Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
Ma dajte, cigani će nas počistiti... mi njih ni sa sve Duletom i tri puta jačom ekipom nismo dobili u polufinalu, pustite fantazije. Mi imamo Novicu, par osrednjih igrača a ostalo su poluamateri, jbt jedino da se Vanja povampiri....
Da se razumemo, bio bih najsrećniji da ih drknemo i da grešim...
upravo to

nisam verovao ni da ih mozemo dobiti no uspeli su momci da me demantuju i hvala im na tome, medjutim treba biti realan sve 3 ekipe su bolje od nas stim sto su musavi bolji i od sokica i od milogoraca i to znacajno bolji, da se igra na jednu tekmu pa ajde sve je moguce al na vise mi nemamo (mnogo) sanse
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
@ Kiza

A koji je tebi kurac brate sa tim defetizmom kojim se sluzis po stoti put?

Mislim, sta, ne zna ovde niko da su tri puta jaci i pet puta skuplji? Ako vec ponavljas nesto, ponavljaj ko je kriv zbog toga (onaj govnar psihoticni), a ovo da smo slabiji i da ce nas pocistiti, to po kuci pricaj jbt.

Ispravka: ko je kriv ZA TO, jbg, nesto sam drugo pisao, pa nisam editovao na vreme taj deo, prastajte.
 
Последња измена од уредника:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
koja bre realnost, šta, vama su realni rezultati ove sezone sa ovakvim timom, trenutni odnos pobeda/poraza???
drugo, ovo je navijački forum, a ja nisam sreo racionalnog navijača - svi smo iracionalno vezani za svoj klub, koji god da je..
dok god se igra, ima šanse.. debela (debeli ;) ) još nije zaprevala(-o), računi se svode kad se sezona zavši.. poznato vam je to?
Das Schpracht Zaratustra :cool:

@Sasha Bely: mislim da sa PAOK-om igramo u sredu, 22.02. od 18:30h, ako ne lažu na oficijelnom site-u:
http://www.basketballcl.com/16-17/2102/Partizan-PAOK
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Najbolje je za nas da budemo cetvrti i onda da u nasu stanicu udju vozovi srece, a u njihovu da uleti kara.
:napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Oni i onako nece imati prednost domaceg terena u polufinalu. Oni "ne prate" ustasko takmicenje kao sto je ABA. Samo ih EL zanima. Kup im sluzi samo za dvd izdanja. Domacica za kradju pehara.

Zato nek budemo cetvrti pa da ih onako napaljeni olesimo. Kao da gledam Novicu koji rezi i lozi celu ekipu da kida.
Vanja resava tu seriju, zivi bili pa videli.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Fiba dozvolila da Buducnost igra u kupu Crne Gore.Eto i konacno dokaza da se predala u sukobu sa Ulebom a da smo se mi zajebali sa ovom Ligom sampiona...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
nismo se mi zajebali
mi igramo ono sto nam je naredjeno da igramo pravi izbor nikad nije ni postojao...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Da smo ostali u Evrokupu moto bi nam bio "Vazno je ucestvovati"
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Sad nam nije vazno ni uceatvivati. Odmaramo svakog ko kihne.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam sto se opterecavate ABA ligom. Tu su nam sanse minimalne, treba opusteno ispratiti do kraja pa sta bude. Jednostavno idemo svaku tekmu 100% pa kako bude. Nesto cemo dobiti nesto izgubiti. Ono sto zelim da vidim kod igraca je glad za pobjedom a to nisam vidio neki dan u Zagrebu, sto me vise pogodilo od poraza.

U nekoj seriji najvise sanse imamo protiv Buducnosti. Cedevita nije bog zna kakva ekipa. Nezgodni jesu ali su daleko od nekog evropskog nivoa. Cigani ce biti roviti u Nisu, to je nasa sansa da spasimo sezonu. Igra se na jednu tekmu.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ja nekako grobarski prizeljkujem 4.mesto....Dakako imamo vece sanse na dve nego na tri,nije to upitno.....Makar da prebijemo limena govna!Pa,ako nas i Bog pogleda,da im se useremo u zivot,da ih sprecimo da osvoje pa makar mi pukli u finalu....nek multivita,buducnost igrajuEL,samo ne limeni garagani.....
Verujem da mozemo na BORBA BRE ! da ih izbacimo u polufinalu....Nekako,to je strateski cilj,mnogo veci od kupa ili kls.....
:napred Partizan
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jebem mu mater, valjda vas je nasa bogata istorija naucila da uvek verujemo u pobedu. Dobijali smo jebeni Cska, Real, Barsu, Fener a treba da strepim od prljavih cigana? Kako da ne... Jesu kvalitetniji od nas, ali kakav je ovo defetizam. Idemo da im polomimo ruke i noge, pa sta nam bog da. Da igramo protiv Golden State-a ja racunam na pobedu, a kamoli protiv fmp-a
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Partizan će uvek biti institucija za klub iz predgradja..
Platio bi da im vidim face u tunelu pred utakmicu kada smo mi domaćini..
Slinavko Ilić ostane još pola sata da pušta vodu koliko se useru..
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
95LlmO.gif

Ovo je stvarno genijalno...al brzo je prestao da drma mogo je duze :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Totalni respekt. Nadam se da nece zaboraviti ovu zastavu, pa da je vidi i Naissus.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ali zašto se prekida utakmica zbog skandiranja nekom tamo Nebojši Čoviću ili još gore, nekoj tamo Vesni Čović? Da li to dvoje igraju protiv Partizana trenutno, ili su uopšte u timovima ekipa u Kupu Radivoja Koraća? Po kom principu sudije prekidaju utakmicu, nije mi jasno?
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Samo treba vredjati.

Tanaskovic odlican. Dabl dabl ako se ne varam. Iskorstio sansu, i trebalo bi da dobija malo vecu minutazu u ovim ostalim utakmicama aba lige ukoliko zelimo to 4. mesto :D.
Salu na stranu, svakako bolje njega forsirati nego Kenana Karahodzica koje nije pokazao nista, ovaj decko ima osecaja.
Koprivici se zahvalati,samo ne znam na cemu. Tezak antitalenat,nije ni za KK Smederevo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top