Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Vrabac je ocigledno u Dziletovim ocima sada samo covek od zadatka I striktno defanzivu I to videli smo u kojoj minutazi, I to sve ima logike I smisla da imamo kvalitetnu ekipu dostojnu imena, ALI, ima li smisla momka drzati toliko malo u igri u ovakvoj ekipi kakvu sada imamo?!
I drugo, da li je Ratkovica opcija pre Pota u ovom momentu..mozda samo zbog brzine neke mada kako covek igra nebi nam falio ni malo jer nema ucinak ni u odbrani ni u napadu ni u organizaciji...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
I posle će ljudi biti u čudu kad Vrabac ne bude produžio ugovor...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Ne, nego će negde gde će ceniti njegov trud i gde će igrati pre nekog izraubovanog crnog polupenzionera.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Svaka čast, ali mislim da igra koliko treba i kad treba, čovek zadatka i promene ritma, inače sl bacanja su mu 33%
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sinocnju utakmicu treba vec danas zaboraviti i okrenuti misli prema Zagrebu. Posle onakve pobjede momenat ne moze biti pozitivniji za nas, i treba stvoriti dobru atmosferu ovih dana, da se ode u zg bez straha i pretjeranog razmisljanja sta ce biti. Znamo sta nam treba i idemo da to uzmemo, vrijeme je da mi naplatimo racune. Jedino je pitanje ko ce biti novi Gagi Milosavljevic(koji bi stavi butrajta u novcanik).

Mene je Koprivica dosta iznenadio u poslednje vrijeme. Neki dan u Laktasima zakuca jedan zicer sinoc pogodi sa poludistance a meni donja vilica spala na pod. Prestao je sa glupim faulovima u napadu, jos da malo redukuje faulove u odbrani. Sinoc je imao dva faula nad Begicem dok je on primao loptu na nekih 4-5 metara od obruca, sto je stvarno bilo nepotrebno. Bilo bi bolje da ga Dzile oslobodi iskakanja jer on tesko moze da se vrati na vrijeme i pokrije pozadi. Zbog toga je sinoc u jednoj akciji Bilan imao autoput sa cetiri trake do obruca.

Onaj butrajt me bas iznervirao jer je pogadjao neke suteve na silu, preko covjeka. Znaci dao je preko Gordona i preko Vanje dvije. Nije da ga nisamo cuvali jednostvano je covjek pogadjao. Sralo ga je za medalju. Jos onaj muceni tomas kad je pogodio preko covjeka isto, onda mi je muka bilo. 50% trojke su sutnuli sinoc nema sanse da ponove preko 35% sledecu.

Nadam se da Potu u timu umjesto Frenka i Lukovicu spremnom za daleko vecu minutazu nego sinoc. Nadam se boljoj partiji Navice i Gordona u napadu. Nebi nista skodilo da i Mihajlo i Vanja pogode pod 2-3 trojke :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
@Arsen
Vrabac je jedini, uz Vanju, koji može nogama da isprati nekoga i mi sebi dozvoljavamo luksuz da ne igra u situaciji kada niko ne može da stigne Boutrajta?!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ma minutaza Vrabca i Pota, opet izgubljena prednost u trecem periodu bez reakcije sa klupe, najgori igrac na utakmici igra citavu zavrsnicu, ne pravimo faul iako znamo da ce se traziti preuzimanje i da ce poslije toga ona zivotinja vrlo lako iskreirati piziciju za sut, a trojke su do tada sutirali u skoro istom procentu kao i slibodna bacanja, Babic koji je primio loptu iz auta totalno van utakmice - 0 poena za 27 minuta, u petorci koja brani napad nema Vrabca, a ima Hecera, Gordona, Bircevica ( a svakako ce biti tajm aut ako primimo kos)...

Srecom Hec pogodi onaj sut, inace bi se druga prica pricala.

Sve u svemu, dosta dobra partija koju uz dosta srece ipak nismo zasrali.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Sa 38% suta iz igre ovo je cudo nevidjeno. Umalo da odapnem od srece.

Gordon je razocarenje, iz razloga sto se od njega ocekivalo da nesto pruzi, a od robinsona nisam ocekivao nista. Kod Gordona se tacno vidi da zna kako ali ne ide.

Pokazalo se jos jednom da najbolji mora da igraju do izdisaja kad dodje play off. Taman upadnemo u crne minute Novica Birca Hatcher izvade stvar.

I sta ja filozofiram, ovo je Hatcher na kosarkarski osecaj resio kao i pola njegovih poena. Al zato pola napada ukopa i prodje 15 sekundi bzvz i resavamo na brzinu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Dodjes kao 13-i igrac u tim,svi te manje vise pljuju(i ja isto)... nekim spletom okolnosti i brdom povreda krenes da dobijas minutazu po 25+ minuta,tim sa 7,8 igraca pobedjuje 4 zaredom i ostavi odlican utisak u finalu kupa. Odigras dosta dobru odbranu,solidno u napadu(ponekad doduse pogodis ivicu table na sutu za 3),iznenadis sa super skokom u odbrani i napadu,izuzetno malo gresis,timu ide dosta dobro. Dodju odlucujuce ,vrate se polupovredjeni,zadnje loze i slicno,vrate te da budes navijac prva postava. Pravi zivotni ciklus
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
mene kod Dzileta jedino nervira sto vodi tajm aute na stranom jeziku,pricaj Srpski da te ceo svet razume!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
A mi ćemo ubuduće da dovodimo samo crnce kojima je srpski maternji jezik? :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Npr Markus Vilijams :) pa kad pripale on I Gordon :))
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Dobro pot i vrabac su napredovali, voleo bih ja da ostanu, imao sam lepo mišljenje o njima i kada su ih omalovažavali
Pot odličan na lopti, odlično telo, malo ga jebe šut i to što nije igrao ozbiljnu košarku, ali može da postane dobar igrač za nas, uz to je i dobar momak, strpljiv, pametan

Vrabac mora da popravi šut, bar ta slobodna, i naravno uz jake utakmice se napreduje
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Ne pratim kzš-ove romika pa bih molila da mi neko kaze da li se tokom istih u pozadini nalazi naš grb?

I koji je razlog da njihov bude na panelu? I njihov i idea-in tj konzumov?
Meni to stvarno nije jasno... bez sale...

Inace, nikada nije bilo onako lose navijanje na onoliki broj ljudi... zato i jeste sudjenje onako bilo jer su sudili bez pritiska sa tribina...

Sad u zagreb po pobedu pa da se tepamo sa romikama
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Navijanje je bilo sasvim OK kakvo zna biti, mada ne znam kako se to culo na TVu.. pritisak na sudije je bio odlican ali slabo nam pomoglo..
A na kzs je iza Dzileta panel ABA liga playoffa sa 4 tima koja ucestvuju ali se pogodilo da je gurbetski iza dzileta natotan tacno gde ne treba..slucajno ovaj put..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Vidi ja sam u hali bila i tvrdim da je pritiska na sudije nije bilo... nije bilo zvizdanja na njihove napade... ne bi bilo zvizdanja ni na njihova bacanja da ga nije zspocinjala ekipa iza kosa.. ne znam gde si stajao pa si stekao utisak da je bilo ok.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Evo ja ti tvrdim da je sa sipke bar 10 puta pokazivano da se zvizdi I kad su oni imali napad ili bacanja.sad sto bi ti da se to radi svaki njihov napad I da se vice difens,to je druga prica.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pa sad "difens, difens" je americki kic, ali zvizdanje se podrazumeva.
Birajte neke krace pesme za kosarku, vaterpolo i rukomet. :wink:
 

Прилози

  • image-0-02-05-5d8ed9400f0a287c5531b1b56b70ec976d284b9d60183a80b6cc3dbcdb4a5fdf-V.jpg
    image-0-02-05-5d8ed9400f0a287c5531b1b56b70ec976d284b9d60183a80b6cc3dbcdb4a5fdf-V.jpg
    44,2 KB · Прегледа: 38
Последња измена:

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Pa ok, ajde slazem se da nije bilo zvizdanja non stop I da je moglo bolje ali za sudije, pa ja ne znam kako jos napraviti veci pritisak na sudije a da nije fizicki kontakt :)
Ne pamtim da je na nekoj utakmici poletelo vise upaljaca mada nisam siguran da je to pravi nacin jer ne bi me cudilo da ako prodjemo budemo kaznjeni protiv ganfera bez publike..na sve su spremni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top