Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
LJUDI OLADITE MALO AKO BOGA ZNATE...

ni ja nisam zadovoljan kako pera vodi ekipu, al ajde malo lakse, sta ce doneti eventualna ostavka ??? i nemojte da mi spominjete dzileta (koga stvarno gotivim) al praviti od njega ne znam kakvog trenera je smesno, jeste iskusnije od pere al ne verujem da bi bili u ne znam kako boljoj situaciji.....

PETAR BOZIC je covek koji nije zasluzio da bude vredjan sa tribina i mislim da smo toga svi svesni... TO JE COVEK PREMA KOME KKP IMA DUGOVANJA (ako se ne varam) I ZA KOGA SAM SIGURAN DA NECE TUZITI KLUB i kad smo vec kod toga pricati kako mu plata kasni 20 dana (znam da ce ovo vrv zasmetati mnogima koji slepo gledaju u duleta, ni ja nisam daleko od toga al ovo je istina, i ima stvari koje mu zameram, mislim na dv, izmedju ostalog i onaj sraman intervju zadnji za kurir)

ako vec neko treba da bude vredjan i da mu se psuju deca, znate ko je to pa izvolite, mi pare od drzave ni ovako necemo videti...

sobzirom da su "najverniji" podrzali peru nije valjda da ova nova uprava daje neku lovu njima... pa zar i ti sine brute.

PETAR BOZIC je legenda partizana i nije do sada nista uradio da to i dalje ne bude
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Jbt kako bi Dulo ove momke odveo naF4 al jbg. :banghead
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li treba da zatvorim i ovu temu!!!! Samo ste se preselili sa zatvorene tema na ovu!

Zasto su se dovodili tamnoputi igraci ako nam je svima bilo jasno na pocerku sezone da sa perom ne mozemo u top4 ? Koja je razlika izmedju 6,7 i poslednjeg mesta u ovoj jadnoj ligi ?

Zato što toliko naricanja i suza nisam video od kad je umro Broz!

Mogu samo da zamislim koliko vas će izvršiti hari-kiri na kraju šampionata ako budemo poslednji. Molim vas nemojte. Biće bolje, promašićete oporavak.

Majstore, nije isto biti poslednji i u sredini tabele, a pogotovo što su procenili da možda i možemo do plajofa. Da smo dobili Megu, možda bi i stigli do neverovatnog uspeha.

Siguran sam da niko rec ne bi rekao da se na pocetku sezone prilikom izbora nove uprave jasno i glasno izaslo sa planom i programom i ciljem i reklo ok ove godine dug je toliko i toliki, ovome dugujemo ovoliko ovome ovoliko. Od sponzora dobijamo ovoliko, planiramo ove godine da na budzet potrosimo toliko,ovoliko planiramo da damo para da vratimo dug. Planiramo da 3,4 godine pravimo mlade igrace, da ne dovodimo skupe igrace i da budemo u sredini tabele bez Evrope ili da se borimo za opstanak. Posle te 3,4 godine vraceni bi bili dugovi i krenuli bismo ponovo putem stare slave. Tada bismo imali par igraca koji su stasali (prm aut Aranitovic,Vanja...), doveli bismo par dobrih igraca i krenuli u napad na titulu i Evroligu.

Nije tema ali da ti odgovorim...

Brate moj grobarski, bez ljutnje, ali ko si ti da uprava tebi u najsitnije detalje opisuje šta će i kako će oporaviti klub. Malo je onih koji to znaju. Čak i ja ne znam sve detalje, niti me interesuje. Oni su jasno rekli da u prvoj godini žele da stabilizuju klub, da više ne propada. Sportski rezultat je bio sporedan ove sezone. Ako može do plejofa, super, a ako ne, to nam je što nam je. U stabilizaciji su uspeli.

Smejete se što "eto primaju platice". Da, primaju redovne plate, a prošle godine ni to nisu, jer smo se utrkavali sa ciganima za titulu, koju nikako nismo mogli da uzmemo, jer koliko god novca mi ubacimo (kredit) oni dobiju duplo više od države.

E sada, i meni nije drago što je marketing go kurac, ali on je bio isto to i sa prethodnom upravom, pa im ne mogu uzeti za zlo. Zašto ne odgovore đubretu iz Železnika.. i ja bih volio da znam. Ipak ne zameram im jer ne vredi trošiti energiju na govna. Što ga više čačkaš više smrdi!

Zamalo ne povratih na kraju kad sam cuo skandiranje. Plasim se da u
pioniru ima mnogo vise sns glasaca nego sto mislim.
Gde vam je dostojanstvo grobari il smo ipak cigani?

Nažalost ima nas, ne svi, ali ima dosta.

Ne zaboravite da samo veličanstveni imaju veličanstven pad, ali isto tako i veličanstven povratak. Nemojte da vas posle bude sramota! Partizan je bio i ostao veličanstven klub, ponašajmo se tako i u ovim tmurnim danima.

I još samo da vas upitam...

DA LI SE PARTIZAN "VOLI", ILI SE IPAK ZA NJEGA "NAVIJA"!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Gazda, da se samo navija ne bi bilo dizanja prašine. Iskreno, voleo bih da je frka 10 puta veća. Pod tim ne mislim samo po forumima. Godinama gledamo kako nam gase FK indolentnošću, amaterizmom i prikrivenim namerama. Čini mi se da ćemo isto doživeti sa KKP ako se ovako nastavi, ako ne prikrivenim namerama, ali teškim amaterizmom sigurno.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da li treba da zatvorim i ovu temu!!!! Samo ste se preselili sa zatvorene tema na ovu!



Zato što toliko naricanja i suza nisam video od kad je umro Broz!

Mogu samo da zamislim koliko vas će izvršiti hari-kiri na kraju šampionata ako budemo poslednji. Molim vas nemojte. Biće bolje, promašićete oporavak.

Majstore, nije isto biti poslednji i u sredini tabele, a pogotovo što su procenili da možda i možemo do plajofa. Da smo dobili Megu, možda bi i stigli do neverovatnog uspeha.

Koje je ovo gubitnicko razmisljanje i pristup.. U fazonu idem na ispit nespreman pa ako profesor bude drogiran i da mi 6 super.. Nerealno sta citam.

I dalje nisam dobio odg koja je razlika izmedju poslednjeg mesta i 6,7 ? Npr da se islo odmah na poslednje mesto sa 8 relativno perspektivnih klinaca i 2 iskusna igraca niko negativnu rec ovde ne bi napisao..

Opet cu ponoviti,kompleks nas je odvukao na dno.. Mislio sam da su cigani po tome poznati ,ali..
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Партизан: Сутјеска,Цибона,Крка,ЦЗ,Буд,Задар,Тајфун,Цдт,Олимпија. 6-11
Сутјеска: Партизан,Мзт,Игокеа,Мега,Цибона,Крка,Цз,Буд,Задар. 5-12
Металац: Цибона,Крка,Цзт,Буд,Задар,Тајфун,Цдт,Олимпија,Мега. 7-10

Ево утакмице нас и наших конкурената до краја.

fkloznica
Разлика је у томе што последња 2 испадају.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Samo sto KKP nema teorija da ispadne iako bude poslednji.. Liga u kojoj se setaju razni bugari ,makabi i slicne ekipe ne moze da se gleda ozbiljno i kroz "pravila"
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Само ми реци како си то сигуран, ниједна екипа која је испала лиге кроз такмичење се није вратила?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Veca je sramota da igramo ABA sledece godine, ako budemo ispali, od same cinjenice da smo ispali.
Nismo osudjeni na trofeje, nismo ni na ABA ligu, ali neki ponos i dostojanstvo velikog kluba ne bismo smeli olako da tracimo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Само ми реци како си то сигуран, ниједна екипа која је испала лиге кроз такмичење се није вратила?

Nijedna ekipa se nije zvala KK Partizan :) ali ajde da sacekamo i da vidimo.. Licno mislim da teorije nema da ispadnemo.

Stoji ovo sto i @njacke kaze ali,sramota ili nije sramota,zavisi iz kog se ugla gleda. Po meni je veca sramota sto nas je pickousti prljavi rom doveo da ambisa a "legende" cute ,ili sto nas pudlica razvlaci po novinama a nasi iz kluba cute itd itd. Ali ko sam ja da sudim sta je sramota a sta nije ?
 
Последња измена:

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
Партизан: Сутјеска,Цибона,Крка,ЦЗ,Буд,Задар,Тајфун,Цдт,Олимпија. 6-11
Сутјеска: Партизан,Мзт,Игокеа,Мега,Цибона,Крка,Цз,Буд,Задар. 5-12
Металац: Цибона,Крка,Цзт,Буд,Задар,Тајфун,Цдт,Олимпија,Мега. 7-10

Ево утакмице нас и наших конкурената до краја.

fkloznica
Разлика је у томе што последња 2 испадају.


Post koji je najvernije opisao trenutno stanje u KK Partizan, iako mu to nije bila svrha.Ko razume, shvatice....
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Pa jbm mu mater, jel Dzile 10 puta bolji trener od Pere? Jel slobodan i vjerovatno voljan da dodje? Jel se moze sa ogromnom sigurnoscu tvrditi da ce Dzile i za 3 godine biti bolji trener od Pere?
U cemu je onda problem? Sta pokusavate da odbranite? Dzile prvi trener, Pera pomocnik i super, svako na svom mjestu.

Carigrad rezimirao sve ono sto pisemo vec pola godine, al koga briga...Oni koji do sada nisu htjeli da citaju ce i od sada da pisu da smo razmazeni i da kritikujemo zbog poraza i pozicije na tabeli.

Mozemo mi pet miliona puta napisati da smo nezadovoljni jer nema plana, jer nema mladih igraca, jer nema discipline u ekipi, jer je Vanja blijeda sjenaka igraca od prosle godine, jer je Muric na dobrom putu da postane isto, jer Magdevski ne moze minut da promoli nos na parket od supertalentovanog i superkorisnog Cvetkovica...Ne vrijedi, mi smo razmazeni, hocemo sve i odmah...

Dalje, zasto je sramno skandirati Pero odlazi? Meni su oci bile pune suza dok se skandiralo i vilica je fino zadrhtala kada je kamera prikazala Peru, ali u tom skandiranju ne vidim nista sramno. Nadam se da nije bilo nekog vrijedjanja, ali Pero odlazi je sasvim legitiman nacin da se iskaze misljenje. Prihvatio se necega sto je vece od njegovih trenutnih mogucnosti, strucni stab je popunio svojim drugarima koji znaju jos manje od njega, ekipa lose igra, rezultati su losi...Jbg, Pero, volimo te, al nije to to...
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Nije tema ali da ti odgovorim...

Brate moj grobarski, bez ljutnje, ali ko si ti da uprava tebi u najsitnije detalje opisuje šta će i kako će oporaviti klub. Malo je onih koji to znaju. Čak i ja ne znam sve detalje, niti me interesuje. Oni su jasno rekli da u prvoj godini žele da stabilizuju klub, da više ne propada. Sportski rezultat je bio sporedan ove sezone. Ako može do plejofa, super, a ako ne, to nam je što nam je. U stabilizaciji su uspeli.

Smejete se što "eto primaju platice". Da, primaju redovne plate, a prošle godine ni to nisu, jer smo se utrkavali sa ciganima za titulu, koju nikako nismo mogli da uzmemo, jer koliko god novca mi ubacimo (kredit) oni dobiju duplo više od države.

E sada, i meni nije drago što je marketing go kurac, ali on je bio isto to i sa prethodnom upravom, pa im ne mogu uzeti za zlo. Zašto ne odgovore đubretu iz Železnika.. i ja bih volio da znam. Ipak ne zameram im jer ne vredi trošiti energiju na govna. Što ga više čačkaš više smrdi!

Pa koliko ja znam Partizan nije privatni klub kao neki iz iste dvorane. Partizan je klub svih nas , i Partizan postoji zbog nas. Valjda je logicno da armija navijaca zasluzuje nekakvo objasnjenje sta i kako dalje.

Mnogo je nelogicnosti napravljeno ove godine da bi im slepo verovali. Zasto je neko od ljudi koji trenutno vode klub relevantniji da ga vodi na primer od mene?! ja sam skoro zavrsio Marketing na najrespektabilnijem fakultetu za to i imam neko skromno iskustvo, pa sa tim iskustvom mogu da poptisem da bih ja vodio Marketing 2 svetlosne godine bolje od ovih sto ga sad vode...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kad je govnima iz kolektora zapelo za pare skandirali su Tadicu i dobili najvece sponzorstvo u istoriji. Ne treba pominjati da nije bila drzavna strategija da se uniste.

Naravno da ne ocekujem isto sa 25 ciganskih placenika koji vode jug, ali ovaj forum recimo bi morao da pozove grobare na okupljanje protiv sns-a, da to objavi na naslovnoj strani i kraj. Da se zna ili mi ili oni.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Todorica treba da bude sramota sta je uradio i kako je iskoristio Peru i dokle ga je doveo.
Svi smo znali da ne zna, a jos su mu dodatno pomogli sa rajom vlajom i gajom u strucnom stabu.
Na stranu sto imam neki osecaj da Kecman ceka priliku da on bude trener...

Sto se tice famozne price o odlasku DV, napisao sam ovde vise puta, cuo sam i svestan sam i ja da je postao tezak za saradnju, ali svaka odluka ima svoje dobre i lose strane, znaci ako doneses neku odluku, ocekujem da vidim boljitak posle toga, da li je to povratak igraca, bolja saradnja s menadzerima, bolji odnos igraca prema dresu, sponzori, bilo sta, za sada nismo videli nista.
Nebitno to je proslost.
Pera se pokazao kao greska i to je cinjenica.
Pera i nije tolika greska koliki su imbecilizam Vule i Kecman, dana iskustva nemaju. Ko je doneo tu odluku treba da kupi prnje.
Vilson i Dzouns takodje, uzimaju 30 suteva po utakmici i samo nam odlazu eutanaziju, za f4 nam ne trebaju jer ne mozemo, a za opstanak smo mogli pokusati i sa nekim ko ima neki bilo kakav upside za naredne sezone.
Za naredne sezone nemamo nikog, sem Marinkovica.
Igraci koji su potpisali seniorske ugovore iz omladinksog pogona minut nisu igrali.
Na stranu sto mislim da je ( sad ce ovo biti blasfemija za vecinu forumasa) talenat Marinkovica precenjen.
On je u mladjim kategorijama bio cist suter. Sada ni tu nije konstantan izbacaj mu je nekonzistentan, klizi mu lopta jer ima veliku saku, kontrola lopte jako losa, pregled igre nikakav, ulaz samo pravolinijski ne ume da se prilagodi. Odbrana na igracu moze da bude dobra i to bi trebalo da potencira. On je sebe zamislio kao Kobija, a trebalo je da radi da se razvija kao igrac tipa Lenard, dobra odbrana dobar raspon ruku, ogromne sake, u napadu da ide na atletiku koliko moze, tu tehniku koju poseduje i sut.
Ostatak ekipe ne postoji u buducnosti i da stvar bude gora spojili su 3 stvari koje mrzim da vidim u KKP ekstremnu kosarkasku neinteligenciju, lose fizikalije i ocajnu odbranu. Najgora smo odbrambena ekipa u abi.
Iz svega ovog izuzimam Cedu :respect
Kapiten, za razliku od opet jako glupe odluke da Vanja bude kapiten.
Opet takav tim je svakako za gornji deo tabele kad se uzme na sta nam lici konkurencija, s izuzetkom cz, cedevite i buducnosti ovo su sve kurcevi od ekipa da se ne lazemo.
Bolji trener i strucni stab bi izvukao vise od trenutnog.
Ali ne moze se Pera kriviti, i krivo mi je sto je dotle doslo, to je samo logican sled dogadjaja posle brda glupih poteza.
Glupe price da nisu imali vremena jer su hteli samo da klub prezivi mogu retardima da se prodaju.
Nista oni nisu uradili sem sto su zamenili imena, klub bi ziveo pa ziveo, jadno ali ziveo.
I ta logika bitno je da je klub ziv, to je otprilike prica spasio sam ti zivot ali odsekao obe noge obe ruke, usi, izvadio jedno oko, odsekao mosnice i ostavaio drugo oko da sa njim gledas ono sto ti je ostalo.
Ili radite ljudski ili nemojte ni raditi.
Ovu svinjariju sam mogao i ja da napravim da sam usao u klub.
Na stranu sto na 2 litre vinjaka ne bih dozvolio sa budzetom od 0 dinara da nam centarska linija izgleda onako i da nam plejevi budu finac i otpadak iz mzta i da nam u strucnom stabu budu raja vlaja i gaja...
Nemoj me spasavati da bih crkao posle 15 minuta, ili radi kako valja ili nemoj ni raditi.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Ja bih se slozio da je Pera iskoristen, ali ne bih bas ni njega potpuno amnestirao od odgovornosti. Veliki je djecak, dugo je u kosarci, pametan je momak. Znao je koliko ne zna i znao je koliko ne znaju ljudi koje je odabrao (ili se slozio sa odabirom) da mu pomazu. Siguran sam da je imao najbolje namjere, ali je ocigledno usao sa previse povjerenja u tudje misljenje i bez svog stava, a tako se ne postaje trener.
Jbg, ovo mu je velika lekcija za nastavak karijere.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
U baba ligi se cesto stvari menjaju ali mislim da je ostalo ovako. Mnogo zavisi i od odluke el i fibe...uglavnom ako budemo u poslednje 2 ekipe ni ne treba da igramo vise
-------------------------------------------------------------------------------------------

- Samo za sezonu 2015/16 ustanovljene su dve specijalne pozivnice, po ceni od 150.000 evra. Prva je odmah dodeljena Olimpiji, koja nije stekla pravo nastupa "redovnim" putem, kroz prvenstvo Slovenije, dok je drugu platila nikšićka Sutjeska, nakon što su ostali potencijalni učesnici kvalifikacionog turnira - odustali.

- ABA liga, u dogovoru sa nacionalnim košarkaškim savezima, od sezone 2016/17 će biti smanjena na 12 klubova - po tri iz Srbije i Hrvatske, dva iz Slovenije i po jedan iz Crne Gore, BiH i Makedonije.

Dvanaestog učesnika daće zemlja čiji klubovi u sezoni 2015/16 ostvare najveći nacionalni koeficijent (broj pobeda podeljen sa brojem klubova).

izvor: http://mondo.rs/a834990/Sport/Kosar...nik-direktor-delegat-i-sistem-takmicenja.html
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Sutjeska je dovela beka Brajona Raša a još se očekuje i centar koji će biti registrovani za utakmicu protiv nas.Crno nam se piše i u Nikšiću.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Od jučerašnje priče o plej-ofu, do današnje realnosti o ispadanju iz lige u slučaju nastavka ovakvog trenda. Ako ništa, uz Partizan nikad nije dosadno.
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
kakvo je ovo rasulo?
jones jos pre par dana trazio raskid ugovora, al je redovno placen tako da ne moze ide..
muric i djumic takodje hoce da idu, a danilo je i onako vec vidjen za gud baj carli..

:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top