Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Hvala na odgovoru ali izgleda nema od toga ništa, stigla Alba, biće ovo jebeno za proći al' za početak da dobijemo Megu.

Dobra partija večeras, šteta za razliku.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
i sta rekoste, "odrali nas u prvoj nismo vidli kos"... :)
kakvo raspolozenje ovde na forumu ko da smo na sahrani jbte
dobili smo a da u napadu nismo odigrali nista posebno, sto i raduje ali i zabrinjava...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Pre svega svaka cast na pobedi, ovo je pravi Partizan!

Ja sam proslog utorka najavio da dobijamo ove indijance jer su kesa od ekipe, a mi ne mozemo ponoviti onakvo, suterski lose, otvaranje utakmice nikada vise, i tako i bi.

Sto se tice zavrsetka utakmice, ne uzbudjujem se previse, jer mislim da na kraju nece odlucivati ova kos razlika, iako bi bilo bolje svakako da smo dobili 5+.

Sto se krivice tice, mnogo veci krivac za pobedu ispod 5 razlike je Bandza Si, onakav pad koncentrcije je nedopustiv.
Jankovic je ono trebao da ubaci, ali ja sam imao utisak da je toliko malo vremena ostalo da nece stici da izbaci loptu na vreme... Izgleda da se i on prepao upravo toga i zatim izbacio loptu kao vruc krompir. Nema govora o tome da je imao vremena za polaganje ili ne daj boze zakucavanje sto pojedinci pominju.

Idemo dalje, na redu je smrdljivi ritas, neka se istorija ponovi.

 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ako drknemo i Ritas i Albu tamo, jesmo sigurni?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако Алба добије овај меч и Монако нама ће поред побједе против Ритаса требати и побједа у Берлину и зато овај помашај може итекако коштати. А са друге стране побједом Албе вечерас довољн је било каква побједа против Ритаса.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.373
Локација
Western filmova
Renfro malo silovao, ali ipak je vukao ekipu. Novica? :confused-smiley-013:Sada dobiti Ritas kako god da znamo i umemo. Bravo momci :clap
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Vanja i Gagić odigrali doktorski.
Džok imao dva bitna skoka u napadu pred kraj, i asistencija Siju pri otvaranju iz pika, kad je ovaj fauliran.
Odbranu smo peglali dobro.

Bićemo zajebani za bilo koga da nas dobije dva puta zaredom svakako :)

Bravo Trinki, bravo momci!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Okrenu Alba...

Ja mislim da mozemo dobiti i Ritas i Albu...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dva puta u sezoni pobedili "dosadne" francuske ekipe u gostima, bravo bravo!
Poslozio nam se ulazak u ove grupe, poslozice se i za dalje- ovi momci svojim zalaganjem zasluzuju.
Konacno imamo ekipu koja se ne plasi i ne predaje na gostujucim terenime , sto je svakako za pohvalu i jos vise nade za nastavak takmicenja.

Bravo i za momke koji su bodrili Partizan u hali, s koje god "strane" bili.
Idemo dalje!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако ми добијемо Ритас а Монако добије Албу, нама је у Берлину довољан и пораз од 11 да прођемо. Горе сам помену још једну комбинацију. У сваком случају са двије побједе идемо даље.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Losa ti je matematika prijatelju, Alba veceras ako dobije bezi nam pobedu i dovoljno je da nas dobije da bi bili ispred nas.
Gluposti prvo Sija a posle Jankovica lako mogu da nas kostaju prolaza.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ne znam... aj prvo da dobijemo Ritas kuci... nije Alba Real, pa da ne mozemo i nju drknemo u sred Berlina... mada meni je vaznija aba liga...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbg promasuje se zicer pogotovo kad nemaš vremena da izbaciš, sem toga odlična defanzivna rola SJ.
Poslednji napad očajan, procitao Filipovski, i generalno je procitao Trinkijerija celu utakmicu ali isto kao nama sto nisu ulazilie otvorene trojke sad nisu njima.
Neverovatno koliko su ti Vanjini sutevi iznudjeni tvrdi, lopta se ne rotira, nema spina.
Al sve u svemu dobar povratak dobra kontrola kolko tolko na kraju.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Sad nam treba pobeda u Berlinu jer je dobila Alba a Jankovic promasio zicer
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top