Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A realno preteraste sa komentarisanjem jebenog grba na jebenom panou. Da ste pogledali celu konferenciju, tj. početak kad je pričao Vanja, videli biste kompletan pano i sva četiri grba.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Pod pritiskom sa tribina pogledati nase tekme u evroligi 96-98, to je bilo vrhunsko navijanje, pritisak sa tribina, skoro da se svaki napad pomno pratio, zvizdalo na svaki napad protivnika, sudijske odluke. Iako sam tad bio redovno isao u kop, nerado priznajem da je Cegi u to vreme jako dobro vodio navijanje na tim evroligaskim tekmama.
Daleko od toga, da je u eri Duletove dominacije to bilo lose, ali pomno pracenje desavanja na terenu nije bilo, vise smo bili kao pevacka druzina. Moj utisak. Sto ne znaci da sam u pravu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nisi u pravu. :)

Ovih 10-tak godina smo stvarno dominirali. Ja sam gro tih godina odgledao iz "kopa" i zaista je bilo ludila svakakvog. Ovo danas nije ni 20% od tih dana i tog nivoa. O ciganima i njihovim kopijama nema potrebe ni diskutovati. Oni ni ne znaju na kom sportu su zavrsili.

Svejedno, i ja mislim slicno kao Jasmina. Juce prosto nije bilo toliko pritiska na samog protivnika, osim kada su izvodili kljucna slobodna bacanja. Treba biti maher od vodje pa prepoznati kljucne trenutke, kada je potrebno da se napravi nesto dodatno sto ce uticati na igru na ovaj ili onaj nacin.

Kako god, jucerasnja utakmica je bila jos jedna u nizu antologijskih, pun Pionir i srce na mestu. Ko nije bio, propustio je prilicno u svom CV-u.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovih 10-tak godina smo stvarno dominirali. Ja sam gro tih godina odgledao iz "kopa" i zaista je bilo ludila svakakvog.

Jeste, ali onda su navijače vodili Grobari. Bilo ih je svakojakih... i dilera i žešćih kriminalaca i normalnih, ali svi su bili naši.

Danas.... šta da vam kažem kad sve znate!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nije tacno da su svi bili nasi ni tad. Ali ajde, da ne pocinjemo opet prezvakanu pricu po 15. put. Sta je tribina prosla,dobro je da smo imamo i to sto smo juce videli.
Dok se ne skine pickousti, dok drzava ne pusti niz vodu ekipu koja sada kolo vodi, do tada cemo gledati zastavu Stankovica na epicentru ograde, "i sa nama uvek biti Nevolja", svidelo se to nekome od nas ili ne. Valjda ce biti jednog dana bolje, jebati ga.
A sto se tice navijanja opet je to subjektivan utisak. Mislim da je moglo bolje a i da je bilo korektno juce.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Vidi ja sam u hali bila i tvrdim da je pritiska na sudije nije bilo... nije bilo zvizdanja na njihove napade... ne bi bilo zvizdanja ni na njihova bacanja da ga nije zspocinjala ekipa iza kosa.. ne znam gde si stajao pa si stekao utisak da je bilo ok.

A kako bagra janjičarska zna kako se navija na košarci? Kada je KKP bio šta je trebao oni nisu ni bilu tu...Kao i njihovi sabraća sa severa navikli oni na fudbalsko navijanje na košarci...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Мајсторица је на захтев Арене померена на 02. април у 19 сати.

Извор: sportklub.rs
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
To je zato da brat Lukovic ne bi mogao da glasa!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
...ne znam koliko je to dobra vest..Mrsic "bas dobro" vodi ekipu :)
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
SAMO HRABRO JUNACI !
17632448_10155538952651686_709496719852976626_o.jpg
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Eksirajte cedevitu sutra..da mozemo onda svi na par piva u grad... ajde bree!!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Fora je u akcentu na slovu "i" ono se malo razvuce
:D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
To ćeš videti kad se arena uključi u prenos.

Naši danas nemaju šta da izgube, samo borbeno da odigraju i pobeda će biti naša!

Mogao bi Vanja da ekslopdira danas i izraste u junaka, a Andrić da mu pripomogne.


Ne mogu dočekati 19 časova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top