Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Čini mi se da je i pri onim pregledima kada je potpisao ugovor imao tu "zanimljivu" povredu, neka glupost sa ložom koja je ništa ozbiljno ali eto, ponavlja se. Valjda nećemo biti M.A.S.H. priča pri kraju sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Čini mi se da je i pri onim pregledima kada je potpisao ugovor imao tu "zanimljivu" povredu, neka glupost sa ložom koja je ništa ozbiljno ali eto, ponavlja se. Valjda nećemo biti M.A.S.H. priča pri kraju sezone.
AF_SS423-424_img1.jpg
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nisam gledao tekmu, sacuvao zivce za polufinale, Partizan pobedio i sve super.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
BRavo za nas i Tanaskovica. Onako se bori za minute. Samo tako nastavi.

A i mene zanima kako se Gordon povrijedi?

Skandiranje, ima slijedeci put da nam prekinu utakmicu kad budemo ulicom pjevali ovu pjesmu kako su poceli.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jbt jel pratite vi partizan, gordon ima problem sa ložom nije se sad povredio na klupi, ne likujte kao cigani
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke Čanku i igračima, posebno Tanaskoviću koji je
sa 19 godina ostvario dabl-dabl u dresu Institucije. :clap

:napred Partizan
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Ovo je danas katastrofalno izgledalo... ne pratim nasu ligu ali je ovaj Dunav na nivou slabije basketaske trojke iz kraja. Sramota je na sta nam je kosarka spala. Lik ladno sutira trojku iz coska od table:buhaha

Bez Hecera i Novice mi smo kurac na biciklu... videcemo sutra kako ce sve to da izgleda.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbt jel pratite vi partizan, gordon ima problem sa ložom nije se sad povredio na klupi, ne likujte kao cigani

Ozbiljno, ja mislio stvarno se povredio na klupi...
Covek trci kao poluinvalid, evo dobice uskoro prvu platu, a ne moze prakticno ni da se krece, za razliku od Robinsona koji je mozda i spojio 2 meseca igranja, od toga 2 nedelje korektnog igranja.
Za to vreme pa makar i protiv komicnog Dunava, Tanaskovic je pokazao zelju, neko znanje i fizikalije s kojima moze da nosi u zubima ovu dvojicu.
Pa da nista ne zna, a zna, ne bi bilo jasno zasto minut nije dobio...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Iskreno, nije mi jasno što smo doveli te poluinvalide. Ljudi su bili zadovoljni kako Gordon lagano probija prvi red odbrane posle centralnog pika u meču protiv Zvezde - i jeste napravio prednost par puta, ali to je zbog loše odbrane Simonovića i njegovog (ne)iskakanja posle pika.
Kao što kaže Stojanče, čovek se jedva kreće, nije potrčao na terenu, eksplozivnost i brzina su mu u minusu. :confused
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
a onda ako bude proigrao za neko kratko vreme, biće hvaljen i sve što ide uz to.. poznata agenda.. :banghead
koliko puta treba da se ponavlja da čoveku treba vreme da se vrati iz povrede i da uđe u trenažni proces?
nije on kriv što nama treba upotrebljiv igrač još koliko prekjuče..
polako, meni deluje već bolje od Robinsona kad je došao, dajmo mu još malo vremena.. ili bar onoliko koliko mu Džile bude dao :confused
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.435
Локација
Novi Beograd
I ja mislim da im treba dati vremena, obojici, negde do juna-jula, taman da se vrate u formu, skinu škembe i budu spremni za plažu.

Naravno da bih voleo da grešim, i da me obojica demantuju i pokidaju cigane, koliko sutra, ali mrka kapa.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Potrebna mi je pomoć. Ne mogu da pronađem onaj "highlights" video sa 50 slobodnjaka ćortana.

Someone? Anyone?
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
nego, jel ima neko od vas sveznalica da meni konacno pomogne i nadje mi onaj snimak iz tunela kad nasi igraci izlaze pred paok u solunu pre par dana.

sto bi rekao vucic, ako dobijem, zahvalan sam.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Košarkaši Partizana su otrovani hranom. Slučajno, ili namerno, sami zaključite.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top