Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Zasto se izbjegava jedino normalno rjesenje za poziciju trenera i sportskog direktora tj dzile.
poznaje ncaa poznaje nba ne bi bilo menadzerskih prevara ni dilova, mogli bi neke koledz igrace uzeti na par godina...

Peri i todoricu se zahvalimo dva manje na platnom spisku a ruku na srce probali jesu uspjeli nisu, najlosiji partizan od kad pratim. Predstavlja jednu sramotu ali boze moj i ovo ce se lani zvati.

Potencijalan odlazak dzonsa, andjusica,djumica, ede i ko je jos najavio raskid je po meni odlicno po nas.

Prvi razlog rastereticemo budzet i rijesiti se edine enormne plate te odredjenih panjeva koji nista ne donese a odnesose tonu zivaca.
Drugo mladi igraci od januara i totalni restart igrackog kadra te priprema za sezonu 2016/17.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Gomila poruka je obrisana.


Није обрисана гомила порука. Обрисано их је неколико. Углавном моја порука и оне који су се надовезале на њу (извињавам се ако сам заборавио и прескочио још неког колегу преступника). Не треба ми објашњење зашто је обрисана. За ових 5-6 година сам ваљда показао да знам правила форума, и образложење да није у складу са темом ме не интересује. Знам, имате ви директори право да бришете поруке без образложења. Имате право и да ми бришете приватне поруке са бившим обрисаним члановима, и да ми затворите приступ свом блогу да не могу да ископирам ни контакте ни ствари којима сам посветио своје време пишући их. Имате прави да ширите "беле лажи" зарад "вишег добра". Имате право да гледате АјПи адресе и да се хвалите како преко њих можете да сазнате и имена и праве адресе свих чланова форума, па да исте те чланове после исти тај прозива како је лако анонимно писати без грађанске храбрости. Имате право и да напишете како је Дуле уствари боцкао Човића због своје сујете, а не обрнуто.

Имате право да бришете и читаве профиле дакле одавде, па како не би имали право да обришете једну поруку, једног поприлично неактивног члана, па ма колико му времена и труда требало да је напише, а да нико од вас не каже шта је ту било лаж, неосновано или недостојно форума.

Е па имам и ја неко право. Нисам увређена млада. Не радим ово из сујете. Ипак, имам и ја неко своје време и своје емоције које уносим у оно што напишем овде. Ноћашњи пост који сам писао до 3 по поноћи је један од тих који су ми узели пуно и емоција и времена. Написао сам га само на овом твом форуму (досад сам га сваки пут називао наш, али је јасно да није тако, ем не плаћам чланарину, ем је јасно које је једино валидно правило овог форума) и немам чак ни копију тако да сав тај труд оде низ воду канда ништа ни зборено није... Немам више времена ни воље које сам спреман да за то одвајам. Иако никад нисам планирао да се овако опраштам од форума, и иако можда изгледа да је плаховита одлука увређеног сујетног умишљеносписатеља, није тако јер већ поодавно немам жељу да учествујем у дискусијама. Ово што ми је обрисана порука коју сам писао "месецима" у себи је само окидач да се не угасим како сам планирао, тихо и без поздрава, већ повод да се лепо и културно поздравим са свима. Знам коме нећу недостајати, а знам и да има људи који ће бити помало жаобитни. Све у свему, ионако последњих неколико година много више нисам ту него што јесам тако да се неће ни осетити.

Што се мене тиче бриши цео профил, почни од оне песме Вујошевићу, у њу сам унео баш онако доста емоција, па нек иде прва. Што се мене тиче ја сам лозинку променио насумично ископиравши део овог текста, тако да је више не знам и не могу се улоговати чим се први пут излогујем, а то је колико чим окачим ову поруку.

Поруку свесно качим у погрешну тему да би и она била што пре обрисана. Не мора нико никакав одговор да ми пише, нећу га читати. И вас "жаобитне" бих замолио да ништа поводом ове поруке не коментаришете, јер такође нећу читати.

Све најбоље свима! Баш свима! Уздравље!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.827
A kako Djumic obrazlaze svoju zelju za odlaskom?Da mozda ne smatra da nas je prerastao?


Edit: Gazda, bez ljutnje, ali tvoj postupak neodoljivo podseca na jednog drugog gazdu, cesto pominjanog na mnogim temama....
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Posto Bozic nije dao ostavku, jel moze neko ko podrzava ovu sadasnju upravu da mi objasni takvo njegovo postupanje? Jel on misli da nesto moze da poboljsa, kao veoma talentovan trener? Ili da nije imao srece, a da ce od sledeceg meca imati? Ili misli da nije njegovo da misli nego da radi dok ga ne sklone odatle?
Posle svega sto je uradio, narocito sad kad je "prenocilo", uopste mi nije zao sto su ga sinoc terali. Potpuno je ocigledno da sve ima svoju cenu, pa i ljubav prema klubu. Sam pao, sam se ubio. Klub je ionako klinicki mrtav.
Ako ima onih koji misle da sam preterao, molim za kontraargumente. Sam nisam sposoban da ih pronadjem.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Care, kako nemamo navijacku kulturu? Pa mi smo najgledaniji tim aba lige u ovoj sezoni, i u prosloj, i u preprosloj, ako se ne varam.Ali poseban naglasak je na ovoj sezoni, sto zbog (ne)kvaliteta tima, sveukupne situacije u i oko kluba, i na kraju tragicnih rezultata i igara. Vise od ovog od navijaca ne moze da se ocekuje.
da to je ok ...
samo posle visedeceniske dominacije i toliko pebeda i useha u evropi i nacina na koji smo smaknuti sa trona hala bi na svakoj utakmici morala da bude PUNA a nazalost nije i ne samo da nije nego nam brojka opada il se meni cini, a ovo je prva sezona u kojoj nismo konkurentni za trofej... bojim se na nam se ne desi ono sto je sa fk, da igra partiyan a da stadion zjapi prazan, ni placenicko drustvo sa juga ne moze da se pohvali sa brojkom
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, ja te molim samo da mi odgovoris na jedno pitanje.

To sto su sponzori zatvorili budzete, implicira da se necemu mozemo nadati od januara ili to samo kazes kao legitiman odbrambeni argument?

Nije tema ali da ti odgovorim. Pošto sam dosta puta jurio sponzore za razne stvari ovde u Kanadi znam kako ovde funkcionišu, a verujem da ni u Srbiji nije drugačije. Svi oni imaju određen budžet za sledeću godinu. Tu se nalazi i novac za razne reklame i sponzorstva. Ako se prijaviš na vreme, postoji šansa da nešto dobiješ, ali kad je budžet zatvoren onda čekaj do sledeće godine. Sasvim nebitno da li je u pitanju privatna firma ili država.

To pravilo, naravno, u Srbiji ne važi za cigane, nego samo za nas!





Није обрисана гомила порука. Обрисано их је неколико. Углавном моја порука и оне који су се надовезале на њу (извињавам се ако сам заборавио и прескочио још неког колегу преступника).

Pošto i dalje vidim koliko sam obrisao, u pitanju je 14 poruka. Ako je tih 14, nekoliko, onda si u pravu. Obrisao sam "nekoliko".

Posto Bozic nije dao ostavku, jel moze neko ko podrzava ovu sadasnju upravu da mi objasni takvo njegovo postupanje?

Evo ja ću ti odgovoriti. Ostao je jer je jedna obična SNS gnjida, bedni plaćenik koji radi za sendviče, i tu je da bi sasvim uništio KKP. Dok to ne uradi, pošto nema ni trunke morala u sebi, neće dati ostavku. Mi, ostali plaćenici, koji podržavamo upravu i takođe radimo za sendviče ćemo podržati Peru do kraja. Sve dok sasvim ne uništimo KKP, pa onda zajedno sa premijerom možemo na godišnji. Jesi li zadovoljan sa odgovorom! Verujem da jesi, jer upravo to i misliš, zar ne!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@ gazda

Bezveze je voditi razgovor na taj nacin. I nema potrebe da mi stavljas u usta reci koje nisam izgovorio. Da mislim tako kao sto si rekao, ja bih to i napisao.
Pokusao sam da saznam od nekog ko podrzava upravu kako gleda na cinjenicu da covek koji blage veze sa trenerskim poslom nema, a uz tu nesrecnu cinjenicu nema ni rezultate, a ni ogledalo izgleda, nije smogao hrabrosti i odstupio sa tog, u proslosti cesto slavnog mesta. Trebalo bi da je svestan da on nije Murinjo ili Van Gal, pa se ceka da njegovo znanje dopre do ekipe i izvuce je iz bezdana u kom se nalazi, medjutim izgleda da nije svestan.
Na ostalo sto si napisao necu trositi reci, jer ne mislim tako, ali svakako da ne mogu da podrzim ovaj potez uprave, koja ostavlja ovakvog trenera na klupi, kad vec sam nije smogao snage da da ostavku. I jos mnoge poteze uprave ne mogu da podrzim, a kao najvaznije uvek isticem to sto cutimo kao picke, dok Coravi i drzava seru po nama svaki drugi dan u medijima. Ja objasnjenje za takvo ponasanje nemam, a izgleda da ga necu ni dobiti.
I jos jednom bih te zamolio da vodimo civilizovan razgovor. Znam da su emocije uzavrele, ali pokusaj da shvatis da to sto sam rekao za Bozica, nema nikakve veze sa tobom i onima koji su uz ovu upravu.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
@ Gazda,

znam kako ide, posto i sam, kao sto ti rece, jurim sponzore, ali bas ovo poslednje da to za cigane ne vazi me je i navelo na pitanje da li necemu da se nadamo... Veliko hvala na odgovoru!

Bilo kako bilo, samo da ne ispadnemo iz lige, a od leta ce nadam se poceti da se nazire neki ozbiljniji rad unutar kluba...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Koji je kralj ovaj Tegeltija.... proziva sve redom...
beric i bozic ( namerno mala slova) nisu hteli da gostuju a beric nije hteo ni da se ukljuci telefonski u emisiju
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Davao je Pera ostavku jos sinoć.
Čak se i sa igračima pozdravljao...samo mu je rečeno da nije vreme i da nije do njega.Još neko je bio spreman da ide,ali im je Nikola poručio da se ne igraju životom...
Koliko znam Šiki nije više na funkciji na kojojje bio,ali na zalost nije on taj koji je hteo da digne sidro.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nemoj pogresno da me shvatis, ali i Vucelic je davao ostavku, pa...

Ako si covek i vidis da ne mozes da pomognes klubu koji volis i do kog ti je stalo, nema te uprave i tog Nikole koji ce te spreciti u svojoj nameri da odes.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
U tom slucaju razlozi za moje kritike ne postoje, ali mi je tesko da poverujem da neko time ucenjuje jednog Bozica, a u redu stoje Kecman i Avdalovic.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@ gazda

Bezveze je voditi razgovor na taj nacin. I nema potrebe da mi stavljas u usta reci koje nisam izgovorio. Da mislim tako kao sto si rekao, ja bih to i napisao.
Pokusao sam da saznam od nekog ko podrzava upravu kako gleda na cinjenicu da covek koji blage veze sa trenerskim poslom nema, a uz tu nesrecnu cinjenicu nema ni rezultate, a ni ogledalo izgleda, nije smogao hrabrosti i odstupio sa tog, u proslosti cesto slavnog mesta.

Znam da su emocije uzavrele, ali pokusaj da shvatis da to sto sam rekao za Bozica, nema nikakve veze sa tobom i onima koji su uz ovu upravu.

OK, ajde hladne glave da ti odgovorim. Ujedno se izvinjavam ako sam te uvredio.

Moje mišljenje je da Pera ima štofa da bude dobar trener, jer nemoguće je da igraš i radiš pored Vujoševića tolike godine i da ništa ne naučiš.

Uopšte ne krivim Peru, jer je očigledno da u ekipi nema više od tri zrela košarkaša. Ko god da vodi ovaj tim ne bi imao mnogo više uspeha, a vidim da ima i onih koji smatraju da bi sa Duletom bili garantovano u plejofu. Neke koje smo izgubili bi pobedili, neke koje smo pobedili bi izgubili... saberi oduzmi možda dve-tri pobede više, ako i toliko. Ipak nedovoljno za više od sedmog mesta.

Nemojte da mi zamerite što opet pitam, koliko je bolji tim imao Vujošević prošle godine pa nije osvojio nijedan trofej. Nije to zato što on ne zna, nego što su drugi bili bolji.

Isto važi i za Peru. Ima lošu ekipu a vi očekujete plejof, ili bože sačuvaj titulu. Koliko smo neiskusni i nekvalitetni najbolje se vidi kad kola krenu nizbrdo. Svakako da i Pera tu ima udela, ali ako košarkaši nemaju muda, džaba trenerska dreka.

Što se mene tiče Peru treba ostaviti do kraja pa kud puklo da puklo. Sada je svejedno kasno da se menja trener.

Ono što mene najviše nervira je što mnogi navijači veoma brzo zaboravili šta su Pera i Toša uradili za Partizan. Nije valjda da mislite da je Pera došao "po zadatku", a vidim da ima i takvih (banovanih). Pobogu, Toša je tu od početka. Sve i jedan trofej ima njegov pečat. Alo, malo li je! Nije valjda da mislite da bi on "prodao" Partizan smradovima iz SNS.

Ne mogu i ne želim da verujem da ima takvih navijača Partizana.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Hahahaha, ljudi ovo "da se ne igraju životom" je bilo u prenesenom značenju, jbt koji ste vi bukvalisti, ispade da im je Peković pretio :buhaha:buhaha
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Kada cele sezone igras jednu te istu utakmicu i uglavnom je gubis, valjda treba nesto preduzeti, promeniti...

Ne moze stalni izgovor da bude, vazno je da postojimo, jer postojati ne znaci i ziveti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top