Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Peković: Znam da me mnogi osuđuju zbog Duleta, ali...
Predsedniku bi neko trebalo da objasni da KK Partizan nikako ne krece od nule, isto kao sto nije od nule kretao ni kada je DV dosao u njega.

Jedino ako on zna nesto sto mi ne znamo...


Jedni tvrde da je Petar Božić pred promocijom, drugi da se pravo rešenje na mestu trenera tek očekuje. Šta Peković kaže o tome?
"Čujte, Pera je za sada vršilac dužnosti trenera. Toliko za sada. U toku sledeće nedelje izdaćemo saopštenje po pitanju glavnog trenera i kompletnog stručnog štaba", jasan je bio Peković
.

Zasto su ulazili u klub ako ne mogu da obezbede igracki kadar I nesmetano finansiranje.

AKo ce cekati da se Vuciceva drzava smiluje I udeli im nesto, nisu morali ni da dolaze.

Bolje da smo nestali I ugasili se casno, nego sto cemo ovako biti ikebana za premijerovo cedo.

Posle svega, mnogo sam razocarana I jedino sto mogu da kazem je da je PREDRAG SASA DANILOVIC moralna gromada!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ovo već deluje na ozbiljniji intervju novog predsednika... Konačno nešto kontra šturosti karakteristične za prethodnih nekoliko dana...

Nikola Peković: Imaću strpljenja, imajte i vi

U Upravnom odboru sedi 13 ljudi koje je Peković ekspresno okupio. Mahom su u pitanju privrednici.

- Neke sam poznavao, neki su došli na preporuku mojih prijatelja, kumova... Zahtevao sam da u Upravnom odboru moraju da budu ljudi koji navijaju za Partizan. To je bio preduslov. Nije mogao neko da dođe čisto radi biznisa. Ovo su dobri ljudi, pošteni, uticajni, ali koji navijaju za Partizan.

I koji će ubrizgati finansijsku injekciju ranjenom klubu.

- Svi su rekli da hoće da pomognu. Kazao sam im da ne moraju da za dan, dva, ali da je u sledećih mesec-dva neophodno da se vidi neki rezultat. Jer, mi smo stvarno u teškoj situaciji, dan nam je dug kao mesec. Liga počinje, ide mnogo troškova. Ali, oni su prilično optimistični i izneli su dosta dobrih ideja. Sada samo da vidimo da se to sprovede u delo.

Da li uopšte može da se razmišlja o igračkom kadru za narednu sezonu?

- Može malo, ne previše. Nama je ovih dana prioritet bio porez, ne igrači. Trudimo se da sklopimo sliku kako sve da organizujemo. Ali, kada zvanično dobijemo prvog trenera, krenućemo konkretnije. Naučio sam da se trener pita, tako će i ovde da bude. Kao predsednik mogu da iznesem predlog, ali na treneru je odluka.

Nećete biti onaj koji će nametati svoje želje?

- Budući trener će izraziti želju sa kojim igračima hoće da radi, a onda ćemo zajednički odlučiti.

Koliko prostora za napredak Partizan ima na polju marketinga? Ovim pitanjem kao da smo opekli Nikolu Pekovića.

- Partizan ima mnogo prostora da to unapredi. To je jedna od bitnih stvari koje pokušavam, da pronađem koga, kako i šta. Malo bi bilo i da ima 20 ljudi koji će raditi marketing. Što više to je bolje. Za to će, takođe, biti potrebno dosta vremena. Krećemo od nule.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ljudi ja se stvarno brinem za svoju logiku u poslednje vrijeme...

Vec par puta se pominje obnovljena saradnja sa menadzerima kao nekakav veliki plus. Otisao Dule i sad ce svi menadzerii da nam salju svoje najtalentovanije igrace da pod budnim okom Pere Bozica igraju za 2k evra?
Jasno mi je da zbog svadje sa Duletom neki menadzeri u poslednje vrijeme nisu htjeli da nam ustupe igrace, ali mi je isto tako jasno da su svi vrhunski talenti koje smo doveli u poslednjih 10 godina, dovedeni najvise zbog Duleta.

Stoji prica da smo sada otvoreni za saradnju sa nekim menadzerima sa kojima to nije bio slucaj u poslednjih par godina, ali ne vidim bas puno razloga da bilo koji menadzer bas nama dadne neke vrhunske prospekte. Pare nemamo, evropu ne igramo, mogucnosti trenera da razvije mlade igrace totalno nepoznate...Mi tim igracima mozemo garantovati minutazu, ali to je, s obzirom na tendencije i finansijsku situaciju u evropskoj kosarci, odavno prestao biti znacajan argument.
Suma-sumarum, ako Pera bude trener, jako tesko cemo do pravih talenata. Barem ove sezone.

EDIT:

Kako mi se cini iz ove Pekmenove izjave, Pera ipak nece biti trener. Nadam se da sam dobro protumacio.

@ Jasmina

Rano je za takve komentare. Upravni odbor ne uliva povjerenje, ali opravdanje moze biti to sto je sklepan na brzinu. Ako se Pekmen ozbiljno posveti ovom poslu, lako ce se to isfiltrirati.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ма да, сјајна је та логика ајде да се угасимо боље него да нас пуне. Цигани лајкс дис. Пратићемо одбојку шукурац.

Једно је бити икебана систематским уништавањем и планским свођењем на спаринг партнера разметли звездани. Али у чему је проблем навијати за клуб који свим расположивим средствима покушава да се врати на стазе старе славе, па макар и неуспешно, резултирајући константним пуњењем од мутираног фмпа?
Шта смо који курац онда навијали за ККП док нас је Будућност трпала? Ај да се угасимо и у рукомету, одбојци, и тамо нас трпају којекакви дрипци.

Много сте бре размажени, у пичку материну сте размажени. Разумем ја и навику према Дебелом и поверење у њега, али ићи у другу крајност и називати Божiћа, Кецмана, Пека и остале напредњачким инструисаним елементима је преко сваке мере.

И ја се све надам да ће да се искулирају и договорити да ДВ води екипу и искључиво на то да се фокусира, а остатак екипа да се фокусира на просперитет клуба, али ако не може, ћао здраво. И непопуларне одлуке се морају донети кад тад.

И ужасава ме одлазак у крајност За и Против Дулета. Ко је негде између тога ћелава му кева.

Нико не тражи безгранично поверење од самог старта, оно се треба заслужити, али макар неки кредити у старту морају постојати. Много сте параноични. И параноични и размажени, поред онаквог ФКПа као оличење марифетлука и циганштине, ви прозивате ККП. Срам вас било.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
I onda procitaj trecu recenicu mog komentara.

nestala su tolika carstva, a nece jedan klub...

Nestajemo kao narod, pa nikom nista....

Ni smrt nije najgora sto se moze desiti.... samo zavisi kako umres - da li kao heroj ili kao jajara


Pa nestajemo zbog ljudske gluposti pre svega reflektovane na sve zivotne sfere....sva sreca pa u ovom slucaju ta glupsot "ajde da se ugasimo, da nas ne okupira sns preko Pekovica nije prosla".

@IN10

Sto se tice igraca i menadzera i te saradnje....to znaci u najmanju ruku da bar necemo dovoditi na probe igrace sa basket terena po sistemu "ej sine, oces ti da dodjes sutra vece na probu", nego cemo mozda dobiti neke bar polu-talentovane kosarkase. A veruj mi da su ove godine na probi u Partizanu bili totalni amateri u vecem broju nego profi kosarkasi.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Polutalentovani nam nista ne znace. Niti donose trofeje niti rjesavaju finansijske probleme.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Zbog inata i prkosa ugasiti klub koji postoji tolike decenije.Grdno bih se neki koji su nas i doveli u ovu situaciju, nasekirali sto smo mi casno poginuli.
Na kraju krajeva onda je to trebalo uraditi onda kad smo bili prosecan jugoslovenski prvoligas i sto bi se danas popularno reklo, ikebana vecitom rivalu, bez ikakvih ambicija za napretkom.Trebalo je casno poginuti a ne dozvoliti da nas drugovi oficiri i tadasnja vlast jebu u zdrav mozak.Casno poginuti i ne dozvoliti da veciti rival osvaja titule a mi to nemocno posmatramo, ne dozvoliti da nam osnuju zensku sekciju a vrlo brzo posle toga i ugase a musku dovedu do ispadanja u drugu ligu.

Casno poginuti i ne cekati bolja vremena.Sve zbog toga da pokazemo Vucicu i njegovima kako ne moze on tako sa nama.A ko moze da tvrdi da bi nam doticni uopste i dozvolio da se casno ugasimo?

Neki su izdrzali 25-30 godina prateci Partizan bez trofeja i bilo kakvih drugih iole pozitivnih stvari.Izdrzali i docekali Miketa, Sisketa, Kicu, Praju, Ranka, Rebu...
Docekacemo i mi.Ako i ne docekamo najmanji problem je herojski poginuti.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ni smrt nije najgora sto se moze desiti.... samo zavisi kako umres - da li kao heroj ili kao jajara

Čojstvo, poštenje, časno umiranje ... relikti nekih davnih vremena, koji danas malo imaju na težini.

"Bolje grob nego rob" ili "za ideale ginu budale" ... na nama je da se opredelimo. Klub je zauzeo pravac da se ne valja inatiti i uzalud ginuti.

Slučajem, danas je veliki hrišćanski praznik, Usekovanje glave Jovana Krstitelja, eto i simbolike, biblijska priča koja u mnogome podseća na minula dešavanja u našem voljenom klubu.

Jedno je sigurno: Ovo nije prvi put da se neki sportski kolektiv na ovakav način poneo prema svojim zaslužnim članovima. Život je i pored toga nastavio da se kotrlja dalje.

U duhu hrišćanstva, završavam ovaj besmislen post: Oprosti im Bože, ne znaju šta čine.
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Prica o casnom umiranju zvuci romanticno ali nasa generacija nema pravo da uskrati buducim generacijama mogucnost da prozive predivne i preteske trenutke kakve smo mi proziveli sa KKP. Jer posle te smrti nastaje tama i nema nazad.

Ako je ovaj potez omogucio da Partizan ocuva kontinuitet postojanja, onda mi ne preostaje nista drugo nego da pruzim apsolutnu podrsku, iako uopste nije lako. Ne zelim da moja deca znaju za KK Partizan samo kroz price iz nekih davnih vremena.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Veoma korektno od Vujosevica oko dinamike isplate.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kosta Perović trenira sa Partizanom

Kosta Perović (30 godina, 218 cm), koji je decembra 2014. pokidao prednji ukršteni ligament kolena, posle nekoliko meseci individualnog rada je dobio "zeleno svetlo" za uključenje u normalan trenažni proces.

"Kosta je spreman da nastavi karijeru. Svi medicinski pokazatelji su u redu, ali biće mu potrebno mesec-dva za povratak u formu", rekao je za MONDO Perovićev agent Vlada Dragutinović.

Kosta traži klub, Partizanu je potreban centar. Naizgled je to "win-win" situacija, ali Dragutinović kaže da u ovom trenutku ne može da se predvidi da li će biti sklopljena trajnija saradnja.

Prema njegovim rečima, za sve se pitaju crno-beli.

"U Partizanu se još ne zna koliki će biti budžet, kakva koncepcija tima, da li su spremni da ga istrpe dok dođe u poziciju da može da pomogne na utakmicama... To je njegov klub, tu je odrastao i Kosta bi verovatno voleo da se vrati košarci u dresu Partizana. Ali, nije sve baš tako lako. Neke stvari će se, ipak, rešavati 'u hodu'".
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Veoma korektno. Cekati 7 god.na isplatu..svaka cast i hvala dule! Oprostiti 90k a mogao je komotno da ih trazi :clap

Eto daju mu odmah 150k odjednom, dakle doslo je do prvog priliva novca. Dogovorena dinamika otplate znaci vec posle 3 dana imamo dug manji za 240k evra. Aj nastavite tako ljudi!
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
nije 350k na 7 godina, vec na sedam godisnjih rata..
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ovako kako je informacija preneta ja kapiram 7 godišnjih rata znači 7 godina... Ne piše nigde 7 mesečnih rata u godini dana.

A to da li će Duletu sad na đuture svake Nove godine da isplate po 50 hiljada € ili mesečno 4 i kusur hiljade € je stvar dogovora njega i nove Uprave!

Naravno, moguće da si i ti u pravu, ali onda su ovi mediji koji su objavili informaciju pogrešno interpretirali postignuti dogovor.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Dobra vest zarad mira u kuci... Kakvog takvog ali mira...

Ja sticem utisak da bez obzira na to sto nije proklamovan da ce Bozic biti trener ekipe. Mozda se cekalo bas ovo, odnosno dogovor sa Vujosevicem pa da se ozvanici saradnja.

Oko Koste ne bih mnogo polemisao. Bio mi je nekako mekan i dok je bio kod nas, a tek sad kada izlazi iz povrede. Ako nam je cilj da napadnemo F4 nisam sasvim siguran koliko pametno resenje. Mozda ali mozda kao drugi centar, ali tu vec imamo Djumica (barem se nadam da ce stici kvalitetnije resenje).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top