Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Znajuci coravog i njegove metode, kao i bolest psiha na vlasti, ja ne verujem u slucajnost. Ispali su Vanja i Hecer iz trenaznog procesa u jako bitnom delu sezone.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Treba se to ispitati gde su otrovani i mesto gde su nasi otrovani hranom najstrozije sankcionisati. Mozda smo trebali traziti da se finale odlozi sa obzirom na trenutnu situaciju ali nema veze ovo ce ubedjen sam da nam se vrati i to sa kamatom i titulom. Procice i ovo njihovo vreme takozvane dominacije opet ce doci nase vreme.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Mi smo uvek bili fini. Uvek smo hteli da se igra da jedemo govna.Pravili smo se fini i kada je bilo ono sa PP aparatom,pa smo se pravili fini i da igramo 3 na 5 itd... Da je bilo obrnuto odlozili bi da se finale kupa igra tamo na kraju sezone. Kao i prosle godine sto se pravila pauza po 3 meseca zbog njihove EL ko da samo oni igraju tu EL.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Они су они а ми смо ми, у томе и јесте та разлика...
Битна.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Oni ne postoje nego samo preimenovani FMP.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Košarkaši Partizana su otrovani hranom. Slučajno, ili namerno, sami zaključite.
meni se ovo vrzma po glavi posle svega pročitanog između redova u vestima ovih dana ali nisam hteo da izgovorim da ne bude opet teorija zavere.. :confused
po meni je samo pitanje da li je neko instruiran da to uradi direktno, ili je zbog bolesničkih priča mafijaške pudlice u takvom psihopatskom stanju da je to uradio kad mu se pružila prilika :pop

da li se zna kada su počeli prvi simptomi - da li su momci već bili u Nišu ili je počelo dok su još bili u Beogradu?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Danas da bude spektakl i da prođemo nekako dalje.
A onda u ključnim mečevima do kraja sezone (nokaut faza BCL, plejof ABA...)
da svi budu zdravi, da budemo čvrsti, kompaktni, borbeni bar kao u nedelju;
tribine kao da je EL... i sve je moguće. Borba, bre!


:napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Necu da kvarim raspolozenje, ali ne znam kojom magijom ce Hecer prvenstveno, ali i ostali biti uskoro spremni. Kad kazem spremni, mislim bar u formi i snazi u kojoj su bili pre desetak dana.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Košarkaši Partizana su otrovani hranom. Slučajno, ili namerno, sami zaključite.

Jebem li ga, da je bio virus trebalo je da ih prodje za 2-3 dana...
Mada samo sirenje je bilo bas kao virusno, prvi dan dvojica sledeci petorica a treceg dana svi .
Da je trovanje trebalo bi svi odjednom...
Mada i tu nema pravila, neko brze popusti neko kasnije, zavisi od organizma...
Mislim da ce sutra biti gotovi svi rezultati, treba 48 sati od uzimanje uzoraka.
Ako je trovanje hranom, onda je to salmonela... ili sto bi se narodski reklo trbusni tifus..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Kako ih je posrao auuuu. Grobaretina.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Kakva je situacija sa kartama za veceras? Jel ce da se prodaju pre utakmice?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Продају се још 5 мин на ЈНА :D

Од пола четири креће продаја у Пиониру. Другар данас куповао на ЈНА, никакве гужве није било.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ocekujem da sada svinjformer objavi da je Vukovic silovao sopstvenu cerku, a coki i psiho da opet iznesu tabele kako KKP dobija vise para.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Aco Vukovic je bio vrhunski fudbaler, vezni igrac top klase, i tada mi je bilo jako krivo sto u Partizanu nije pokazao sve to sto je pokazao kasnije u Legiji, gdje je bio kapiten, steta sto traku nije kod nas stavio na ruku. Da je Grobar i da voli Partizan smo znali i ranije, ovo sto je on rekao poljacima, ne smije da kaze jedan Danilovic ili Djordjevic Sasa danas. Nemoj da se javljaju kad ovo zlo prodje, nista nam znaciti nece...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Raport iz "bolnice" Partizana: Desetkovani

Virus koji je "pokosio" pola tima crno-belih, ali i prvog trenera Aleksandra Džikića ne popušta.
Ispitivanja na VMA su pokazala da jeste reč o trovanju sa virusnom infekcijom, mada niko još sa sigurnošću ne može da kaže šta se dogodilo igračima Partizana.

Dakle, crno-beli će probati da posle pobede u Solunu (76:74), pred svojim navijačima, izbore plasman u osminu finala FIBA Lige šampiona bez Vanje Marinkovića, Vilijama Hečera, Miloša Koprivice i Slobodana Jovanovića.

Od ranije su povređeni Kenan Karahodžić i Frenk Robinson, koji jeste trenirao slabijim intenzitetom, ali je veliko pitanje da li će se uopšte "skinuti".

I dalje su roviti Mihajlo Andrić i Uroš Luković. Ekipu će, kao u Nišu, sa klupe voditi Nenad Čanak

http://mondo.rs/a984592/Sport/Kosarka/Partizan-PAOK.html
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.784
Локација
Храм фудбала
Bog te jebo sta igraju Majstorovic i Ratkovica???
Posalji ih u svlacionicu pa nek do kraja igramo sa ovih 5-6 ostalih igraca, da ne gledamo ovo sprdanje sa kosarkom i sa klubom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top