Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Sta reci za ceu sezonu, a ne zaplakati....
Mi kontru 0 na 1 neznamo da resimo...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da li smo imali JEDNU akciju sa imalo smisla u ove tri utakmice?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
bolje je da ispadnemo od cedevite nego od limenki u svakom slucaju, izgledali smo nemocno... ispod kosa mi sa njima nismo imali sta da trazimo a trojke nas nisu srale...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.833
Samo nek je sportski.

Sportski je gubiti.

Sad se ocekuju potezi tipicni za neozbiljni klub da se isece bilo kakav kontinuitet.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Da li je jebeno moguce da imamo 12 PICKETINA u ekipi!

Alo bre, da niko ne spuca u glavu tomasa za ono provociranje i pljuvanje!!????


Pusite bre kurac kad dozvoljavate da iskompleksirane ustase pisaju po vama, JADNICI jedni.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Jebem ti život i sve. Jači su oni definitivno to sam znao i na početku sezone i sada. Ali da ti na svoje gluposti izgubiš meč to me izjeda.
Gordon katastrofalan ali lik ima slobodu život ti jebem kao da se Džordan reaktivirao, pa će kad tad pokazati klasu. Robinsona se trebalo riješiti pre pet-šest mjeseci, a lik presjedi čitavu utakmicu na klupi garant se opet povrijedio.
Bravo Hečeru, bravo Birčeviću.
Lukoviću raspali pičketinu ustašku tom loptom po glavudzi a ne okreći glavu k'o kakva pičkica jer to nisi.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ova naša košarka je nula bodova. Centara nemamo, i realno, Cedevita je dva puta bolja ekipa, što reče kolega gore, da se Boutrajt nije povrijedio bilo bi dvadeset razlike laganini.
Bilo je propusta i prilikom formiranja tima (Gordon, Robinson) a i prilikom vođenja, zašto nisu igrali Vrabac i Pot ako su pokazali da mogu da se nose sa jačim timovima? Ratkovica i Koprivica su me izbacili iz takta svojim glupim greškama.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Vrh vrhova, sad ova provokacija Tomasa.. Skace Bircevic na njega, Novica sa klupe, ali tu utrcava Marinkovic i gura naseg igraca, razdvaja... jos se na kraju izljubi sa svima...
FUJ
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Meni je ovo, ako izuzmemo ove čarke na kraju i kojeg bacanja po parketu
naših igrača, izgledalo kao da je prijateljska utakmica.

Presing po cijelom terenu misaona imenica.

Ako se ne varam, u posljednjih 10,5 minuta 2 puta po 5 napada nismo dali koš.
Ćao, zdravo.

Uz dužno poštovanje prema istima, odmah (tačnije davno) bih se zahvalio
Majstoroviću, Robinsonu i Ratkovici (nisu mi jasne njihove uloge u ekipi, a još sam
se za ovog posljednjeg jesenas pitao zašto mu odmah ne produže ugovor, kakav
danak neiskustvu) i počeo sa stvaranjem kvalitetnog, borbenog i fizički spremnog
tima za narednu sezonu. Sad se ima vremena, a predsjednik kluba je milioner koji
se još često zahvaljuje premijeru. Ovo večeras je izgledalo tužno...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
@ Стоjанче
Slazem se sa tobom ali ovaj tim moze da dobije ozbiljne ekipe samo ako prangija preko 50% za tri... nemam ideju kako sa ovim igracima mi mozemo bolje da postavimo igru, kada osim Novice i eventualno Marinkovica mi nemamo ozbiljne igrace...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Sublimacija sezone u 40 minuta. Protivnik tu i tamo, mi na mahove solidni, vecinom tragicni, igraci koji su medju najskupljima ni ne ulaze. Ratkovica dominira Pot ni na klupi, Vrabac ne ulazi, Koprivica daje 10 poena protivniku, 7 suteva za redom za 3 Mutina kosarka je za ovo strogo organizovana itd...
Za Cedevitu apsolutni respekt, ostali bez dva igraca, postovanje pogotovo za Bilana i Babica.



Nismo izgubili preko centra.

Sezona je stala u "potezima" Koprivice. Ne razumem zasto mu je dozvoljeno da broji do 6, ili 7 gresaka. Zasto nije izveden posle druge nevidjene gluposti.

Zasto Vrabac ne igra?
Zasto Pot ne igra? Cemu sluzi do bola neinteligentni Ratkovica? Mogu da razumem da neko ne zna, ali pleja sa onakvom inteligencijom, ne mogu da razumem.
Cemu je sluzilo onoliko ispucavanje za tri na kraju, da li je moguce da nemamo akciju za dva?
Totalno divlja kosarka. Ruzno za gledanje. Tesko je napraviti rezultat ovakvom vrstom igre.

U upravi sede govna, ali to nema veze sa tim sto Dzikic ne vodi ekipu bas najsjajnije.

VUCICU PEDERU!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Nadam se da ste bili na izborima, glasali za bilo koga osim 6 i 8 jer je to hefina nada da iz kluba odu Pekovic i Todoric zajedno sa svojim sns pajtosima pa da pocnemo ponovo da stvaramo klub.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ja sam gledao prenos na hrvatskoj Areni do pred kraj, u jednom trenutku su prokomentarisali da smo slabija ekipa po kvalitetu i da smo se opredelili za hazarderski pristup sa šutiranjem trojki. Nije mi bilo pravo da to čujem ali ništa nisu slagali. Kasnije su postali jako subjektivni i nepodnošljivi za slušanje gde su na udaranje Birčevića prokomentarisali kako je on seljak koji ne može da podnese poraz pa reaguje. Kasnije sam prebacio na Edina i Koleta, eto dotle došlo. Toliko smo ih jebali svih ovih godina da ne umeju da iskuliraju i gospodski pobede več izlivaju soje frustracije. Kada se sve podvuče, ima Džiletove krivice ali je i roster jako limitiran. Ipak mi fali ona Duletova fanatičnost, tačno sam znao kako akcije idu, ovo sad je ležerno previše.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mene samo interesuje hoce li Pekovic moci da slavi u izbornom stabu sa vesicem i gurovicem, ako ono govno koje je podrzao pobedi?

Ili je tuzan sto smo ispali? Ili je ovo uspeh u odnosu na proslu sezonu?

Sledece igramo finale, valjda, pa onda one tamo napadamo trofej, mozda.

Za dve godine evroliga, smanjio se dug, jebite se!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да би победио нужно је да то пре свега желиш. Вечерас од тога није било ни трага. То је далеко већа срамота од потпуног одсуства било каквог смисла у игри. Прво недостојно Партизана, друго непојмиво за Партизан.
Нема места за неку причу о релативном успеху у овој сезони, једино што сме бити тема јесте шта је план за следећу.
Уколико тај план буде укључивао одредницу "за две сезоне" онда и немамо о чему да разговарамо.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top