima i ne razmisljanjem o ovako bitnim mecevima.
Armi, Sale je veliki Partizanovac. Nije izdržao pritisak. Evo, npr. ja, i ja sam veliki Partizanovac. Bavim se pozivom koji bi trebao da bude human i da utiče na lepo vaspitanje ljudi. Ipak, kad vidim Kalinića, Lazića, Radonjića, Blažića u meni se probude životinjski instikti. Sve najgore im želim. Potpuno razumem Sašu...
Ono što je dopušteno u trećoj utakmici, ono je sramota za ABA ligu. Onaj nivo fizičkog kontakta na Saši je jednostavno sramotan.
Meni je veliki užiak svaki minut na terenu koji je ova poštena ljudina provela u Partizanovom dresu...
Čak i kada sam znao da ne može njego ulazak u igru da donese ništa pozitivno, kao u poslednjih pet minuta četvrte utakmice (očigledno je igrao povređen), priželjkivao sam Sašu na terenu, jer ga jednostavno obožavam.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Dusko Vujosevic je jos jednom pokazao koliko mu je stalo do kluba i koliko ga ovaj poraz i ova degradacija Partizana bole. Sila koja je napadala nas klub je svih ovih godina bila sve veca i veca, ali je Dule bez imalo straha i ustrucavanja bio na celu vojske i uvijek komandovao iskljucivo ZA MNOM. Nije birao protivnike i nije razmisljao o posledicama koje ti postupci mogu imati po njegovo zdravlje, ugled i karijeru i zato - generale, hvala ti!

Pokusali su da okrenu navijace protiv Duleta, ali ne ide bas kako su zamislili. Koristili su svaku mogucu priliku za spinovanje i blacenje generala misleci da ce se sa prvim rezultatskim neuspjehom, po starom dobrom obicaju, navijaci Partizana primiti na to i pustiti bolesnog i izlapilog dukljanina niz vodu. E pa nece da moze rodjaci!

A pozadinci koji su se okupili u nasoj upravi i zarad svoje guzice svjesno zrtvuju Duleta i momke ne zasluzuju da nose status legendi, bez obzira ne sve sto su do sada uradili.
Svi, ali svi do jednog, treba da napuste klub.
Ima partizan sasvim dovoljno legendi i ljudi koji ga vole i koji su spremni da mu se potpuno i bezrezervno posvete, tako da ne vidim razlog da se cave i nesposobnjakovici koji trenutno vode klub dalje zamaraju oko toga.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.447
Reaction score
40.979
Локација
Žrnov
.....Jasno sam objasni ostvar,jedno je kad lose igras,kad ti ne ide a jedno kad SVESNO upropastavas ekipu!Jedino ako je mislio da ce svojim potezima da pomogne ekipi..................

Meni je skroz nadrealno da neko može i da pomisli da je Saša namerno oštetio Partizan. Jbt, jesi pokušao to naglas da kažeš da vidiš kako ti ta izjava
zvuči?

Već sam rekla da je Saša morao da se obuzda. Slažem se. Saša je profesionalac. Jeste BIO u NBA ligi. U Partizanu je on jedan od nas. I kao što bih ja onu majmunčinu Blažiča zubima iskidala na rezance, mogu da zamislim kako je njemu kad se nađe pored njega.

Kada mi koji znamo neznatni deo toga koliko nam uništavaju klub, ludimo i hoćemo da ih pobijemo, zamislite kako je tim momcima koji su u klubu i koji sve znaju.

I zajebite te priče "oni su profesionalci".

NISU.

Da su profesionalci, igrali bi negde za pare, a ne bi se jebavali po smrdljivoj Srbiji.

Jel vama to toliko teško da shvatite?

Nekolicina nas je videla Sašina izraz lica kada je ulazio u tunel na poluvremenu. Mi mu vičemo "Aaaajde Saaašaaa" i stišćemo pesnice, a ona nas pogleda, usne kao stisnute u crtu - i samo klima glavom. A oči pune.... ne znam ni ja čega... i ljubavi, i mržnje i suza....


E TO je PAVLOVIĆ SAŠA :respect:respect:respect
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako ovaj forum posjećuje bilo ko od naših košarkaša, želim da im se zahvalim na svemu što su uradili za klub, za nas i za sebe i istrpili sve ono što ih je snašlo ovih godina, a oni najbolje znaju kroz šta su sve prošli.

HVALA VAM!

Šta god da bude sa nama, vama i KKP, uvijek ćemo biti uz vas, dok god smo vjerni jedni drugima i svetom grbu.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Nije vreme jos za podvlacenje crte ove sezone.Podvukli bi je posle cedevite prosle godine...
Ceka nas jos 5-7 bitaka sa panterima.
Nismo izborili EL ,igracemo EC...nemamo mi nikoga da odustane,pa da na kvarno uletimo.
Ono sto znam je da ce momci jos paklenije trenirati,postajati bolji...ako ima pameti gleda se i 5 meseci unapred kada pocinje aba 2015/16 ali o tom potom.
Je-Ne-A zna kad otplacujemo taj porez...koliko jos meseci?...malo cemo prodisati i tu.
Ono sto me nervira je sto do prve utakmice kuci ima mnogo da se ceka...a tako bi svi pokazali koliko vec veceras koliko volimo KKP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top