Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Odbrana velika nula! Skok u odbrani, sta je to? Centri njihovi i nasi ko dva univerzuma...kad jadan Novica mora da cuva njihove visoke odlicne centre Bilana i Begica posto su nasa 3 centra neupotrebljiva, sve je jasno...jos je dobro da je samo -11
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Kako bezmudo igramo, jos je rezultat dobar...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam kako i ne zanima me, ali ovo mora da se preokrene! Ako izgubimo Džikić ne mora ni da se vraća iz Zagreba! Igraš utakmicu sezone za koju se uopšte nisi spremio! Ove tri utakmice pokazuju da sve što smo do sada uradili smo uradili na individualni kvalitet i cepanje trojki ako idu! Tri utakmice tri bezidejna izdanja Partizana! Uvedi Robinsona, da se ortak ne uvredi!
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ne verujem da će Cedevita da zadrži ovaj ritam do kraja a da mi budemo bezmudi ovoliko, i da, isprangijaćemo par trojki i vratiti se u meč. Takvi smo ove sezone od sjaja do očaja. Mora Novica malo da posloži ekipu psihički, da ne prave kojekakve gluposti, recimo ono dodavanje Ratkovice iza leđa je za šamar.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Koliko nam se nude, a mi ko najveci kreteni igramo. Koprivica hahhah jebote zivot. Imamo jos 2-3 min fore da se vratimo u igru, i to je to.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ima jos dva min do kraja.Sta kod da se desi Dzile i mnogi balvani mogu slobodno da odu.Jebote igra pucaj 3 i u picku matarinu
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Gubiš šest razlike, protivnik ti se nudi i ne postiže poene, a ti u tom periodu šutneš šest puta za tri i naravno omašiš šest puta..
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
"Dzikic ljut na Ratkovicu" .. eto kratke sublimacije situacije.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Mi bez centra ne mozemo da se borimo sa cedevitom, o ciganima sa ne pricam... cisto pre nego sto pocnemo da pljujemo nase prangijanje, ispod obruca tek nista ne bi mogli...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dzikicu mrs u Krku ako hoce da te prime pa tamo indijanisi. Sezona nam zavisi od jedne cetvrtine i nama prve napade resava Koprivica. Na sest razlike imamo nekoliko napada i svaki se prangija trica bez ikakvog smisla a pritom najbolji suter za celu utakmicu uzeo cetiri suta (jedan posle skoka u napadu i to) Proigrali smo tek kad je Gordon dobio trecu licnu a do tada ga je ovaj uprkos svim glupostima drzao u igri
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta se Dzikic sad majmunise sa ovim prekršajima!? Daj bre pisti da se završi ovo mučenje u picku materinu!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ovo sto je rekao Rama. Ako me nesto nervira, to je kad u fudbalu pred kraj utakmice, ili jos gore i ne pred kraj, pocnu da ubacuju kao nenormalni na glavu bez obzira na to da li ima ko da da glavom ili ima li ko da uopste i ubaci. Isto tako i ovdje. Kad gubis malo a ti hoces trojku pa hoces trojku. E jebala vas trojka vise. A i te trojke sto smo sutali su slabo kad bile iz izgradjenih akcija...

Vidjelo se na pocetku da smo opet muda a poneki i mozak ostavili negdje. Ne boli sto smo slabiji pa izgubili, nego sto im se povrijedi najbolji igrac i to nama postane problem a ne njima. Sto niko od nasih ne uradi ono sto je uradio mali Musa?

Ne znam jesam li vise bijesan ili se osjecam nemocno...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jbg sami smo jurili trece mesto iako smo mogli laksim putem.. cedevita je ekipa koja nam najmanje lezi i to je jasno maltene cele sezone.
ne bih ja previse kritikovao Dzileta ,oko njega u upravi su svi ljubitelji vlasti tako da on od losih igraca nije uspeo da napravi pitu.

i izbori i ciganska drzava i nas KKP koji ulazi u sivilo ciganske drzave ,pakao :puke
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
nadam se da je ovo veceras zadnja utakmica za Dzikica,Ratkovicu,Koprivicu,Gordona,Marinkovica,Andrica..........mrssssssssss
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Hvala dvojici Aleksandra, Vucicu i Dzikicu. Obojica cirkuzanti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sublimacija sezone u 40 minuta. Protivnik tu i tamo, mi na mahove solidni, vecinom tragicni, igraci koji su medju najskupljima ni ne ulaze. Ratkovica dominira Pot ni na klupi, Vrabac ne ulazi, Koprivica daje 10 poena protivniku, 7 suteva za redom za 3 Mutina kosarka je za ovo strogo organizovana itd...
Za Cedevitu apsolutni respekt, ostali bez dva igraca, postovanje pogotovo za Bilana i Babica.

Mi bez centra ne mozemo da se borimo sa cedevitom, o ciganima sa ne pricam... cisto pre nego sto pocnemo da pljujemo nase prangijanje, ispod obruca tek nista ne bi mogli...

Nismo izgubili preko centra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top