Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Pejdž kao Lukovski, Nikolić kao Ratkovica. Sa njima nema nikakvog napada. :(
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Vanja se raspada u oba pravca.

Zagorac se namece kao jedan od lidera lagano.

Pecarski ojacao, solidno se nosi sa njihovim peticama.

Canak najzad demonstrira autoritet, promrmljao je nesto sebi u bradu od muke.

MORA BOLJE!
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nikolis uopste nije los. Lendejl slab veceras, nisam ga pratio na prethodnim utakmicama, ali ovom vecerasnjom igrom nisam zadovoljan. Pejdz moze mnogo, mnogo bolje. Zagorac odličan, Aranitovic takodje. Valjda Si nije teze povredjen. Vanja katastrofalan, nikad od njega lider. Ipak je Barselona svetlosnim godinama ispred nas. Fale cetvorka i jedan dobar bek suter.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
16 izgubljenih lopti za 24 min. Mora bolje, mnogo bolje .
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Evo mog vidjenja pojedinaca, a i ekipe...
Pocecu od Pejdza (od njega kao ocekujemo mnogo.. On je daleko od ozbiljne EVROPSKE kosarke. Ovi ,,pitovi" na bekovskim pozicijama ce ga unistavati fizikom.
Sto se tice malog Pecarskog, vidi se onaj problem koji se javlja kod igraca koji su bili dominantni u mladjim kategorijama. Ne skace, gradi, dize ruke, ali ne skace.
Vanja.. Ne znam sta da kazem. Nisam sigurno jedini koji je mnogo ocekivao od njega. Jel decko trenira kao lud ili je u fazonu ,,2 treninga dnevno i ja sam svoju ,,profesionalnu" obavezu ispunio?
Ovaj Nikolic mi deluje da moze da postane igrac. Ima dobre predispozicije, ima i hrabrosti.. Mada, kao i za ostale, deluje mi da ne treniraju kao sto bi trebalo.
Sto se ekipe tice, ne vidim ,,krv u ocima". Po prirodi nisam pesimista, ali nekako mi ne ulivaju poverenje. Mnogo ,,decijih bolesti". Ocigledno je da nemamo iskustva, i nazalost, Novica ce opet morati da bude udarna kapisla.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Razocarao sam se malo, razumem i pripreme da su, teske noge ruke sta vec i smanjenu rotaciju i kvalitetne protivnike al da gubis svaku utakmicu po 30 i vise razlike je sramota. Mora mnogo jace odbrana da se igra, ja nisam ispratio pripreme al sam sad malo jednu cetvrtinu pogledao mlaka odbrana. Ne mora covek ni pogledati utakmicu, za celu utakmicu ubacio 60 i kusur a oni tebi 100 znaci ni napad ni odbrana ne valjaju. Moramo bolje braniti sut za 3. Hocemo da se igra odbrana da se spusti protivnik na 70 poena u najgorem slucaju 85. Verujem da ce tokom sezone kad budemo skroz kompletni to izgledati mnogo bolje. E sad sto se tice Jankovica podigla se halabuka i vec mesec dana hoce doci nece doci. Ono sto sam ga gledao i sto mi se ne svidja je da lako ulazi u probleme sa licnama i nije da je nesto kosarkaski inteligentan. Mislim da je realnost borba za 4. mesto i pored 4 (Jankovica) fali nam jedan kosgeter na 2.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo sad već nije u redu.
Jel toliko loš tim ili se loše radi?
Nemoguće da je toliko loš tim da gubi 40 razlike od svih španaca.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Veceras protiv Barse samo 37 razlike
biggrin.gif
Napredujemo,to je narocito evidentno kod Marinkovica vecitog talenta i naseg trenerskog maga koji svaki put sve bolje postavi taktiku,danas za malo da odbrani stotku,kad vam kazem sekunde su nas delile...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Dal ima statistika negde? Zanima me dal Pecarski ima više skokova u napadu od Gagica i Dzoka zajedno?
Znaci dečko je jedini pokazao nešto.
Mada me je ova Barsa iznenadila, ili se to samo čini zato što smo mi mnogo nesposobni.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Eto jedna je**na turneja po Spaniji je uspela da mi potpuno unisti entuzijazam za predstojecu sezonu, ocajno ali ocajno izgledamo, bez ikakve ideje u napadu samo neko silovanje, a o odbrani na kojoj smo svi odrasli pod Duletom nema ni traga ni glasa. Sramotno
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Kod mene entuzijazam nece da se promeni, sve dok nam napredna stoka vodi klub. Nema razloga. Stav je jako bitna stvar u zivotu. Stav ljudi u i oko kluba je podanicki. Pre par godina su pristali da postanemo ikebana, to se tesko menja. Nije Dule samo legenda, mozemo slobodno reci da je od A do Š predvideo sta ce se desiti. Kurac moj ce bez nekog bunta, ciganski psihopata da pusti da se uzdignemo. Lepo je pricati o struci, ali ovo drugo je surova realnost.

Svakog dana bih potencirao pricu koliko su para cigani dobijali zadnjih par godina, a koliko mi. A iz Partizana mu se jos zahvaljuju, ludilo. Boli me kurac sto kazu pasce psiho. Kada? Bunt odmah, Partizan ne sme da bude autsajder, ma ko da je protivnik

Bez brige, pozvace Ostoja psiha, da pita na kojoj poziciji nam skripi. Jebem im mater obojici.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Pejdz i Lendejl da li su pravi stranci za Partizan? Nisam siguran da jesu. Kakvo je vase misljenje?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
nemamo na osnovu čega da ti kažemo.. a nisam siguran ni da imaš i ti :confused-smiley-013:
@svi
'ajde malo spustite tenzije i očekivanja dok se tim ne kompletira i ne prođe pripreme, biće dovoljno toga tokom sezone
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Razumem ja realnost i realnu situaciju, ali da se nakon 5 PRIPREMNIH utakmica traži smena trenera, je blago rečeno preterano. Pre par meseci su svi pisali da pravimo temelj za budućnost, a danas atmosfera kao na temi FK-a.
Svi ste znali šta nas očekuje nakon prekida niza trofeja, tako da svako ko voli Partizan, u obavezi podrži tim!!!

JA VERUJEM!!! Kakav god bio plasman i rezultat na kraju,ja znam da ponovo dolazi NAŠE VREME!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Meni je u principu sve super, drago mi je da gledam klince, Lendejl mi ne smeta, ima ko sa njim da radi, čekamo četvorku, voleo bih da to bude lažni cigan Stefan Mali, ne želim neke koledž mačke u džaku, čekamo Sija i Novicu, ima tu prostora za ispravke koliko hoćeš. Jedina muka mi je taj Pejdž. Ja sam zamišljao nekog mišićavog snažnog beka, ono došao leptirić od po kile, ne može da prenese loptu kad ga protivnik pritegne presingom. Tu baš brinem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top