Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Sta je uradio Tegi, za nas koji ne mozemo da gledamo emisiju.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Postavlja pitanja ovom, a ovaj gkup kao izdrkan kurac, šta je nama predsednik.

Jebo me konj blesava, šta ja gledam :banghead :banghead
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Nista spektakularno, ponasa se kao pravi odgovorni novinar sa moralom. Postavlja pitannja sva ona koja bi smo i mi navijaci.
Edit- ne bih rekao da je ostoja glup, sto ne menja stvar da je djubre.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa vazura je za ovog intelektualna gromada, ništa gluplje od ove spodobe nisam video da predstavlja Partizan.

Spejs, prebaci ove postove na temu o upravi, ili neko od moderatora ko je tu.

Mada, za ovakve ljude treba tema "kanta za smeće".

Edit: ma glup je kao kurac, samo što nema obraza, pa vrti ono što je naučio, svi oni prođu tu obuku.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ovaj je za Vazuru metak u celo. Medjutim, kao sto sam rekao, to ne menja stvar. I jedan i drugi su siva eminencija. Samo sto je strana koja je isturila Ostoju mnogo odvratnija. Samo je Goran Grbovic odvratniji od njih.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Jebe Tegi ne vadi ga...Ostoja pokazao da ne zna gde udara.Partizan ostavljen nemacu pojma na milost i ne milost...haos
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Izgleda da je samo potvrdio ono što se već i znalo za Čanka - da mu u ugovoru stoji da mogu da mu daju otkaz ako se ne plasira u četiri u ABA ligi.
Mada to i nije loše i to MORA da stoji u ugovoru bilo kojem treneru Partizana, ali bih Čanku pružio šansu i pored toga. Glupo je da mijenjamo trenera tri puta godišnje.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.457
Локација
.
Ja da imam nekog uticaja i da imam vlast, tacno bi ciganima uvalio ovako nekog barona kao sto je drug Ostoja. Ovaj kad ode mislicemo da su nas Huni poharali.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sta je uradio Tegi, za nas koji ne mozemo da gledamo emisiju.
Na svako pitanje koje je postavio predsedniku okupiranog KKP odgovor je žvalavi, a ova sisica to ne sme da kaže.

Vladan Tegeltija, čovek koji od odlaska Duleta iz KKP više uradio za klub od svih vajnih Partizanovaca, posebno od onih kojih su u klubu!!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Tuzno je reci da ovaj nesretnik nije kriv bar jos uvijek, tu je gdje su ga postavili. Ne smije da kaze ko ga je stavio ali jasno je kao dan msm zna i on da mi svi znamo.
Ali hajde makar je pokazao vise muda nego Pekovic i rekao da je Covic nas neprijatelj.

Isjekao ga je Tegi za medalju, da tako postoji neko ko smije Vucica da isjece svima bi nam bolje bilo.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja da imam nekog uticaja i da imam vlast, tacno bi ciganima uvalio ovako nekog barona kao sto je drug Ostoja. Ovaj kad ode mislicemo da su nas Huni poharali.

Ubedljivo najodvratnija, najljigavija i najdebilnija njuška koja se se pojavila.

Majmun: Dule ne zna da pravi pare, zna igrače, Tegi: kako ne zna, proda te igrače, majmun: al' ne zna s tim parama, Tegi: kako ne zna, majmun: pa potpiše ugovor s 30 posto kamate, Tegi: zar je Dule potpisao, majmun: pa nije, Tegi: ko je potpisao, majmun: pa ne znam.

Poenta, da nema poente, ni mozga.

Imao je pripremljene papire da nauči: Duško Vujošević, dug (seri o kamatama i porezima), ćoki (samo reci neprijatelj), puna hala protiv kučke i mege, za sve ostalo da kaže da ne zna, i nije upućen. A koliko je glup, i to mu se sve pomešalo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.457
Локација
.
A na ovu jeftinu propagandu protiv coravog mislim da se ni deca vise ne loze.
Djura je bio mutavi, sta je onda ovaj Ostoja, tupavi?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Manje vise nas predCednik je uglavnom pricao ono sto mi svi navijaci Partizana zelimo da cujemo od istog..

Trenazna hala..resenje sa bankom..poreskom upravom..ali nema muda da kaze da je Todoric doveo Mutu i dao mu platu koju mu je dao..nema muda da kaze ko ga je zvao da dodje u Partizan..

Jedino sto mi se donekle svidelo je sto kamiflirano proziva cokija al opet ko ce ga znati sta zaista misli i da li ce za mesec dana sa njim otici na rucak kao svojevremeno Pekovic.

I na kraju da ne pricam o njemu vise..Duletova izjava me zestoko nasmejala oko spekulacija da ide kao savetnik u Olimpiju..kralj bio i ostao.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nije on to pričao što mi to želimo da čujemo, već da nas zajebava.

Ono što priča, vređa inteligenciju.

To je ista ona priča da ćemo uvoziti radnu snagu, jer će kod nas svi raditi, da ćemo za dve godine živeti bolje, i ostale priče iz iste kuhinje, za glupi narod.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pomenu neku kucu da je iznajmio gde ce biti kancelarije kluba...kaze Tegeltija hocete da vam kazem i adresu..:buhaha

Jedino ako je stvarno uveo da je svima plata fiksni deo plus procenat od zarade kluba (poput ugovora Canka) onda je to jedina normalna stvar koju sam cuo od njega veceras.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ostoja u vezi duga:

Partizanov dug je 7 miliona evra. Najvise dugujemo bivsim igracima i trenerima, oko 3 miliona evra. Drugi na listi je dug banci 1,360,000 evra. Treci po redu je dug za porez, izmedju 85 i 90 miliona dinara. I poslednja, cetvrta kategorija su ostali dugovi koji su zanemarljivog iznosa (stanarine i ostalo).
Ako je cetvrta katgorija zanemarljiva kako kaze Ostoja, nesto ga jebe racunica i to drasticno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top