Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Pa mi onda drugi prebacuju što sam psujem, što sam nervozan, pa ovo da smo izgubili prošao bih kroz prozor, zatvoren!!! Pa majku mu staru, imate utakmicu u rukama i tako da srljate, tako da ih vratite u utakmicu! Ali dobro, ovo nerviranje i drama podsjeća na stara dobra vremena, idemo dalje!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Шта је ово мајко света, неуспјело самоубиство у финишу :) Свака част момцима на овој побједи :napred-partizan:
Остали свакако у игри, треба нам побједа од 6 разлике против ТТ, е од сјутрашњег меча зависи доста тога.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Скратили су ми живот за 10 година сигурно.

До утакмице са Турцима, играчима сваки пут по 5 пута пре и после тренинга пуштати најаву спорт клуба за исту која је емитована у полувремену вечерас.
Мајку ли им јебем циганску.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Kad se sad nisam.slogirao nikad necu!!!
O Boze samo mi mozemo da izgubimo +7 na onakav nacin.

Ps: @Bandit I ja sam primetio da su najavili kao da nemamo nikakve sanse za.prolaz. Sve im jebem cigansko!
Inače svaka cast momcima
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dobro je, dobro je na kraju ispalo.
Svako po malo i timski ih nekako dobismo.
Ajmo, ajmo..vrace se stari Partizan.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Izjedose mi dzigericu ali jbg to je nas voljeni klub..... nije lako ali je zato uvek lepo :) Samo ukratko: 1. Vanja me iznenadio da se probudio u kljucnim trenucima i preuzeo odgovornost (mislio sam da se nece videti celu utakicu) 2. Pejdz ojacao cim vise ne mogu da ga uguraju pod kos kao sto je to bio slucaj na pocetku sezone 3. Lendjel napredovao itd itd da ne duzim.... i na kraju ovo, malo me iznenadilo da Trinkijeri nije uzeo ranije tajm aut posle prve greske prilikom izvodjenja i sprecio ovu infarkt zavrsnicu??? Sve u svemu slatka pobeda pa neka bude kako bude u ovom EK, idemo dalje!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ja ne znam, ovaj deo na kraju, ne znam evo da smo izgubili....

Marcus Paige - strasan ucinak danas. U kljucnim momentima. On napravi po koji glupi potez, ali decko kada je u elementu nam pravi ogromnu razliku. U 3 navrata danas kos, faul u napadu pa kos sa druge strane. To nije 4 poena, to je 6 poena. Trojka koja nas je digla iz mrtvih. Ulazak u meso igracima koji, kao sto je i trinki rekao napadaju samo njega. Decko je toga svestan i pokazuje zube. Mnogo mnogo mnogo bolje nego na pocetku sezone. Njim sam prezadovoljan. Da ostane kod nas 3 godine, bio bi najbolji plej u evropi.

Landale - Ubio francuze na kraju. Gine za svaki skok. Odbrana skripi tu i tamo, ali ovaj Bilan bese najbolji centar u nasoj ligi, u nekoliko navrata dzok ga je oducio od kosarke, i u odbrani i u napadu.

Trinkijeri mi se cini da je veoma veoma kasno trazio tajm-autove danas, ali ne zelim da ulazim dublje u to. Svidja mi se kako radi,i podrzavam svaki potez, za sada. Subjektivna ocena naravno.

Vanja opet sporo poceo, mislim da su svi pomislili da je to to, vraca se starim navikama, iskidao u poslednjoj. Poceo sa izgubljenom loptom, a zavrsio sa 3 trojke.

Zagorac takodje. Od sjaja do ocaja, ovaj put obrnuto. U nekom trenutku sam, priznacu vam braco, pomislio ajde skloni ga sa terene sa ovom maskom nije ni z od pravog Zagorca, kada mu je isplivao pobednicki mentalitet i na cistu psihu i osecaj i smek uterao 6 poena kada je bilo najpotrebnije. Niceg tu nije bilo lepog, skolski odradjenog, ali to je ono sto odlikuje velike igrace. Decko je isporucio, makar parcijalno ono sto se od njega danas ocekivalo, i sa tom famoznom maskom.

Pita dosta ljudi zasto toliko ne koristimo Gagica. Meni se cini da je problem u filozofiji igre, Gagic, ako ga pogledate videcete nacin na koji se postavlja nezavisno od akcije, uvek je agresivan, trazi loptu, ruka gore, to smanjuje mogucnost da se odigra tecna akcija, da se razmeni nekoliko blokada u ledja, Dzok je MNOGO bolji u tome, i sa njim u timu imamo protok lopte i takticku sirinu. Plus sto sutira za tri. Gagic kao takav, na znanje trenera treba da se koristi u situacijama kada nam bas to treba, dominantan igrac, koji igrao 10 ili 20 minuta trazi loptu sve vreme, i mislim da ga Trinki dobro koristi. Odbrana Gagiceva je mnogo bolje od Dzokove, ne zelim da ulazim u inteligenciju, jednostavno Gagic je sirovina.

Nikolic ispadao u odbrani vise puta, sto me je bas zacudilo, decko kida odbranu od pocetka godine. Ali, primeticete da u njegovoj igri postoji neka vrsta patenta. Ako je to obican laik uocio, sigurno su i drugi timovi, primeticete da on nema vise po 3 ukradene lopte po mecu, ne sece akcije na polovini protivnika, ali i dalje obavlja djavolski dobar posao u odbrani i zbog toga ce uvek biti cenjen kod kosarkaske publike kao sto smo mi!

Bravo crno-beli!!!
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Koja je matematika za prolazak dalje?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Koja je matematika za prolazak dalje?
Ако ТТ сјутра добије Тренто, нама треба побједа против ТТ +6 и пораз Зенита или Трента.
Ако добије Тренто онда ми морамо добити ТТ+6 и чекамо пораз Зенита.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
kako ono bese, "najveci smo grobari jer ce ovi u grob da nas oteraju..." :)
timska pobeda, svi su bili malo losi, pa dosta dobri, pa opet malo losi (ne racunam poslednji minut, tu nista dobro nije bilo)...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Koja je matematika za prolazak dalje?

Ako sutra pobijedi Turk Telekom.
Onda mi moramo da pobijedimo njih sa 6 ili vise razlike, jer smo tamo izbubili 77-72.

A ako pobijedi sutra Trento onda moramo da navijamo da izgube u zadnje kolo od Valensije. A mi naravno da dobijemo Turk Telekom ali sada sa bilo kojom razlikom.

U svakom slucaju mi da dobijemo Turke u Pioniru sa vise od 6, pa sto bude sa Trentom.

PS. Najbolja opcija da sutra izgubi Trento
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Ovi naši klinci nisu normalni! :icon-rolleyes:
Čestitke na pobedi! :clap
Bravo za Grobare Cirih (i ostale ako ih je tu bilo)! :icon-biggrin:
Idemo dalje! :ziveli
Partizan do finala! :D
I osvajanja ovog takmičenja! :šal

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top