Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jeste teska odluka,ali izbora nemamo.
Jedino je pitanje da li da ne igramo ništa ili da idemo na FIBU koju cemo mozda da cekamo i 10godina.
Bukvalno je šah-mat situacija
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mislis da cekamo EL, a ne FIBA? Ne vidim razlog sto ne bismo igrali FIBA LS, pa i sada ga igra Cibona, npr.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.178
Reaction score
18.468
Локација
U Kinšasi
Kako da ne igramo nista, kad po planu napadamo EL sledece sezone?

Pih, ko bi se nadao svemu ovome od Vucica i Cokija.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Kucaćemo, kao i Milvol što kuca na trofej FA kupa sve ove godine. A i što neku pomenu, kada budemo imali pare, moći ćemo šta hoćemo... Nije španski cigan gadljiv na pare.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нико не може сасвим сигурно знати како ће се ствари развијати, куда ће капитал кренути у неком тренутку и ко ће због тога однети победу. Па тако ни ми не можемо бити сасвим сигурни која је одлука потаман, мада нам је посао олакшан због тога што Евролига о нама размишља као о лањском снегу. Прагматизам налаже да се доведемо у стање да можемо да играмо какво континентално такмичење, јер овакви какви смо до јуче били за тако нешто нисмо пристали.
Да жудимо за нечим где нас не желе нема никакве сврхе, боље је да играмо оно што нам је у домашају, па ако(кад) буду расле могућности онда могу и апетити, а тада ће нас можда фина господа и сама позвати за исти сто.
То што се тиче нас. Што се тиче патуљкове прћије и њиховог учешћа у Евролиги, а то се егзистенцијално тиче и нас, слажем се са колегама које кажу да се о томе мора проговорити и да се то треба спречити на било који начин.
Међутим да би тако нешто било могуће ми морамо престати да будемо вољни објекат и морамо постати самосвесни субјекат.
Да ли имамо воље и снаге за тако нешто - не знам, да ли то до сада примећујем - нисам баш сигуран, али да би било нужно и да мора да се догоди колико јуче то је јасно. Не због тога што би ми то волели, него што ће нас прегазити време и догађаји, па онда и када буде неко нешто хтео да предузме, биће или тешко или немогуће.
Пошто ме уверавају да постоји неко ко мисли и ради, онда остављам могућност да када се све карте отворе и покажу, наше неће бити баш најгоре, без обзира што они који их држе не делују претерано убедљиво.
Ако је ово са плаћеним учешћем државног клуб у Евролиги готова ствар, онда могу да разумем и прихватим и да ништа не предузмемо и да све оћутимо, ако је неко смислио да их сачекамо иза неког ћошка и доведемо ствари у природно стање.
Ако није тако некако, онда куку и наопако.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Tomkete, mislio sam da Pekovic ne mora da da izjavu za sajt ili nesto slicno. Ono sto je vaznije je da npr. pozove predsjednike ostalih bitnih klubova u regionu i vide sta ce da rade. Prosle godine smo vidjeli da nas tu postuju koliko toliko...
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Samo 300 karata će biti pušteno u prodaju protiv budućnosti (ako koga interesuje)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Tomkete, mislio sam da Pekovic ne mora da da izjavu za sajt ili nesto slicno. Ono sto je vaznije je da npr. pozove predsjednike ostalih bitnih klubova u regionu i vide sta ce da rade. Prosle godine smo vidjeli da nas tu postuju koliko toliko...
Prošla godina za prošlu godinu... Sad ABA liga nije više pod patronatom SIDRO-a, nego pod Ćokijem.

Peković mora da kaže je li interes A licenca EL u Železniku ili nije?

Ili ako su oni dali ponudu od toliko i toliko kako navede AR, Peković kao predsednik neka kaže ovima u Barseloni da će izjednačiti tu ponudu ili ako ne može i neće, neka nama kaže zašto ne može i neće!

Kako bilo, neka kaže makar nešto jer ja ne želim da u ime Partizana izjave daje onaj koji želi da stavlja tačku na Crno-beli svet!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Coravi kriminalac 2011: Dodela A licence Partizanu ne bi bila dobra za srpsku kosarku.

Coravi kriminalac 2016: Želimo A licencu, videćemo da li je realna

Pomirenje Zvezde i Partizana: Peković vodio Čovića na ručak.


Nema tu sta da se doda. Dok grobarsku javnost ne ubede drugacije, Pekovic i ekipa nisu nista bolji od Vazure i ostalih govana. U sluzbi picoustog.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Istovremeno, iz izvora bliskih klubu se moglo čuti da je napravljen i kontakt sa vodećim ljudima Evrolige, odnosno da je konkretno Đordi Bertomeu razgovarao sa Miroslavom Berićem i da je uprkos trenutnoj krizi rezultata i finansija veoma zainteresovan za mogućnost da se Partizan odluči za takmičenje pod njenim okvirom.
http://www.mozzartsport.com/vesti/f...a-partizan-za-crnobele-pita-i-evroliga/126447

:buhaha

Prihvatanje FIBA lige šampiona bi bila najpametnija opcija.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Coravi kriminalac 2011: Dodela A licence Partizanu ne bi bila dobra za srpsku kosarku.

Coravi kriminalac 2016: Želimo A licencu, videćemo da li je realna

Pomirenje Zvezde i Partizana: Peković vodio Čovića na ručak.


Nema tu sta da se doda. Dok grobarsku javnost ne ubede drugacije, Pekovic i ekipa nisu nista bolji od Vazure i ostalih govana. U sluzbi picoustog.

Sa indirektnog prozivanja se preslo na direktno i otvoreno. Nadam se da ce moderacija sankcionisati ove maliciozne nebuloze.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
nema bre od toga ljudi nista, kakve smo mi rezultate postizali i to sa kakvim budzetom pa nista, sad ce nas neko uzeti kad smo beda..... mi da molimo boga da psihopata ne da neko milionce ovom djubretu pa da misavci dodju do nekog ugovora sa el jer smo ga tad ugasili....
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne razumem potrebu za obavestavanjem kako se vise nece pisati na forumu, jednostavno prestanes, sto moraju drugi znati?

Pogotovo jer vecina nastavi pisati i glumiti veceg Partizanovca od ostalih clanova, eto volite vise Partizan nego drugi, shvatili smo.

A to spansko govno, od pet recenica slaze sest, danas jedno, sutra drugo.

I dalje smatram da trebamo znati kakvi su planovi nasih u klubu, ako uopste ima planova...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Оно што је противно правилима форума је санкционисано и нема потребе да се даље развлачи та прича и провоцира нека нова реакција.
И иначе, свака дискусија је дозвољена, свака врста критичког става према потезима и поступцима, али неће бити допуштено давање било каквих квалификација које подлежу санционисању на основу увредљивог писања о члановима и спортистима нашег клуба и то нема никакве везе са личним погледима уредника по одређеним питањима, а какав је ко заиста и колико је добар или не по Партизан, показаће време.
Такође, неће бити никакве толеранције према провокативном писању, без обзира од кога потекло, јер такво понашање нити може да допринесе расправама, нити појачава аргументацију, нити има смисла да ово место претварамо у чађаву механу где бахати гости галаме и ломе наоколо не поштујући ни правила ни људе.
Не мора нико да мења своје мишљење без убеђења, нити да се устручава да каже шта мисли на пристојан начин, али ако је нека прича већ испричана, а значила је да се у расправама дебело пређу неке границе, нема онда ни потребе поново се враћати на њу уколико не постоје неки сасвим нови моменти који би је учинили мање или више убедљивијом.
Да не би касније неко критиковао форум и жалио се на његов квалитет, сваки пут кад пожелите нешто написати, помислите на то да га свако од нас чини оваквим или онаквим баш својим писањем, понашањем и односом према осталим учесницима.

 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sve i da je istina da je bata Đordi zvao bata Miću, u čemu je onda poenta ABA lige? Šta da kaže jedna Cedevita ili Budućnost? Šta da kažu ostali savezi ako se mi i fmp motamo oko WC ili učešća u ULEB EL??

Onda igrajmo domaću ligu. Ah da. Zašto onda da igraju ostali klubovi tipa Metalac ili Mega kad će cigani sigurno a mi možda igrati EL? U čemu je draž onda?

To bi bilo ubistvo košarke na ovim prostorima, iako bih ja voleo da vidim moj Partizan protiv CSKA, Reala, Fenera...
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Мислим да је ова прича како ће нам Евролига понудити мјесто наводно од сезоне 17/18 или 18/19 смијешна.Када смо били у пуно бољој ситуацији него сад а извисили за ЕЛ није им пало напамет да нас позову директно.Њихова намјера се види управо у задњих 5-6 година тј да смање број клубова са ових простора на минимум.

Сад би наводно у ситуацији гдје они хоће да смање лигу на 16 они ће нам поред повампирене комшинице и Цедевите дати позивницу...хоће ђавла.Ово је јефтин потез да нас одвуку од ФИБА и очувају клубове на окупу за свој Еврокуп.Дакле ако нам ишта обећају биће само да наредне сезоне играмо њихов Еврокуп а за Евролигу ћемо извисити.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top