Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke Džiletu i igračima. :clap

Sljedi gostovanje u Belgiji.
Nadam se da ćemo im se revanširati.

:napred Partizan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Utakmica je bila sve samo ne rutinska. Za nas ove godine nema rutinskih pobeda, to vam je valjda jasno.

Novica veceras ocajan..o individulanim kvalitetima i partijama ostalih - neke druge sezone ce imati vise smisla da se prica o tome...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
To se u leskovačkom kraju kaže "red mečinka, red slaninka" :D

Poštovanje za trenera Karpoša. Uvek mi je drago kada neko iskaže takvo poštovanje, možda koliko i sama pobeda.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Utakmica bez stresa, Adin i Pot opet imali dobre partije, bilo i dosta ljudi s obzirom da je Bozic. Odlicno, uzimajuci sve u obzir.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Тренер гостију Николић:

"Videćemo šta ova ekipa može do kraja lige, u svakom meču smo autsajderi. Hečer i Novica su napravili razliku, kao i Birčević, Iks faktor bio je napadački učinak Vrapca, ali to je umetnost trenera, da svaku manu pretvori u vrlinu. To radi Džikić sa srpskim Boston Seltiksima, znam da su mnogi navikli na Real i Barselonu, biće i to ponovo".
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Vrabac i Pot napredovali..
Kenan ,Koprivica nikako da opravdaju sansu koju dobijaju..
Čestitke na pobedi,kao i svima koji su danas bili u hali..
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Svaka čast na pobedi.

Ona glupa floskula "pobeda se piše" je i više nego understatement.


Druga je stvar, što mi i ovako očajni, imamo skor 14-3.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Utakmica je bila sve samo ne rutinska. Za nas ove godine nema rutinskih pobeda, to vam je valjda jasno.

Novica veceras ocajan..o individulanim kvalitetima i partijama ostalih - neke druge sezone ce imati vise smisla da se prica o tome...

Zasto ocajan? Napravio par gresaka ali je odigrao odlicno. Ako si primetala da su ga udvajali i cekali kad god je bio blizu kosa okrenut ledjima. U 2/4 je sam uveo Karpos u bonus + sto je skoro sve on igrao osim tri ulaza Pota od kojih je dva promasio i sut Andrica za tri (promasaj)kada mu je Novica dodao loptu. Ostatak bio konstantan dao prelomni kos kad su nas spustili na 7,kada je uhvatio loptu u reketu i kada su ga zagradili bukvalno 4 igraca.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Đ¢Ñ€ĐµĐ½ĐµÑ€ Đ³Đ¾ÑÑ‚Đ¸Ñ˜Ñƒ ĐĐ¸ĐºĐ¾Đ»Đ¸Ñ›:

Malo prosireni citat:
"Dragan Nikolić (trener Karpoša):
-
Drago mi je što sam ovakvu svetkovinu proveo medju prijateljima. Rekao sam da ćemo se boriti. Borili smo se, ali nismo izborili. Želim da se zahvalim svima, nisam očekivao da ću biti u toj meri ispraćen aplauzima i na dočeku i ispraćaju. Sada shvatam, kako je bilo Dudi, Željku, Miloju, nekada i Dziletu, kakve su emocije. Naša energija nije bila dovoljna, ali ćemo se boriti do kraja, iako smo autsjaderi na svakom meču. Jasno je bilo da su Novica i Hečer oni koji prave razliku uz dužno poštovanje ostalih. Birča je pri šutu, ali nismo uspeli da pariramo u skoku i napadačkom učinku Vrapca, iako smo u ostalim komponentama bili dobri. Dzikić je prikrio nedostatke, iskoristio prednosti srpskih Boston Selktiksa. Znam da su mnogi navikli na Real, ali biće toga ponovo. Prelomila je naša loša treća četvrtina. Svima srećni praznici."..

Bilo bi dobro da Kapos ostane u ligi, sve su to nasi ljudi, predsedniku kluba mobilni zvoni sa pesmom "da volim crno bele"...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ako mislis na glavnog finansijera, koji je deo mafijaske strukture na vlasti onda ga nazovi lopovom ili mafijasom, ali i on je grobar jebiga... redovno i sada ide bar na derbijima (govorim o fudbalu)... inace predsednik kluba je Ognjen Dedic , poznatiji kao Gospod, koji je u stvari kosarkaski trener i profesor fizickog vaspitanja, ali ima 2-3 dozivotne suspenzije jer je tukao sudije i pravio svakojake cirkuse na terenu... on je grobarcina teska ja sam ga nosio nekada davno na utakmicama jer je mladji od mene...
Za utakmicu Skoplju svi grobari su imali besplatne karte, ja sam uzeo 200 i podelio svima koji su mi zatrazili...
Nasi iz kluba su bili docekani i ugosteni sa najvecim postovanjem, bar sam ja bio svedok svega...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Drago mi je zbog izjave Dzileta i besa, vidi se neodgovornost pojedinaca prema igri, i dobro je sto necemo to da trpimo.
Neverovatno je koliko neracionalnih preuzimanja iz pika imamo samo zato sto se u blok ne ulazi agresivno.

Nikolicu kapa dole, budala u pozitivnom smislu, a pri tome i dobar posao radi tamo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Zasto ocajan? Napravio par gresaka ali je odigrao odlicno. Ako si primetala da su ga udvajali i cekali kad god je bio blizu kosa okrenut ledjima. U 2/4 je sam uveo Karpos u bonus + sto je skoro sve on igrao osim tri ulaza Pota od kojih je dva promasio i sut Andrica za tri (promasaj)kada mu je Novica dodao loptu. Ostatak bio konstantan dao prelomni kos kad su nas spustili na 7,kada je uhvatio loptu u reketu i kada su ga zagradili bukvalno 4 igraca.

Imao je nekoliko situacija gde bi mu cela sala skinula sve po spisku samo da je to recimo Dživdžan uradio, a ne Kapiten. Mislim recimo, konkretno, na ono kad vuče kontru, dođe u reket i onda umesto da završi (koš, eventualno koš uz faul ili barem faul) on se izvuče nazad ili doda nekom... zbog takvih nekoliko sutacije (za redom) - ne samo njegovih, poštena da budem - smo i dozvolili da nam priđu ispod 10 razlike.

Osim toga, u prvim delu koji je on igrao, nekoliko puta je propuštao da skoči ispod koša što u odbrani što u napadu... ne znam da li je još rovit, ali osim poena koje je dao - a nije malo, to stoji - mislim da mu je sinoćnja partija bila možda jedna od najlošijih ove sezone...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Srljao je sinoc kapiten, par puta je iso na ulaz i samo se zabio u protivnicke "centre". Uz to dodaj i losu selekciju suta za tri. Mada njemu najmanje moze da se zamera oko jedne lose partije.

I pocinje stvarno da mi ide na nerve prica oko Vanje. Svi nesto ocekuju od njega da bude prvi igrac, na svakoj tekmi da bude dvocifren. Decko ima 19 godina i za svoje godine igra odlicno, u top 5 igraca za njegovo godiste u Evropi sigurno. U zadnje vreme i nemam puno vremena da pratim ostale klubove ali sem Luke Doncica iz Reala (koji je jos mladji) i Zizica iz Cibone ja ne znam nekog igraca ispod 20 da pruza tako dobre partije. I reci da Pot ima vise talenta :pop
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
E da ne budem nepoštena prema Novici, sigurno jedno 3-4 faula nad njim pod košem nije svirano.

A ona 12-ica kod Karpoša, onaj sa lik sa bradom, koji je mislim njihov najbolji igrač, igrao je sigurno više od pola 4/4 sa 4 lične... i mi umesto da igramo na njega, na ulaz - ne! Mi se nešto ispucavamo..

i ja se samo setim onog Duletovog tajm outa (od 10 sec. na dalje) https://www.youtube.com/watch?v=l8O_qyoSTA8

:buhaha
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Preterao si malo u Top 5. Pa ima 19 godina pa u 20 godima Dražen je ubacio 43 poena Realu u Finale. Gde je bio Divac Rađa Đorđević i ostali u njegovim godinama, mislim da Vanja nema taj gen, da bi bio vrhunski igrač. Bice solidan, ali teško do NBA.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pricas o drugim vremenima. Sve sto si nabrojao su van serijski talenti. Ranije je i EL bila jaca i mladi klinci su se vise gurali. Ovde niko nije reko da ce Vanja u NBA, vec samo kazem pustite klinca da se razvija kako treba i nemojte da ocekujete od njega previse. Jos je rano.
Pa evo navedi mi 5 boljih igraca koji su rodjeni '97 i pruzaju bolje partije od Vanje. Naravno pricam za evropu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top