Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Da, nasi su vodili 15-16 razlike do 4/4 a onda se opustili pa smo trebali i da izgubimo ali novopeceni srbin Vrabac nije dao...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Koliko je i kako igrao Novica? S kojom ulogom u timu?
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Dobra vijest. Znaci jedan stranac vise moze igrati u domacoj.

Sta znam... Ja se ne slazem sa vecinom koja se obradovala sto je Vrabac "postao domaci".
Ne zbog Vrabca i njegovih kvaliteta u koje ovde necu da zalazim!
Nego zbog cinjenice da sam alergican na sredjivanje papira sportistima da bi se pomoglo klubu (ili reprezentaciji). To je po mom misljenju nedopustivo!

Partizan mora da ostane iznad takvih stvari.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Vrabac je po 3 osnova imao pravo na srpski pasos i drzavjanstvo, tako da je samo iskoristio svoje pravo...
za razliku od ovog crnog cigana, sada ne mogu da se setim kako se zvao...
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.095
Локација
BGD
Sta znam... Ja se ne slazem sa vecinom koja se obradovala sto je Vrabac "postao domaci".
Ne zbog Vrabca i njegovih kvaliteta u koje ovde necu da zalazim!
Nego zbog cinjenice da sam alergican na sredjivanje papira sportistima da bi se pomoglo klubu (ili reprezentaciji). To je po mom misljenju nedopustivo!

Partizan mora da ostane iznad takvih stvari.

+1

Mrzim ovo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Pitajte onda Dijaru svidja li se njemu... Svaki drzavljanin neke od bivsih republika SFRJ ima pravo na drzavljanstvo Srbije ako preda, a Dijari nisu dali iako je ispunio sve uslove kolko se sjecam. Dok s druge strane neki dobijaju cim dignu tri prsta.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
za razliku od ovog crnog cigana, sada ne mogu da se setim kako se zvao...
Ispravka! Zvali su se Nelson i Dženkins... Obojici su sređeni pasoši i na taj način je država ispeglala deo novca koji im je Ćoki dugovao, a zauzvrat oni u novim klubovima igraju kao stranci koji se vode po "Istočnom Bosmanu", tako da njihove ekipe mogu pored njih angažovati taze Amere koji nemaju pasoše evropskih država i samim tim im je olakšan pronalazak angažmana, a i uvek se mogu vratiti u Železnik kao domaći igrači!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da li neko ima snimak Slobodana Vladušića iz Tegijevoj emisije od prošlog ponedeljka? Čovek je odlično izanalizirao i ocenio celu današnju situaciju u svetu košarke, zaista odličan prilog, vredelo bi ga pogledati.

Tosa vs corava mafijaska pudlica/djilas medija mogul..
Pocepaće ih Toša, kao svinja mastan džak.
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Vucic, Covic i Djilas falsifikuju dokumenta koja se odnose na milione eura, na imena, postojanje i istoriju klubova, na vlasnistvo nad trofejima, na pravo igranja nacionalnih i regionalnih takmicenja... Zato nikoga i ne cudi poklanjanje drzavljanstva kojekakvim likovima koji su godinu ili dve igrali za klub iz Zeleznika.

E, sad...postoji ono "nismo isti", sto bi trebalo da kaze da smo posteniji i ispravniji od gorepomenutih.
Ja navijam za "nismo ni slicni" i ne pada mi na pamet da nas poredim sa lupezima i lopovima! Zato me njihovi postupci (u ovom kontekstu) ni najmanje ne interesuju.
Za mene je kriterijum podudaranje sa zakonskim i moralnim modelima ponasanja.

Koliko citam, Vrabac je rodjen u Sarajevu, igra za BiH, ni dana nije ziveo u Srbiji pre nego sto je potpisao za KKP (i prilicno sam siguran da nece tu ostati da zivi kada mu ugovor istekne ili kad se penzionise), nije ozenjen drzavljaninom Srbije...
Hajde da zanemarim sve nabrojano..
Posto Crni kaze da su postojala tri osnova da dobije drzavljanstvo, prihvatam. Nek je legalno...
Pored svega toga, ne verujem da postoji drugo objasnjenje za Vrapcevo dobijanje drzavljanstva, osim da se oslobodi dodatno mesto stranca pred ostatak sezone. Isto tako ne verujem u iznenadnu azurnost administracije u Srbiji i da je ovaj postupak zavrsen redovnim putem, vec sam siguran da je neko blizak klubu i vlasti (verujem Grkovic ili Nedic) urgirao da se proces maksimalno skrati i ubrza.
Za mene je to "too much". Ne bi bilo da i bilo koja druga osoba sa ispravnim zahtevom isti proces moze da zavrsi jednako lako i brzo.

Ipak, to je samo moje misljenje.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
@Pekarski
Citat:
Originalnu poruku postavio fkloznica
Tosa vs corava mafijaska pudlica/djilas medija mogul..

Pocepaće ih Toša, kao svinja mastan džak.

Pored toga sto ocekujem da cela emisija prodje u blutnjavom tonu, kao eto svi zajedno slozni, em za srpski interes, em za napredak klubova (u stilu: hocemo i Kosovo i EU), gde ce naravno coravo govno prednjaciti, iskreno se bojim nekih konkretnijih pitanja koja bi mogla da doprinesu mini- tenziji ili eventualno provokaciji pri kojoj hteli- ne hteli, moraju da se suprotstave.

U tom slucaju, Todoric nije bas govornik koji bi mogao da se odvazi i nosi sa ovim govnima u ovakvoj emisiji, pa iako je normalno da cak prizeljkujemo takva penal- pitanja prilikom kojih bi im jebali mater i razoblicili, mislim da bi to u sutrasnjoj emisiji, u ovakvoj konstelaciji snaga bilo veoma kontraproduktivno.

Eh...



@ Psycho
Pored svega toga, ne verujem da postoji drugo objasnjenje za Vrapcevo dobijanje drzavljanstva, osim da se oslobodi dodatno mesto stranca pred ostatak sezone.

Ako si mislio na oslobadjanje zbog dolaska novog stranca, nista od toga, jer mi vec imamo visak sa Vrabcem (zato je pauzirao u kupu), tako da mesto koje dobijamo uzimanjem drzavljanstva je upravo njegovo.
 
Последња измена:

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Kakva su to vremena bila. Bio sam u Parizu te godine na FF i jos uvek mi je zao da nismo uradili i nesto vise tamo. :napred Partizan
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.095
Локација
BGD
Da su nam dali karte pa da odemo, mozda bi nesto i bilo...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Evo, konačno plaćamo danak činjenici da vama nisu dali karte. Pa jebote.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Nema Šiki tu ošrtinu da sasače ona dva gmaza, da ona odvratna njuška ne orgija po studiju. Voditelj najčvrše branio inters KKP. Makar smo sada sigurni šta je definitivna odluka kluba.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Neznam odakle vam je bila ideja da bi Tosa gubio vreme sa budalama i mafijasima
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top