Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Miler dobar al vidi se da nije u kondiciji,Andric maneken koji osim trojke nista vise ne zna,Pecarski ce biti igracina al za 2 godine a tad ce biti ko zna gde...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Obrad je zalutao u profesionalnu košarku. Inače nikad ne sudim o bilo kome na osnovu prvog utiska, ali ovo je toliko očigledno da nema razgovora o tome.

Nađite pare za visoke igrače kako god znate i umete.
 

Undershtaker

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
1
Reaction score
0
Mislim da treba dati puno više minuta Tanaskoviću umesto Gavriloviću , još kad Novica bude u timu mogao bi Gavrilović da ispadne iz tima.Ali izgleda da ga je Muta doveo i da mora da igra i troši mi Ÿivce.Isto ,dati šansu Nikoliću umesto Tomića ako ne dodje neko bolji.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
je l' to na kraju nije bio prenos na RTS-u?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Miler, NWG, Marinkovic, Stevanovic..ok bekovi

Trojku bi trebao Cakarevic i ko jos?

Pojacanje na 5 pod moranje...na 4 vrlo pozeljno. Novica i Pecarski nisu za prvi izbor.

Uz pojacanja mi smo 4.
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
I bez pojacanja smo medju 4...kao da neko ima centre u ABA ligu..
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Prvo, hvala Zeljku na gostovanju i sto nisu puno povukli... Na momente su nas peglali ali na momente da li drugi tim ili malo povucena rucna.
Drugo, nemamo ni 4 ni 5, fali nam to kao hljeb nasusni ... ova dva pleja sto imamo bi uz 2-krstena igraca, ne moraju 3 igrali mnogo bolje. Dobijali bi prostor za ulaze ili eventualno sut.
Pecarski je ... jbg cuo sam razne price o momku, ali za sada sam odusevljen. Srcem i talentom, ali fali tu mnogo fizike i mnogo iskustva ali i znanja.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Срамота је да Пионир није био крцат. Само Жељко Обрадовић је довољан да се окупи огроман број људи и да га поздрави. У сваком случају, част је била видети и Жељка и Веселог. Обрадовала ме је и салва звиждука према циганштури са Џордановим бројем.

Бога питај на шта ће овај тим да личи како сезона буде одмицала и да ли ће једина тактика бити шутирај за три.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Bilo je manje lose nego sto sam ocekivao :)
Miler vise nego korektan kada mi imamo loptu, a dobro je i sto je komplementaran sa Gosom..
Jako me pogadja sto nemam bar 2 metra visine jer kad vidim ko sve uzima pare od kosarke makar i 1 evro zalosno je obzirom da bih ja koji nemam ni jedan trening u zivotu odigrao isto ili bolje. Dao im Bog visinu a talenat i mozak otisli u minus...
Uz Novicu i prvog centra, bicemo bolji nego prosle godine, sto samo po sebi nije nista posebno ali...
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Kada se ocekuje Sanijev povratak na teren? e jbg kako bi nam pao igrac slican onom Kembelu neko ko pokriva 4/5 Andric kriminalno los u odbrani je li moguce da nije napredovao uopste:pop
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ono kako radi namazan, uporan i ozbiljan trener:
1. Za mene su igrači koje imam najbolji na svetu.
2. Nadam se da će uprava prepoznati da imamo talentovan tim i da je za razvoj istog neophodno imati iskusne igrače u reketu.
3. Želimo najbolje rezultate u skladu sa renomeom Partizana i sve ćemo raditi da to postignemo. Verujem u ovu ekipu i siguran sam da ćemo biti uspešni.

Kako radi Muta:
1. Da ima para ne bi me bi dovodili u Partizan
2. Ne znam da li će dolaziti centri.
3. Igramo sa čim imamo


Nisam skoro video da neki trener pravi toliki otklon i alibi za sebe.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ekipa ne deluje lose, ima mnogo prostora za napredak, pogotovu klinci
Kada se samo setim prosle sezone....limitirana sa vrhuncem forme u decembru
Centar nam mnogo treba Ðoko ne moze da bude prvi izbor
Nadam se brzom prikljucenju Sanija ekipi
Za Andrica vise nema strpljenja ili ce do kraja godine nesto da bude od njega ili dizi ruke
Zao mi je samo sto se slobi i tanasku ne daje sansa
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ne znam za vas,ali meni ono od sinoc delovalo u najmanju ruku ok.
Kontam da je Fener odigrao sa pola gasa,ali ova nasa klindzurija su pruzila korektan otpor prvaku Evrope bez obzira na sve okolnosti.
Slepom coveku je jasno da nam treba mesa pod kosem,sa bar malo mozga posto ga ovaj nas dvojac definitivno nema. Nikoga ne vredjam,ali to je valjda svima jasno...
Djoko i uradi nesto,a ovaj Obrad veze sa zivotom nema.
Mnogo mi je drago sto imamo ovako mlad tim koji ima perspektivu da napreduje iz treninga u trening. Nema Ratkovice,Gordona i ostalih matoraca koji su nekad igrali solidno,ali je bilo i kad ih je bolela patka. Ovi ce da izginu,to mi je najvise drago od svega
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ne svidza mi se Mutino proseravanje,ozbiljno.Ne svidza mi se ni ko trener,mozda je simpa ali nema harizmu,total Miroslave najebo si.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Koprivica je za Obrada - Howard.Bruka i sramota sto smo ovoga doveli u klub.Uzas.
Sto se tice ekipe,Ameri su ajde da kazemo ok s obzirom na novac koji nemamo,klinci su takodje ok,mislim na Vanju,Pecarskog,Stevanovica i vrv Sanija.To podrzavam da se gura maksimalno.Cakarevic kad bi se malo iskontrolisao sa izgubljenim loptama bio bi itekako koristan,Novica hmmm pa videcemo na sta ce da lici.Ono sto bode oci to je ono sto se desava pod kosem.Ako vec nemamo para za dva krstena centra neka dovedu jednog,a Djoko neka bude drugi centar.Obrad moze da bude ekonom recimo.
Samo napred podrska za ovaj tim,kidacemo se mi sa mnogima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top