Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Hvala premijeru sto nam je omogucio cast i zadovoljstvo da budemo deklasirani od strane najveceg sportskog brenda ovog dela zemaljske kugle.


E moj Pekovicu, te dimenzije, ta brada, tetovaze....a ispod toga....
Kako nam je leppo iskalkulisan roster.Taman takav da udjemo u plejof cisto da se kaze da smo napravili uspeh s obzirom na okolnosti, a da tamo nemamo nikakvu sansu, da slucajno ne pokvarimo evropske integracije Srbije i svih njenih stubova.Jedan jebeni Slavko Vranes bi nam bio dovoljan da sprecimo da nam razne Bjelice hvataju milion lopti pod kosem


Dzile, sta ce ti ovo u zivotu?Zasto da ti u biografiji stoje porazi od jednog Radonjica?Ucini sebi uslugu i idi, pa da se vratis u neka bolja, manje napredna vremena.


Dace Bog da sledeci kofer bude autentican...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
And did they get you to trade
Your heros for ghosts?
Hot ashes for trees?
Hot air for a cool breeze?
Cold comfort for change?
And did you exchange
A walk on part in the war
For a lead role in a cage?


41 godinu kasnije...
Nakon +41...

How I wish... How I wish you were here...

1000. post.

Većina kapira. Većina ćuti. "Novinari" govore o "večitom derbiju", a znaju da isti već duže vreme ne postoji. JSD ne postoji. FKP ne postoji. Ti i ja smo prodani.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Fale dva ozbiljna igraca, i ovo bi dobili da smo izasli sa mudima. Cigani zivi ocaj, i pored svih mogucih sponzora, pored pomoci Kancelara, opet su GOVNO.
Usrali smo se, ja ovu konfuziju nisam video 30 vise slobodnih bacanja ja jos nisam video.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Au brate, na svim pozicijama, u napadu, odbrani, skoku...
Igrali smo koliko smo mogli, nemamo krstenog centra, jbg idemo dalje
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Celo 2 poluvreme igramo KAO DA NAS NE ZANIMA POBEDA.Nije valjao Dule,a?E sad je sve super.Oni nas jebu,Vucic drka i svi zadovoljni.MI NISMO DANAS NI IGRALI KOSARKU..Pa mora fmp da nas pobedi...
PS od 80 poena,bagra ima 50 slobodnih bacanja????
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Odlican rezultat. Sto se mene tice, dok pseto ne crkne, jedini cilj mi je da nas ne roknu sa 41 razlike i da sto vise izduvaju u EL. Neke specijalne zelje i ciljeve sto se nas tice nemam, smatram sebe suvise realnom osobom da bih se zavaravao da smo im mi ravnopravan protivnik.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi njih tukli +41 oni rjesili da nam vrate i da izvedu +41 bacanje. Toliko.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebiga, nismo bili na nivou. Mogli smo da ih uzmemo.
Loša kontrola lopte i užasna selekcija faulova nas je ukopala. Otkako pratim košarku, ne znam kada smo mi imali preko 45 slobodnih za jednu utakmicu.
Možda nisam neki vrhunski poznavalac košarke, ali mi Birčević djeluje jako košarkaški neinteligentno.
Žao mi je Majstorovića i povrede, ali su mi njegova iskakanja na blok toliko iritantna, jer se tako providno pruži metar-dva prema liniji 6.75 da bi se odmah potom vratio na svog igrača, da se to vidi iz aviona.
Mi smo još i dobro prošli, nego su oni počeli da se zajebavaju na kraju.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Žalosno,žalosno,žalosno.
Nemoćno,nemoćno,nemoćno.
Nikad nemoćnije.
Mi bolje od ovog ne možemo oni na 70%.
Najgore što ni u jednom trenutku igrači i stručni štab nisu pokazali da im je krivo što gube,da se pojedu,da nešto urade,viknu na sudiju,bilo šta.
pomirili su se da ne mogu ništa.
50 bacanja :prekrsti, a najgore od svega nisu tu sudije mnogo dodale.

Za one što spominju 2 igrača :pop.

Mi samo 4 igrača iimamo.
I ta četvorica su daleko od ozbiljne košarke.
Novica nije više što je bio,nema fiziku.
Marinković treba još da uči.
Hačer i Ratkovica solidni ali nemaju fizikalije za naj naj nivo.

Ostali,smešno.
OVU GODINU U NAJBOLJEM SLUČAJU DA BUDEMO BAŠ BLAGONAKLONI MOGLI BI JE NAZVATI "GODINOM STABILIZACIJE".
Isti slučaj kao i prošle 4. ili 5.,videćemo.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ovo sto igra u nasem timu nisu igraci nego picketine obicne bez muda...ovako Partizan nikada nije izgledao...pobeda nas uopste nije zanimala...sramota :banghead
Sudijama da iskoristim priliku da se najebem majke onako najstrasnije,a isto i onu gnjidu koja je delegirala ovaj pasiiji srpski trio da sudi...ej bre 49 slobodnih bacanja su im dali...kakva bolestija sve im jebem :banghead :prekrsti i na sta to lici da "Srbi"sude ovu utakmicu kad se zna da coravo govedo drzi i savez i samim tim ove raspale mrtve sudije...govna napacena.
Ja da sam na mestu Dzikica sutra bih na razgovor sa Pekovicem..."prijatelju hoces ti meni da dovedes igrace ili ne,ako neces teraj se u tri lepe picke materine",organizuje konferenciju i kaze ja odoh jer mi nije dozvoljeno da napravim tim da ne sjebem crveni drzavni projekat i to je to.Andric,Robinson,Vrabac,Koprivica,Majstorovic,Bircevic momentalni otkaz,jer ovo sto igraju mogu i ovi iz KLS i to za 0 eura.Mars iz svetinje bagro jedna
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da ne bude posle da iz cista mira zavodim diktaturu, postovi kao clana LaZic u kojima se vredjaju igraci bice sankcionisani kaznenim poenima.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Hoce li se Pekovic nekad obratiti javnosti? Mislim kao Presednik, da nam objasni neke stvari?

Kome da se obrati? Kako ne shvatate da mu puca kurac sta navijaci misle, covek je u svom svetu, ima svoj biznis + predsenik najveceg kluba na ovim prostorima , realno nije lose. On kad se pojavi u Hali njemu niko ne skandira zbog svih ovih ponizenja koje je klub pretrpeo od kad je on tu ili sta god , samo se prdi po forumima i dizu se bune.

Nece nama biti bolje ko god da dodje za predsednika, samo se mozda taj neki novi nece toliko zahvaljivati pickoustom , ali samo to. Dok se ovaj ne smakne sa vlasti nema nista od nas, bukvalno moze sutra da nas ugasi.

Imamo tim za F4 i to je to, ganci losiji nego prosle godine , ali dzabe kad mi u timu imamo odredjene igrace koji zajednicko sa kosarkom imaju samo visinu.

Samo se treba psihicki pripremiti na jedan duzi post sto se tice osvajanja bilo cega.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Partizan

Nemoć, ekipa bez kvaliteta, cigani ništa posebno...

Na kraju smo jos smanjili razliku.

Ajde da kažemo ova godina je takva kakva je, najjeftinija ekipa, očekujemo svi neku stabilizaciju bla bla.

Bojim se samo šta ako ne bude nekog napretka i više prostora za sledeću sezonu?!

Do tada :napred Partizan
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Igrao sam 15 godina a pratim skoro 40 godina kosarku ali ja ne pamtim statistiku da je jedna ekipa imala 49 bacanja..
Nije pravdanje,skuplji su i jaci ali siguran sam da je egal da se ovi ne bi stideli da im daju i 70 bacanja..
Upravo digni glas,ne cutite vise !!!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Koja perverzija, tim koji celu igru bazira na tucu, na tri do cetiri faula u istom napadu, dobije za sebe 49 bacanja, prema mizernih 17 za nas, i to da nisu bile one namerne i tehnicke na pocetku sakupili bi 12 verovatno. Jos ih boli dupe od Partizana.

Jes da su jaci od nas i timski i po pozicijama, ali kad imas ovu statistiku protiv sebe, znas na cemu si, ali jebeno moras nesto i da kazes na tu temu.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
49 slobodnih bacanja , hahahahhaha, idite bre Vučiću i Čoviću u kurac , ovo je bre komedija.

Šta je sledeće ?


Bezmuda igra , puno izgubljenih lopti i smešan skok su slika i prilika takvog stava.

Limenkari očajni ,ali za nas su nedostižni .

Žao mi Džikića i Novice ,jebiga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top