Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Cifra koju sam cuo je sasvim korektna, bez obzira na to sto se znaju uslovi da se to dobije...
Cifra je ludačka a ne "korektna" s obzirom na našu situaciju u momentu kad dobijamo tu lovu.
Značajno veća cifra nego što smo od istog dobijali prvi put.
(pozdrav ciganima gostima, na onu stvar ih nabijem baš sad dok čitaju ovo)

O uslovima bih te zamolio da nam pojasniš jer naprimer ja ne znam te uslove. :confused
Verovatno je procitao post ciganina sa onog drugog foruma na slovo a.. Kaze oko 500.000. ?
Cigan je podbacio čak i ako je mislio na evre. :D
iskreno ne znam dal uzeti ove pare od telekoma ili ne ...
Uzeto bez da te se pitalo. :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
To sto nam je sponzor ogavan, ne znaci da su nam njihove pare ogavne, naprotiv, mnogo su nam slatke.:ziveli
@AR i ja se pridruzujem pozdravima ciganskim gostima, gde ste bre kalasturice...Uh ako je znacajno vise love nego prvi put, onda se cifra blizi cifri od skoro...ups zamalo da se izlanem...:D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
O uslovima bih te zamolio da nam pojasniš jer naprimer ja ne znam te uslove. :confused

Cigan je podbacio čak i ako je mislio na evre. :D

Samo u vezi cifre, ovo mora da su opet one lazi kojim se jebala majka vucicu i coravnom smradu, ili je sada istina, biti ili ne biti, ko ce znati.

Ne znas uslove ovih para, lepo. Niko ne zna, ajde da se pravimo ludi i glupi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
Samo da vest o cifri ne bude verodostojna kao ona o NBA petorci :wink:

Da ne moram ja posle da tražim po forumu poruke uvaženih članova :buhaha
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Znam da to ništa ne znači ali gledajući današnju kobferenciju za štampu sam posle duže vremena osetio neki mir i spokoj. Džile mi uliva veliko poverenje. Mislim da su momci u pravim rukama i da nam slede neki bolji dani.
A ovo za Telekom mi je potpuni hit. Daj da odjebemo i njih i Vučka, kad nam daju manje nego ciganima. Znaš koliko me zabole za to? Šta, mi smo u situaciji da nekoga odbijemo ili pozivamo na ravnopravnost, u ciganskoj državi gde nikad nismo ni u čemu bili sa njima jednako vrednovani? Ćuti i puši. Kraj priče. Znam da boli ali moramo da purnjamo. Namerno sam bezobrazan jer je krajnje vreme da se otvore oči i shvati situacija u kojoj se nalazimo. Bar do nekih boljih vremena, dok ne dobijemo neku grobarčinu na čelu Srba, ali sa mudima tolikim da ih sjuri u usta većinskom delu populacije (ciganima) i pomogne Partizanu kako treba.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
To se nikada nece desiti.. Ne moze grobar koji umire za Partizanom doci na celo ove zemlje posto su ciganski glasaci maloumni kreteni..

Dzile i KKP resavaju cibonu vec u prvom poluvremenu. Na kraju ce biti +15
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne znas uslove ovih para, lepo. Niko ne zna, ajde da se pravimo ludi i glupi.

Pa i ne zna. To sto mislis da znas, samo nagadjas. Sto je neko napisao, vasom logikom ispade da je uslov bio Pera Bozic.

Druga stvar je sto smo pare dobili kad smo vec sabijeni u zemlju a cigani lansirani u svemir. Sto opet nema nikakve veze sa tim uslovom na koji ti aludiras.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Cela ova zajebancija i očigledno nestručnost od početka ove sezone koja je dovela do toga da se Partizan rastaje sa dušom, naravno ne misleći na gravitaciju na tabeli , napravi da se
iz nepoverenja razglaba o Telekomu i njihovim paricama.

Trener je taj koji treba imati viziju u igračkom kadru i jaku pesnicu da lupi o sto kada sezona počinje.
Dzikiću to ne fali za razliku od Pere koji je sugestabilan u okolini koja vrvi od papet majstora.

Sad da li se vizija bazira na ovu varijantu sa crncima ne želim diskutovati već verovati ....Ako se pojavi trenutak u kome bi i ovaj tim postajao polako pihtijastaa masa, onda definitivno završavamo sa poglavljem košarkaškog kluba Partizan odnosno onoga što on predstavlja.

Iz vere da se to nikad neće desiti energiju preusmeriti na podršku trenera i njegove vizije a o finansijama i preduslovima da se Partizan finansira na kašičici koji su više nego očigledni ostaviti ako se ne daj Bože ponovi era Petra Božića .
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
U pitanju je cifra od 850 hiljada !!!!!

Edit: samo bacam kosku kao sto je andrei cesto baca, al nismo mi kerovi Andrei, jel znas?
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Mozda nije odgovarajuća tema ali moram da pitam, da li ce se neko iz nase uprave oglasiti i pitati zasto na onom "ekrancicu" koji stoji ispred trenera na ciganskoj konferenciji za stampu a na kome se vrte sponzori, stoji i logo Radio Televizije Srbije? Da li gradjani Srbije iz budzeta placaju RTSu da bude sponzor crvene kurve ili ce gradjanima tek biti naplaceno dijelom pretplate koju su uveli za RTS?

PS Vucicu govedo cigansko
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nema šta da vam budu odvratne pare od Telekoma !
To su naše pare . Pare koje mi plaćamo svaki dan monopolisti zvanom Telekom .
Apsolutno, ovaj novac ako se nemilice sipa cigančici, onda treba i nama, samo što opet ne bi trebali biti letargični i pomirljivi sa mnogo manjim delom u odnosu na ono koliko ide njima.

Sada znamo zašto su se žvalavi i ćoravi rasprdeli po mejnstrim medijima, kako je premijer više pomogao nama nego ciganima, a zašto su iz naše uprave mudro ćutali. Živi smo, postojimo, koga briga što nismo konkunrentni kao nikada pre u istoriji kluba.

Kao što su nam in-side ljudi ovde objašnjavali bili smo na samrti, sada smo definitivno spašeni, samo ne znam kako će to da preživi žvalavi premijer koji je hteo da nas ugasi, mora da je ovo njegov veliki poraz?
Da li vi ljudi shvatate kakvu ste šizofreničarsku teoriju ovde rasprostreli?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Na kraju ce ispasti da je raspodela pravedna i da aparthejda nije ni bilo.

Ne znam za vas, ali posto ja nijednog trenutka nisam podrzao opciju "zakopavanja ratnih sekira" i "sportsku pricu", tako ne mogu da podrzim nijedan potez nase uprave koji vodi smirivanju tenzija. Sad kad su umesto sekira zakopali nas, sad treba da zajedno doprinesemo smirivanju tenzija i boljitku srpske kosarke... Fuj.:puke

Mogli bi da se ugledaju na onog ciganina Kesica, nije sve u parama, ima nesto i u obrazu.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Mislim da smo ove pare od Telekoma dobili pre svega zahvaljući reklami koju je FK Partizan napravio MTS-u učešćem u LE,ali i pojavom na PES 2016...Manje više,to je prejaka reklama za naše uslove,obzirom da mi kao narod nemamo imperjalnu kompaniju kakva je Gazprom...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Po meni, dobili smo crnog Dejana Tomasevica (izvinjavam se ako je neko mozda vec napravio to poredjenje, mrzi me da listam).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top