Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Предлажем да већ колико вечерас почну преговори са Душком Вујошевићем, да седне на клупу Партизана. Бије га глас да је добар тренер. Доста више ових срања.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
kakvo je ovo rasulo?
jones jos pre par dana trazio raskid ugovora, al je redovno placen tako da ne moze ide..
muric i djumic takodje hoce da idu, a danilo je i onako vec vidjen za gud baj carli..

:pop

Čudi me što hoće da idu, pogotovo znajući kakvog vrsnog motivatora i taktičara imamo na klupi.
(ne mogu da vjerujem šta pišem, pogotovo znajući kakav je igrač i kapitenčina bio) :/
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gomila poruka je obrisana.

... I dalje nisam dobio odg koja je razlika izmedju poslednjeg mesta i 6,7 ?

Razlika je u količini vaše pljuvačke i naricanja!

Bilo je jasno od prvog dana da se nećemo boriti za prvo mesto nego za sredinu... ... i sada ste kao iznenađeni!

... Mnogo je nelogicnosti napravljeno ove godine da bi im slepo verovali. Zasto je neko od ljudi koji trenutno vode klub relevantniji da ga vodi na primer od mene?! ja sam skoro zavrsio Marketing na najrespektabilnijem fakultetu za to i imam neko skromno iskustvo, pa sa tim iskustvom mogu da poptisem da bih ja vodio Marketing 2 svetlosne godine bolje od ovih sto ga sad vode...

Slažem se... imali su tri meseca, dakle celo leto, ali su sedeli na guzicama i ništa nisu radili. Ehhhmm, greška, to je FK a ne KK. Dakle, ipak se ne slažem, jer ovi su dobili vruć krompir danima pred prvu utakmicu. Tu više nije bilo vremana za bilo kakav manevar. Sve što je valjalo već je bilo pod ugovorom. Jači sponzori su već pokrili svoj budžet za sezonu. Bilo ko da je došao Vujoševiću ne bi bio ponuđen novi ugovor. Znači, jedinu grešku koju mogu, a i ne moram, da im pripišem je trener početnik, mada i to im neću zameriti jer su odlučili da njemu daju šansu, da radi i nauči, pogotovo kad je svima jasno da je sezona bačena u bunar.

Drugo, sasvim se slažem u vezi marketinga, ali pobogu, nije to od juče, ili od ove uprave. Ne samo KK nego ceo SD je od pamtiveka imao najgovnjiviji marketing koji sam ja u životu video.

Dobio si odgovor i sada se držite teme!
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Gazda, ja te molim samo da mi odgovoris na jedno pitanje.

To sto su sponzori zatvorili budzete, implicira da se necemu mozemo nadati od januara ili to samo kazes kao legitiman odbrambeni argument?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Ne treba kriviti ni jadne navijace sto teraju Bozica, ni mi vise ne znamo sta nas je snaslo, od apsolutnog vladara na ovim prostorima, do fenjerasa, nije to lako. Naravno da niko ne mrzi Peru kad mu skandira, nego to je jednostavno nacin da se iskaze nezadovoljstvo. Kazu ljudi , sta vam je Pera kriv, sto ne prozivate pickoustog itd... Grobari (ovi obicni navijaci) su najvise od bilo koga digli glas protiv tog istog, pa je onda bolesnik slao svoje poltrone da provere ko to vice protiv njega. Dolaze mnogo tmurni dani za KK, ja sam svestan da postoji ozbiljna sansa da u narednoj deceniji ne uzmemo nista i da trpimo ponizenja. Ovakvo favorizovanje CZT nije vidjeno u istoriji sporta. Imaju neogranicen budzet, koliko su samo stranaca promenili za ovu sezonu, napadaju F4... Ono sto je nama sada potrebno je da se napravi dobra atmosfera u svlacionici, ocigledno je da nesto ne stima , Jones oce da bezi, Vanja igra zato sto mora , ekipa nema vodju. Za tako nesto je potreban trener, meni Pera ne deluje kao neki psiholog ili motivator, da je pametan bio da ostane pomocnik jos koju sezonu, ali...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ova najava odlazaka tek sada baca ogromnu mrlju na "strategiju" nase uprave u KK Partizanu.. Bice svega verovatno.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Neznam kako je kod vas gore ali ovde u MK vlada medzu okorelim Partizanovcima prava pomama ko ce vise uloziti protiv svog kluba I zaraditi ogroman novac.Danas su za pobedu igokee nekoliko "grobara"uzeli jako dobre pare,koeficijent 3,70 pa vi vidite.
.

Ne znam odakle ti ova informacija,ali mogu odma da ti kazem da je netacna(da ne kazem nesto drugo).Okoreli Partizanovci,pogotovo iz MK nikad nisu stavljali pare protiv Partizana.Vecinu okorelih poznajem licno,tako da ne znam sta je poenta ove price?
Ako je neki "okoreli" 18-godisnji Partizanovac uzeo neke pare,neka je uzeo.Trebace mu za dijazepame.Normalni i okoreli Parizanovci se u zadnje vreme drze za glavu zbog stanja u KK Partizan,ne igraju u kladionicama protiv KKP.
 

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Ма упецали нас као сомове. На бућку. Застрашили нас причом "како ће се угасимо са Дулом". Ја чекам месецима да неко одговори који су то "сви" који нису могли да сарађују са њим. Именом и презименом. Да знам коме да поручим да се торња из Партизана, или да му не прилази, ако је реч о "менаџерима". Чекам месецима да сазнам ко чини "радну заједницу". Именом и презименом. Да њима поручим исто што и оним првима, уз додатак да ако им касне плате, нека дају отказ и прихвате се мотике или шрафцигера, или метле, као сви поштени људи. Искрено, јебе ми се за тренера млађих категорија.

И сад, као, пред Нову годину, беже играчи. Јок, море, "ће остану". Као, навијачи "пљују" Божића. Пљунули су му на тек започету каријеру они који су га за тренера поставили.

Решење је да се до краја јануара направи чистка, да се седне са Дулетом, у кафану, или у цркви да се нађу, или у Лењиновом маузолоеју пошто је Дуле комуниста, да почну да праве план који се играчи морају довести до 1. августа 2016 и а у курац. (Не извињавам се ником за ову псовку, ни дамама).
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Daj neka vrate Dula, ispasti necemo sa njim a i da ispadnemo draze mi je kad je Dule tu al to se nece dogoditi..
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
само Дуле Партизан спасава,то је свима јасно,али да ли сте сигурни да би Дуле пристао да се врати у клуб
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
[Ne osudjujem da kazem da sam strucnjak za kosarku, mada je poratim skoro 45 godina i bar 10 godina sam je igrao. Pogotovo ne znam i nikad ne ocenjujem rad trenera....
Ali..

[Sa psiholoske tacke gledano, nazalost,mislim da Pera ne moze da vodi vise tim.
Izgubili smo od najslabije ekipe u ABA, koji su dosli ako se ne varam na dan utakmice bez trojicu standardnih igraca, dosli da odrade reda radi, a ono odvalise nas...
I sta sada i kako dalje?

Inace voleo bih da gresim, jer Peru Bozica volim i postujem kao coveka, cistu dusu i velikog grobara...

Eto koliko vidim po vestima, u klubu se odlucili drugacije... ako je to tacno.
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Šta su odlučili u klubu?
Da Pera ostane.To je ok.

Mislim da je sramota svih ovde koji brane upravu blanko,da sad svu krivicu svaljuju na Peru.
Sad bi da se tera Pera,a da se ne snosi krivica za loše poteze.I sad mi koji smo imali rezerve za odluku o treneru moramo da ga branimo od onih "što daju bezrezervnu podršku treneru".

Sramota je što se zatvaraju teme za kritiku uprave,dok se sav pritisak prebacuje na Peru i igrače.
A ko će da odgovara za odluku za pomoćnike manekene?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
Sta dalje?!dalje totalni bojkot utakmica KK.

Doci samo na derbi, pobacati paket banana Kinsiju , pozeleti mu brzu i neizlecivu povredu i kraj kosarkaske karijere....
druze pa oni to i hoce, najveca pobeda pickoustog i cigana bi bila da pionir zjapi prazan ko jna... najbolji nas odgovor je pun pionir na svakoj utakmici ali avaj nemamo mi tu navijacku kulturu, uz klub si uvek bez obzira na trenera ili igraca ili upravu ti si tu pa ces i svoje ne zadovoljstvo ili zadovoljstvo pokazati tu
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
druze pa oni to i hoce, najveca pobeda pickoustog i cigana bi bila da pionir zjapi prazan ko jna... najbolji nas odgovor je pun pionir na svakoj utakmici ali avaj nemamo mi tu navijacku kulturu, uz klub si uvek bez obzira na trenera ili igraca ili upravu ti si tu pa ces i svoje ne zadovoljstvo ili zadovoljstvo pokazati tu

pa posto uprava nema sluha za zelje navijaca onda je to nazalost jedini nacin. Drugi nacin je prepuna hala i vikanje Vujosevic Dule i Vucicu Pederu....
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
Do prosle sezone su igraci insistirali da ostanu i kad nisu bili placeni.Ove sezone placeni igraci zele da odu.Ali nema veze, kuvarica je prezadovoljna jer joj se Petar Bozic uvek ljubazno javi kada dodje na posao, a i manje jede od prethodnika.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nije to tacno da je neki igrac zeleo da ode.

Inace ja prvi, najvise od svega na svetu bi voleo da Pera uspe !

Samo kazem, psiholoski gledano , ako mu je do sada bilo tesko, sada ce mu biti pakleno...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.677
Локација
U Kinšasi
Jel se javio neko iz uprave da kaže da ga je sramota? Gde je transparentnost, odnosi sa javošću, marketing, sponzori... Jesu li članovi uprave uspeli da obezbede 50 soma evra? Jesu kurac. Novi vetrovi u klubu su uspeli da oduvaju samo Vujoševića. I da navuku crne oblake. A mi o Peri, bogtejebo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.032
druze pa oni to i hoce, najveca pobeda pickoustog i cigana bi bila da pionir zjapi prazan ko jna... najbolji nas odgovor je pun pionir na svakoj utakmici ali avaj nemamo mi tu navijacku kulturu, uz klub si uvek bez obzira na trenera ili igraca ili upravu ti si tu pa ces i svoje ne zadovoljstvo ili zadovoljstvo pokazati tu

Care, kako nemamo navijacku kulturu? Pa mi smo najgledaniji tim aba lige u ovoj sezoni, i u prosloj, i u preprosloj, ako se ne varam.Ali poseban naglasak je na ovoj sezoni, sto zbog (ne)kvaliteta tima, sveukupne situacije u i oko kluba, i na kraju tragicnih rezultata i igara. Vise od ovog od navijaca ne moze da se ocekuje.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ajde sto se tice odlazaka, ali niko ne spominje nijedan dolazak mi sa postojecim kadrom ne mozemo nista da uradimo i to je svima jasno. Da li ce biti dolazaka ako bude odlazaka to je po meni glavno pitanje.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Od početka septembra, sa dolaskom nove uprave, mnogo toga je odradjeno neplanski i na brzinu. Hoće li neplansko otpuštanje Pere doneti neki boljitak? Možda, ali samo u slučaju da naslednik bude Dule, Džile ili Željko Obradović. Sve ostalo je sviranje kurcu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top