Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
sudije ' bem Vam sve po spisku,u brata Zagora se uvukao neki strah,krene pa stane i na kraju zasere.Nema veze idemo dalje.Tamo dobijamo lagano!!!
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Dal si realan da pricas o sudjenju???

Posle kriminalne igre, KRIMINALE igre Zagorca. Vanjih standardnih bravura. Renfrovih 0/9 iz igre (0/6 za tri)...itd..

Ti pricas o sudijama..i oni su nam krivi...

Kada protivnička ekipa dobije zeleno svetlo da bije u odbrani, a da se ne svira faul, a sa druge strane oni za slabiji kontakt dobiju faul/koš + faul, onda se kod protivničke ekipe stvori komfor u igri, opuste se i igraju mnogo lakše. Dok sa druge strane, dešava se da Zagor ne sme na prodor jer zna da neće dobiti faul (osim ako je sekirica), te pravi te gluposti u kontri, centri se manje spuštaju na niski post, bekovi slabije prodiraju, otežava se "pick and roll", više se šutira iz neizgrađenih situacija, unosi se nemir u ekipi.

Nije to isključivi razlog današnjeg poraza, ali je najdeblji. Ja da pljujem ove momke neću, trude se. Koliko god da imaju mana. Ovi momci će se izdići, imaju trenera da ih rukovodi, biće šampioni.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Cika brku su stigle zute minute, nije bilo razigravanja, ostali su ga pratili, a narocito Zagorac, koji ne moze da se snadje od dolaska Trinkija, njihova odbrana i sutevi u kriticnim trenucima koji su ulazili i to je sva prica. Tjeraj dalje.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Da su sudije svirale svaki drugi faul nad našim igračima, možda bi i dobili nekako ovo. Trinkijeri za ovo na kraju kako je gospodski prišao jednom od sudiji i počeo gospodski da mu kenja :respect

Dobiti ovu gamad za 7 dana u gostima sa +5. Da se ne lažemo, jaki su kao zemlja, strašna igra u oba pravca, ali je sudijski kriterijum, pogotovo u drugom poluvremenu, bio neravnopravan i često nam nisu svirani neki faulovi, koji su njima svirani kada su napadali.
Care, da se ipak ne lažemo. Nisu oni strašni kao zemlja, već smo mi toliko bili u kontra ritmu i dekoncetrisani, da smo od njih napravili dream team. Oni 11. u Francuskom prvenstvu :pop Mi smo se ukanalili lošim šutevima, neizgradjenim akcijama i izgubljenim loptama. Mi smo krivi, ne oni.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809
Četiri sekunde pre kraja prve četvrtine lopta u našem posedu na njihovoj polovini i - primamo koš...
U zadnjoj sekundi druge četvrtine primamo trojku...
Iz ove perspektive - taman za ta dva koša smo izgubili.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Dok je bilo 20 razlike pa i da kazes da sudije ne mogu da uticu. Ovako kada je na kraju ispalo samo 4 razlike, glupo je pricati da smo samo mi krivi jer su im sudije poklonile 4 lopte i imali su potpuno razlicit kriterijum... Da smo bili ocajni u prvom poluvremenu, bili smo, ali da su krali, i to je istina
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nazalost poraz, ali po prvi put posle dosta godina sam se na trenutke osetio kao da sam u starom Pioniru, pogotovo kad smo se vracali. Ovo nam se desava vec vise puta ove sezone, i desavace se i dalje dok ekipa ne sazri. Ljudi koji su bili u sali videli su koliko su im sudije dopustile u odbrani, narucito u probijanju naseg bloka kada su konstanto drzali ruke na nasim igracima i pod kosem gde su udarali sve zivo. Ali po meni najveci razlog poraza su dva napada na krajevima cetvrtina i 5 koseva koje primamo. To ozbiljne ekipe ne dozvoljavaju, a Dule je za tako nesto zakazivao trening u 6 ujutru. Ajmo da lepo pobedimo Zadar i da se osiguramo u Aba ligi pa onda put u Francusku
 
  • Like
Reactions: SMK

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Ekipa nam je klasicna klackalica. Prvo u nebesa, pa bup na dupe.
Teramo dalje, PUN GAS!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Divna utakmica za jedan jutarnji treningu pet. S' tim da na njega Jankovic ne bi trebao dolaziti posto bi ga ostavio da sutira slobodna bacanja odmah posle utakmice.
Koliko smo mi gluposti napravili, i opet dobijes neku priliku i naravno sjebes je novim glupostima.
Idemo dalje.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Ne znam od kad mi igramo kao GS. I od kad je Renfro Kari. Preterano ispucavanje bez pokrica.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kako Trinki ispizde na kraju konferencije
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi moji kakve crne sudije.
Sutirali smo 34 puta za tri poena.
Ista utakmica kao protiv Mornara (35 suta za tri).. Samo sto ovi imaju malo bolje igrace.

Svi su nas procitali i to je najveci problem. Kad nas je jedan šuplji Mornar procitao onda nema sta dalje da pricamo za ostale.

Napune reket i provociraju sut za tri. Svaka ozbiljnija ekipa ce to da nam radi.
A mi samo sutiraj i sutiraj. Ja mislim da samo Gagic nije uputio sut...nije ni Velickovic jer nije imao vremena, tj sanse..inace bi i on.

Cim nemamo resenje za napad, mi sutiramo za tri. A sada resenja za napad nismo imali nikako.

Svasta bih jos napisao...ali bolje sutra...

Monako da zahvali Zagoracu za ovo vecras. Ne znam kako da nazovem njegovu igru veceras..osim kriminalnom.

Marinkovicu bih se zahvalio, decko ne zna da igra i to je to.
.....
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
mnogi ovde potenciraju da se mi ispucavamo za tri poena...
jeste li sigurni?
ako nemas igraca koji moze da dobije loptu na niskom postu i zida ledjima, ako nam zatvore pikenrol igru i idu ispod blokova, ostajes sam na sutu, moras da sutnes, jednostavno moras
ne promasujemo mi zato sto silujemo sut preko ruke, nasi promasaji su u velikom procentu iz otvorenih polozaja
kad budemo pogadjali onda ce nam se otvoriti i ispod kosa, u suprotnom ce uvek biti mucenje jer nemamo nikog pod kosem kome mozes da spustis loptu i da zida
ps. "naravno", sad ce krenuti ovaj nista ne zna, ovom da se da ispisnica, ovaj... da li se bar nekad zapitate dokle tako? posle svakog jebenog poraza ista prica... smarate ljudi
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
@GroBARani

Ja sam zaista kosarkaski ne-znalac, ali me zanima, sta raditi kad nas ekipa procita i ostavi same za sut za tri poena?

Ne zajebavam, ozbiljno pitam tebe, ali i ostale koji vise znaju?

Ja sam mislio da je smisao svih akcija tj vecine, izgradjivanje akcija da ti bek ostane sam na sutu za 3 poena... to mu je valjda posao...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ridzek ( na koga se Trinkijeri na kraju utakmice bas dobro izderao ) im je 4 lopte dao , igrali su odbranu u meso a svaku četvrtinu u bonus ulaze zadnjih minut ili dva.
Odlučio loš šut naših bekova.
Da je ušao onaj šut Nikolića za -2 na 45 sekundi do kraja srušio bi se krov.

Mi francuze pobedjujemo po navici u gostima !!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bez Zagorca nismo mogli na početku sezone, međutim kada se igra organizovala on postaje limitiraniji i postaje ozbiljan kancer u napadu, i kako ne igra više 4, ne može da odigra izolaciju, u odbrani i spajanju tima radi dobre stvari, ali kamenjari sve više ( njegovi šutevi ne diraju drugi obruč) i što je najgore traži neke izolacije koje rešava sa 10 20 posto, ne može da izvuče ulaz, zalepe ga, izgleda smešno. Treba ga smiriti.
Sad mu je dan D, ili ide gore ili na dno. Mega ga je ubila, i mora da bude svestan zašto je grejao klupu u raspalom betisu, jako je teško posle glavne uloge u megi privići se na evropsku košarku, kolko god smešno zvučalo, lakše bi mu bilo u nba, ali za nba kvalitet nema ni izbliza. Prepotentan je, a nema čime to da pokrije. Isto ono što je rekao Trinkijeri Vanji.
Treba nam ko leba, i mora da se sredi.
Treba nam i Gagić ali taj se srediti neće očigledno.
Ostatak, nemojmo se lagati, otvorenih šuteva u pravom smislu te reči nije bilo. Kenja i žabar.
Razbili su nas u komade, svaki šut je bio iznuđen, a Filipovski ga je iskautirao u sitna crevca, ovako izgleda gaženje.
Renfro se može braniti ispod bloka, i zbog toga sam rekao da nam treba puter ruke, bez obzira na kvalitet.
Opet četvrta četvrtina je pokazala karakter.
Nikolić :respect
Hala nam je tragična, nek se pobiju više na ulici, pocrkaju i ostave nam Partizan na miru.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
@GroBARani Pises kao da apsolutno nikakav uticaj nisu imali, a definitivno je bilo diskutabilnih odluka sto se tice faulova i nekoliko poklonjenih lopti u trenucima kada su oni gradili prednost...Naravno da je veca odgovornost na ekipi ali to ne daje kredibilitet sudijama da te dovrse kada ti ne ide
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@zaro
Mi ne mozemo nista da uradimo tada. Jer mi nemamo bek sutera. Zato ja odje kritikujem Vanju toliko. Decko nema sut a treba da ga ima.

Ocajni smo u sutu za tri sa otvorenih polozaja. Ovo preko ruke nam i nekako ulazi, ali u sutu kada su sami oni nista ne pogadjaju.

Totalno smo nemocni kada nam protivnicke ekipe ostavljaju otvorene suteve za tri.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Za vecinu se slazem Stojance ali za halu ne, dugo dugo nisam cuo onakvu buku zadnjih 10 minuta utakmice. Da moze bolje moze, ali ovo veceras je konacno licilo na nesto. Kad su ovi sa C ulaza krenuli bas glasno pred kraj 3. tad su i nasi krenuli da grizu. A kakva je erupcija bila kad je usla ona trojka Sija za -5, zato kazem da me je podsetilo na stari Pionir u neka davna zdravija vremena
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top