Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Dok ne ščepa za gušu ne priznajem.

Elem, gadan raspored ispred. Idemo Zadru, tačno volim više kad idu Realu nego Zadru, do bola zaguljeno gostovanje oduvek. Čekamo Megu i to je trenutno jedna od dve utakmice u poslednjih 7 kola na koje bih ruku u vatru da dobijamo. Druga je Igokea kući u predzadnjem kolu. Pored ovoga čekamo Milove i to je kod kuće. Pored Zadra idemo Ciboni, Fmpu-1 i Fmp-u 2. Znači na krv i nož sve četiri.

Ajmo momci jebiga, barem 4 od 7 biće dovoljno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.307
Reaction score
18.764
Локација
Kej Republika
Konačno i jedna lagana. Da i mi kraj malih ekrana odahnemo. Imamo i mi dušu.
Trinki ih drži zategnute, dobro je. Neće im dati mira. Ako.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.554
Reaction score
2.603
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uh..uzivanje je bilo gledati utakmicu bez trunke nervoze posle duzeg vremena. Ovaj time out sve govori kako Trinkijeri razmislja, to je njegovo "kopanje u kome ne sme da popusti ni cm". Na kraju me iznenadilo da poslednji napad idemo na kos. Obicno kod ovoliko poena razlike se samo prenese lopta i tapka do isteka vremena. Pecarski konacno dobio sansu, na ovoj utakmici trebao je i Sani da je dobije, da i on malo ocvrsne i udje u ritam.

Neko pomenu posetu, koliko sam sa sektora C video prazan je bio samo onaj deo ispod zastave PARTIZAN IZNAD SVIH a sve ostalo je bilo popunjeno skoro do kraja (ako izuzmemo delove iznad partera jer zbog frakcija se ne pusta publika na ta mesta).

Navijanje mi je zaista malo truba. Jedni pevaju jedno drugi drugo, igraci na kraju moraju na jedan pa na drugi kraj da pozdrave i jedne i druge. Nadam se da ce to uskoro prestati pa da svi zajedno i oni i ovi drugi i mi neorganizovani, neutralni (ili kako god da nas zovu) bodrimo nas voljeni klub onako kao sto smo to radili tokom Duletove ere.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.975
Reaction score
22.061
Opet timska pobeda, 4-5 igrača na 10+ poena, ali pre svega odbrambeno. Ova ekipa baš teško može da se skautira. Sada je Pejdž dao 17 poena, sledeću će Vanja, pa Renfro, onda će sva trojica. Meni se iskreno to više sviđa nego prošle sezone kada se uvek znalo da Goss ide 20+ i da eventualno Novica i Vanja mogu da priskoče nešto značajnije.
Najveći problem je S. Janković, neću da koristim neke teže reči ali je neverovatno kako 90% likova koji imaju odlične fizikalije imaju i tu mentalnu ograničenost. Retki su oni kod kojih inteligencija(makar sportska) prevazilazi ili je spram visini, pa zato imate Nikolu Jokića koji se zajebava sa 95% NBA. U poslednjih 10 utakmica on u prva 3 napada obavezno mora da izgubi loptu i da to proprati gestikulacijom rukama u fazonu "mojaa", kao da se cepa basket ispred zgrade. Svaki put kada ne opali za 3 i krene da zida, ostali mogu slobodno da trče i da brane kontru jer se ishod zna. Renfro se fino odmorio danas, ali protiv Monaka se zna šta mora da radi
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Protiv Albe jedna sigurna pobeda, sad protiv Krke jedna vrlo ubedljiva pobeda, a Trinkijeri hoće bolje, e tako se to radi! :šal
Ovo večeras je bilo za uživanciju i opuštenciju, bravo momci, bravo Trinki! :clap
A da ipak ne zaboravimo i onu našu staru: u dobru se ne ponesi, a u zlu se ne zanesi...i ono da smo više puta rekli, idemo utakmicu po utakmicu...ova je bila dobra...i ona prošla je bila dobra...ali...ima i sledeća...i sledeća posle sledeće...i ništa još nismo osvojili...

...ali mnogo se radujemo kad vidimo da se dobro i ozbiljno radi! :šal

:napred-partizan:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dobra igra i sigurna pobjeda. Posto mi je dan bio poprilicno tezak utakmica mi je doslao kao lek. Hvala ti Partizane!

Trinkijeri uzeo ozbiljno da se pozabavi Vanjom. Spomenuo ga na presu neki dan, danas ova kritika na time out. Bice Vanjator u prajmu kad bude najpotrebnije!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
882
Reaction score
2.729
Локација
Beograd
Na početku tekme je bilo praznjikavo (4 hiljade npr.) ali se do kraja napunilo odlično. Na sajtu ABA lige piše 6 hiljada. Nije kao protiv Levskog pre koju godinu ali dobra poseta sa obzirom na užasan termin. Odvratnih 19h. Navijanje osim u par navrata užasno. Ne znam da li ste primetili ali Kosovo je večeras odbranjeno od strane "organizovanih". :puke:

Trinkijeri:respect:respect:respect:respect:respect:respect Maltretiraj ovu našu decu dok ne krenu da gaze sve u svakom trenutku!!!! ODBRANA!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja sam prvi zakukao na posetu, ali na kraju bila puna hala skoro.

Džoni, ja ne razumem šta je problem sa terminom u 19h subotom. Bez ljutnje. Živim u Novom Sadu, imam troje dece, dvoje sam strpao u kola i došao u Pionir. Pretpostavljam da ima ljudi koji u to vreme rade, ali računam da je više onih koji su tad slobodni, ne znam.

Renfro izblejao danas, može mu se. I kad igra lošije, u svakom njegovom pokretu se vidi klasa.

Andrea danas brusio Vanju i Marka. Gvožđe se, da ne kažem bukva, topi na 30+.

Bukvalno ću oboleti od ovakvog navijanja. Nekada su u toj hali ljudi na tribinama sinhronizovano udisali i izdisali vazduh, danas ne mogu jednu pesmu da otpevaju zajedno. Fuj.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
882
Reaction score
2.729
Локација
Beograd
Džoni, ja ne razumem šta je problem sa terminom u 19h subotom. Bez ljutnje. Živim u Novom Sadu, imam troje dece, dvoje sam strpao u kola i došao u Pionir. Pretpostavljam da ima ljudi koji u to vreme rade, ali računam da je više onih koji su tad slobodni, ne znam.
Ma koja ljutnja kolega:ziveli Ne znam ni sam zašto ga ne volim a živim na 25 minuta peške od Pionira. Znaš kad ti se nešto ne sviđa a nemaš nijedan legitiman razlog:buhaha

Što se tiče "timeouta-a", najjači mi je kraj kada Bandža pruži podršku Vanji:clap:šal

Nego Nimante, sledeća u utorak u 19h:puke: :buhaha

:pfc::šal:pfc:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Mnogo mi je drago zbog pobjede. Pogotovo zato jer se manje nervirah nego obično.
Čestitke momcima i hvala im na tome :)

Na svadbi ugašena svetla, cela sala ustala da pozdravi tortu, samo ja sedim, buljim u telefon i gledam Partizan :D

Uf! Ja sam imao žestokih problema sa ovom mojom ako se slučajno desi da negdje izađemo u vrijeme kada igra Partizan.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.673
Reaction score
14.000
Локација
Yaoundé
Мислиш...

ne mogu....jpg

... ко зна колико сам пута био у таквој ситуацији. Сад је већ довољно да ме погледа и ако види да сам се узврпољио, само констатује да ''вероватно игра Партизан'' :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Nakon dugo vremena sam uspio doci na utakmicu, i pored odusevljenja rezultatom i zalaganjem i kad je velika razlika, moram reci da se divim vama koji ste tamo redovni. Evo i zasto.

Prvo, sto se tice posjete, prodavali su samo za tribine D i B, pa, ili neki od onih sto imaju sezonske nisu mogli da dodju, ili su ovi jednostavno prodavali samo za ove sektore.

Drugo, stanje u hali je stvarno sizofreno zbog organizovanih. Ne znam da li je tako bilo i ranije, ali sinoc mi je bukvalno doslo da placem od muke. Svako za sebe, i, iako je sinoc bila utakmica koju bismo, nadam se makar, dobili i bez navijaca, nadamo se da ce doci i te gdje smo i mi od bitnog uticaja, i gdje je posebno bitno da i navijanje i zvizdanje bude ZAJEDNO! Pisao sam i prije ovog vidjenja stvari uzivo, ali sad preklinjem, i mislim da bi to morali i iz kluba da urade, ako ne javno, onda da ih pozovu na sastanak i da se dogovore i da npr. svaka frakcija vodi navijanje lupam, po cetvrtinu a druga pjeva istu tu pjesmu, pa onda slijedecu utakmicu obrnut raspored, ili nesto slicno. Ovako samo gledaju ko je jace otpjevao pjesmu, uz koga se vise ljudi prikljucilo iz ostatka hale, a utakmicu ne prate nimalo.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.402
Reaction score
4.639
Локација
Zemun
Aplauz Trinkija na kraju snimka sve govori...
Marko može da pruži mnogo i sad, a granica nema ako "namesti" glavu i nastavi da upija svaku reč svog trenera na treninzima.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.914
Reaction score
8.226
Jel postoji sansa da budemo 3. u ABA? Znam da teorijska postoji ali koliko je realna
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Bogami je Andrea dlanove više koristio za čupanje kose nego za aplaudiranje Marku, ali nema veze, tako se bruse dijamanti.

Što se tiče gledanja utakmica u raznim situacijama, na dečjim rodjendanima, u čekaonicama, u autu, liftu, šetnji, na plaži, u restoranu, sa decom pod miškom, za vratom i u krilu, od svih mogućih uređaja Partizan nisam gledao još samo na špenadli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top