Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Umesto da tvrdoglavost izadje Dzikicu na nos izlazi nama sve na nos a para na usi... FMP otvori utakmicu sa 0 od 15 za 3 i u tom trenutku ima prednost 10 poena... Mi smo ocitgledno jos umorniji jer naravno Novica i ostali su po 25-30 minuta se cedili protiv Vrsca i Dinamika i slicnih velesila...

U napadu smo vrtili jedno te isto do besvesti i pokusavali da ih postujemo bez da je jedan jedini put proslo tako nesto. U odbrani nas na istu foru preveslavali i plus im sudije kad zatreba poklanjale bacanja. Ali ne dao Bog da je nas "trener" pomislio da bi se mogla postaviti zona protiv ekipe koja puca trice 0 od 15... Covic probija Marinkovica tri napada uzastopno a Vrabac sedi na klupi... Na stranu i to sto mi kosa posteno nismo zagradili celo drugo poluvreme. Ravno ko daska u oba smera kao cele sezone... Samo da se hoce zavrsiti ova mucena sezona i onda da se ne ljubimo... Ali bitno je da je sacuvao tajmaut na 6 razlike i 10 sekundi do kraja...

Novici za ovu utakmicu treba dati medalju, covek je u oba smera dao 300% sebe i drzao nas u igri, Vanja ubacio neke bitne suteve i one dve vezane trojke. Andrickad je dobio prostor pogadjao bitne suteve... Birca isto neke...To je to manje vise...

Sudije su bile za zatvora, ali da smo mi usli u drugo poluvreme kao sto smo trebali umesto sto smo dozvolili FMP2 da otvori sa 13-0 ne bi mogli da nam stvaraju nervozu i navlace u cetvrtoj cetvrtini...

Samo jos jednom cu reci e moj "treneru"... Suplje alibi price mogu da prodju protiv FMP1 ili Cedevite, ali sad ce ispasti da je Filip Covic bolji od Hecera a Apic od Novice.... Aman kao i u ABA plejofu i u KLS plejofu najgoru igru i najgore vodjenje ekipe cuvamo za kraj...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.383
Da nije bilo Pekovica, bla, bla,...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Primili smo 188 poena u zadnje dvije utakmice... porazavajuce... das 91 poen izgubis utakmicu..to je vec komicno....
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Sve ovo što se dešava ove sezone računajući večerašnju skandal utakmicu je sada, po meni, manje važno od prostog pitanja da li postoji neka osoba u našem klubu koja ima bilo kakav plan za sezonu koja dolazi. Naravno osim plana da budemo ikebana, na šta je upozoravao jedan košarkaški stručnjak koji je bio težak za saradnju.

Mislim da bi mi sa foruma bolje vodili klub ove sezone. Kapiram da ne možemo da promenimo sve igrače za sezonu 2017/2018, ali osim Novice ovo ostalo je sasvim svejedno ko će da ode a ko da ostane.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Rasulo...oni od Mege i Radnickog iz NS primaju 200 poena za dve utakmice...uzas jedan...sram ih bilo,odbrane nigde,napad se raspada.Jedino Novica sto se cima ostale boli uvo.Dzikic nista nije unapredio tim za godinu dana,haos
Jos jednom da se zahvalim gospodinu Marku Nikolicu i fudbalskoj sekciji na duploj kruni jer da nije bilo toga ova sezona za PARTIZAN i za nas grobare bi bila katastrofa...
Ovi sto se mene tice neka ispadnu od ovih sekundaraca samo neka se raspuste i oci da ih moje ne gledaju.Pisaju po svetom grbu neznalice.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.967
Локација
Gde god ti da igras...
Za Beogradjane koji su veceras mogli da dodju u Pionir ali su ostali kuci da gledaju utakmicu mogu poruciti isto sto i Raka iz Barande!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Šta vi hoćete ? Peković nas je spasao gasenja itd itd
Možeš misliti , ako ovo nije gore od gašenja ja ne znam..

Mada ajde da sačekamo kraj sezone i da čujemo za koliko godina napadamo EL i koliki nam je dug.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.407
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne mozes coveku zabosti noz u ledja, pa ga posle oblatiti i okriviti da je sam kriv za to, i onda ocekivati da imas neki uspeh, ne ide to, obije se o glavu kad tad...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Novica, Andric, Bircevic, Marinkovic i Vrabac da ostanu, ostali cao zdravo.

Pratice nas ovo jos dugo, kao sto Benfiku prati prokletstvo nakon teranja trenera koji joj je sve dao.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Ima jos jedna: kakvi su poneki ovde znaci, jedva cekaju neuspeh Partizana...

DEVEDESET i SEST JEBENIH POENA!!! ALO BRE PIZDA VAM MATERINA, DA VAM PIZDA MATERINA BRE!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Duleeee vrati se I spasi nas, jer ova danasnja blamaza je bila jako bolna.Neprijatelji su nas posteno nadigrali i zasluzeno pobedili.
 
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
49
Reaction score
4
EL mi necemo videti nikad vise jer sad tamo igras samo ako imas pare a mi ih nemamo prema tome trosenje vremena na tu prici nema potrebe.
Nama treba plan kako da funkcioniusemo a to mozemo samo sa razvojem mladih igraca a to ne mnoze sa trenerom koji dovodi hrome strance koje niko drugi u Evropi ne bi potpisao.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Ove sezone sam imao tu "sreću", da sam uspeo da odgledam bukvalno sve naše utakmice, večinu uživo, a ostatak ili u direktnom prenosu ili na snimku.

Odgovorno tvrdim, da smo najbolje izgledali, kao ekipa, na pripremnim utakmicama u Hali sportova (bez obzira na poraz od Antverpena) i kad nas je pokosio "virus". Pa neka se "stučni" štab zapita zašto je to tako.

Čak ću se usuditi da kažem da je Džile jedan klasičan ziheraš, koji nikada neće rizikovati ništa u igri. Bez obzira da li gubio ili dobijao, uvek jedno te isto.

Zašto večeras nije ubacio Koprivicu, da izlupa pet sekirica u reketu, kad već ništa nismo mogli da zagradimo?

Zašto siluje sa Ratkovicom, kada je dečko u kanalu već ko zna koju utakmicu po redu?

Zašto ne proba zonu, kada ovi ne mogu bazen da pogode sa distance?

Zašto, zašto, zašto,....

Bolje nismo ni zaslužili.
Je li tako predsedniče?
Ili ti sportski direktore?
Ili ti, prokleta, kafe kuvarice?

Nabijem Vas sve redom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top