Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Eeeh da su Alcatraz imali ovoliko energije na tribinama kao DESETI, a STARI Jug Bogdan u epizodi odbrane FMP-A gde bi nam bio kraj....
I ovo Mi i Vi u tvojim postovima baš bode oči
Iskreno, odalo te je brale!
Da se ne ljubimo.....
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Изјава Драгана Тодорића улива преко потребну наду да ће све бити боље. У исто време недвосмислено доказује да су сви у клубу свесни озбиљности тренутка као и тога да морамо да мењамо много тога.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Ево поцрвенех. Малициозан, пакостан, безобразан. Брзо у кухињу да не загори...

Ko si bre ti ????????

Došao si ovde juče i pljuješ tu i svadjaš se sa svima , a pogotovo sa ljudima koji su godinama ovde.
Jasmina je za tebe GROBARČINA ,a tvoj rečnik govori da si ti zagoreo ,a ne njen ručak.

Oladi malo . Ok ,rekao si nam šta imaš i šta misliš .

Svako ima pravo na svoje mišljenje pa i ti ,ali ako nastaviš sa ovakvim ponašanjem ,tvoje mišnjenje će postati nevidljivo.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ajde vise ohladite ljudi glave... Izgubili smo i sta sad, zivot se nastavlja. Ne znam cemu prepirka i svadja... Kosarka je pravedan sport sve ce se vratiti samo ako ostanemo ljudi i gospoda...
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Е усро сам се жив. Суза ми пошла.
Иван Кукољ Куки, кад ће нови албум и кад ћеш гостовати у Крчедину?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
I ja kažem, vruće glave ,treba malo iskulirati .

Izgubili pa šta . Nije ni prvi ni poslednji put .

Ako ovaj poraz osvesti ljude u klubu ,možda bude i dobar poraz .

Ako neko hoće da čestita ,nek čestita ,ako neko hoće da iznabada cigana ,nek izadje na ulicu i nek ga iznabada .
Kako ko hoće nek radi , bitno je da i dalje svi podržimo svoj klub , jer dok je nas ,on je neuništiv !
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ceo dan gledam forum,da vidim neki ohrabrujuci post,nesto pametno,konstruktivno ,ima i toga
ali ti Jug Bogdane...sve i da si u pravu...idi vise u 3 picke lepe materine...
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Хвала. Мада лепше звучи "пизде".
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Ocoravih dok procitah sta se pisali. Nemojte ljudi da se svadjate zbog gluposti i sto neko nije jos dovoljno odbolovao poraz pa u svima vidi neprijatelje. Ako se i mi sad posvadjamo i ne bude nikog ili malo nas na slijedecim utakmicama, tek tad su nas pobjedili.

Nisam bio ni na jednoj utakmici ove serije. Prvo, jer i ne volim bas previse ove gdje se nagura sve i svako, a drugo, jer sam uvijek bio nesposoban naci "kombinacije" da udjem a da kartu nisam kupio kao sav normalan svijet.

O utakmici necu previse, pored onih koje ste vec i hvalili i kudili, jedan poseban i veliki naklon od mene ide Tepicu. Bravo majstore.

Sa ovima cemo se klati jos. Vidjeli smo na sta su sve spremni, a samo se nadam da cemo se i mi malo i uigrati. Valjalo bi da osvojimo ovu nasu ako je moguce pa da nas mozda i FIBA pogleda.

Vidimo se u Pioniru, a ko moze, nek ide i u Zeleznik 6. maja.

NIKAD NECES BITI SAM!

P. S. Ima li ko snimak konferencije posto mi je pukao link na pola sinoc?
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
У ишчекивању да ми глава падне с' рамена, само још да кажем да ми је жао колико смо колективно сви, као нација, отишли дођавола.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Koliko besmislenih postova kolege Jug Bogdan za kratko vreme!? Pri tom ne mislim na zadnjih sat vremena, već od početka njegovog bitisanja na forumu.
Čovek ne može da se uhvati ni "za glavu ni za rep".
Većina postova mu je u stilu "zborte usta da niste pusta".
I stalno koristi istu foru: baci neku pricu(kulturno zapakuje), čeka reakcije i raspali raspravu na tu temu, pri tom ne vodeći računa da li mu se stavovi izraženi u postovima, generalno razlikuju.
Jedan dan brani stav da je boja Partizana crno-bela , dok već sutradan ubeđuje nas uličare , sektaše i sns botove da nije crno-bela boja već crveno-bela.(koristi solidan vokabular, prilično je kulturan, te "neizvaljiv")
Ne želim da mi replicira , jer se ne obraćam njemu, već ostatku auditorijuma na forumu(uličarima , sektašima i sns botovima).
Prvi put ga uopšte spominjem, jer mi je poznat taj način rada i od prvog dana je od mene "izvaljen".
Iskulirajte ga. To ćemu biti najbolja replika . . .

I još sastav nekog mališana! Havarija! Mora da je sam pisao . . .
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Овако: међусобна комуникација на овој страници је завршена и можете је водити преко ПМ-а. Овде о теми и када се већ хвалимо да смо нека господа, онда нека и писање буде у том маниру. Први ко настави са провоцирањем и полемиком која не одговара теми биће моментално банован.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
Свака част господине Томићу ...
...
... увек трезвено и хладне главне размишљате.
Хвала на лепим речима... :D

Трудим се да увек трезвено размишљам, али, признајем...за време утакмица то није баш увек тако а скоро је немогуће кад почне дерби (ЦЗ, ево сад и ФМП)... :D ... спорт и јесте нека страст, борба, па прораде и разноразне емоције, радовање, нервирање, псовање, али штос је у томе што није толико битно како се понаша тамо неки анонимус на трибинама, колико је фокус на људима из клуба - они не представљају само себе, него званично и клуб, а то је велика разлика...

У животу је све још компликованије, ја све трезвено, трезвено, али...било је и ситуација када сам реаговао тако да ме је још увек срамота...
Зато и разумем наше момке доле на паркету (или терену), па и све вас на Форуму, сваком се свашта деси, свако има неко своје мишљење...само опет мислим да је нешто продуктивно, а нешто контра томе...
Не може се све по систему, будак па некога у чело...(ако није онако како бих ја)...

Погледајте само колико поштовање ужива Гаги К.К. Капитен и Сале Ф.К. Капитен, па ма како одиграли, због свог приступа и понашања, а како нам изгледају неки наши који ће нам показати средњи прст, или радити сличне глупости...

Ипак нисам за исто понашање које вам се не свиђа код неког другог, па у чему је онда разлика?
Јесте неко први почео са тиме, али, после година битака и ратова, и ,,прљавих послова,, - губи се значај тога ко је први почео...
Ово не значи да сам за повлачење, предају, понижавање, али зна се где је место за (спортску) борбу, где за понашање у границама нормале...

И на мом послу има људи који навијају за Звезду и који серендају све и свашта пре дербија - и онда после, кад изгубе, нигде их нема, и тако годинама и годинама...и, чему служи њихово серендање - ничему, само да испадну глупљи, јер им се то поновило ,,икс,, пута...

Има на мом послу и гадних и злих људи који раде све и свашта, и заиста, тако и остварују неке своје циљеве - али нико, ама баш нико, никада их неће искрено прихватити, сви мисле апсолутно исто - да су ти људи гадни и зли...па чак и ако то нико не каже јавно (због последица)...

С друге стране, има и оних ,,на рану да их привијеш,, - и такви заувек имају наше поштовање...и то им увек и јавно показујемо...

...И, шта је боље, бити такав да те се сви гаде, или такав да те сви поштују?
Ја бих више волео да ме поштују, али, наравно, поштовање добија само онај ко га, и када га, заслужи...ако не, онда ништа...трудиш се за неки следећи пут...

Мислим да се на Форуму много времена и енергије троши на чињенице које и нису тако битне...
Битна је организација клуба, финансије, утакмица, шут, банана, одбрана, победа, трофеј, а то овај се поздравио са овим, овај певао ово, овај јесте фин, онај није фин...ја не бих даље о томе, да и ја не упаднем у полемику...

Да не говорим и о ономе, ил' пуковник ил' покојник (и у фудбалу и у кошарци) победимо једну утакмицу - најбољи смо, изгубимо, најгори смо...
Неко одигра добро једну, најбољи је, следећу лоше, најгори је...
Па не иде то баш тако.

А нових битака и ратова са Звездом (и ФМП-ом), биђе и даље, јуче Дуле у боксу, а (изгледа данас?) и у књижевности - Копривица ,,отерао,, Пиждру са промоције књиге о дербију - упаљен ми ТВ, па сад чух и видех и то... :roll:

За крај, кад помислите да се спуштате на ниво ривала који вам се не допада, помислите мало на Моцу и Пижона, или Џају, Дулета или Ћокија, на пехар који се осваја на терену, или пехар који се краде и носи на трибине да га тамо подиже њихов капитен...
Аух каква разлика. Чувајте ту разлику.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Стварно не схватам неке од вас. Изгубили смо од тима иза кога стоји читава држава, са криминалцима у у управи и око ње, и то не само ове сезоне, једном се морало десити да нас добију у некој важној утакмици.

Свима нам је тешко јер смо навикли годинама уназад да смо доминантни у односу на све домаће тимове, али ми смо и даље највећи клуб на овим просторима и остаћемо то па све да деценију за редом не освојимо ни један трофеј.

Није лако али ми је много теже пала она тројка Нолана Смита прошле године. А сад ми се јављају цигани који до прије двије године нису знали да наброје играче који играју за њихов, сада већ замрзнути клуб, исти они који су говорили да ватерполо нико на свијету не прати кад смо освојили седму титулу првака Европе, па онда кад су због комплекса угурали и ту паре онда и они почели да прате и величају ватерполо.

Њима је веће задовољство да ми изгубимо него да они побиједе и сад им само комплекси излазе на видјело, зато ми је и лакше.
Ко их јебе, "и ово ће се лане звати".

Знамо ко смо ми, а они више ни сами не знају ко су ни шта су.

Ја се сигурно нећу спустати на њихове гране и мрзјети их више него што поштујем нас, колика год говна испали, али зато им је и име -цигани.
Све док се у нашем клубу буде поштено радило, као што се и ради, гледаћу утакмицу и навијати против Металца са истим жаром као да играмо евролигу.
Док год су нам капитени Драган Милосављевић, Жо Ловерњ, Петар Божић и њима сличне људине, мени ће срце бити пуно!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Tošo, samo nemoj da gasimo klub na 5 godina i ustupamo grb i boje nekom trećem klubu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Pre bi mu kosa ponovo izrasla nego sto bi se to desilo...
P.S. Toso, izvini, bilo je jace od mene... :)
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Boze, boze gledam kod tegija slavlje ovih mucenika...
Boze hvala ti sto postoji Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top