Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Na licu svakog igraca se moglo videti da su svesni amaterizma protivnika. Svima osim Novice. Kapiten je cak u jednom momentu isprozivao sudiju koji se nasmejao kada je neko dobacio loptu sudiji koja je Novici prosla pored uha dok je cekao da izvede bacanja..nema zezanja sa Kapitenom. Kakav pristup ima, znanje, bodrenje, borbu... zato je neko Novica a neko Djoko.
Jedan igrac Vojvodine bi mogao biti zanimljiv, da ne licitiram sa imenima ali momak ima potencijala, nisam siguran za godine ali bas odskace u Vosi...na njemu je Canak menjao Cakara I Aranitovica non stop.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.734
Локација
Kapiten je cak u jednom momentu isprozivao sudiju koji se nasmejao kada je neko dobacio loptu sudiji koja je Novici prosla pored uha dok je cekao da izvede bacanja..nema zezanja sa Kapitenom.

To je bio Vanja. :buahahah:
Bacio je loptu skoro sa centra, da je doda sudiji. U trenutku kad je bacio, bio sam tako pozicioniran da sam tačno uvideo da će lopta pogoditi Novicu u glavu, srećom samo ga je okrzla sa njegove leve strane. :ggr:
Podigao je odmah Vanja ruku, nisam siguran da je zbog toga pridikovao sudiji nešto.

Jedan igrac Vojvodine bi mogao biti zanimljiv, da ne licitiram sa imenima ali momak ima potencijala, nisam siguran za godine ali bas odskace u Vosi...na njemu je Canak menjao Cakara I Aranitovica non stop.

Kad smo već kod Čakarevića, sad si me setio. I on je takođe promašio zicer sredinom druge četvrtine čini mi se, što je izazvalo enorman bes kod jednog našeg navijača koji je sedeo možda na dva metra od mene. :ggr:
Isprozivao ga pošteno, a videlo se da je Čakareviću krivo i da je čuo svaku reč. Na kraju poluvremena nema da fali, ovaj opet ustaje, dere se, tera ga iz Partizana, a Čakarević mu uzvraća dok ide ka tunelu u stilu sačekaj me posle utakmice. :buahahah:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Jeste bre sudija se smeskao kad mu je lopta prosla pored glave, Novica se okrenuo preko ramena I rekao "alo, sta je smesno, nista nije smesno" ...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ova sledeca tekma protiv FMP 2 je kljucna iz mnogo razloga. Moramo da damo sve od sebe i da ih dobijemo sto lakse. Njih trenira moj bivsi trener Vlada Jovanovic, covek je dobar trener, i zagrizeni ciganin. Nije iskljuceno da on vidi sansu da se preporuci za prvi tim FMPa pobedom nad nama i dace sve od sebe da uradi sta je do njega. Moramo da ih razbijemo da ne dodjemo u veliki psiholoski problem. Ako neko moze da mi objasni da li posle kraja ovog kao plej of dela ide polufinale direktno ili kako.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ne, koliko znam idu po 4 iz svake grupe u playoff, znači četvrt-finale pa dalje..
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Je l posle ovoga igraju 1. iz grupe A sa 4. iz grupe B i tako ili ima žreb?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
A1 - B4
B2 - A3
B1 - A4
A2 - B3

Ako dobijemo sutra ,u finalu cemo imati prednost domaceg parketa.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Zar nije onaj fazon da će u finalu imati prednost ko je imao bolji plasman u ABA?
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
To je u slucaju da dve ekipe iz razlicitih grupa, imaju isti skor. Ma da ovde je sve moguce, pa da oni tumace pravila kako hoce. Sutra Belosevic sudi.
 
Последња измена од уредника:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Braco nema sekiracije,ove iz a grupe iz Zeleznika tovari ko stigne.Sutra overavamo prvo mesto u grupi i domaci teren u finalu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Jutros mi je jedan sportski novinar koji prati kosarku napisao da u slucaju da i mi i cigani budemo prvi u svojoj grupi da cigani imaju prednost domaceg terena u slucaju da se sretnemo u finalu.

jednom reciju :puke:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
^ O ovome sam i ja razmisljao milion puta. Kako bre neko moze da zabrani zna se koliko sleduje ulaznica nama i gotovo. Kad imamo mrtvog limara za predsednika pa ima se ne uklapa u njihove nikad bolje odnose sa FMP 1 i FMP 2 da se bune.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sto je najgore, marli pomalo i pljucne po panterima, ali onaj u koga smo se kleli do pre neku godinu ne sme ni rec da kaze, vec siri ljubav.
Kada se malo bolje razmisli, celavi kockar je mozda i jedno od najvecih razocarenja od kada pratim Partizan.
Sto se tice navijaca nista novo.
Isto su nam zabranjivali i zadnjih par gostovanja u Novom Pazaru, dok su askalije predvodjene cupavim narkomanom slobodno odlazile tamo.
Definitivno smo strano telo u ovoj drzavi, i tu nema spora.

Promena pravila o finalu play-offa bi trebalo da bude dodatni motiv da ih dobijemo u finalu, ako motiva uopste fali.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Jel Canak tu ili je je ono neki karton sa njegovim likom? Pobogu covece seci.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Kakva sramotna druga četvrtina...Čanak se uspavao ili hoće da izbegne fmp1 u polufinalu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top