Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dosta su nas košarkaši razmazili prijašnjih godina, pa razumijem donekle vaše razočaranje, ali hajde malo da spustimo loptu i realno sagledamo situaciju. Imamo novu ekipu, sastavljenu od igrača za koje se ne može reći da su vrhunske klase, e sa takvom ekipom imamo 6-2 i treće mjesto u ABA ligi gdje smo lako mogli da imamo 7-1 da smo pametnije odigrali protiv Budućnosti, u Evropi imamo 3-1. Ekipe koje smo morali dobiti dobili smo, čak i više od toga, dobili smo Švabe u gostima, MZT u gostima gdje su ljudi očekivali debakl. Neću da upoređujem igru i rezultate sa sezonama kada smo igrali EL (čak i tada smo imali dosta kikseva na početku sezone), uporediću ih sa prošlom i doći do saznanja da je ovaj rezultat za sada ODLIČAN, stoga nemojte da mračite previše, imajte u vidu da je tek početak sezone, da su momci prvu sezonu zajedno, i da ćemo biti sve jači kako će vrijeme odmicati! Zato Džiletu i momcima, podrška i samo podrška!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pisao sam pre Buducnosti....Jankovic, Avramovic, Petar Popovic...od domacih. Umesto Robinsona koji god Amer bi bio bolji. To je onako grubo na prvu loptu.

Nije samo poenta koji je bolji, poenta je koji moze vise da napreduje. Na stranu sto se Bircevic, Majstorovic i Lukovic pokazuju kao bas losa resenja zajedno u tandemima,moralo je to mnogo bolje. Mogao je i neki strani mladi igrac da se dovede.

Poenta je da nije doveden ni jedan mladi igrac, ni jedan igrac koji moze da napreduje, da na kraju sezone bude bolji nego sto je sad.

Ko je kriv... ko je dovodio, to je veliko pitanje. Evidentno je, a mislim da je i u jednom intervjuu sam Dzikic izjavio da na pocetku priprema zeli kompletnu ekipu. Ako je on sam selektirao, zbrzao je i napravio Krku od nas. Ne moze niko da me ubedi da nije mogao neki mladji igrac da se dovede perspektivniji. Ako je uprava zakazala i nije ekipa po njegovoj volji onda je kriv zato sto je pristao na tu igru gde ni jedan od ovih igraca nije njegova zelja.
Avramović nije imao šanse da dođe u Partizan pored punude iz Italije, Zalizani nam odavno ne daje svoje prospekte, jedino Janković, koji više nije toliko mlad, igra prvu sezonu na nekom nivou, ali ko je mislio da će on tako igrati? Da li je neko ovde žalio što je otišao u Olimpiju, a ne kod nas? Tako isto može da se kaže za Marinković koji je skoro vršnjak Jankovićev. Otišao je iz kluba, a da niko nije provalio da će imati ovakav uzlet, sigurno spada u najbolje igrače lige danas, a bio je kod nas, i otišao je bez nekog odijuma.

Sam Džikić je rekao da se ne očekuje na početku sezone neke briljantne partije. Em je tek napravljen tim, em su to mahom limitirani igrači. Uostalom, poznato je da se najbitnije utakmice igraju tek na proleće. Ovaj početk je više nego zadovoljavajući, kada se samo setim da su mnogi bili zadovoljni polovnim učinkom na početku sezone, sada odjednom ispade neuspeh 6-2 u baba ligi, i u fibi 3-1, pri svemu tome smo izgubili samo od ekipa koje su bolje od nas, znači nismo imali kikseve.
DEREL VILIJAMS.

Covek se nudio i prakticno MOLIO da ostane!
Garantovano ne dobija vise love od Bircevica, olimpijskog reprezentativca sa solidnom minutazom u najjacoj ligi u Evropi.
Derel Vilijams prešao u bogat klub nakon što mu je Partizan oživeo karijeru! (VIDEO)

http://www.espreso.rs/sport/kosarka...akon-sto-mu-je-partizan-oziveo-karijeru-video


Kako sad?


Po meni onaj centar buducnosti Nikolic, što je bio u Španiji negde ima 20 godina.

Mi nismo doveli igrače koji mogu da napreduju, da za dve godine imamo tim. Ovako svake godine cemo praviti tim.

Loše je urađena selekcija igrača, mi smo to imali kod Vujoševica, uzimali smo anunimuse i od njih pravili Igrače, i na kraju još zaradimo,a sada kao uzimamo vec gotove igrače u igračkim godinama koji su lošeg kvaliteta.

Svaki Evro koji je dat za Robinsona, je bačen Evro.
Nema šanse da dovedemo nekog crnogorskog projekta, pogotvo ako je na radaru Budućnosti, valjda je jasno da nam je to nedostižno.
Robinson igra ispod svoje tržišne cene, ato što ga Džikić čeka da vrati formu posle povrede. Njega treba ceniti, tek posle nama najbitnijih utakmica.
Ja sam već spomenuo dvojicu.
Pa da ponovim Janković i Tejić.
Tejića ćoki da pusti u Partizan? :confused
Vidi, to je lepo, ali zasto onda placamo igrace, možemo da pustimo omladince?
Zašto onda placamo Halu, mozemo na primer da igramo ispred neke zgrade?
Jeli zasto mi bacamo pare?
Zato što i ono crkavice što dobijamo od države, moramo da potrošimo onako kako su nam namenili. Znači, nema para za prospekte, već tačno onoliko da možemo da budemo masniji džak za udarenje, a da se oni ne povrede udarajući.
Rakićević nije došao u Partizan iz jednog jednostavnog razloga, zato što klub ne sme da pomisli da dovede nekog igrača kojeg će eventulano moći da proda, dakle zabranjeno nam je da dovodimo prospekte, ako se pitate za Žoa, Lea, ili Bertu, to je bilo prvenstveno zato što smo igrali evroligu, i zato što nam je tada zalizani davao prospekte, sada ih on vrti. Kako se niko nije setio Zagorca što nismo doveli?

Mnogi su zadnji poraz od cigana doživeli tragično, a zaboravlja se da smo u prvoj utkamici plej ofa, prošle godine kada smo bili gosti, još gore prošli, pa smo ih posle pobedili. Činjenica je da imamo slabiji tim u odnosu na prošlu sezonu, neki igrači kao Cvetković su neplanirano otišli, odnosno revnosna uprava nije mogla da ga zadrži, pa kako očekivati da ostane Vilijams, kada Cvetkovića nismo mogli isplatiti.

Džile sigurno ima grešaka, ali s obzirom sa čim raspolaže, ovo su više nego dobri rezultati, svo nezadovoljstvo treba usmeriti prema upravi, koja je jedina kriva što je prihvatila ovako podanički sramotni položaj kluba, i poziciju ikebane. Jedino vredno što imamo u klubu su Džikić i igrači, koji takvi kakvi su daju sve od sebe, i sigurno da će biti bolji kako bude odmicala sezone, naravno u skladu sa mogućnostima, ne treba očekivati čuda. Šta mislite kako je njemu, je li sluačjno rekao Tegiju da napiše kako razmišlja da ode iz kluba, posle one (jedne u nizu) sramotne odluke da igramo fibino takmičenje.

Ovo mene podseća na pljuvanje Rašovića kada je bio trener Partizana, kada je imao krš ekipu, a ljudi su hteli da gledaju lep fudbal, i onda Dođe Nikolić i promeni pola tima, i Partizan se razigra. :D
Dati Džiletu iole konkurentan budžet, pa ga onda razvlačiti zbog loše igre i nedostatka rezultata, ovako je besmisleno.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
... Zalizani nam odavno ne daje svoje prospekte, jedino Janković, koji više nije toliko mlad, igra prvu sezonu na nekom nivou, ali ko je mislio da će on tako igrati? Da li je neko ovde žalio što je otišao u Olimpiju, a ne kod nas? Tako isto može da se kaže za Marinković koji je skoro vršnjak Jankovićev........

......................................................


Eto, ja nisam kosarkaski strucnjak i ne zivim od kosarke, pa sam znao da je taj Jankovic sasvim dobar igrac, i da bi nam mnogo vise znacio od Majstorovica ili Bircevica, za koje je upravo Dzikic zapeo i kaparisao ih jos poodavno. I to nije nikakva naknadna pamet, svako ko iole prati kosarku znao je koliko moze Jankovic, i da li je kvalitetan ili ne.


Derel Vilijams prešao u bogat klub nakon što mu je Partizan oživeo karijeru! (VIDEO)

http://www.espreso.rs/sport/kosarka...akon-sto-mu-je-partizan-oziveo-karijeru-video


Kako sad?

Ne razumem, ovo Kako sad? bi trebalo da znaci da si ti poentirao ili sta?

DEREL VILIJAMS se nudio mucenik da produzi ugovor, i vise puta je izrazio zelju da ostane, govorio koliko je zahvalan i da zeli da bude deo ove ekipe, hvalio Dzikica, Grobare. Imali smo bezmalo 30 dana od zavrsetka sezone da ga produzimo, pa i sve vreme pre tog zavrsetka dok ga hapoel nije najzad potpisao.
Dobro se secam da su nam insajderi objasnjavali ovde da i pored njegove zelje, Vilijams nije u planovima za sledecu sezonu i da MI NE ZELIMO da ga produzimo.
Evo ako ja lazem neka me Crni demantuje.


........Činjenica je da imamo slabiji tim u odnosu na prošlu sezonu, neki igrači kao Cvetković su neplanirano otišli, odnosno revnosna uprava nije mogla da ga zadrži, pa kako očekivati da ostane Vilijams, kada Cvetkovića nismo mogli isplatiti.

Procitati gore navedeno.

Ovo mene podseća na pljuvanje Rašovića kada je bio trener Partizana, kada je imao krš ekipu, a ljudi su hteli da gledaju lep fudbal, i onda Dođe Nikolić i promeni pola tima, i Partizan se razigra. :D
Dati Džiletu iole konkurentan budžet, pa ga onda razvlačiti zbog loše igre i nedostatka rezultata, ovako je besmisleno.

Naravno da nije Dziletova krivica sto nije obezbedjen jaci budzet, i niko ga ne pljuje. Ali covek je svakako podlozan kritici ako se jasno vidi da su neki igraci dosli na njegovo insistiranje pokazali kao promasaj. Prvi Robinson, koji dobija 10k evra mesecno kako rece Crni. Za te pare bilo koga da su doveli bolje bi resenje bio. Ali dobro.

Sezona je tek pocela, ima vremena i prostora da se isprave odredjene greske. Ajde da dovedemo Dragicevica za pocetak, to bi bio pun pogodak.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
DEREL VILIJAMS se nudio mucenik da produzi ugovor, i vise puta je izrazio zelju da ostane, govorio koliko je zahvalan i da zeli da bude deo ove ekipe, hvalio Dzikica, Grobare. Imali smo bezmalo 30 dana od zavrsetka sezone da ga produzimo, pa i sve vreme pre tog zavrsetka dok ga hapoel nije najzad potpisao.

Evo ako ja lazem neka me Crni demantuje.

Jeste, tacno je to...


Mislim da od Jankovica ili Dragicevica nema nista...
Ovaj prvi ima neki ugovor tamo u nekoj ligi MPVDS :D, kako li im se zove... a Dragicevicev menadzer sam pusta price o Parizanu vec mesec dana...

Tacno je da se trazi resenje za centra, jer problem sa Majstorovicem nije samo ova povreda, vec i partije koje pruza.... on je i smrsao 10 kg, dobro je neko primetio da je on bio lane atleta prema ovome sto sada izgleda... ostala mu je samo visina...
I Robinson nece beskonacno imati kredit, tako da mislim da se na ta dva mesta traze novi igraci...
Ili da se bolje izrazim, ako se ne desi cudo i Robinson rasturi na sledece 2 utakmice...onda je on zavrsio svoje kod nas....
 
Последња измена:

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
crni da li se planiraju kratkorocni ugovori za te igrace do kraja sezone da se pokriju rupe ili ce dzile da rizikne sa crncima i za sledecu sezonu?
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Samo da kazem da nije istina kako Dragicevicev menadzer pusta buve i crve, covek je moj odlican prijatelj i pre neki dan mi je rekao da je on Iskrinova zelja i da ga je on kontaktirao.. Problem je sto Iskrin nema odresene ruke da zavrsi posao nego mora da stigne odobrenje od negde gore.. Inace je Dragicevic bio ali bar 3,4 puta u kancelariji kod Danilovica i pregovarao, svaki put bi se nesto isprecilo, jedared je popizdeo na njega i Jocu jer nisu hteli da pristanu na cifru koju je on ponudio i bukvalno ih pedalirao iz kancelarije...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Одакле горе? Тодорић? Пековић? Вучић?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Avramović nije imao šanse da dođe u Partizan pored punude iz Italije, Zalizani nam odavno ne daje svoje prospekte, jedino Janković, koji više nije toliko mlad, igra prvu sezonu na nekom nivou, ali ko je mislio da će on tako igrati? Da li je neko ovde žalio što je otišao u Olimpiju, a ne kod nas? Tako isto može da se kaže za Marinković koji je skoro vršnjak Jankovićev. Otišao je iz kluba, a da niko nije provalio da će imati ovakav uzlet, sigurno spada u najbolje igrače lige danas, a bio je kod nas, i otišao je bez nekog odijuma.

Sam Džikić je rekao da se ne očekuje na početku sezone neke briljantne partije. Em je tek napravljen tim, em su to mahom limitirani igrači. Uostalom, poznato je da se najbitnije utakmice igraju tek na proleće. Ovaj početk je više nego zadovoljavajući, kada se samo setim da su mnogi bili zadovoljni polovnim učinkom na početku sezone, sada odjednom ispade neuspeh 6-2 u baba ligi, i u fibi 3-1, pri svemu tome smo izgubili samo od ekipa koje su bolje od nas, znači nismo imali kikseve.

Derel Vilijams prešao u bogat klub nakon što mu je Partizan oživeo karijeru! (VIDEO)

http://www.espreso.rs/sport/kosarka...akon-sto-mu-je-partizan-oziveo-karijeru-video


Kako sad?



Nema šanse da dovedemo nekog crnogorskog projekta, pogotvo ako je na radaru Budućnosti, valjda je jasno da nam je to nedostižno.
Robinson igra ispod svoje tržišne cene, ato što ga Džikić čeka da vrati formu posle povrede. Njega treba ceniti, tek posle nama najbitnijih utakmica.


Vi mislite da se Italiji ili recimo tom izraelu gadjaju milionima ili ne znam kakvim ugovorima. Da bi doveli ozbiljnog talenta morali bi i da ga platimo, a to znaci da dobije makar priblizno onome sto mu nude u Italiji. Znaci da je ponudjeno tipa 6-8 hiljada mesecno Avramovicu mozda bi i mogao da ga dovedes ali prvo to moras da ponudis. Tako su se ranije dovodili i Bertans i Lovernj i svi ostali. Niko nije dosao za 3-4 hiljade kao Rakicevic. Zato i ne mozemo da dovedemo nekoga. A bitno da su Robinsonu date te pare i ta prica kako on igra ispod svoje trzisne cene, pitao bih koja je to njegova trzisna cena po prikazanim partijama? Kakva je to demagogija. Na kraju ce se to i dokazati kao istinito, da je demagogija, jer ce da popase otkaz. Dovodimo rekovalscenta koji pri tom nije imao 2 krstene sezone u karijeri i pre povrede i pricamo da igra ispod trzisne cene. Evo Mornar je doveo 4-5 Amera svi igraju za sitninu, ali je neko odradio vrhunski skauting. Bukvalno za sitninu su dovedeni.

Sto se tice Jankovica, niko nije plakao za njim jer nije ni bilo sanse da ga dovedemo, kada smo vec u maju potpisali i Birevica i Majstorovica, nije bilo nikakve vise poente pricati o nekom igracu na poziciji 4, plus se cekao Novica. On je i prosle godine odigrao vrhunsku sezonu i nismo mi zaduzeni ovde da gledamo da li ce Jankovic da bude bolji od Majstorovica ili ne, vec neko iz strucnog staba tu treba da proceni.

Za prvi deo je glavni krivac uprava jer ona treba da napravi sistem da se jos u Januaru ponudi ozbiljan ugovor Nikolicu ili Popovicu i da se ne ceka da ih Buducnost odvuce na leto. Da se tako radi kurac bi mi imali toliko problema. I to je pre svega strategija uprave, a ako takvu strategiju nema ni uprava, onda bi kao sto je Dule radio ranije to trebao da bude trenerov posao, da reskira i nabaci to kao jedino ispravno resenje.

Pricao je Dule onomad kako su mu Todoric i ekipa insistirali na dovodjenju nekog Varde ili tako nekog matorog centra, a on je presekao i doveo Muslija i Gagica. Zajebao se i tu, ali je bitna strategija, plan, vizija. Toga trenutno nema ni kod jednih ni kod drugih ni kod trecih.

I dalje mi imamo ime i nismo pukli bas toliko da ne mozemo da dovedemo bas nikoga, pogotovo kad se ponudi dobar ugovor mladom igracu. Druga stvar, bilo je evropsko za mlade, nigde nismo ni pokusali da zagrebemo i dovedemo nekog igraca pa kud puklo da puklo.

Kardinalna strategija.

Kazes, Dzikic kaze igracemo bolje...sve je to ok i ne treba na pocetku sezone da igramo najbolje i nikad i nismo. Ali je koncept igre, a pisali su i Stojance i jos neki, tiha jeza. Ovoliko ispucavanja, samo sut za 3 i divljanje neko, to Partizan nikada nije bio.
 
Последња измена:

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
A koji qrac je taj Milan Iskrin da on kontaktira i zeli nekog igraca ?? Neki strucnjak kosarkaski??
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
"Navodno" Dragicevic potpisao ...

PS. Moram se osvrnuti na gostovanje u Solnoku, vrhunsko zezanje grobara iz Bijeljine i Baca :) Lijepo je kad mozes do mile volje prozivati "premijera"
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pa majstorović je doveden kao jedan od.najboljih centara lige, bolji od tog 203 visokog jankovića, što.ne igra dobro to je pitanje možda će proigrati, i mega sa 10 odličnih talenata igra očajno, ostao im je zagor koji trune tu...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
I dalje mi imamo ime i nismo pukli bas toliko da ne mozemo da dovedemo bas nikoga, pogotovo kad se ponudi dobar ugovor mladom igracu. Druga stvar, bilo je evropsko za mlade, nigde nismo ni pokusali da zagrebemo i dovedemo nekog igraca pa kud puklo da puklo.

Baš to sam pošao da napišem.

Džile je valjda ljetos išao na kamp u Trevizo‚ U20 EuroBasket‚ NBA LJetnu Ligu.
Sigurno je vidio dosta toga. Kako je moguće da klub nije doveo
nijednog jedinog talentovanog igrača (recimo od 18 do 21 god.)?

Nijednog jedinog.


 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam sta vas cudi to. Cedevita kupi sve u Hrvatskoj a Buducnost u CG. Kod nas u Srbiji znate situaciju. Mozemo samo ugrabiti nekog Slovenca ili Bosanca. Kao sto smo uspjeli sa Muricem O nekim stranim talentima je glupo pricati jer bez Evrolige ne mozemo dovesti nista. Jedino cime mozemo privuci neke igrace je novac. Medjutim nemamo ni novac. Tako da jedino nam ovo ovo ostaje, da molimo Pavlovica da napusti pecanje ili da dolaze igraci u godinama. Nekad smo imali najmladji tim u ligi a sad se situacija skroz pormjenila.

Sutra sa Cedevitom igramo i bice bas tesko. Oni su se fino oporavili i sad lice na neku ekipu ponajvise zahvaljujuci novom pleju Pijeru Dzeksonu koji je neki dan uvalio Niznjem Novgorodu 38 poena. Nadam se da ce Novica biti u fullu, Vanja i Hecer suterski raspolozeni. Ako nam Lukovica ubace rano u probleme sa licnim greskama mozemo se jebat.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ne znam sta vas cudi to. Cedevita kupi sve u Hrvatskoj a Buducnost u CG. Kod nas u Srbiji znate situaciju. Mozemo samo ugrabiti nekog Slovenca ili Bosanca. Kao sto smo uspjeli sa Muricem O nekim stranim talentima je glupo pricati jer bez Evrolige ne mozemo dovesti nista. Jedino cime mozemo privuci neke igrace je novac. Medjutim nemamo ni novac.
Nemamo novac ni za dovođenje jednog mladog talentovanog igrača?
A čime bi plaćali Rakićevića da je došao?

Koji su to mladi i talentovani Slovenci i Bosanci došli u KK Partizan ovog ljeta?
Ne mogu da vjerujem da sam to propustio.

Recimo u Južnoj Americi ili Australiji nema nijednog mladog talentovanog igrača
koji bi pristao da igra za klub koji je dao toliko NBA košarkaša?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Haha što bi neko iz j. Amerike dolazio u srbiju, najbolji odu na koledž ili direktno na draft, ili eventualno španiju, nismo mi jedini klub koji traži dobre mlade igrače, plus nemamo ni para više da neko dolazi 10 000 km daleko u klub koji se raspada, spustite se na zemlju
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
1. Naš budžet za SVE igrače je manji od milion Evra
2. Sve što nešto vredi je već po ugovorom
3. Ako je i ostalo nešto što vredi a nije pod ugovorom, mi nemamo novca za to pojačanje.

... da dodam

4. Govna iz Železnika dobro prate i kupiće sve ono što bi mi želeli, ne jer im treba, nego da nam naude.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemamo novac. Da imamo nebi uopste pricali o rakicevic. On uopste nije igrac koji sluti neku klasu a vidim i gdje je zavrsio jer je dobio vise novca nego sto smi mi nudili. Drago mi je sto nije dosao kod nas jer nam u ovom teskom vremenu ne trebaju pizdurine.

Nisam ni rekao da smo doveli nekog mladog Slovenca ili Bosanca. Rekao sam da imamo neke sanse da ugrabimo nekog igraca iz BiH ili Slovenije. Prosle godine je stigao Vrabac :D ove godine Karahodzic, ali on je pozajmljen od Unikahe ili sta vec, tak da ga ne racunam.

Mi nemamo uslove za ozbiljan rad i slekeciju omladinskih kategorija a da idemo skautirati po Juznoj Americi i Australiji :Ddaj covjece nemoj da me nasmijavas nisam raspolozen.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Haha što bi neko iz j. Amerike dolazio u srbiju
Zato što je u Srbiji Partizan.

Da se prisjetimo:

03.09.2012. b92.net:
Mirko Đerić stiže u Partizan

izdvajam:
Đerić, koji je postao poznat ovdašnjoj javnosti posle sedam trojki u polufinalu Svetskog prvenstva, kaže da "želi u Partizan".
"Prvo moram da se dokažem na probi i da vidim da li mogu da zadovoljim kriterijume," rekao je kadetski reprezentativac Australije za beogradski 'Sport'.
13.08.2012. telegraf.rs:
Argentinac i Meksikanac na probi kod Duleta Vujoševića

izdvajam:
Horhe Ivan Gutijerez (23 god) jedan je od najboljih igrača
Univerziteta Kalifornija‚ dok je Matijas Bortolin (19) standardni član
svih mladih selekcija Argentine
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top