Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bez D. Vilijamsa na gostovanju u Morači... Realno, ekipa treba dati sve od sebe, pobeda nije imperativ.

U ovom kolu navijamo za Cibonu i Olimpiju!
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Boli me kurac sta rade covicevi puleni u EL

To prati kloznica i ostali pobornici evrolige.

Ja pratim KKP

aU REVOIR KLOZNICA,BELGIJA I OSTALI KLOSARI
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Mislim da je ovo psihološki najlakši meč ove sezone. Imperativa pobjede nemamo zahvaljujući prethodnom kolu tako da će igrači biti maksimalno rasterećeni. Ako proradi šut možda ih iznenadimo, a ako ne iskoristiti ovo kao pripremu za naredne mečeve koji nose mnogo više. Na tribinama će nas opet biti doboljno. ;)
Zna li ko hoće li Džile držati predavanje u Podgorici kao ranijih godina kad je vodio Krku?
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Williams zbog skočnog zgloba preskače.Nadam se da će nas biti u onom ćošku kao nekad. :D:
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Bartomeuova vajl kard Partizanu za dve godine kao što će se u Vučićevoj Srbiji za dve godine živeti bolje. Sanjam Fibinu Evroligu sa Partizanom u njoj. Voleo bih da osvojimo tu ligu pobedom u finalu protiv šampiona Malte na F4 koji će se održati u Jerevanu i mrš svi u pizdu materinu.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
:respect

I da pri povratku za Beograd izgubimo pehar. :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da se ja pitam izabrao bi FIBA iz samo jednog razloga. Ne znam kako će se oni ponašati prema Partizanu, ali svakako znam kako se ULEB ponašao prema nama! Belosvetski klošari!

Drugo, ako ćemo već da mislimo i na srpsku košarku FIBA i jeste jedini izbor.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Da se ja pitam izabrao bi FIBA iz samo jednog razloga. Ne znam kako će se oni ponašati prema Partizanu, ali svakako znam kako se ULEB ponašao prema nama!

To je to. Upravo sam ovo mislio da napišem.

Mislim da bi bio najbolje sačekati dok ne bude potpuno jasno kako će koje
takmičenje izgledati‚ koja je naša mogućnost izbora‚ pa onda odlučiti.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
!

Ja sam takodje protiv evrolige ove . Kad su trebali da nam daju vaild kartu kad nam je najteze bilo, nisu to uradili. Ko ih jebe sada.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
Da li može neko da mi pošalje link za stream, ne mogu ništa kvalitetno da nadjem...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ocekivan poraz.. milo mafijas sastavio skroz ok ekipu. steta sto ce cigani da pokupe A licencu i tako izbegnu borbu sa cg mafijom za evroligu.. mada ih drze isti vlasnici tako da bi i tu doslo do stele da cigani iz bg igraju evroligu.

svidja mi se igra jonsa,da li postoji sansa da ga zadrzimo i sledece sezone ?

marinkovic decko za zaborav.. iskreno mislim da nece nikada zaigrati dobro.

teraj dalje,borba !
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
rutinska pobeda buducnosti - muric i jones koliko sam stigao da vidim igrali nesto ostali slabo
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
ocekivan poraz.. milo mafijas sastavio skroz ok ekipu. steta sto ce cigani da pokupe A licencu i tako izbegnu borbu sa cg mafijom za evroligu.. mada ih drze isti vlasnici tako da bi i tu doslo do stele da cigani iz bg igraju evroligu.


1. Cigani neće dobiti A licencu.
2. Budućnost ne može da se bori za EL, jer Crna Gora nema halu za EL.
3. Milo je jedan od većih sponzora CZT sa milion evra godišnje i plaća Radonjinu platu


Nekako sam imao osećaj da su nas dobili rutinski, da naša ekipa jednostavno ne ume da se snađe u ovakvoj situaciji, jer smo "neiskusni", neuigrani, a i realno nismo neki kvalitet. Očekivan poraz, svakako ćemo opstati, idemo dalje.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Evo po pivo da cemo imat 6:1 ili minimum 5:2.Sigurno gubimo od Buducnosti,sa ciganima 50/50,a ostale dobijamo. Cedeviti nece trebati pobjeda I igrat ce lagano

Ovo je one utakmice za koju se znalo da cemo izgubiti. Iz ove utakmice trener je mogao dosta toge da izvuce.Da vidi sta funkcionise a sta ne.Na koga moze da racuna u buducnosti, a na koga ne.Nisam neki pognozer ali ovaj put sam izgleda ubo.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
1. Cigani neće dobiti A licencu.
2. Budućnost ne može da se bori za EL, jer Crna Gora nema halu za EL.
3. Milo je jedan od većih sponzora CZT sa milion evra godišnje i plaća Radonjinu platu

Како нема халу? Може Цедевита у СЦ "Дражен Петровић" , а као Будућност у "Морачи" не би могла?

Будућност испуњава све услове, само је питање дал ће ови хтјети да их приме, да ли су им довољно атрактивни. Чисто сумњам да би Мило пропусти овакву прилику, нарочито што је чоек и предсједник кошаркашког савеза.

Очекиван пораз и сасвим небитан. Треба да тучемо Задар и бар једног словенца и да се спремамо за куп
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top